Perşembe, 17 Aralık 2015 12:01

Yıldız Kızlar Voleybol Güncel Sonuçlar

Yazan 

2015-2016 Kocaeli Okul Sporları İl Birinciliği Yıldız Kızlar Voleybol Gebze Grup Müsabakaları Başladı...

 

2015-2016 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR FİKSTÜRÜ 

 

1

ÇENESUYU ORTAOKULU

DERİNCE

2

BEKİR SITKI ÖZER ORTAOKULU

DERİNCE

3

MEVLANA ORTAOKULU

DERİNCE

4

ÖZEL ERKUL ORTAOKULU

BAŞİSKELE

5

ÖZEL CONKBAYIRI ORTAOKULU

BAŞİSKELE

6

MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU

ÇAYIROVA

7

ÇAYIROVA TAHSİN TARHAN ORTAOKULU

ÇAYIROVA

8

DARICA 60. YIL ORTAOKULU

DARICA

9

DARICA BAĞLARBAŞI ORTAOKULU

DARICA

10

DARICA ZEKİ GEZER ORTAOKULU

DARICA

11

DARICA ORTAOKULU

DARICA

12

DARICA SÜREYYA YALÇIN ORTAOKULU

DARICA

13

DİLOVASI POLİSAN ORTAOKULU

DİLOVASI

14

ÖZEL SEYMEN ORTAOKULU

İZMİT

15

İNÖNÜ ORTAOKULU

GEBZE

16

KOÇ ORTAOKULU

GEBZE

17

YUNUS EMRE ORTAOKULU

GEBZE

18

GEBZE HÜRRİYET MAHELLESİ ORTAOKULU

GEBZE

19

DEĞİRMENDERE UĞUR MUMCU ORTAOKULU

GÖLCÜK

20

PETKİM ORTAOKULU

KÖRFEZ

21

ULUĞBEY ORTAOKULU

KÖRFEZ

22

DERBENT ORTAOKULU

KARTEPE

23

HALİSE TÜRKKAN ORTAOKULU

KARTEPE

24

EMEK DAYANIŞMASI ORTAOKULU

İZMİT

25

29 EKİM ORTAOKULU

İZMİT

26

ATATÜRK ORTAOKULU

İZMİT

27

ULUSAL EGEMENLİK ORTAOKULU

İZMİT

28

MEHMET SİNAN DERELİ ORTAOKULU

İZMİT

29

ÇUBUKLU OSMANİYE ORTAOKULU

İZMİT

30

EDEBALİ ORTAOKULU

İZMİT

31

MEHMET AKİF ORTAOKULU

İZMİT

32

ULUBATLI HASAN ORTAOKULU

İZMİT

33

KOCAELİ ÖZEL BİLGİLİ KÜLTÜR OKULLARI ORTAOKULU

BAŞİSKELE

34

ÖZEL PELİKAN ORTAOKULU

GEBZE

35

TED KOCAELİ ÖZEL ORTAOKULU

BAŞİSKELE

36

ÖZEL BİLGİ KÜPÜ ORTAOKULU

İZMİT

37

İZMİT HIZIRREİS O.O

İZMİT

 

 

İZMİT-BAŞİSKELE-DERİNCE-KARTEPE-KÖRFEZ-GÖLCÜK GRUPLARI

A GRUBU

B GRUBU

1- ÇENESUYU ORTAOKULU

1- EDEBALİ ORTAOKULU

2-ÇUBUKLU OSMANİYE O.O

2-ÖZEL BİLGİ KÜPÜ O.O

3-ULUSAL EGEMENLİK O.O

3-HALİSE TÜRKKAN O.O

4-ÖZEL SEYMEN O.O

4-ÖZEL BİLGİLİ KÜLTÜR O.O

 

C GRUBU

D GRUBU

1- MEVLANA ORTAOKULU

1- BEKİR SITKI ÖZER ORTAOKULU

2-29 EKİM O.O

2-EMEK DAYANIŞMA O.O

3-İZMİT ATATÜRK O.O

3- ÖZEL CONKBAYIRI ORTAOKULU

4- ÖZEL ERKUL ORTAOKULU

4-SİNAN DERELİ O.O

 

E GRUBU

F GRUBU

1-ÖZEL TED KOLEJİ

1-KÖRFEZ ULUBEY O.O

2- D.DERE U. MUMCU O.O

2-İZMİT M. AKİF O.O

3-İZMİT ULUBATLI HASAN O.O

3-PETKİM O.O

4-DERBENT O.O

4- İZMİT HIZIRREİS O.O

 

GEBZE-DİLOVASI GRUPLARI

G GRUBU

H GRUBU

1-GEBZE İNÖNÜ O.O

1-DİLOVASI POLİSAN O.O

2-ÖZEL PELİKAN O.O

2-GEBZE YUNUS EMRE O.O

3-GEBZE KOÇ O.O

3-GEBZE HÜRRİYET MAHALLESİ O.O

 

DARICA-ÇAYIROVA GRUPLARI

I GRUBU

J GRUBU

1-MUSTAFA NECATİ O.O

1-DARICA ZEKİ GEZER O.O

2-DARICA O.O

2-BAĞLARBAŞI O.O

3-DARICA 60. YIL O.O

3-TAHSİN TARHAN O.O

4-DARICA SÜREYYA YALÇIN O.O

 

NOT:4 LÜ GRUPLARDAN 2, 3 LÜ GRUPLARDAN 1 TAKIM 16 LI ELEME TURUNA KALACAK VE MAÇLARINI ELEME USULÜNE GÖRE OYNAYACAKLARDIR.

 

NOT: 3 LÜ F GRUBUNA FİKSTÜRDEN SONRA EKLENEN OKUL OLDUĞUNDAN      F GRUBUNDAYİNE 1 TAKIM 16 LI ELEME TURUNA ÇIKACAKTIR.

 

1

A   1

 

       

2

 G  1

 

 

     

3

 H  1

 

2. TUR

 

   

4

 I  1

 

 

 

   

5

 J  1

 

 

Y. FİNAL

 

 

6

 B  2

 

 

 

 

 

7

 F  1

 

2. TUR

 

 

 

8

 D  1

 

 

 

 FİNAL

 

9

 C  1

 

   

 

 

10

 E  2

 

 

 

 

 

11

 D  2

 

2. TUR

          3.LÜK MAÇI

 

 

12

 A  2

 

 

 

 

 

13

 I  2

 

 

Y. FİNAL

 

 

14

 C  2

 

 

 

   

15

 E  1

 

2. TUR

 

   

16

 B  1

 

 

     

 

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

14 ARALIK 2015 PAZARTESİ

10.00

ÇENESUYU ORTAOKULU – ÖZEL SEYMEN O.O

GEMİCİ

11.30

ÇUBUKLU OSMANİYE O.O – ULUSAL EGEMENLİK O.O

GEMİCİ

13.00

EDEBALİ ORTAOKULU – ÖZEL BİLGİLİ KÜLTÜR O.O

GEMİCİ

14.30

ÖZEL BİLGİ KÜPÜ O.O – HALİSE TÜRKKAN O.O

GEMİCİ

10.00

GEBZE İNÖNÜ O.O – ÖZEL PELİKAN O.O

3-0 H

11.30

DİLOVASI POLİSAN O.O – GEBZE YUNUS EMRE O.O

0-3 H

10.00

MUSTAFA NECATİ O.O – DARICA SÜREYYA YALÇIN O.O

3-0 H

11.30

DARICA O.O – DARICA 60. YIL O.O

-

13.00

DARICA ZEKİ GEZER O.O – BAĞLARBAŞI O.O

1-3

15 ARALIK 2015 SALI

10.00

MEVLANA ORTAOKULU  – ÖZEL ERKUL ORTAOKULU

GEMİCİ

11.30

29 EKİM O.O – İZMİT ATATÜRK O.O

GEMİCİ

13.00

BEKİR SITKI ÖZER ORTAOKULU  – SİNAN DERELİ O.O

GEMİCİ

14.30

EMEK DAYANIŞMA O.O – ÖZEL CONKBAYIRI ORTAOKULU

GEMİCİ

16 ARALIK 2015 ÇARŞAMBA

10.00

KÖRFEZ ULUBEY O.O – İZMİT HIZIRREİS O.O

GEMİCİ

11.30

İZMİT M. AKİF O.O – PETKİM O.O

GEMİCİ

13.00

ÖZEL TED KOLEJİ – DERBENT O.O

GEMİCİ

14.30

D.DERE U. MUMCU O.O - İZMİT ULUBATLI HASAN O.O

GEMİCİ

17 ARALIK 2015 PERŞEMBE

10.00

EDEBALİ ORTAOKULU – HALİSE TÜRKKAN O.O

DERELİ

11.30

ÖZEL BİLGİLİ KÜLTÜR O.O -  ÖZEL BİLGİ KÜPÜ O.O

DERELİ

13.00

ÇENESUYU ORTAOKULU – ULUSAL EGEMENLİK O.O

DERELİ

14.30

ÖZEL SEYMEN O.O – ÇUBUKLU OSMANİYE O.O

DERELİ

10.00

GEBZE KOÇ O.O – GEBZE İNÖNÜ O.O

0-3

11.30

GEBZE HÜRRİYET MAHALLESİ O.O – DİLOVASI POLİSAN O.O

3-0 H

10.00

MUSTAFA NECATİ O.O – DARICA 60. YIL O.O

3-0 H

11.30

DARICA SÜREYYA YALÇIN O.O – DARICA O.O

-

13.00

TAHSİN TARHAN O.O – DARICA ZEKİ GEZER O.O

3-0

18 ARALIK 2015 CUMA

10.00

BEKİR SITKI ÖZER ORTAOKULU  – ÖZEL CONKBAYIRI ORTAOKULU

DERELİ

11.30

SİNAN DERELİ O.O – EMEK DAYANIŞMA O.O

DERELİ

13.00

MEVLANA ORTAOKULU  – İZMİT ATATÜRK O.O

DERELİ

14.30

ÖZEL ERKUL ORTAOKULU – 29 EKİM O.O

DERELİ

21 ARALIK 2015 PAZARTESİ

10.00

KÖRFEZ ULUBEY O.O – PETKİM O.O

GEMİCİ

11.30

DERBENT O.O – D.DERE U. MUMCU O.O

GEMİCİ

13.00

ÖZEL TED KOLEJİ – İZMİT ULUBATLI HASAN O.O

GEMİCİ

14.30

İZMİT HIZIRREİS O.O – İZMİT M. AKİF O.O

GEMİCİ

22 ARALIK 2015 SALI

10.00

ÇENESUYU ORTAOKULU – ÇUBUKLU OSMANİYE O.O

GEMİCİ

11.30

ULUSAL EGEMENLİK O.O – ÖZEL SEYMEN O.O

GEMİCİ

13.00

EDEBALİ ORTAOKULU – ÖZEL BİLGİ KÜPÜ O.O

GEMİCİ

14.30

HALİSE TÜRKKAN O.O – ÖZEL BİLGİLİ KÜLTÜR O.O

GEMİCİ

10.00

GEBZE YUNUS EMRE O.O – GEBZE HÜRRİYET MAHALLESİ O.O

0-3

 

ÖZEL PELİKAN O.O – GEBZE KOÇ O.O

0-3 H

11.30

BAĞLARBAŞI O.O – TAHSİN TARHAN O.O

0-3

 

MUSTAFA NECATİ O.O – DARICA O.O

3-0 H

 

DARICA 60. YIL O.O – DARICA SÜREYYA YALÇIN O.O

-

23 ARALIK 2015 ÇARŞAMBA

10.00

MEVLANA ORTAOKULU  – 29 EKİM O.O

GEMİCİ

11.30

İZMİT ATATÜRK O.O – ÖZEL ERKUL ORTAOKULU

GEMİCİ

13.00

BEKİR SITKI ÖZER ORTAOKULU  – EMEK DAYANIŞMA O.O

GEMİCİ

14.30

ÖZEL CONKBAYIRI ORTAOKULU – SİNAN DERELİ O.O

GEMİCİ

24 ARALIK 2015 PERŞEMBE

10.00

KÖRFEZ ULUBEY O.O – İZMİT M. AKİF O.O

GEMİCİ

11.30

PETKİM O.O – İZMİT HIZIRREİS O.O

GEMİCİ

13.00

ÖZEL TED KOLEJİ – D.DERE U. MUMCU O.O

GEMİCİ

14.30

İZMİT ULUBATLI HASAN O.O – DERBENT O.O

GEMİCİ

  

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

28 ARALIK 2015 PAZARTESİ

 

A  1 – G  1 1.MAÇ

GEMİCİ

 

H  1 – I  1 2.MAÇ

GEMİCİ

 

J  1 – B  2 3.MAÇ

GEMİCİ

 

F  1 – D  1 4.MAÇ

GEMİCİ

29 ARALIK 2015 SALI

 

C  1 – E  2 5.MAÇ

GEMİCİ

 

D  2 – A  2 6.MAÇ

GEMİCİ

 

I  2 – C  2 7.MAÇ

GEMİCİ

 

E  1 – B  1 8.MAÇ

GEMİCİ

4 OCAK 2016 PAZARTESİ

 

 

9.MAÇ 1-2 GALİBİ

GEMİCİ

 

10.MAÇ 3-4 GALİBİ

GEMİCİ

 

11.MAÇ 5-6 GALİBİ

GEMİCİ

 

12.MAÇ 7-8 GALİBİ

GEMİCİ

7 OCAK 2016

PERŞEMBE

 

13.MAÇ  9-10 GALİBİ

GEMİCİ

 

14.MAÇ 11-12 GALİBİ

GEMİCİ

11 OCAK 2016 PAZARTESİ

 

MAĞLUPLAR 15.MAÇ

GEMİCİ

 

GALİPLER 16.MAÇ

GEMİCİ

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ.

 

TERTİP KURULU

 

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95

 

Facebook Gebze Ghsim

OKUL SPORLARI

  

 

Gebze Okul Sporları