Çarşamba, 25 Kasım 2015 16:51

Genç Kızlar Futsal 2015 Güncel Sonuçlar

Yazan 

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Kocaeli Okul Sporları İl Birinciliği Genç Kızlar Futsal Müsabakaları Fikstürü

 

2015-2016 YILI OKUL SPORLARI GENÇ KIZLAR FUTSAL FİKSTÜRÜ

1

ZEHRA EMİNE ÖÇGÜDER MES VE TEK A.L.

DERİNCE

2

BAHÇECİK MES VE TEK A.L.

BAŞİSKELE

3

ÇAYIROVA GÜZELTEPE FEVZİ ÇAKMAK ANADOLU LİSESİ 

ÇAYIROVA

4

YAPI VE KREDİ BANKASI KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ

ÇAYIROVA

5

GOSB TADIM JALE YÜCEL MES VE TEK A.L.

ÇAYIROVA

6

ŞEHİT İLHAN KARTAL ANADOLU LİSESİ ,

ÇAYIROVA

7

DARICA ASLAN ÇİMENTO MES VE TEK A.L.

DARICA

8

DARICA LİSESİ 

DARICA

9

GEBZE  MES VE TEK A.L

GEBZE

10

GEBZE ANİBAL ANADOLU LİSESİ 

GEBZE

11

GEBZE FATİH MES VE TEK A.L.

GEBZE

12

PAGEV MES VE TEK A.L.

GEBZE

13

GEBZE SÜLEYMAN DEMİREL ANADOLU LİSESİ 

GEBZE

14

TİCARET ODASI VAKFI TİCARET MESLEK LİSESİ

 GEBZE

15

CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ

GEBZE

16

GÖLCÜK FATİH SULTAN MEHMET A.L.

GÖLCÜK

17

KARTEPE MES VE TEK A.L.

KARTEPE

18

ATATÜRK MES VE TEK A.L.

İZMİT

19

YAHYA KAPTAN MES VE TEK A.L.

İZMİT

20

ŞEHİT ÖZCAN KAN ANADOLU LİSESİ

İZMİT

21

YENİKENT ANADOLU LİSESİ

DERİNCE

22

ÖZEL AFŞİNBEY ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ

DARICA

23

ÖZEL ADIM ANADOLU SML.

BAŞİSKELE

 

 

A GRUBU

B GRUBU

1- KARTEPE MES VE TEK A.L.

1- ATATÜRK MES VE TEK A.L.

2- GÖLCÜK FATİH SULTAN MEHMET A.L.

2- ZEHRA EMİNE ÖÇGÜDER MES VE TEK A.L.

3- YAHYA KAPTAN MES VE TEK A.L.

3- ŞEHİT ÖZCAN KAN ANADOLU LİSESİ

4- YENİKENT ANADOLU LİSESİ

4- BAHÇECİK MES VE TEK A.L.

5- ÖZEL ADIM ANADOLU SML.

 

 

GEBZE-DARICA ÇAYIROVA GRUPLARI

 C GRUBU

D GRUBU

1- CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ

1- GEBZE ANİBAL A.L

2-SÜLEYMAN DEMİREL A.L

2-ASLAN ÇİMENTO MES TEK A.L.

3- GÜZELTEPE FEVZİ ÇAKMAK A.L

3-ŞEHİT İLHAN KARTAL A.L

4-DARICA LİSESİ

4-GEBZE MESLEKİ VE TEKNİK A.L

 

 E GRUBU

F GRUBU

1-FATİH MESLEKİ TEKNİK A.L

1-YAPI KREDİ BANKASI  K.T.A.L

2-ÖZEL AFŞİNBEY A.S.M.L

2-GOSB TADIM JALE YÜCEL M.T.A.L

3- TİCARET ODASI VAKFI TİCARET MES. L.

3-GEBZE PAGEV EML.

NOT: 4 LÜ GRUPLARDAN 2, 3 LÜ GRUPLARDAN 1 TAKIM 2. TURA YÜKSELECEKTİR.

 

2.TUR

G GRUBU

H GRUBU

1-A 1

1-B 1

2-B 2

2-C 2 ÇAYIROVA GÜZELTEPE FEVZİ ÇAKMAK A.L

3-D 2 ÇAYIROVA ŞEHİT İLHAN KARTAL A.L

3-D 1 DARICA ASLAN ÇİMENTO M.T.A.L

4-E 1 DARICA ÖZEL AFŞİNBEY A.S.M.L  

 

 

I GRUBU

1-C  1 GEBZE CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ 

2-A  2

3-F  1 ÇAYIROVA YAPI KREDİ K.T.M.A.L

 

               NOT: G GRUBUNDAN 2, H VE I GRUBUNDAN 1 TAKIM YARI FİNALE YÜKSELECEK VE MAÇLARINI  

G   1 – H   1----- G   2 – I   1 ŞEKLİNDE OYNAYACAKLAR GALİPLER FİNAL MAĞLUPLAR 3-4 MAÇI OYNAYACAKLARDIR.

 

 

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

23 KASIM 2015 PAZARTESİ

10.00

KARTEPE MES VE TEK A.L. – YENİKENT ANADOLU LİSESİ

R.TOPALOĞLU

10.45

GÖLCÜK FATİH SULTAN MEHMET A.L. – YAHYA KAPTAN MES VE TEK A.L.

R.TOPALOĞLU

24 KASIM 2015 SALI

10.00

ÖZEL ADIM ANADOLU SML. – YAHYA KAPTAN MES VE TEK A.L.

R.TOPALOĞLU

10.45

KARTEPE MES VE TEK A.L. – GÖLCÜK FATİH SULTAN MEHMET A.L.

R.TOPALOĞLU

25 KASIM 2015 ÇARŞAMBA

10.00

YENİKENT ANADOLU LİSESİ – GÖLCÜK FATİH SULTAN MEHMET A.L.

R.TOPALOĞLU

10.45

ÖZEL ADIM ANADOLU SML. – KARTEPE MES VE TEK A.L.

R.TOPALOĞLU

11.30

ATATÜRK MES VE TEK A.L. –  BAHÇECİK MES VE TEK A.L.

R.TOPALOĞLU

12.15

ZEHRA EMİNE ÖÇGÜDER MES VE TEK A.L – ŞEHİT ÖZCAN KAN A.L

R.TOPALOĞLU

10.00

CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ – DARICA LİSESİ

3-0

10.45

SÜLEYMAN DEMİREL A.L – GÜZELTEPE FEVZİ ÇAKMAK A.L

0-3

11.30

GEBZE ANİBAL A.L – GEBZE MESLEKİ VE TEKNİK A.L

3-0

12.15

ASLAN ÇİMENTO MES LİSESİ – ŞEHİT İLHAN KARTAL A.L

15-2

13.00

YAPI KREDİ BANKASI  K.T.A.L – GOSB TADIM JALE YÜCEL M.T.A.L

5-0

13.45

FATİH MESLEKİ TEKNİK A.L – ÖZEL AFŞİNBEY A.S.M.L

0-3

27 KASIM 2015 CUMA

10.00

ATATÜRK MES VE TEK A.L. – ŞEHİT ÖZCAN KAN ANADOLU LİSESİ

R.TOPALOĞLU

10.45

 BAHÇECİK MES VE TEK A.L. – ZEHRA EMİNE ÖÇGÜDER MES VE TEK A.L

R.TOPALOĞLU

13.00

YAHYA KAPTAN MES VE TEK A.L. – KARTEPE MES VE TEK A.L.

R.TOPALOĞLU

13.45

YENİKENT ANADOLU LİSESİ – ÖZEL ADIM ANADOLU SML.

R.TOPALOĞLU

10.00

GEBZE PAGEV EML. – YAPI KREDİ BANKASI  K.T.A.L

1-12

10.45

GEBZE ANİBAL A.L – ŞEHİT İLHAN KARTAL A.L

0-4

13.00

GEBZE MESLEKİ VE TEKNİK A.L – ASLAN ÇİMENTO MES LİSESİ

0-3

13.45

CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ – GÜZELTEPE FEVZİ ÇAKMAK A.L

8-0

14.30

DARICA LİSESİ – SÜLEYMAN DEMİREL A.L

-

 

TİCARET ODASI VAKFI TİCARET MES. L. – FATİH MESLEKİ TEKNİK A.L

OYNANMAYACAK

4 ARALIK 2015 CUMA

10.00

GÖLCÜK FATİH SULTAN MEHMET A.L. – ÖZEL ADIM ANADOLU SML.

GEMİCİ

10.45

YAHYA KAPTAN MES VE TEK A.L. – YENİKENT ANADOLU LİSESİ

GEMİCİ

13.00

ATATÜRK MES VE TEK A.L. – ZEHRA EMİNE ÖÇGÜDER MES VE TEK A.L

GEMİCİ

13.45

ŞEHİT ÖZCAN KAN ANADOLU LİSESİ –  BAHÇECİK MES VE TEK A.L.

GEMİCİ

10.00

CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ – SÜLEYMAN DEMİREL A.L

3-0

10.45

GÜZELTEPE FEVZİ ÇAKMAK A.L – DARICA LİSESİ

3-0

13.00

GEBZE ANİBAL A.L – ASLAN ÇİMENTO MES LİSESİ

1-6

13.45

ŞEHİT İLHAN KARTAL A.L – GEBZE MESLEKİ VE TEKNİK A.L

3-0

14.30

GOSB TADIM JALE YÜCEL M.T.A.L – GEBZE PAGEV EML.

1-2

 

ÖZEL AFŞİNBEY A.S.M.L – TİCARET ODASI VAKFI TİCARET MES. L.

OYNANMAYACAK

8 ARALIK 2015 SALI

10.00

G1 – G4

R.TOPALOĞLU

10.45

G2 – G3

R.TOPALOĞLU

11.30

H1 – H2

R.TOPALOĞLU

12.15

I1 – I2

R.TOPALOĞLU

11 ARALIK 2015 CUMA

10.00

I3 – I1

GEMİCİ

10.45

H3 – H1

GEMİCİ

13.00

G1 – G3

GEMİCİ

13.45

G4 – G2

GEMİCİ

15 ARALIK 2015 SALI

10.00

H2 – H3

R.TOPALOĞLU

10.45

I2 – I3

R.TOPALOĞLU

11.30

G1 – G2

R.TOPALOĞLU

12.15

G3 – G4

R.TOPALOĞLU

17 ARALIK 2015 PERŞEMBE

10.00

G   1 – H   1

R.TOPALOĞLU

10.45

G   2 – I   1

R.TOPALOĞLU

21 ARALIK 2015 PAZARTESİ

10.00

MAĞLUPLLAR

R.TOPALOĞLU

10.45

GALİPLER

R.TOPALOĞLU

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ.

 

TERTİP KURULU

 

FOTO ALBÜM İÇİN TIKLAYIN

 

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95

 

Facebook Gebze Ghsim

OKUL SPORLARI

  

 

Gebze Okul Sporları