Çarşamba, 09 Aralık 2015 16:17

Yıldız Erkekler Futsal Güncel Sonuçlar

Yazan 

2015-2016 Kocaeli Okul Sporları Yıldız Erkekler Futsal İl Birinciliği Gebze Darıca Çayırova ve Dilovası Grup Müsabakaları Başladı.

 

2015-2016 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI FUTSAL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

MEVLANA ORTAOKULU

DERİNCE

2

CUMHURİYET ORTAOKULU

DERİNCE

3

YEŞİLKENT ORTAOKULU 

BAŞİSKELE

4

ÖZEL ERKUL ORTAOKULU 

BAŞİSKELE

5

ÖZEL NADİDE ORTAOKULU

BAŞİSKELE

6

MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU

ÇAYIROVA

7

ŞEKERPINAR ORTAOKULU

ÇAYIROVA

8

DEMİRSAÇ ORTAOKULU

ÇAYIROVA

9

ÇAYIROVA TAHSİN TARHAN ORTAOKULU 

ÇAYIROVA

10

ÇAYIROVA İMAM HATİP ORTAOKULU

ÇAYIROVA

11

DARICA 100. YIL ATATÜRK ORTAOKULU 

DARICA

12

DARICA DENİZ YILDIZLARI ORTAOKULU

DARICA

13

DARICA ZEKİ GEZER ORTAOKULU 

DARICA

14

DARICA ORTAOKULU

DARICA

15

ÖZEL DARICA FATİH ORTAOKULU 

DARICA

16

DİLOVASI MÜBECCEL ÇOLAKOĞLU ORTAOKULU 

DİLOVASI

17

RABAK ORTAOKULU 

KARTEPE

18

ÖZEL KOCAELİ DOĞA ORTAOKULU

İZMİT

19

ÖZEL ATAFEN ORTAOKULU 

İZMİT

20

ÖZEL SEYMEN ORTAOKULU

İZMİT

21

GEBZE AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU O.O

GEBZE

22

GEBZE KOCATEPE ORTAOKULU 

GEBZE

23

İLYASBEY ORTAOKULU

GEBZE

24

İNÖNÜ ORTAOKULU

GEBZE

25

KOÇ ORTAOKULU

GEBZE

26

OSMANGAZİ ORTAOKULU

GEBZE

27

İL GENEL MECLİSİ ORTAOKULU

GEBZE

28

KAVAKLI ORTAOKULU

GÖLCÜK

29

PETKİM ORTAOKULU

KÖRFEZ

30

ULUĞBEY ORTAOKULU

KÖRFEZ

31

PAKMAYA ORTAOKULU

KARTEPE

32

KARTEPE İMAM HATİP ORTAOKULU 

KARTEPE

33

EMEK DAYANIŞMASI ORTAOKULU 

İZMİT

34

ALİKAHYA FATİH ORTAOKULU

İZMİT

35

YARBAY REFİK CESUR ORTAOKULU

İZMİT

36

ÇUBUKLU OSMANİYE ORTAOKULU 

İZMİT

37

75. YIL CUMHURİYET ORTAOKULU

İZMİT

38

EDABALİ ORTAOKULU 

İZMİT

39

MEHMET AKİF ORTAOKULU

İZMİT

40

ULUBATLI HASAN ORTAOKULU 

İZMİT

41

KAZIM KARABEKİR ORTAOKULU

İZMİT

42

KOCAELİ ÖZEL BİLGİLİ KÜLTÜR OKULLARI O.O

BAŞİSKELE

43

ÇAYIROVA ÖZEL AÇI ORTAOKULU 

ÇAYIROVA

44

ÖZEL PELİKAN ORTAOKULU 

GEBZE

45

ÇAYIROVA ÖZEL İSABET ORTAOKULU

ÇAYIROVA

 

 

 

A GRUBU

B GRUBU

1- PETKİM ORTAOKULU

1- PAKMAYA ORTAOKULU

2-KARTEPE RABAK O.O

2-ÇUBUKLU OSMANİYE O.O

3-ULUBATLI HASAN O.O

3-EMEK DAYANIŞMA O.O

4-ÖZEL DOĞA KOLEJİ

4-İZMİT MEHMET AKİF O.O

 

C GRUBU

D GRUBU

1-YEŞİLKENT O.O

1-KAVAKLI O.O.

2-ALİKAHYA FATİH O.O

2-75. YIL CUMHURİYET O.O

3-ÖZEL ATAFEN O.O

3-ÖZEL ERKUL O.O

4-ÖZEL SEYMEN O.O

4-KÖRFEZ ULUĞBEY O.O

 

E GRUBU

F GRUBU

1- DERİNCE MEVLANA O.O

1-DERİNCE CUMHURİYET O.O

2-KARTEPE İMAM HATİP O.O

2-EDEBALİ O.O

3-ÖZEL NADİDE O.O

3-ÖZEL BİLGİ KÜLTÜR KOLEJİ

4-KAZIM KARABEKİR O.O

4-YARBAY REFİK CESUR O.O

GEBZE-DİLOVASI GRUPLARI

G GRUBU

H GRUBU

1- GEBZE A. ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU O.O

1-GEBZE İNÖNÜ O.O

2-GEBZE İLYASBEY O.O

2-GEBZE ÖZEL PELİKAN O.O

3-GEBZE OSMANGAZİ O.O

3-GEBZE KOCATEPE O.O

4-GEBZE KOÇ O.O

4-DİLOVASI MÜBECCEL ÇOLAKOĞLU O.O

5-GEBZE İLGENEL MECLİSİ O.O

 

ÇAYIROVA GRUPLARI

I GRUBU

J GRUBU

1- GEBZE M. NECATİ O.O

1-ÖZEL AÇI O.O grup 1

2-Ç.OVA İMAM HATİP O.O

2-Ç.OVA ÖZEL İSABET O.O

3-DEMİRSAÇ O.O

3-TAHSİN TARHAN O.O  grup 2

4-ŞEKERPINAR O.O

 

 

DARICA GRUBU

K GRUBU

1- 100. YIL O.O

2- DARICA DENİZ YILDIZLARI O.O grup 1

3-DARICA ZEKİ, GEZER O.O  grup 3

4-DARICA O.O

5-ÖZEL DARICA FATİH O.O grup 2

NOT: 5 Lİ VE 4 LÜ GRUPLARDAN 3 TAKIM, 3 LÜ GRUPTAN 2 TAKIM 32 LİELEME TURUNA KALACAK VE MAÇLARINI ELEME USULÜNE GÖRE OYNAYACAKLARDIR.

 

2

A  1

1.MAÇ

 

 

 

 

 

 

 

 

K  3

 

3

E  2

 

17.MAÇ

 

 

 

 

4

D  2

2.MAÇ

 

 

 

 

 

5

H  1

 

 

25.MAÇ

 

 

 

6

C  3

3.MAÇ

 

 

 

 

 

7

I  3

 

18.MAÇ

 

 

 

 

8

G  1

4.MAÇ

 

 

 

 

 

9

D  3

 

 

 

29.MAÇ

 

 

10

K  1

5.MAÇ

 

 

 

 

 

11

B  3

 

19.MAÇ

 

 

 

 

12

H  2

6.MAÇ

 

 

 

 

 

13

F  1

 

 

26.MAÇ

 

 

 

14

A  3

7.MAÇ

 

 

 

 

 

15

I  1

 

20.MAÇ

 

 

 

3.LÜK MAÇI

16

F  2

8.MAÇ

 

 

 

 

 

17

J  2 TAHSİN TARHAN O

 

 

 

 

 

 

18

E 1

9.MAÇ

 

 

 

 

 

19

G  2

 

21.MAÇ

 

 

 

 

20

B  2

10.MAÇ

 

 

 

 

FİNAL MAÇI

21

F  3

 

 

27.MAÇ

 

 

 

22

D  1

11.MAÇ

 

 

 

 

 

23

A  2

 

22.MAÇ

 

 

 

 

24

C  2

12.MAÇ

 

 

 

 

 

25

J  1 ÖZEL AÇI O.O.

 

 

 

30.MAÇ

 

 

26

H  3

13.MAÇ

 

 

 

 

 

27

I  2

 

23.MAÇ

 

 

 

 

28

E  3

14.MAÇ

 

 

 

 

 

29

C  1

 

 

28.MAÇ

 

 

 

30

K  2

15.MAÇ

 

 

 

 

 

31

G  3

 

24.MAÇ

 

 

 

 

32

B  1

16.MAÇ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

9 ARALIK 2015 ÇARŞAMBA

10.00

100. YIL O.O – DARICA O.O

0-3 h

10.45

DARICA DENİZ YILDIZLARI O.O– DARICA ZEKİ, GEZER O.O

6-4

11.30

GEBZE A. ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU O.O – GEBZE KOÇ O.O

8-7

12.15

GEBZE İLYASBEY O.O – GEBZE OSMANGAZİ O.O

Her iki takım müsabakaya çıkmadı.

10 ARALIK 2015 PERŞEMBE

10.00

ÇUBUKLU OSMANİYE O.O – EMEK DAYANIŞMA O.O

GEMİCİ

10.45

KARTEPE RABAK O.O – ULUBATLI HASAN O.O

GEMİCİ

11.30

PAKMAYA ORTAOKULU – İZMİT MEHMET AKİF O.O

GEMİCİ

12.15

PETKİM ORTAOKULU – ÖZEL DOĞA KOLEJİ

GEMİCİ

13.00

YEŞİLKENT O.O – ÖZEL SEYMEN O.O

GEMİCİ

 

ALİKAHYA FATİH O.O – ÖZEL ATAFEN O.O

OYNANMAYACAK

11 ARALIK 2015 CUMA

10.00

ÖZEL DARICA FATİH O.O – DARICA ZEKİ, GEZER O.O

5-3

10.45

100. YIL O.O – DARICA DENİZ YILDIZLARI O.O

0-3

11.30

GEBZE İLGENEL MECLİSİ O.O – GEBZE OSMANGAZİ O.O

H-H

12.15

GEBZE A. ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU O.O – GEBZE İLYASBEY O.O

3-0 h

16 ARALIK 2015 ÇARŞAMBA

10.00

KAVAKLI O.O. – KÖRFEZ ULUĞBEY O.O

R.TOPALOĞLU

10.45

75. YIL CUMHURİYET O.O – ÖZEL ERKUL O.O

R.TOPALOĞLU

11.30

DERİNCE MEVLANA O.O – KAZIM KARABEKİR O.O

R.TOPALOĞLU

12.15

KARTEPE İMAM HATİP O.O – ÖZEL NADİDE O.O

R.TOPALOĞLU

13.00

DERİNCE CUMHURİYET O.O – YARBAY REFİK CESUR O.O

R.TOPALOĞLU

13.45

EDEBALİ O.O – ÖZEL BİLGİ KÜLTÜR KOLEJİ

R.TOPALOĞLU

10.00

DARICA O.O – DARICA DENİZ YILDIZLARI O.O

3-7

10.45

ÖZEL DARICA FATİH O.O – 100. YIL O.O

3-0 h

11.30

GEBZE KOÇ O.O – GEBZE İLYASBEY O.O

3-0 h

12.15

GEBZE İLGENEL MECLİSİ O.O – GEBZE A. ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU O.O

0-3 h

13.00

GEBZE İNÖNÜ O.O – DİLOVASI MÜBECCEL ÇOLAKOĞLU O.O

3-0 h

13.45

GEBZE ÖZEL PELİKAN O.O – GEBZE KOCATEPE O.O

2-7

10.00

GEBZE M. NECATİ O.O – ŞEKERPINAR O.O

4-3

10.45

Ç.OVA İMAM HATİP O.O – DEMİRSAÇ O.O

2-3

11.30

ÖZEL AÇI O.O – Ç.OVA ÖZEL İSABET O.O

3-0 H

 

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

17 ARALIK 2015 PERŞEMBE

 

YEŞİLKENT O.O – ÖZEL ATAFEN O.O

OYNANMAYACAK

10.00

ÖZEL SEYMEN O.O – ALİKAHYA FATİH O.O

GEMİCİ

10.45

PAKMAYA ORTAOKULU – EMEK DAYANIŞMA O.O

GEMİCİ

11.30

İZMİT MEHMET AKİF O.O – ÇUBUKLU OSMANİYE O.O

GEMİCİ

12.15

PETKİM ORTAOKULU – ULUBATLI HASAN O.O

GEMİCİ

13.00

ÖZEL DOĞA KOLEJİ – KARTEPE RABAK O.O

GEMİCİ

22 ARALIK 2015 SALI

10.00

DERİNCE CUMHURİYET O.O – ÖZEL BİLGİ KÜLTÜR KOLEJİ

R.TOPALOĞLU

10.45

YARBAY REFİK CESUR O.O – EDEBALİ O.O

R.TOPALOĞLU

11.30

DERİNCE MEVLANA O.O – ÖZEL NADİDE O.O

R.TOPALOĞLU

12.15

KAZIM KARABEKİR O.O – KARTEPE İMAM HATİP O.O

R.TOPALOĞLU

13.00

KAVAKLI O.O. – ÖZEL ERKUL O.O

R.TOPALOĞLU

13.45

KÖRFEZ ULUĞBEY O.O – 75. YIL CUMHURİYET O.O

R.TOPALOĞLU

10.00

DARICA ZEKİ, GEZER O.O – 100. YIL O.O

3-0 h

 

DARICA O.O – ÖZEL DARICA FATİH O.O

2-4

11.30

GEBZE OSMANGAZİ O.O – GEBZE A. ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU O.O

0-3 h

12.15

GEBZE KOÇ O.O – GEBZE İLGENEL MECLİSİ O.O

3-0 h

10.30

GEBZE İNÖNÜ O.O – GEBZE KOCATEPE O.O

8-2

13.45

DİLOVASI MÜBECCEL ÇOLAKOĞLU O.O – GEBZE ÖZEL PELİKAN O.O

0-3 h

10.00

GEBZE M. NECATİ O.O – DEMİRSAÇ O.O

1-8

10.45

ŞEKERPINAR O.O – Ç.OVA İMAM HATİP O.O

5-4

11.30

TAHSİN TARHAN O.O – ÖZEL AÇI O.O

2-2*

 

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

29 ARALIK 2015 SALI

10.00

PETKİM ORTAOKULU – KARTEPE RABAK O.O

R.TOPALOĞLU

10.45

EMEK DAYANIŞMA O.O – İZMİT MEHMET AKİF O.O

R.TOPALOĞLU

11.30

PAKMAYA ORTAOKULU – ÇUBUKLU OSMANİYE O.O

R.TOPALOĞLU

12.15

ULUBATLI HASAN O.O – ÖZEL DOĞA KOLEJİ

R.TOPALOĞLU

13.00

YEŞİLKENT O.O – ALİKAHYA FATİH O.O

R.TOPALOĞLU

 

ÖZEL ATAFEN O.O – ÖZEL SEYMEN O.O

OYNANMAYACAK

4 OCAK 2016 PAZARTESİ

10.00

KAVAKLI O.O. – 75. YIL CUMHURİYET O.O

R.TOPALOĞLU

10.45

ÖZEL ERKUL O.O – KÖRFEZ ULUĞBEY O.O

R.TOPALOĞLU

11.30

DERİNCE MEVLANA O.O – KARTEPE İMAM HATİP O.O

R.TOPALOĞLU

12.15

ÖZEL NADİDE O.O – KAZIM KARABEKİR O.O

R.TOPALOĞLU

13.00

DERİNCE CUMHURİYET O.O – EDEBALİ O.O

R.TOPALOĞLU

13.45

ÖZEL BİLGİ KÜLTÜR KOLEJİ – YARBAY REFİK CESUR O.O

R.TOPALOĞLU

 

DARICA DENİZ YILDIZLARI O.O– ÖZEL DARICA FATİH O.O

2-1

10.00

DARICA ZEKİ, GEZER O.O – DARICA O.O

7-0

 

GEBZE İLYASBEY O.O – GEBZE İLGENEL MECLİSİ O.O

H-H

 

GEBZE OSMANGAZİ O.O – GEBZE KOÇ O.O

0-3 H

10.45

GEBZE İNÖNÜ O.O – GEBZE ÖZEL PELİKAN O.O

0-3 h

13.45

GEBZE KOCATEPE O.O – DİLOVASI MÜBECCEL ÇOLAKOĞLU O.O

3-0 H

10.00

Ç.OVA ÖZEL İSABET O.O – TAHSİN TARHAN O.O

0-3 H

10.45

GEBZE M. NECATİ O.O – Ç.OVA İMAM HATİP O.O

3-2

11.30

DEMİRSAÇ O.O – ŞEKERPINAR O.O

5-2

 

 

ELEME MAÇLARI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

8 OCAK 2016 CUMA

10.00

A  1 – K  3 (1.MAÇ)     

DERİNCE

10.45

E  2 – D  2 (2.MAÇ)     

DERİNCE

11.30

H  1 – C  3 (3.MAÇ)     

DERİNCE

12.15

I  3 – G  1 (4.MAÇ)     

DERİNCE

13.00

D  3 – K  1 (5.MAÇ)     

DERİNCE

13.45

B  3 – H  2 (6.MAÇ)     

DERİNCE

14.30

F  1 -  A  3 (7.MAÇ)     

DERİNCE

15.15

I  1 – F  2 (8.MAÇ)     

DERİNCE

12 OCAK 2016 SALI DERİNCE

10.00

J  2 – E  1 (9.MAÇ)     

DERİNCE

10.45

G  2 – B  2 (10.MAÇ)   

DERİNCE

11.30

F  3 – D  1 (11.MAÇ)   

DERİNCE

12.15

A  2 – C  2 (12.MAÇ)   

DERİNCE

13.00

J  1 – H  3 (13.MAÇ)   

DERİNCE

13.45

I  2 – E  3 (14.MAÇ)   

DERİNCE

14.30

C  1 – K  2 (15.MAÇ)   

DERİNCE

15.15

G  3 – B  1 (16.MAÇ)  

DERİNCE

14 OCAK 2016 PERŞEMBE

10.00

(17.MAÇ)                     1.MAÇ  – 2.MAÇ GALİBİ

DERİNCE

10.45

(18.MAÇ)                      3.MAÇ – 4.MAÇ GALİBİ

DERİNCE

11.30

(19.MAÇ)                     5.MAÇ  – 6.MAÇ GALİBİ

DERİNCE

12.15

(20.MAÇ)                     7.MAÇ  – 8.MAÇ GALİBİ

DERİNCE

13.00

(21.MAÇ)                    9.MAÇ – 10.MAÇ GALİBİ

DERİNCE

13.45

(22.MAÇ)                 11.MAÇ  – 12.MAÇ GALİBİ

DERİNCE

14.30

(23.MAÇ)                 13.MAÇ  – 14.MAÇ GALİBİ

DERİNCE

15.15

(24.MAÇ)                 15.MAÇ  – 16.MAÇ GALİBİ

DERİNCE

15 OCAK 2016 CUMA

11.30

(25.MAÇ)                  17.MAÇ  – 18.MAÇ GALİBİ

DERİNCE

12.15

(26.MAÇ)                 19.MAÇ  – 20.MAÇ GALİBİ

DERİNCE

13.00

(27.MAÇ)                 21.MAÇ  – 22.MAÇ GALİBİ

DERİNCE

13.45

(28.MAÇ)                 23.MAÇ  – 24.MAÇ GALİBİ

DERİNCE

19 OCAK 2016 SALI

11.30

(29.MAÇ)                  25.MAÇ  – 26.MAÇ GALİBİ

R.TOPALOĞLU

12.15

(30.MAÇ)                  27.MAÇ  – 28.MAÇ GALİBİ

R.TOPALOĞLU

21 OCAK 2016 PERŞEMBE

11.30

29.MAÇ MAĞLUBU – 30.MAÇ MAĞLUBU

( 3. LÜK 4. LÜK MAÇI )

R.TOPALOĞLU

12.15

  29.MAÇ GALİBİ – 30.MAÇ GALİBİ        

       ( FİNAL MAÇI )

R.TOPALOĞLU

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ.

TERTİP KURULU

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95

 

Facebook Gebze Ghsim

OKUL SPORLARI

  

 

Gebze Okul Sporları