Pazartesi, 07 Aralık 2015 17:39

Genç Erkekler Voleybol Güncel Sonuçlar

Yazan 

Kocaeli Okul Sporları Genç Erkekler Voleybol İl Birinciliği Gebze-Darıca-Çayırova-Dilovası Grup Müsabakaları Başladı...

2015-2016 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI VOLEYBOL GENÇERKEKLER A FİKSTÜRÜ

1

DERİNCE TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ

DERİNCE

2

ERTUĞRUL KURDOĞLU ANADOLU LİSESİ

ÇAYIROVA

3

ŞEHİT İLHAN KÜÇÜKSOLAK ANADOLU LİSESİ

ÇAYIROVA

4

ŞEHİT İLHAN KARTAL ANADOLU LİSESİ

ÇAYIROVA

5

DENİZ YILDIZLARI TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ 

DARICA

6

DARICA ÜLKÜN YALÇIN ANADOLU LİSESİ 

DARICA

7

DARICA NEŞET YALÇIN ANADOLU LİSESİ 

DARICA

8

MİMAR SİNAN ANADOLU LİSESİ

İZMİT

9

ÖZEL CEBİR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

İZMİT

10

ÖZEL ADIM ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ

İZMİT

11

GEBZE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 

GEBZE

12

GEBZE FATİH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 

GEBZE

13

CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ

GEBZE

14

GEBZE ATATÜRK ANADOLU LİSESİ 

GEBZE

15

TÜRK EĞİTİM VAKFI ÖZEL İNANÇ TÜRKEŞ LİSESİ 

GEBZE

16

KÖRFEZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

KÖRFEZ

17

ATATÜRK TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ

İZMİT

18

CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

İZMİT

19

YILDIRIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

İZMİT

20

ŞEHİT ÖZCAN KAN ANADOLU LİSESİ

İZMİT

21

KOCAELİ ÖZEL BİLGİLİ KÜLTÜR OKULLARI LİSESİ 

BAŞİSKELE

22

MEVLANA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

KÖRFEZ

 

 

GEBZE-ÇAYIROVA-DARICA GRUPLARI

D GRUBU

E GRUBU

1-ERTUĞRUL KURDOĞLU A.L.

1-GEBZE ATATÜRK A.L.

2-GEBZE MES VE TEK A.L.

2-TEV ÖZEL İNANÇ LİSESİ

3-Ş. İLHAN K. SOLAK A.L.

3-DARICA NEŞET YALÇIN A.L.

4-DARICA ÜLKÜN YALÇIN A.L.

4-DENİZYILDIZLARI MES VE TEK A.L.

 

F GRUBU

1-GEBZE FATİH MES VE TEK A.L.

2-Ş. İLHAN KARTAL A.L.

3-GEBZE CUMHURİYET A.L.

NOT: GRUPLARINDA İLK 2 YE GİREN OKULLAR 2. TURA YÜKSELECEKTİR.

 

 

2. TUR

G GRUBU

H GRUBU

1-A  1

1- D  1

2-E  2

2- A  2

3-C  2

3-C  1

 

I GRUBU

J GRUBU

1- B  1

1-E  1

2-D  2

2- F  2

3-F  1

3- B  2

NOT: GRUPLARINDA 1. OLAN OKULLAR YARIFİNALE YÜKSELECEK VE MAÇLARINI (G  1 – I  1) (H  1 – J  1) ŞEKLİNDE OYNAYACAKLARDIR.

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

7 ARALIK 2015 PAZARTESİ

10.00

ATATÜRK MES VE TEK A.L. – KÖRFEZ MES VE TEK A.L.

VEZİRÇİFTLİĞİ

 

MEVLANA MES VE TEK A.L. – MİMAR SİNAN A.L.

OYNANMAYACAK

11.30

ÖZEL CEBİR KOLEJİ – ÖZEL ADIM SML.

VEZİRÇİFTLİĞİ

13.00

DERİNCE MES VE TEK A.L. – CAHİT ELGİNKAN A.L.

VEZİRÇİFTLİĞİ

10.00

ERTUĞRUL KURDOĞLU A.L. – DARICA ÜLKÜN YALÇIN A.L.

0-3

11.30

GEBZE MES VE TEK A.L. – Ş. İLHAN K. SOLAK A.L.

1-3

8 ARALIK 2015 SALI

 

ÖZEL BİLGİLİ KÜLTÜR KOLEJİ – Ş. ÖZCAN KAN A.L.

OYNANMAYACAK

10.00

GEBZE ATATÜRK A.L. – DENİZYILDIZLARI MES VE TEK A.L.

ÇAYIROVA

11.30

TEV ÖZEL İNANÇ LİSESİ – DARICA NEŞET YALÇIN A.L.

ÇAYIROVA

13.00

GEBZE FATİH MES VE TEK A.L. – Ş. İLHAN KARTAL A.L.

ÇAYIROVA

9 ARALIK 2015 ÇARŞAMBA

10.00

YILDIRIM MES VE TEK A.L. - ÖZEL CEBİR KOLEJİ

VEZİRÇİFTLİĞİ

11.30

ATATÜRK MES VE TEK A.L. – MİMAR SİNAN A.L.

VEZİRÇİFTLİĞİ

13.00

Ş. ÖZCAN KAN A.L. – DERİNCE MES VE TEK A.L.

VEZİRÇİFTLİĞİ

 

KÖRFEZ MES VE TEK A.L. – MEVLANA MES VE TEK A.L.

OYNANMAYACAK

10.00

ERTUĞRUL KURDOĞLU A.L. – Ş. İLHAN K. SOLAK A.L.

3-0

11.30

DARICA ÜLKÜN YALÇIN A.L. – GEBZE MES VE TEK A.L.

3-0

10 ARALIK 2015 PERŞEMBE

 

ÖZEL BİLGİLİ KÜLTÜR KOLEJİ – CAHİT ELGİNKAN A.L.

OYNANMAYACAK

10.00

GEBZE CUMHURİYET A.L. – GEBZE FATİH MES VE TEK A.L.

ÇAYIROVA

11.30

GEBZE ATATÜRK A.L. – DARICA NEŞET YALÇIN A.L.

ÇAYIROVA

13.00

DENİZYILDIZLARI MES VE TEK A.L. – TEV ÖZEL İNANÇ LİSESİ

ÇAYIROVA

11 ARALIK 2015 CUMA

 

ATATÜRK MES VE TEK A.L. – MEVLANA MES VE TEK A.L.

OYNANMAYACAK

10.00

MİMAR SİNAN A.L. – KÖRFEZ MES VE TEK A.L.

VEZİRÇİFTLİĞİ

11.30

ÖZEL ADIM SML. – YILDIRIM MES VE TEK A.L.

VEZİRÇİFTLİĞİ

13.00

CAHİT ELGİNKAN A.L. – Ş. ÖZCAN KAN A.L.

VEZİRÇİFTLİĞİ

10.00

ERTUĞRUL KURDOĞLU A.L. – GEBZE MES VE TEK A.L.

3-1

11.30

Ş. İLHAN K. SOLAK A.L. – DARICA ÜLKÜN YALÇIN A.L.

0-3

14 ARALIK 2015 PAZARTESİ

 

ÖZEL BİLGİLİ KÜLTÜR KOLEJİ – DERİNCE MES VE TEK A.L.

OYNANMAYACAK

15 ARALIK 2015 SALI

10.00

GEBZE ATATÜRK A.L. – TEV ÖZEL İNANÇ LİSESİ

ÇAYIROVA

11.30

DARICA NEŞET YALÇIN A.L. – DENİZYILDIZLARI MES VE TEK A.L.

ÇAYIROVA

13.00

Ş. İLHAN KARTAL A.L. – GEBZE CUMHURİYET A.L.

ÇAYIROVA

17 ARALIK 2015 PERŞEMBE

10.00

G 1 – G2

VEZİRÇİFTLİĞİ

11.30

H1 – H2

VEZİRÇİFTLİĞİ

13.00

I1 – I2

VEZİRÇİFTLİĞİ

14.30

J1 – J2

VEZİRÇİFTLİĞİ

22 ARALIK 2015 SALI

10.00

J3 – J1

VEZİRÇİFTLİĞİ

11.30

I3 – I1

VEZİRÇİFTLİĞİ

13.00

H3 – H1

VEZİRÇİFTLİĞİ

14.30

G3 – G1

VEZİRÇİFTLİĞİ

8 OCAK 2016 CUMA

10.00

G2 – G3

VEZİRÇİFTLİĞİ

11.30

H2 – H3

VEZİRÇİFTLİĞİ

13.00

I2 – I3

VEZİRÇİFTLİĞİ

14.30

J2 – J3

VEZİRÇİFTLİĞİ

14 OCAK 2016 PERŞEMBE

10.00

G  1 – I  1

VEZİRÇİFTLİĞİ

11.30

H  1 – J  1

VEZİRÇİFTLİĞİ

18 OCAK 2016 PAZARTESİ

10.00

MAĞLUPLAR

GEMİCİ

11.30

GALİPLER  FİNAL

GEMİCİ

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ.

 

TERTİP KURULU

 

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95

 

Facebook Gebze Ghsim

OKUL SPORLARI

  

 

Gebze Okul Sporları