Pazartesi, 30 Kasım 2015 15:31

Genç Erkekler Futsal Güncel Sonuçlar

Yazan 

Kocaeli Okul Sporları 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Genç Erkekler Futsal İl Birinciliği Gebze Grubu Müsabakaları Başladı.

 

2015-2016 YILI OKUL SPORLARI GENÇ ERKEKLER FUTSAL FİKSTÜRÜ

1

MERKEZ BANKASI DERİNCE ANADOLU  LİSESİ ,

DERİNCE

2

DERİNCE TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ,

DERİNCE

3

BAHÇECİK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ,

BAŞİSKELE

4

KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

BAŞİSKELE

5

BAŞİSKELE ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ ,

BAŞİSKELE

6

ÖZEL ERKUL ANADOLU LİSESİ ,

BAŞİSKELE

7

ÖZEL MURAT YILDIRIM  ANADOLU LİSESİ ,

BAŞİSKELE

8

ÖZEL MURAT YILDIRIM ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ ,

BAŞİSKELE

9

ÇAYIROVA GÜZELTEPE FEVZİ ÇAKMAK ANADOLU LİSESİ ,

ÇAYIROVA

10

ERTUĞRUL KURDOĞLU ANADOLU LİSESİ ,

ÇAYIROVA

11

GOSB TADIM JALE YÜCEL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ,

ÇAYIROVA

12

ŞEHİT İLHAN KARTAL ANADOLU LİSESİ ,

ÇAYIROVA

13

DARICA ASLAN ÇİMENTO MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ,

DARICA

14

DENİZ YILDIZLARI TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ,

DARICA

15

DARICA LİSESİ ,

DARICA

16

DARICA NEŞET YALÇIN ANADOLU LİSESİ ,

DARICA

17

DARICA ANADOLU LİSESİ ,

DARICA

18

DARICA GÖKŞEN MUSTAFA YÜCEL ANADOLU LİSESİ ,

DARICA

19

ÖZEL SEYMEN DARICA ANADOLU LİSESİ ,

DARICA

20

ÖZEL ENKA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ,

DİLOVASI

21

TEVFİK SENO ARDA ANADOLU LİSESİ

İZMİT

22

ŞEHİT ÖĞRETMEN ERGİN KOMUT MES VE TEK A.L

İZMİT

23

İZMİT MUALLİM NACİ ANADOLU LİSESİ ,

İZMİT

24

MİMAR SİNAN ANADOLU LİSESİ

 İZMİT

25

GAZİ ANADOLU LİSESİ ,

İZMİT

26

ÖZEL SEYMEN ANADOLU LİSESİ ,

İZMİT

27

ÖZEL KOCAELİ DOĞA ANADOLU LİSESİ ,

İZMİT

28

GEBZE MESLEKİ VE  TEKNİK ANADOLULİSESİ ,

GEBZE

29

GEBZE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

GEBZE

30

GEBZE ANİBAL ANADOLU LİSESİ ,

GEBZE

31

GEBZE FATİH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ,

GEBZE

32

SARKUYSAN ANADOLU LİSESİ ,

GEBZE

33

PAGEV MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ,

GEBZE

34

GEBZE SÜLEYMAN DEMİREL ANADOLU LİSESİ

GEBZE

35

TİCARET ODASI VAKFI TİCARET MESLEK LİSESİ 

GEBZE

36

CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ ,

GEBZE

37

GEBZE ATATÜRK ANADOLU LİSESİ ,

GEBZE

38

ÖZEL GEBZE ANADOLU LİSESİ

GEBZE

39

GÖLCÜK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ,

GÖLCÜK

40

İHSANİYE ANADOLU LİSESİ ,

GÖLCÜK

41

GÖLCÜK FATİH SULTAN MEHMET ANADOLU LİSESİ ,

GÖLCÜK

42

KARAMÜRSEL ANADOLU LİSESİ ,

KARAMÜRSEL

43

KARAMÜRSEL MÜRSEL GAZİ MES VE TEK A.L.

KARAMÜRSEL

44

KÖRFEZ MES VE TEK A.L.

KÖRFEZ

45

KÖRFEZ HEREKE NUH ÇİMENTO MES VE TEK A.L.

KÖRFEZ

46

KÖRFEZ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ ,

KÖRFEZ

47

KÖRFEZ ORHANGAZİ ANADOLU LİSESİ

KÖRFEZ

48

KÖRFEZ FEN LİSESİ ,

KÖRFEZ

49

KÖRFEZ EMLAK KONUT ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ,

KÖRFEZ

50

KARTEPE MES VE TEK A.L.

KARTEPE

51

ALİ FUAT BAŞGİL SOSYAL BİLİMLER LİSESİ ,

KARTEPE

52

KOCAELİ HAYRETTİN GÜRSOY SPOR LİSESİ

KARTEPE

53

KARTEPE ANADOLU LİSESİ ,

KARTEPE

54

İZMİT MES VE TEK A.L.

İZMİT

55

İZMİT ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ,

İZMİT

56

ATATÜRK TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ

İZMİT

57

24 KASIM ANADOLU LİSESİ ,

İZMİT

58

CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ ,

İZMİT

59

İZMİT NAMIK  KEMAL ANADOLU LİSESİ ,

İZMİT

60

MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ

İZMİT

61

İZMİT LİSESİ ,

İZMİT

62

İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ ,

İZMİT

63

YAHYA KAPTAN MES VE TEK A.L.

İZMİT

64

ŞEHİT ÖZCAN KAN ANADOLU LİSESİ ,

İZMİT

65

KOCAELİ FEN LİSESİ ,

İZMİT

66

YENİKENT ANADOLU LİSESİ ,

DERİNCE

67

ÖZEL BİLGE ANADOLU LİSESİ ,

DARICA

68

ÖZEL AFŞİNBEY ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ ,

DARICA

69

KOCAELİ ÖZEL BİLGİLİ KÜLTÜR OKULLARI LİSESİ ,

BAŞİSKELE

70

ÖZEL KOTO MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ,

KARTEPE

71

ÖZEL BAŞİSKELE DOĞA BİLİM ANADOLU LİSESİ ,

BAŞİSKELE

72

YAHYA KAPTAN ANADOLU LİSESİ

İZMİT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İZMİT-BAŞİSKELE-KARTEPE GRUPLARI

A GRUBU

B GRUBU

1- ÖZEL BAŞİSKELE DOĞA BİLİM A.L

1-İZMİT MES VE TEK A.L.

2- ÖZEL KOCAELİ DOĞA ANADOLU  LİSESİ ,

2-24 KASIM ANADOLU LİSESİ ,

3- ALİ FUAT BAŞGİL SOSYAL BİLİMLER LİSESİ ,

3- YAHYA KAPTAN MES VE TEK A.L.

4- ÖZEL MURAT YILDIRIM  ANADOLU LİSESİ ,

4- İZMİT MUALLİM NACİ ANADOLU LİSESİ ,

 

C GRUBU

D GRUBU

1-MİMAR SİNAN ANADOLU LİSESİ

1-KOCAELİ FEN LİSESİ ,

2- GAZİ ANADOLU LİSESİ

2- İZMİT NAMIK  KEMAL ANADOLU LİSESİ ,

3- ÖZEL MURAT YILDIRIM ANADOLU SAĞLIK MESLEK L.

3- ÖZEL KOTO MES VE TEK A.L.

4- KOCAELİ ÖZEL BİLGİLİ KÜLTÜR OKULLARI L,

4- KARTEPE MES VE TEK A.L.

 

E GRUBU

F GRUBU

1- ÖZEL ERKUL ANADOLU LİSESİ ,

1- KOCAELİ HAYRETTİN GÜRSOY SPOR LİSESİ

2- MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ

2- BAŞİSKELE ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ ,

3- İZMİT LİSESİ

3- KARTEPE ANADOLU LİSESİ ,

4- ÖZEL SEYMEN ANADOLU LİSESİ ,

4- YAHYA KAPTAN ANADOLU LİSESİ

 

G GRUBU

H GRUBU

1- ŞEHİT ÖĞRETMEN ERGİN KOMUT MES VE TEK A.L

1- İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ ,

2- CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ ,

2- TEVFİK SENO ARDA ANADOLU LİSESİ

3- İZMİT ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ,

3- KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

 

I GRUBU

1- ŞEHİT ÖZCAN KAN ANADOLU LİSESİ

2- ATATÜRK TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ

3- BAHÇECİK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ,

 

DERİNCE-KÖRFEZ GRUPLARI

J GRUBU

K GRUBU

1- YENİKENT ANADOLU LİSESİ

1- KÖRFEZ MES VE TEK A.L.

2- KÖRFEZ EMLAK KONUT ANADOLU İMAM HATİP L.

2- KÖRFEZ HEREKE NUH ÇİMENTO MES VE TEK A.L

3- KÖRFEZ ORHANGAZİ ANADOLU LİSESİ

3- KÖRFEZ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ ,

 

L GRUBU

1- KÖRFEZ FEN LİSESİ

2- DERİNCE TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ,

3- MERKEZ BANKASI DERİNCE ANADOLU  LİSESİ

 

GÖLCÜK-KARAMÜRSEL GRUBU

M GRUBU

1- GÖLCÜK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ,

2- KARAMÜRSEL ANADOLU LİSESİ ,

3- KARAMÜRSEL MÜRSEL GAZİ MES VE TEK A.L.

4- İHSANİYE ANADOLU LİSESİ ,

5- GÖLCÜK FATİH SULTAN MEHMET ANADOLU LİSESİ ,

 

 

 

 

 

 

GEBZE-DİLOVASI GRUPLARI

N GRUBU

O GRUBU

1-FATİH M.T.A.L

1-GEBZE SÜLEYMAN DEMİREL A.L

2-GEBZE CUMHURİYET A.L.

2-GEBZE ATATÜRK A.L

3-GEBZE PAGEV MES VE TEK A.L.

3- DİLOVASI ÖZEL ENKA M.T.A.L

4-GEBZE ANİBAL A.L

 

 

P GRUBU

1-GEBZE SARKUYSAN A.L

2-GEBZE ANADOLU İMAM-HATİP L.

3-ÖZEL GEBZE A.L

4-GEBZE MESLEKİ VE TEKNİK A.L

 

ÇAYIROVA GRUBU

R GRUBU

1-GÜZELTEPE FEVZİ ÇAKMAK A.L

2-ERTUĞRUL KURTOĞLU A.L

3-ŞEHİT İLHAN KARTAL A.L

4-GOSB TADIM JALE YÜCEL M.T.A.L

 

DARICA GRUPLARI

S GRUBU

T GRUBU

1-DARICA ÖZEL AFŞİNBEY A.S.M.L

1-DARICA NEŞET YALÇIN A.L

2-DARICA LİSESİ

2-DARICA GÖKŞEN MUSTAFA YÜCEL A.L

3-DARICA ANADOLU LİSESİ

3-DARICA ÖZEL SEYMEN A.L

 

U GRUBU

1-DARICA ASLAN ÇİMENTO M.T.A.L

2-DARICA DENİZ YILDIZLARI M.T.A.L

3-DARICA ÖZEL BİLGE A.L

 

NOT.5 Lİ VE 4 LÜ GRUPLARDAN 2, 3 LÜ GRUPLARDAN 1 TAKIM 32 Lİ FİNAL GRUBUNA KALACAK VE MAÇLARINI ELEME USULÜNE GÖRE OYNAYACAKLARDIR.

 

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

23 KASIM 2015 PAZARTESİ

10.00

GÖLCÜK MES VE TEK A.L , – İHSANİYE ANADOLU LİSESİ ,

KARAMÜRSEL

10.45

KARAMÜRSEL AL. – KARAMÜRSEL MÜRSEL GAZİ MES VE TEK A.L.

KARAMÜRSEL

26 KASIM 2015 PERŞEMBE

10.00

GÖLCÜK F.S.  MEHMET A.L. – KARAMÜRSEL MÜRSEL GAZİ MES VE TEK A.L.

KARAMÜRSEL

10.45

GÖLCÜK MES VE TEK A.L – KARAMÜRSEL ANADOLU LİSESİ ,

KARAMÜRSEL

10.00

ÖZEL BAŞİSKELE DOĞA BİLİM A.L – ÖZEL MURAT YILDIRIM  ANADOLU LİSESİ ,

R.TOPALOĞLU

10.45

ÖZEL KOCAELİ DOĞA A.L. – ALİ FUAT BAŞGİL SOSYAL BİLİMLER LİSESİ ,

R.TOPALOĞLU

11.30

İZMİT MES VE TEK A.L. – İZMİT MUALLİM NACİ ANADOLU LİSESİ ,

R.TOPALOĞLU

12.15

24 KASIM ANADOLU LİSESİ , – YAHYA KAPTAN MES VE TEK A.L.

R.TOPALOĞLU

13.00

MİMAR SİNAN A.L. – KOCAELİ ÖZEL BİLGİLİ KÜLTÜR OKULLARI L,

R.TOPALOĞLU

13.45

GAZİ ANADOLU LİSESİ – ÖZEL MURAT YILDIRIM ANADOLU SAĞLIK MESLEK L.

R.TOPALOĞLU

14.30

KOCAELİ FEN LİSESİ , – KARTEPE MES VE TEK A.L.

R.TOPALOĞLU

15.15

İZMİT NAMIK  KEMAL ANADOLU LİSESİ , – ÖZEL KOTO MES VE TEK A.L.

R.TOPALOĞLU

30 KASIM 2015 PAZARTESİ

10.00

ÖZEL ERKUL ANADOLU LİSESİ , – ÖZEL SEYMEN ANADOLU LİSESİ ,

R.TOPALOĞLU

10.45

MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ – İZMİT LİSESİ

R.TOPALOĞLU

11.30

KOCAELİ HAYRETTİN GÜRSOY SPOR LİSESİ – YAHYA KAPTAN A.L.

R.TOPALOĞLU

12.15

BAŞİSKELE ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ , – KARTEPE ANADOLU LİSESİ ,

R.TOPALOĞLU

13.00

ŞEHİT ÖĞRETMEN ERGİN KOMUT MES VE TEK A.L –  CAHİT ELGİNKAN A.L.

R.TOPALOĞLU

13.45

İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ , – TEVFİK SENO ARDA ANADOLU LİSESİ

R.TOPALOĞLU

14.30

ŞEHİT ÖZCAN KAN A.L – ATATÜRK TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ

R.TOPALOĞLU

10.00

YENİKENT A.L.– KÖRFEZ EMLAK KONUT ANADOLU İMAM HATİP L.

DERİNCE

10.45

KÖRFEZ MES VE TEK A.L. – KÖRFEZ HEREKE NUH ÇİMENTO MES VE TEK A.L

DERİNCE

11.30

KÖRFEZ FEN LİSESİ – DERİNCE TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ,

DERİNCE

10.00

İHSANİYE ANADOLU LİSESİ , – KARAMÜRSEL ANADOLU LİSESİ ,

KARAMÜRSEL

10.45

GÖLCÜK F.S MEHMET ANADOLU LİSESİ , – GÖLCÜK MES VE TEK

KARAMÜRSEL

10.00

FATİH M.T.A.L – GEBZE ANİBAL A.L

3-1

10.45

CUMHURİYET A.L. – GEBZE PAGEV MES VE TEK A.L.

5-4

11.30

GEBZE SÜLEYMAN DEMİREL A.L – GEBZE ATATÜRK A.L

9-0

12.15

GEBZE SARKUYSAN A.L – GEBZE MESLEKİ VE TEKNİK A.L

4-2

13.00

GEBZE ANADOLU İMAM-HATİP L. – ÖZEL GEBZE A.L

7-0

10.00

GÜZELTEPE FEVZİ ÇAKMAK A.L – GOSB TADIM JALE YÜCEL M.T.A.L

7-5

10.45

ERTUĞRUL KURTOĞLU A.L – ŞEHİT İLHAN KARTAL A.L

5-1

10.00

DARICA ÖZEL AFŞİNBEY A.S.M.L – DARICA LİSESİ

-

10.45

DARICA NEŞET YALÇIN A.L – DARICA GÖKŞEN MUSTAFA YÜCEL A.L

4-3

11.30

DARICA ASLAN ÇİMENTO M.T.A.L – DARICA DENİZ YILDIZLARI M.T.A.L

3-0

 

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

1 ARALIK 2015 SALI

10.00

İZMİT MES VE TEK A.L. – YAHYA KAPTAN MES VE TEK A.L.

R.TOPALOĞLU

10.45

İZMİT MUALLİM NACİ ANADOLU LİSESİ , – 24 KASIM ANADOLU LİSESİ ,

R.TOPALOĞLU

11.30

MİMAR SİNAN A.L. – ÖZEL MURAT YILDIRIM ANADOLU SAĞLIK MESLEK L.

R.TOPALOĞLU

12.15

KOCAELİ ÖZEL BİLGİLİ KÜLTÜR OKULLARI L, – GAZİ ANADOLU LİSESİ

R.TOPALOĞLU

13.00

ÖZEL BAŞİSKELE DOĞA BİLİM A.L – ALİ FUAT BAŞGİL SOSYAL BİL. L.

R.TOPALOĞLU

13.45

ÖZEL MURAT YILDIRIM  ANADOLU LİSESİ , – ÖZEL KOCAELİ DOĞA A.L.

R.TOPALOĞLU

14.30

KOCAELİ FEN LİSESİ , – ÖZEL KOTO MES VE TEK A.L.

R.TOPALOĞLU

15.15

KARTEPE MES VE TEK A.L. – İZMİT NAMIK  KEMAL ANADOLU LİSESİ ,

R.TOPALOĞLU

10.00

MERKEZ BANKASI DERİNCE ANADOLU  LİSESİ – KÖRFEZ FEN LİSESİ

DERİNCE

10.45

KÖRFEZ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ , – KÖRFEZ MES VE TEK A.L.

DERİNCE

11.30

KÖRFEZ ORHANGAZİ ANADOLU LİSESİ – YENİKENT ANADOLU LİSESİ

DERİNCE

2 ARALIK 2015 ÇARŞAMBA

10.00

BAHÇECİK MES VE TEK A.L. – ŞEHİT ÖZCAN KAN ANADOLU LİSESİ

R.TOPALOĞLU

10.45

KOCAELİ ANADOLU LİSESİ – İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ ,

R.TOPALOĞLU

11.30

İZMİT AND  İMAM HATİP L. – ŞEHİT ÖĞRETMEN ERGİN KOMUT MES VE TEK A.L

R.TOPALOĞLU

12.15

KOCAELİ HAYRETTİN GÜRSOY SPOR LİSESİ – KARTEPE ANADOLU LİSESİ ,

R.TOPALOĞLU

13.00

YAHYA KAPTAN ANADOLU LİSESİ – BAŞİSKELE ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ ,

R.TOPALOĞLU

13.45

ÖZEL ERKUL ANADOLU LİSESİ , – İZMİT LİSESİ

R.TOPALOĞLU

14.30

ÖZEL SEYMEN ANADOLU LİSESİ , – MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ

R.TOPALOĞLU

10.00

KARAMÜRSEL MÜRSEL GAZİ MES VE TEK A.L. – GÖLCÜK MES VE TEK

KARAMÜRSEL

10.45

İHSANİYE ANADOLU LİSESİ , – GÖLCÜK F.S. MEHMET ANADOLU LİSESİ ,

KARAMÜRSEL

10.00

DİLOVASI ÖZEL ENKA M.T.A.L – GEBZE SÜLEYMAN DEMİREL A.L

1-2

10.45

GEBZE SARKUYSAN A.L – ÖZEL GEBZE A.L

4-0

11.30

GEBZE MESLEKİ VE TEKNİK A.L – GEBZE ANADOLU İMAM-HATİP L.

2-8

12.15

FATİH M.T.A.L – GEBZE PAGEV MES VE TEK A.L.

10-6

13.00

GEBZE ANİBAL A.L – CUMHURİYET A.L.

1-2

10.00

GÜZELTEPE FEVZİ ÇAKMAK A.L – ŞEHİT İLHAN KARTAL A.L

5-7

10.45

GOSB TADIM JALE YÜCEL M.T.A.L – ERTUĞRUL KURTOĞLU A.L

4-2

10.00

DARICA ÖZEL BİLGE A.L – DARICA ASLAN ÇİMENTO M.T.A.L

0-3

10.45

DARICA ÖZEL SEYMEN A.L – DARICA NEŞET YALÇIN A.L

3-5

11.30

DARICA ANADOLU LİSESİ – DARICA ÖZEL AFŞİNBEY A.S.M.L

3-0

 

 

 

 

 

 

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

3 ARALIK 2015 PERŞEMBE

10.00

MİMAR SİNAN ANADOLU LİSESİ – GAZİ ANADOLU LİSESİ

R.TOPALOĞLU

10.45

ÖZEL M. YILDIRIM A.S.M.L – KOCAELİ ÖZEL BİLGİLİ KÜLTÜR OKULLARI L,

R.TOPALOĞLU

11.30

İZMİT MES VE TEK A.L. – 24 KASIM ANADOLU LİSESİ ,

R.TOPALOĞLU

12.15

YAHYA KAPTAN MES VE TEK A.L. – İZMİT MUALLİM NACİ ANADOLU LİSESİ ,

R.TOPALOĞLU

13.00

KOCAELİ FEN LİSESİ , – İZMİT NAMIK  KEMAL ANADOLU LİSESİ ,

R.TOPALOĞLU

13.45

ÖZEL KOTO MES VE TEK A.L. – KARTEPE MES VE TEK A.L.

R.TOPALOĞLU

14.30

ÖZEL BAŞİSKELE DOĞA BİLİM A.L – ÖZEL KOCAELİ DOĞA ANADOLU  LİSESİ ,

R.TOPALOĞLU

15.15

ALİ FUAT BAŞGİL SOSYAL BİLİMLER LİSESİ , – ÖZEL MURAT YILDIRIM  A.L

R.TOPALOĞLU

7 ARALIK 2015 PAZARTESİ

10.00

KOCAELİ HAYRETTİN GÜRSOY SPR . L. – BAŞİSKELE ANADOLU ÖĞRETMEN L.

R.TOPALOĞLU

10.45

KARTEPE ANADOLU LİSESİ , – YAHYA KAPTAN ANADOLU LİSESİ

R.TOPALOĞLU

11.30

ÖZEL ERKUL ANADOLU LİSESİ , – MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ

R.TOPALOĞLU

12.15

İZMİT LİSESİ – ÖZEL SEYMEN ANADOLU LİSESİ ,

R.TOPALOĞLU

13.00

CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ , – İZMİT ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ,

R.TOPALOĞLU

13.45

TEVFİK SENO ARDA ANADOLU LİSESİ – KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

R.TOPALOĞLU

14.30

ATATÜRK TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ – BAHÇECİK MES VE TEK A.L.

R.TOPALOĞLU

10.00

KÖRFEZ EMLAK KONUT ANADOLU İMAM HATİP L. – KÖRFEZ ORHANGAZİ A.L.

DERİNCE

10.45

KÖRFEZ HEREKE NUH ÇİMENTO MES VE TEK A.L – KÖRFEZ ATATÜRK A.L.

DERİNCE

11.30

DERİNCE TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK L, – MERKEZ BANKASI DERİNCE A.L.

DERİNCE

10.00

KARAMÜRSEL ANADOLU LİSESİ , – GÖLCÜK F.S.  MEHMET ANADOLU LİSESİ ,

KARAMÜRSEL

10.45

KARAMÜRSEL MÜRSEL GAZİ MES VE TEK A.L. – İHSANİYE ANADOLU LİSESİ ,

KARAMÜRSEL

10.00

GEBZE SARKUYSAN A.L – GEBZE ANADOLU İMAM-HATİP L.

5-3

10.45

ÖZEL GEBZE A.L – GEBZE MESLEKİ VE TEKNİK A.L

4-3

11.30

GEBZE ATATÜRK A.L – DİLOVASI ÖZEL ENKA M.T.A.L

0-3

12.15

FATİH M.T.A.L – CUMHURİYET A.L.

2-3

13.00

GEBZE PAGEV MES VE TEK A.L. – GEBZE ANİBAL A.L

4-8

10.00

GÜZELTEPE FEVZİ ÇAKMAK A.L – ERTUĞRUL KURTOĞLU A.L

1-5

10.45

ŞEHİT İLHAN KARTAL A.L – GOSB TADIM JALE YÜCEL M.T.A.L

2-1

10.00

DARICA GÖKŞEN MUSTAFA YÜCEL A.L – DARICA ÖZEL SEYMEN A.L

12-3

10.45

DARICA DENİZ YILDIZLARI M.T.A.L – DARICA ÖZEL BİLGE A.L

-

11.30

DARICA LİSESİ – DARICA ANADOLU LİSESİ

0-3

 

ELEME MAÇLARI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

9 ARALIK 2015 ÇARŞAMBA

 

(1.MAÇ)      M   1 - BAY

 

10.00

(2.MAÇ)      A  1 – S  1

R.TOPALOĞLU

10.45

(3.MAÇ)      D  2 – R  1

R.TOPALOĞLU

11.30

(4.MAÇ)      G  1 – I  1

R.TOPALOĞLU

12.15

(5.MAÇ)      B  2 – O  1

R.TOPALOĞLU

13.00

(6.MAÇ)      F  1 – N  1

R.TOPALOĞLU

13.45

(7.MAÇ)      P  2 – U  1

R.TOPALOĞLU

14.30

(8.MAÇ)      K  1 – D  1

R.TOPALOĞLU

10 ARALIK 2015 PERŞEMBE

 

(9.MAÇ)      B  1 – BAY

 

10.00

(10.MAÇ)    C  2 – R  2

R.TOPALOĞLU

10.45

(11.MAÇ)    F  2 – H  1

R.TOPALOĞLU

11.30

(12.MAÇ)    J  1 – E  2

R.TOPALOĞLU

12.15

(13.MAÇ)    A  2– E  1

R.TOPALOĞLU

13.00

(14.MAÇ)    M  2 – T  1

R.TOPALOĞLU

13.45

(15.MAÇ)    L  1 – P  1

R.TOPALOĞLU

14.30

(16.MAÇ)    N  2 – C  1

R.TOPALOĞLU

14 ARALIK 2015 PAZARTESİ

10.00

(17.MAÇ)                     1.MAÇ  – 2.MAÇ GALİBİ

R.TOPALOĞLU

10.45

(18.MAÇ)                      3.MAÇ – 4.MAÇ GALİBİ

R.TOPALOĞLU

11.30

(19.MAÇ)                     5.MAÇ  – 6.MAÇ GALİBİ

R.TOPALOĞLU

12.15

(20.MAÇ)                     7.MAÇ  – 8.MAÇ GALİBİ

R.TOPALOĞLU

13.00

(21.MAÇ)                    9.MAÇ – 10.MAÇ GALİBİ

R.TOPALOĞLU

13.45

(22.MAÇ)                 11.MAÇ  – 12.MAÇ GALİBİ

R.TOPALOĞLU

14.30

(23.MAÇ)                 13.MAÇ  – 14.MAÇ GALİBİ

R.TOPALOĞLU

15.15

(24.MAÇ)                 15.MAÇ  – 16.MAÇ GALİBİ

R.TOPALOĞLU

15 ARALIK 2015 SALI

13.00

(25.MAÇ)                  17.MAÇ  – 18.MAÇ GALİBİ

R.TOPALOĞLU

13.45

(26.MAÇ)                 19.MAÇ  – 20.MAÇ GALİBİ

R.TOPALOĞLU

14.30

(27.MAÇ)                 21.MAÇ  – 22.MAÇ GALİBİ

R.TOPALOĞLU

15.15

(28.MAÇ)                 23.MAÇ  – 24.MAÇ GALİBİ

R.TOPALOĞLU

17 ARALIK 2015 PERŞEMBE

11.30

(29.MAÇ)                  25.MAÇ  – 26.MAÇ GALİBİ

R.TOPALOĞLU

12.15

(30.MAÇ)                  27.MAÇ  – 28.MAÇ GALİBİ

R.TOPALOĞLU

21 ARALIK 2015 PAZARTESİ

11.30

29.MAÇ MAĞLUBU – 30.MAÇ MAĞLUBU

( 3. LÜK 4. LÜK MAÇI )

R.TOPALOĞLU

12.15

  29.MAÇ GALİBİ – 30.MAÇ GALİBİ        

       ( FİNAL MAÇI )

R.TOPALOĞLU

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ.

 

TERTİP KURULU

 

FOTOĞRAF ALBÜMÜ İÇİN TIKLAYIN

 

 

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95

 

Facebook Gebze Ghsim

OKUL SPORLARI

  

 

Gebze Okul Sporları