Çarşamba, 23 Aralık 2015 12:53

Genç Erkekler Futbol Güncel Sonuçlar

Yazan 

2015-2016 Kocaeli Okul Sporları Genç Erkekler Futbol İl Birinciliği Grup Müsabakaları Başladı...

2015-2016 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI FUTBOL GENÇ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

 

 

1

DERİNCE NECİP FAZIL ANADOLU LİSESİ

DERİNCE

2

KARŞIYAKA TÜPRAŞ ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ 

BAŞİSKELE

3

ŞEHİT İLHAN KÜÇÜKSOLAK ANADOLU LİSESİ

ÇAYIROVA

4

DARICA ASLAN ÇİMENTO MES VE  TEK A.L.

DARICA

5

DENİZ YILDIZLARI MES VE  TEK A.L.

DARICA

6

DARICA LİSESİ 

DARICA

7

ÖZEL ENKA MES VE  TEK A.L.

DİLOVASI

8

İZMİT KANUNİ MES VE  TEK A.L.

 İZMİT

9

ŞEHİT ÖĞRETMEN ERGİN KOMUT MES VE  TEK A.L.

İZMİT

10

ÖZEL CEBİR ANADOLU LİSESİ

İZMİT

11

ÖZEL ADIM ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ

İZMİT

12

GEBZE STFA MES VE  TEK A.L.

GEBZE

13

GEBZE FATİH SULTAN MEHMET ANADOLU LİSESİ ,

GEBZE

14

GÖLCÜK MES VE  TEK A.L.

GÖLCÜK

15

GÖLCÜK ÇAKABEY ANADOLU LİSESİ 

GÖLCÜK

16

GÖLCÜK BARBAROS HAYRETTİN A.L

GÖLCÜK

17

ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ ,

KÖRFEZ

18

KÖRFEZ MES VE  TEK A.L.

KÖRFEZ

19

KÖRFEZ HEREKE NUH ÇİMENTO MES VE  TEK A.L.

KÖRFEZ

20

KARTEPE YILDIZ ENTEGRE MES VE  TEK A.L.

KARTEPE

21

KOCAELİ HAYRETTİN GÜRSOY SPOR L.

KARTEPE

22

İZMİT MES VE  TEK A.L.

İZMİT

23

ATATÜRK MES VE  TEK A.L.

İZMİT

 

A GRUBU

B GRUBU

1- İZMİT MES VE TEK A.L.

1- KOCAELİ HAYRETTİN GÜRSOY SPOR L.

2-İZMİT KANUNİ MES VE TEK A.L.

2-ÖZEL CEBİR KOLEJİ

3-Ş. ERGİN KOMUT MES VE TEK A.L.

3-YILDIZ ENTEGRE MES VE TEK A.L.

4-ÖZEL ADIM SML.

4-GÖLCÜK MES VE TEK .AL.

 

C GRUBU

KÖRFEZ-DERİNCE D GRUBU

1-ATATÜRK MES VE TEK A.L.

1- ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ,

2-GÖLCÜK BARBAROS HAYRETTİN A.L

2-NECİP FAZIL A.L.

3-GÖLCÜK ÇAKABEY A.L.

3-KÖRFEZ MES VE TEK A.L.

4-KARŞIYAKA TÜPRAŞ ÇPL.

4-HEREKE NUH ÇİM. MES VE TEK A.L.

 

GEBZE DİLOVASI E GRUBU

DARICA-ÇAYIROVA F GRUBU

1-ÖZEL ENKA MES VE TEK A.L.

1-Ş.İLHAN K. SOLAK A.L.

2-GEBZE STFA MES VE TEK A.L.

2-DARICA ASLAN ÇİMENTO EML.

3- GEBZE FATİH SULTAN MEHMET A.L.

3-DENİZYILDIZLARI ME VE TEK A.L.

 

4-DARICA LİSESİ

 

 

NOT: GRUPLARINDA İLK 2 YE GİREN OKULLAR 2 TURA ÇIKACAKTIR.

 

2.TUR

G GRUBU

H GRUBU

1-A  1

1-B  1

2-E  2

2-C 1

3-C  2

3-D  2

 

I GRUBU

J GRUBU

1-D  1

1-F  1

2-B  2

2-A  2

3-F  2

3-E  1

NOT GRUPLARINDA 1. OLAN OKULLAR YARIFİNALE YÜKSELECEK VE MAÇLARINI (G  1 – I  1) (H  1 – J  1) ŞEKLİNDE OYNAYACAKLARDIR.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

23 ARALIK 2015 ÇARŞAMBA

10.00

İZMİT MES VE TEK A.L. – ÖZEL ADIM SML.

KAĞITÇI

11.30

İZMİT KANUNİ MES VE TEK A.L. – Ş. ERGİN KOMUT MES VE TEK A.L.

KAĞITÇI

13.00

KOCAELİ HAYRETTİN GÜRSOY SPOR L. – GÖLCÜK MES VE TEK .AL.

KAĞITÇI

14.30

ÖZEL CEBİR KOLEJİ – YILDIZ ENTEGRE MES VE TEK A.L.

KAĞITÇI

10.00

ATATÜRK MES VE TEK A.L. – KARŞIYAKA TÜPRAŞ ÇPL.

A.KALKAVAN

11.30

GÖLCÜK BARBAROS HAYRETTİN A.L– GÖLCÜK ÇAKABEY A.L.

AKALKAVAN

10.00

ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ, – HEREKE NUH ÇİM. MES VE TEK A.L.

DERİNCE

11.30

NECİP FAZIL A.L. – KÖRFEZ MES VE TEK A.L.

DERİNCE

10.00

ÖZEL ENKA MES VE TEK A.L. – GEBZE STFA MES VE TEK A.L.

0-4

10.00

Ş.İLHAN K. SOLAK A.L. – DARICA LİSESİ katılmıyor

3-0 h

11.30

DARICA ASLAN ÇİMENTO EML. – DENİZYILDIZLARI ME VE TEK A.L.

2-3

29 ARALIK 2015 SALI

10.00

KOCAELİ HAYRETTİN GÜRSOY SPOR L. – YILDIZ ENTEGRE MES VE TEK A.L.

KAĞITÇI

11.30

GÖLCÜK MES VE TEK .AL. – ÖZEL CEBİR KOLEJİ

KAĞITÇI

13.00

İZMİT MES VE TEK A.L. – Ş. ERGİN KOMUT MES VE TEK A.L.

KAĞITÇI

14.30

ÖZEL ADIM SML. – İZMİT KANUNİ MES VE TEK A.L.

KAĞITÇI

10.00

ATATÜRK MES VE TEK A.L. – GÖLCÜK ÇAKABEY A.L.

A.KALKAVAN

11.30

KARŞIYAKA TÜPRAŞ ÇPL. – GÖLCÜK BARBAROS HAYRETTİN A.L

AKALKAVAN

10.00

ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ, – KÖRFEZ MES VE TEK A.L.

DERİNCE

11.30

HEREKE NUH ÇİM. MES VE TEK A.L. – NECİP FAZIL A.L.

DERİNCE

10.00

GEBZE FATİH SULTAN MEHMET A.L. – ÖZEL ENKA MES VE TEK A.L.

2-0

10.00

Ş.İLHAN K. SOLAK A.L. – DENİZYILDIZLARI ME VE TEK A.L.

2-5

11.30

DARICA LİSESİ – DARICA ASLAN ÇİMENTO EML.

0-3 h

7 OCAK 2016 PERŞEMBE

10.00

İZMİT MES VE TEK A.L. – İZMİT KANUNİ MES VE TEK A.L.

KAĞITÇI

11.30

Ş. ERGİN KOMUT MES VE TEK A.L. – ÖZEL ADIM SML.

KAĞITÇI

13.00

KOCAELİ HAYRETTİN GÜRSOY SPOR L. – ÖZEL CEBİR KOLEJİ

KAĞITÇI

14.30

YILDIZ ENTEGRE MES VE TEK A.L. – GÖLCÜK MES VE TEK .AL.

KAĞITÇI

10.00

ATATÜRK MES VE TEK A.L. – GÖLCÜK BARBAROS HAYRETTİN A.L

A.KALKAVAN

11.30

GÖLCÜK ÇAKABEY A.L. – KARŞIYAKA TÜPRAŞ ÇPL.

AKALKAVAN

10.00

ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ, – NECİP FAZIL A.L.

DERİNCE

11.30

KÖRFEZ MES VE TEK A.L. – HEREKE NUH ÇİM. MES VE TEK A.L.

DERİNCE

10.00

GEBZE STFA MES VE TEK A.L. – GEBZE FATİH SULTAN MEHMET A.L.

1-2

10.00

Ş.İLHAN K. SOLAK A.L. – DARICA ASLAN ÇİMENTO EML.

0-2

11.30

DENİZYILDIZLARI ME VE TEK A.L. – DARICA LİSESİ

3-0 h

11 OCAK 2016 PAZARTESİ

10.00

G1 – G2

KAĞITÇI

11.30

H1 – H2

KAĞITÇI

13.00

I1 – I2

KAĞITÇI

14.30

J1 – J2

KAĞITÇI

13 OCAK 2016 ÇARŞAMBA

10.00

J3 – J1

KAĞITÇI

11.30

I3 – I1

KAĞITÇI

13.00

H3 – H1

KAĞITÇI

14.30

G3 – G1

KAĞITÇI

20 OCAK 2016  ÇARŞAMBA

10.00

H2 – H3

KAĞITÇI

11.30

G2 – G3

KAĞITÇI

13.00

J2 – J3

KAĞITÇI

14.30

I2 – I3

KAĞITÇI

10 ŞUBAT 2016 ÇARŞAMBA

10.00

(G  1 – I  1)

KAĞITÇI

11.30

(H  1 – J  1)

KAĞITÇI

15 ŞUBAT 2016 PAZARTESİ

10.00

MAĞLUPLAR

KAĞITÇI

11.30

GALİPLER

KAĞITÇI

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ.

TERTİP KURULU

 

 

FOTOĞRAF ALBÜMÜ İÇİN TIKLAYIN 

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95

 

Facebook Gebze Ghsim

OKUL SPORLARI

  

 

Gebze Okul Sporları