Salı, 08 Aralık 2015 16:19

Genç Kızlar A Voleybol Güncel Sonuçlar

Yazan 

2015-2016 Kocaeli Okul Sporları Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliği Gebze Darıca Çayırova Dilovası Grup Müsabakaları Başladı.

Güncel Sonuçlar

 

2015-2016 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI VOLEYBOL A GENÇ KIZLAR FİKSTÜRÜ

 

 

 

 

1

MERKEZ BANKASI DERİNCE ANADOLU LİSESİ

DERİNCE

2

DERİNCE TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ

DERİNCE

3

DERİNCE TİCARET MESLEK LİSESİ

DERİNCE

4

ŞEHİT İLHAN KÜÇÜKSOLAK ANADOLU LİSESİ

ÇAYIROVA

5

ŞEHİT İLHAN KARTAL ANADOLU LİSESİ 

ÇAYIROVA

6

DARICA NEŞET YALÇIN ANADOLU LİSESİ 

DARICA

7

DARICA GÖKŞEN MUSTAFA YÜCEL ANADOLU LİSESİ 

DARICA

8

ÖZEL ENKA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

DİLOVASI

9

İZMİT MUALLİM NACİ ANADOLU LİSESİ

İZMİT

10

MİMAR SİNAN ANADOLU LİSESİ 

İZMİT

11

ÖZEL CEBİR ANADOLU LİSESİ

İZMİT

12

ÖZEL CEBİR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

İZMİT

13

ÖZEL ADIM ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ

İZMİT

14

GEBZE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 

GEBZE

15

GEBZE FATİH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 

GEBZE

16

GEBZE SÜLEYMAN DEMİREL ANADOLU LİSESİ

GEBZE

17

TİCARET ODASI VAKFI TİCARET MESLEK LİSESİ

GEBZE

18

ÇOLAKOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 

GEBZE

19

CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ 

GEBZE

20

TÜRK EĞİTİM VAKFI ÖZEL İNANÇ TÜRKEŞ LİSESİ

GEBZE

21

GÖLCÜK FATİH SULTAN MEHMET ANADOLU LİSESİ 

GÖLCÜK

22

KOCAELİ HAYRETTİN GÜRSOY  SPOR LİSESİ

KARTEPE

23

24 KASIM ANADOLU LİSESİ 

İZMİT

24

MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ

İZMİT

25

İZMİT LİSESİ

İZMİT

26

İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ

İZMİT

27

ÖZEL BİLGE ANADOLU LİSESİ 

DARICA

28

KOCAELİ ÖZEL BİLGİLİ KÜLTÜR OKULLARI LİSESİ

BAŞİSKELE

29

MEVLANA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

KÖRFEZ

 

 

A GRUBU

B GRUBU

1-İZMİT ATILIM A.L.

1-KOCAELİ H. GÜRSOY SPOR L.

2-MERKEZ BANKASI A.L.

2-DERİNCE TİCARET MES L.

3-ÖZEL CEBİR MES VE TEK A.L.

3-24 KASIM A.L.

4-İZMİT LİSESİ

4-DERİNCE MES VE TEK A.L.

 

C GRUBU

D GRUBU

1- GÖLCÜK FATİH SULTAN MEHMET A.L.

1-ÖZEL BİLGİ KÜLTÜR KOLEJİ.

2-MİMAR SİNAN A.L.

2-MUAMMER DERELİ FEN L.

3-MUALLİM NACİ A.L.

3-ÖZEL CEBİR A.L.

4-ÖZEL ADIM ANADOLU SML.

4-MEVLANA MES VE TEK A.L.

 

GEBZE-ÇAYIROVA-DARICA-DİLOVASI GRUPLARI

E GRUBU

F GRUBU

1-DARICA GÖKŞEN MUSTAFA YÜCEL A.L.

1-GEBZE MES VE TEK A.L.

2-GEBZE FATİH MES VE TEK A.L.

2- Ş. İLHAN K. SOLAK A.L.

3-GEBZE CUMHURİYET A.L.

3-DARICA NEŞET YALÇIN A.L.

4-ÖZEL BİLGE A.L.

 

 

G GRUBU

H GRUBU

1-Ş. İLHAN KARTAL A.L.

1-ÖZEL ENKA MES VE TEK A.L.

2-GEBZE SÜLEYMAN DEMİREL A.L.

2-GEBZE ÇOLAKOĞLU MES VE TEK A.L.

3-TEV ÖZEL İNANÇ LİSESİ

3-GEBZE TİCARET ODASI VAKFI L.

 

NOT: GRUPLARINDA İLK 2 YE GİREN OKULLAR 16 LI ELEME TURUNA KALACAK VE MAÇLARINI ELEME USULÜNE GÖRE OYNAYACAKLARDIR.

 

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

7 ARALIK 2015 PAZARTESİ

10.00

İZMİT ATILIM A.L. – İZMİT LİSESİ

BAŞİSKELE

11.30

MERKEZ BANKASI A.L. – ÖZEL CEBİR MES VE TEK A.L.

BAŞİSKELE

13.00

KOCAELİ H. GÜRSOY SPOR L. – DERİNCE MES VE TEK A.L.

BAŞİSKELE

14.30

DERİNCE TİCARET MES L. – 24 KASIM A.L.

BAŞİSKELE

 

GEBZE FATİH MES VE TEK A.L. - GEBZE CUMHURİYET A.L.

OYNANMAYACAK

8 ARALIK 2015 SALI

10.00

GÖLCÜK FATİH SULTAN MEHMET A.L. – ÖZEL ADIM ANADOLU SML.

BAŞİSKELE

11.30

MİMAR SİNAN A.L. – MUALLİM NACİ A.L.

BAŞİSKELE

 

ÖZEL BİLGİ KÜLTÜR KOLEJİ. – MEVLANA MES VE TEK A.L.

OYNANMAYACAK

13.00

MUAMMER DERELİ FEN L. – ÖZEL CEBİR A.L.

BAŞİSKELE

10.00

GEBZE MES VE TEK A.L katılmıyor.. – Ş. İLHAN K. SOLAK A.L.

0-3

11.30

Ş. İLHAN KARTAL A.L. – GEBZE SÜLEYMAN DEMİREL A.L.

2-3

13.00

ÖZEL ENKA MES VE TEK A.L. – GEBZE ÇOLAKOĞLU MES VE TEK A.L katılmıyor.

3-0

14.30

DARICA GÖKŞEN MUSTAFA YÜCEL A.L. – ÖZEL BİLGE A.L.

3-0

9 ARALIK 2015 ÇARŞAMBA

10.00

KOCAELİ H. GÜRSOY SPOR L. – 24 KASIM A.L.

BAŞİSKELE

11.30

DERİNCE MES VE TEK A.L. – DERİNCE TİCARET MES L.

BAŞİSKELE

13.00

İZMİT ATILIM A.L. – ÖZEL CEBİR MES VE TEK A.L.

BAŞİSKELE

14.30

İZMİT LİSESİ – MERKEZ BANKASI A.L.

BAŞİSKELE

 

ÖZEL BİLGE A.L. – GEBZE FATİH MES VE TEK A.L.

OYNANMAYACAK

10 ARALIK 2015 PERŞEMBE

 

ÖZEL BİLGİ KÜLTÜR KOLEJİ. – ÖZEL CEBİR A.L.

OYNANMAYACAK

 

MEVLANA MES VE TEK A.L. – MUAMMER DERELİ FEN L.

OYNANMAYACAK

10.00

GÖLCÜK FATİH SULTAN MEHMET A.L. – MUALLİM NACİ A.L.

BAŞİSKELE

11.30

ÖZEL ADIM ANADOLU SML. – MİMAR SİNAN A.L.

BAŞİSKELE

10.00

GEBZE TİCARET ODASI VAKFI L. – ÖZEL ENKA MES VE TEK A.L.

0-3

11.30

TEV ÖZEL İNANÇ LİSESİ – Ş. İLHAN KARTAL A.L.

0-3

13.00

DARICA NEŞET YALÇIN A.L. – GEBZE MES VE TEK A.L. katılmıyor

3-0

14.30

DARICA GÖKŞEN MUSTAFA YÜCEL A.L. – GEBZE CUMHURİYET A.L. katılmıyor

3-0

11 ARALIK 2015 CUMA

10.00

İZMİT ATILIM A.L. – MERKEZ BANKASI A.L.

BAŞİSKELE

11.30

ÖZEL CEBİR MES VE TEK A.L. – İZMİT LİSESİ

BAŞİSKELE

13.00

KOCAELİ H. GÜRSOY SPOR L. – DERİNCE TİCARET MES L.

BAŞİSKELE

14.30

24 KASIM A.L. – DERİNCE MES VE TEK A.L.

BAŞİSKELE

 

DARICA GÖKŞEN MUSTAFA YÜCEL A.L. – GEBZE FATİH MES VE TEK A.L.

OYNANMAYACAK

14 ARALIK 2015 PAZARTESİ

10.00

GÖLCÜK FATİH SULTAN MEHMET A.L. – MİMAR SİNAN A.L.

BAŞİSKELE

11.30

MUALLİM NACİ A.L. – ÖZEL ADIM ANADOLU SML.

BAŞİSKELE

 

ÖZEL BİLGİ KÜLTÜR KOLEJİ.– MUAMMER DERELİ FEN L.

OYNANMAYACAK

 

ÖZEL CEBİR A.L. – MEVLANA MES VE TEK A.L.

OYNANMAYACAK

15 ARALIK 2015 SALI

10.00

Ş. İLHAN K. SOLAK A.L. – DARICA NEŞET YALÇIN A.L.

3-0

11.30

GEBZE SÜLEYMAN DEMİREL A.L. – TEV ÖZEL İNANÇ LİSESİ

3-0

13.00

Katılmıyor GEBZE ÇOLAKOĞLU MES VE TEK A.L. – GEBZE TİCARET ODASI VAKFI L.

0-3

14.30

Katılmıyor GEBZE CUMHURİYET A.L. – ÖZEL BİLGE A.L.

0-3

17 ARALIK 2015 PERŞEMBE

10.00

A  1 – D  2 1.MAÇ

BAŞİSKELE

11.30

F  2 – B  2 2.MAÇ

BAŞİSKELE

13.00

A  2 – H  2 3.MAÇ

BAŞİSKELE

14.30

F  1 – C  1 4.MAÇ

BAŞİSKELE

22 ARALIK 2015 SALI

10.00

B  1 – H  1 5.MAÇ

BAŞİSKELE

11.30

E  2 – G  1 6.MAÇ

BAŞİSKELE

13.00

G  2 – D  1 7.MAÇ

BAŞİSKELE

14.30

C  2 – E  1 8.MAÇ

BAŞİSKELE

8 OCAK 2016 CUMA

10.00

9.MAÇ

BAŞİSKELE

11.30

10.MAÇ

BAŞİSKELE

13.00

11.MAÇ

BAŞİSKELE

14.30

12.MAÇ

BAŞİSKELE

14 OCAK 2016 PERŞEMBE

10.00

13.MAÇ

BAŞİSKELE

11.30

14.MAÇ

BAŞİSKELE

19 OCAK 2016 SALI

10.00

MAĞLUPLAR 15.MAÇ

GEMİCİ

11.30

GALİPLER 16.MAÇ

GEMİCİ

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ.

 

TERTİP KURULU

FOTO ALBÜM İÇİN TIKLAYIN

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95

 

Facebook Gebze Ghsim

OKUL SPORLARI

  

 

Gebze Okul Sporları