Cuma, 19 Şubat 2016 14:26

Genç Erkekler Basketbol Güncel Sonuçlar

Yazan 

2015-2016 Kocaeli Okul Sporları Genç Erkekler Basketbol İl Birinciliği Gebze Çayırova Darıca Dilovası Grup Müsabakaları Başladı.

 

2015-2016 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI BASKETBOL A GENÇ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

 

 

 

1

19 MAYİS ANADOLU LİSESİ

DERİNCE

2

KOCAELİ ANADOLU LİSESİ 

BAŞİSKELE

3

BAŞİSKELE ANADOLU LİSESİ

BAŞİSKELE

4

ŞEHİT İLHAN KÜÇÜKSOLAK A.L.

ÇAYIROVA

5

ŞEHİT İLHAN KARTAL A.L.

ÇAYIROVA

6

DENİZ YILDIZLARIMES VE TEK A.L.

DARICA

7

DARICA ÜLKÜN YALÇIN A.L.

DARICA

8

DARICA NEŞET YALÇIN A.L.

DARICA

9

DARICA GÖKŞEN MUSTAFA YÜCEL A.L.

DARICA

10

ÖZEL ENKA MES VE TEK A.L.

DİLOVASI

11

İZMİT MUALLİM NACİ A.L.

İZMİT

12

ÖZEL ATAFEN A.L.

İZMİT

13

ÖZEL KOCAELİ DOĞA A.L.

İZMİT

14

ÖZEL ADIM ANADOLU S.M.L.

İZMİT

15

GEBZE STFA MES VE TEK A.L.

GEBZE

16

GEBZE SÜLEYMAN DEMİREL A.L.

GEBZE

17

TÜRK EĞİTİM VAKFI ÖZEL İNANÇ TÜRKEŞ L.

GEBZE

18

GÖLCÜK FATİH SULTAN MEHMET A.L.

GÖLCÜK

19

KARAMÜRSEL ANADOLU LİSESİ

KARAMÜRSEL

20

KÖRFEZ HEREKE NUH ÇİMENTO MES VE TEK A.L.

KÖRFEZ

21

KÖRFEZ FEN LİSESİ

KÖRFEZ

22

İZMİT MES VE TEK A.L.

İZMİT

23

ATATÜRK MES VE TEK A.L.

İZMİT

24

24 KASIM ANADOLU LİSESİ

İZMİT

25

CAHİT ELGİNKAN A.L.

İZMİT

26

MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ

İZMİT

27

İZMİT LİSESİ

İZMİT

28

İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ

İZMİT

29

KOCAELİ ÖZEL BİLGİLİ KÜLTÜR OKULLARI L.

BAŞİSKELE

30

ÖZEL BÜYÜK KOCAELİ TEMEL LİSESİ

İZMİT

 

İZMİT-BAŞİSKELE-DERİNCE-KÖRFEZ-KARAMÜRSEL-GÖLCÜK GRUPLARI

 

A GRUBU

B GRUBU

1-KOCAELİ A.L.   1

1-ÖZEL ATAFEN A.L.  1

2-MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ   2

2- ÖZEL ADIM ANADOLU S.M.L.

3-KOCAELİ ÖZEL BİLGİLİ KÜLTÜR OKULLARI L.

3-MUALLİM NACİ A.L.  2

4- İZMİT MES VE TEK A.L.

4-KÖRFEZ H. NUH ÇİMENTO MES VE TEK A.L.

 

 

C GRUBU

D GRUBU

1- ATATÜRK MES VE TEK A.L.

1-ÖZEL DOĞA KOLEJİ  1

2-KARAMÜRSEL ANADOLU LİSESİ 1

2- CAHİT ELGİNKAN A.L.

3-19 MAYIS A.L.

3-İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ  2

4-BAŞİSKELE A.L. 2

4-KÖRFEZ FEN LİSESİ

 

 

E GRUBU

1-24 KASIM ANADOLU LİSESİ

2- ÖZEL BÜYÜK KOCAELİ TEMEL LİSESİ

3-GÖLCÜK FATİH SULTAN MEHMET A.L.2

4-İZMİT LİSESİ   1

 

 

GEBZE-DİLOVASI-DARICA-ÇAYIROVA GRUPLARI

 

G GRUBU

H GRUBU

1- DARICA NEŞET YALÇIN A.L.

1-ŞEHİT İLHAN KARTAL A.L.

2- DARICA ÜLKÜN YALÇIN A.L.

2-DENİZ YILDIZLARI MES VE TEK A.L.

3-ŞEHİT İLHAN KÜÇÜKSOLAK A.L. 1

3-DARICA GÖKŞEN MUSTAFA YÜCEL A.L.2

4-GEBZE STFA MES VE TEK A.L.  2

 

 

 

I GRUBU

1-GEBZE SÜLEYMAN DEMİREL A.L.2

2-TÜRK EĞİTİM VAKFI ÖZEL İNANÇ TÜRKEŞ L. 1

3- ÖZEL ENKA MES VE TEK A.L.

 

 

 

NOT: TÜM GRUPLARDAN 2 TAKIM 16 LI ELEME TURUNA KALACAK VE MAÇLARINI ELEME USULÜNE GÖRE OYNAYACAKLARDIR.

 

1

A  1 KOCAELİ A.L.

 

       

2

 H  2 DARICA GÖKŞEN MUSTAFA YÜCEL A.L

 

 

     

3

 G  1 ŞEHİT İLHAN KÜÇÜKSOLAK A.L

 

2. TUR

 

   

4

 D  2İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ

 

 

 

   

5

 I  1 TÜRK EĞİTİM VAKFI ÖZEL İNANÇ TÜRKEŞ L.

 

 

Y. FİNAL

 

 

6

 C  2 BAŞİSKELE A.L.

 

 

 

 

 

7

 B  2MUALLİM NACİ A.L.

 

2. TUR

 

 

 

8

E  1İZMİT LİSESİ

 

 

 

 FİNAL

 

9

 C  1KARAMÜRSEL A.L.

 

   

 

 

10

 G  2GEBZE STFA MES VE TEK A.L.

 

 

 

 

 

11

 H  1GEBZE Ş.İLHAN KARTAL A.L.

 

2. TUR

          3.LÜK MAÇI

 

 

12

 E  2GÖLCÜK FATİH SULTAN MEHMET A.L.

 

 

 

 

 

13

 A  2 MUAMMER DERELİ FEN L.

 

 

Y. FİNAL

 

 

14

 D  1 ÖZEL DOĞA KOLEJİ

 

 

 

   

15

 I  2GEBZE SÜLEYMAN DEMİREL A.L

 

2. TUR

 

   

16

B  1 ÖZEL ATAFEN LİSESİ

 

 

     

 

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

18 ŞUBAT 2016 PERŞEMBE

 

 

 

 

MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ – KOCAELİ ÖZEL BİLGİLİ KÜLTÜR OKULLARI L.

OYNANMAYACAK

11.15

ÖZEL ATAFEN A.L.  – KÖRFEZ H. NUH ÇİMENTO MES VE TEK A.L.

115/19

12.30

ÖZEL ADIM ANADOLU S.M.L. – MUALLİM NACİ A.L.

21/53

10.00

DARICA NEŞET YALÇIN A.L. – GEBZE STFA MES VE TEK A.L.

32/38

11.15

DARICA ÜLKÜN YALÇIN A.L. – ŞEHİT İLHAN KÜÇÜKSOLAK A.L.

13/38

12.30

ŞEHİT İLHAN KARTAL A.L. – DENİZ YILDIZLARI MES VE TEK A.L.

32/23

13.45

GEBZE SÜLEYMAN DEMİREL A.L. – TÜRK EĞİTİM VAKFI ÖZEL İNANÇ TÜRKEŞ L.

25/33

22 ŞUBAT 2016 PAZARTESİ

10.00

ATATÜRK MES VE TEK A.L. – BAŞİSKELE A.L.

0/20h

11.15

KARAMÜRSEL ANADOLU LİSESİ – 19 MAYIS A.L.

50/28

12.30

ÖZEL DOĞA KOLEJİ – KÖRFEZ FEN LİSESİ

54/26

13.45

CAHİT ELGİNKAN A.L. – İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ

32/74

23 ŞUBAT 2016

SALI

10.00

24 KASIM ANADOLU LİSESİ – İZMİT LİSESİ

36/49

11.15

ÖZEL BÜYÜK KOCAELİ TEMEL LİSESİ – GÖLCÜK FATİH SULTAN MEHMET A.L.

36/59

12.30

KOCAELİ A.L. – İZMİT MES VE TEK A.L.

68/17

24 ŞUBAT 2016 ÇARŞAMBA

10.00

ÖZEL ATAFEN A.L.  – MUALLİM NACİ A.L.

81/24

11.15

KÖRFEZ H. NUH ÇİMENTO MES VE TEK A.L. – ÖZEL ADIM ANADOLU S.M.L.

52/32

 

KOCAELİ A.L. – KOCAELİ ÖZEL BİLGİLİ KÜLTÜR OKULLARI L.

OYNANMAYACAK

12.30

İZMİT MES VE TEK A.L. – MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ

42/58

10.00

ÖZEL ENKA MES VE TEK A.L. – GEBZE SÜLEYMAN DEMİREL A.L.

22/31

11.15

DARICA NEŞET YALÇIN A.L. – ŞEHİT İLHAN KÜÇÜKSOLAK A.L.

34/39

12.30

GEBZE STFA MES VE TEK A.L. – DARICA ÜLKÜN YALÇIN A.L.

38/16

13.45

DARICA GÖKŞEN MUSTAFA YÜCEL A.L. – ŞEHİT İLHAN KARTAL A.L.

15/60

25 ŞUBAT 2016 PERŞEMBE

10.00

ÖZEL DOĞA KOLEJİ – İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ

38/25

11.15

KÖRFEZ FEN LİSESİ – CAHİT ELGİNKAN A.L.

46/40

12.30

ATATÜRK MES VE TEK A.L. – 19 MAYIS A.L.

12/51

13.45

BAŞİSKELE A.L. – KARAMÜRSEL ANADOLU LİSESİ

32/49

29 ŞUBAT 2016 PAZARTESİ

10.00

24 KASIM ANADOLU LİSESİ – GÖLCÜK FATİH SULTAN MEHMET A.L.

49/39

11.15

İZMİT LİSESİ – ÖZEL BÜYÜK KOCAELİ TEMEL LİSESİ

48/31

1 MART 2016 SALI

10.00

KOCAELİ A.L. – MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ

74/21

 

KOCAELİ ÖZEL BİLGİLİ KÜLTÜR OKULLARI L. – İZMİT MES VE TEK A.L.

0/20H

11.15

ÖZEL ATAFEN A.L.  – ÖZEL ADIM ANADOLU S.M.L.

20/0H

12.30

MUALLİM NACİ A.L. – KÖRFEZ H. NUH ÇİMENTO MES VE TEK A.L.

44/22

10.00

DARICA NEŞET YALÇIN A.L. – DARICA ÜLKÜN YALÇIN A.L.

33/19

11.15

ŞEHİT İLHAN KÜÇÜKSOLAK A.L. – GEBZE STFA MES VE TEK A.L.

47/39

12.30

DENİZ YILDIZLARI MES VE TEK A.L. – DARICA GÖKŞEN MUSTAFA YÜCEL A.L.

20/37

13.45

TÜRK EĞİTİM VAKFI ÖZEL İNANÇ TÜRKEŞ L. – ÖZEL ENKA MES VE TEK A.L.

31/8

2 MART 2016 ÇARŞAMBA

10.00

ATATÜRK MES VE TEK A.L. – KARAMÜRSEL ANADOLU LİSESİ

0/20H

11.15

19 MAYIS A.L. – BAŞİSKELE A.L.

28/53

12.30

ÖZEL DOĞA KOLEJİ – CAHİT ELGİNKAN A.L.

20/0H

13.45

İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ – KÖRFEZ FEN LİSESİ

63/45

3 MART 2016 PERŞEMBE

10.00

24 KASIM ANADOLU LİSESİ – ÖZEL BÜYÜK KOCAELİ TEMEL LİSESİ

 

11.15

GÖLCÜK FATİH SULTAN MEHMET A.L. – İZMİT LİSESİ

 

7 MART 2016 PAZARTESİ

10.00

KOCAELİ A.L -  DARICA GÖKŞEN MUSTAFA YÜCEL A.L 1.MAÇ

TOPALOĞLU

11.15

G  1 ŞEHİT İLHAN KÜÇÜKSOLAK A.L – D  2 İZMİT ATILIM A.L2.MAÇ

TOPALOĞLU

12.30

I  1 TÜRK EĞİTİM VAKFI ÖZEL İNANÇ TÜRKEŞ L.  – C  2 BAŞİSKELE A.L    3.MAÇ

TOPALOĞLU

13.45

B  2MUALLİM NACİ A.L.  – E  1İZMİT LİSESİ    4.MAÇ

TOPALOĞLU

9 MART 2016 ÇARŞAMBA

10.00

C  1 KARAMÜRSEL A.L. – G  2 GEBZE STFA MES VE TEK AL.    5.MAÇ

TOPALOĞLU

11.15

H  1 Ş İLHAN KARTAL A.L. – E  2 GÖLCÜK F. SULTAN MEHMET A.L.    6.MAÇ

TOPALOĞLU

12.30

A  2 MUAMMER DERELİ FEN L. – D  1ÖZEL KOCAELİ DOĞA KOLEJİ    7.MAÇ

TOPALOĞLU

13.45

I  2GEBZE SÜLEYMAN DEMİREL A.L. – B  1ÖZEL ATAFEN LİSESİ      8.MAÇ

TOPALOĞLU

11 MART 2016 CUMA

10.00

1-2 GALİBİ 9.MAÇ

TOPALOĞLU

11.15

3-4 GALİBİ 10.MAÇ

TOPALOĞLU

12.30

5-6 GALİBİ  11.MAÇ

TOPALOĞLU

13.45

7-8 GALİBİ  12.MAÇ

TOPALOĞLU

15 MART 2016 SALI

10.00

9-10 GALİBİ 13.MAÇ

ATATÜRK

11.15

11-12 GALİBİ 14.MAÇ

ATATÜRK

17 MART 2016 PERŞEMBE

10.00

MAĞLUPLAR 15.MAÇ

ATATÜRK

11.15

GALİPLER 16.MAÇ

ATATÜRK

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ.

 

TERTİP KURULU

 

FOTO ALBÜM İÇİN TIKLAYIN

 

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95

 

Facebook Gebze Ghsim

OKUL SPORLARI

  

 

Gebze Okul Sporları