Çarşamba, 16 Aralık 2015 14:07

B Genç Kızlar Voleybol Güncel Sonuçlar

Yazan 

2015-2016 Kocaeli Okul Sporları İl Birinciliği B Genç Kızlar Voleybol Gebze Darıca Çayırova Dilovası Grubu Güncel Sonuçları

 

 

 

2015-2016 YILI OKUL SPORLARI B GENÇ KIZLAR VOLEYBOL FİKSTÜRÜ

1

DERİNCE MES VE TEK A.L.

DERİNCE

2

ZEHRA EMİNE ÖÇGÜDER MES VE TEK A.L.

DERİNCE

3

KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

BAŞİSKELE

4

ERTUĞRUL KURDOĞLU A.L.

ÇAYIROVA

5

DARICA ANADOLU LİSESİ

DARICA

6

DARICA GÖKŞEN MUSTAFA YÜCEL A.L.

DARICA

7

İZMİT KANUNİ MES VE TEK A.L.

İZMİT

8

GAZİ ANADOLU LİSESİ

İZMİT

9

ÖZEL ADIM ANADOLU SML.

İZMİT

10

GEBZE MES VE TEK A.L.

GEBZE

11

GEBZE ANİBAL ANADOLU LİSESİ

GEBZE

12

YÜCEL BORU FEN LİSESİ

GEBZE

13

GÖLCÜK FEN LİSESİ

GÖLCÜK

14

ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ 

KÖRFEZ

15

ALİ FUAT BAŞGİL SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

KARTEPE

16

CAHİT ELGİNKAN A.L

İZMİT

17

YILDIRIM MES VE TEK. A.L.

İZMİT

18

MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ

İZMİT

19

KOCAELİ FEN LİSESİ

İZMİT

20

ÖZEL AFŞİNBEY ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ

DARICA

21

KOCAELİ ÖZEL BİLGİLİ KÜLTÜR OKULLARI LİSESİ

BAŞİSKELE

 

A GRUBU

B GRUBU

1- KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

1- KOCAELİ FEN LİSESİ

2- DERİNCE MES VE TEK A.L.

2- ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ 

3- İZMİT KANUNİ MES VE TEK A.L.

3-ALİ FUAT BAŞGİL SOSYAL BİL. L.

4- GÖLCÜK FEN LİSESİ

4- ÖZEL BİLGİLİ KÜLTÜR OKULLARI L.

 

C GRUBU

D GRUBU

1-MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ

1- GAZİ ANADOLU LİSESİ

2- CAHİT ELGİNKAN A.L

2- ÖZEL ADIM ANADOLU SML.

3-Z. EMİNE ÖÇGÜDER MES VE TEK A.L.

3- YILDIRIM MES VE TEK. A.L.

 

GEBZE – ÇAYIROVA –DARICA GRUPLARI

E GRUBU

F GRUBU

1- GEBZE ANİBAL A.L

1- YÜCEL BORU FEN LİSESİ

2- DARICA GÖKŞEN MUSTAFA YÜCEL A.L.

2- GEBZE MES VE TEK A.L.

3-DARICA A.L.

3-ÖZEL AFŞİNBEY LİSESİ

4-ERTUĞRUL KURDOĞLU A.L.

 

 

NOT: GRUPLARINDA İLK 2 YE GİRE NOKULLAR 2. TURA ÇIKACAKTIR.

 

2. TUR

G GRUBU

H GRUBU

1-A  1

1-E  1

2-C  2

2-B  2

3- F  2

3-F  1

 

I GRUBU

J GRUBU

1- B  1

1-C  1

2-D  2

2-A  2

3-E  2

3- D  1

NOT: GRUPLARINDA 1. OLAN OKULLAR YARIFİNALE YÜKSELECEK VE MAÇLARINI (G  1 – H  1)----- (I  1 – J  1) ŞEKLİNDE OYNAYACAKLARDIR.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

15 ARALIK 2015 SALI

10.00

KOCAELİ ANADOLU LİSESİ – GÖLCÜK FEN LİSESİ

BAŞİSKELE

11.30

DERİNCE MES VE TEK A.L. – İZMİT KANUNİ MES VE TEK A.L. 

BAŞİSKELE

 

ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ– ÖZEL BİLGİLİ KÜLTÜR OKULLARI L.

OYNANMAYACAK

13.00

MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ – CAHİT ELGİNKAN A.L

BAŞİSKELE

14.30

KOCAELİ FEN LİSESİ–ALİ  FUAT BAŞGİL SOSYAL BİL. L.

BAŞİSKELE

16 ARALIK 2015 ÇARŞAMBA

 

GAZİ ANADOLU LİSESİ – ÖZEL ADIM ANADOLU SML.

OYNANMAYACAK

10.00

GEBZE ANİBAL A.L – ERTUĞRUL KURDOĞLU A.L.

3-0

11.30

DARICA GÖKŞEN MUSTAFA YÜCEL A.L. – DARICA A.L. katılmıyor

3-0 H

13.00

YÜCEL BORU FEN LİSESİ – GEBZE MES VE TEK A.L

3-0

21 ARALIK 2015 PAZARTESİ

10.00

Z. EMİNE ÖÇGÜDER MES VE TEK A.L.   – MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ

DERİNCE

 

ÖZEL BİLGİLİ KÜLTÜR OKULLARI L. – KOCAELİ FEN LİSESİ

OYNANMAYACAK

11.30

KOCAELİ ANADOLU LİSESİ – İZMİT KANUNİ MES VE TEK A.L. 

DERİNCE

13.00

GÖLCÜK FEN LİSESİ – DERİNCE MES VE TEK A.L.

DERİNCE

14.30

ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ  – ALİ  FUAT BAŞGİL SOSYAL BİL. L.

DERİNCE

23 ARALIK 2015 ÇARŞAMBA

 

YILDIRIM MES VE TEK. A.L.   – GAZİ ANADOLU LİSESİ

OYNANMAYACAK

 

ÖZEL AFŞİNBEY LİSESİ katılmıyor– YÜCEL BORU FEN LİSESİ

0-3 h

 

GEBZE ANİBAL A.L – DARICA A.L. katılmıyor

3-0 h

10.00

ERTUĞRUL KURDOĞLU A.L. –DARICA GÖKŞEN MUSTAFA YÜCEL A.L.

3-0

25 ARALIK 2015 CUMA

10.00

KOCAELİ ANADOLU LİSESİ – DERİNCE MES VE TEK A.L.

DERİNCE

11.30

İZMİT KANUNİ MES VE TEK A.L.   – GÖLCÜK FEN LİSESİ

DERİNCE

13.00

KOCAELİ FEN LİSESİ – ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ 

DERİNCE

 

ALİ  FUAT BAŞGİL SOSYAL BİL. L.– ÖZEL BİLGİLİ KÜLTÜR OKULLARI L.

OYNANMAYACAK

28 ARALIK 2015 PAZARTESİ

10.00

CAHİT ELGİNKAN A.L – Z. EMİNE ÖÇGÜDER MES VE TEK A.L. 

DERELİ

11.30

ÖZEL ADIM ANADOLU SML. – YILDIRIM MES VE TEK. A.L. 

DERELİ

10.00

GEBZE ANİBAL A.L – DARICA GÖKŞEN MUSTAFA YÜCEL A.L.

3-0

11.30

DARICA A.L. katılmıyor – ERTUĞRUL KURDOĞLU A.L.

0-3 h

13.00

GEBZE MES VE TEK A.L – ÖZEL AFŞİNBEY LİSESİ katılmıyor

3-0 h

29 ARALIK 2015 SALI

10.00

G1 – G2

DERELİ

11.30

H1 – H2

DERELİ

13.00

I1 – I2

DERELİ

14.30

J1 – J2

DERELİ

4 OCAK 2016 PAZARTESİ

10.00

J3 – J1

DERİNCE

11.30

I3 – I1

DERİNCE

13.00

H3 – H1

DERİNCE

14.30

G3 – G1

DERİNCE

6 OCAK 2016 ÇARŞAMBA

10.00

G2 – G3

DERİNCE

11.30

H2 – H3

DERİNCE

13.00

J2 – J3

DERİNCE

14.30

I2 – I3

DERİNCE

13 OCAK 2016 ÇARŞAMBA

10.00

G  1 – H  1

GEMİCİ

11.30

I  1 – J  1

GEMİCİ

15 OCAK 2016 CUMA

10.00

MAĞLUPLAR

GEMİCİ

11.30

GALİPLER

GEMİCİ

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ.

 

TERTİP KURULU

 

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95

 

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Facebook Gebze Ghsim

OKUL SPORLARI

   

Gebze Okul Sporları