Çarşamba, 30 Aralık 2015 12:49

Yıldız Kızlar Futsal Güncel Sonuçlar

Yazan 

2015- 2016 Kocaeli Okul Sporları Yıldız Kızlar Futsal İl Birinciliği Gebze Darıca Çayırova Dilovası Grup Müsabakaları Başladı.

 

2015-2016 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI FUTSAL YILDIZ KIZLAR FİKSTÜRÜ

 

1

Darıca 100. Yıl Atatürk Ortaokulu 

DARICA

2

Darıca Ortaokulu KATILMIYOR

DARICA

3

İnönü Ortaokulu 

GEBZE

4

Osmangazi Ortaokulu 

GEBZE

5

Ulus Ortaokulu KATILMIYOR

GEBZE

6

Mimar Sinan Ortaokulu 

GEBZE

7

Kavaklı Ortaokulu 

GÖLCÜK

8

Uluğbey Ortaokulu

KÖRFEZ

9

Kartepe İmam Hatip Ortaokulu 

KARTEPE

10

ÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU

KARTEPE

11

28 Haziran Ortaokulu 

İZMİT

12

ÖZEL PELİKAN ORTAOKULU

GEBZE

13

ÇAYIROVA ÖZEL İSABET ORTAOKULU  KATIMIYOR

ÇAYIROVA

 

A GRUBU

1-Kavaklı Ortaokulu 

2-28 Haziran Ortaokulu 

3-ÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR O.O

4-Kartepe İmam Hatip O.O

5-Uluğbey Ortaokulu

 

 

GEBZE-DARICA-ÇAYIROVA GRUPLARI

B GRUBU

C GRUBU

1-DARICA 100.YIL O.O

1-DARICA O.O

2-GEBZE İNÖNÜ O.O

2-GEBZE OSMANGAZİ O.O (C1)

3-Ç.OVA ÖZEL İSABET O.O

3-ÖZEL PELİKAN O.O (C2)

4-GEBZE MİMAR SİNAN O.O

4-GEBZE ULUS O.O

NOT: GRUPLARINDA İLK 2 YE GİREN OKULLAR 2. TURA YÜKSELECEKTİR.

2.TUR

D GRUBU

E GRUBU

1-A  1

1-B  1

2-C  2 (ÖZEL PELİKAN O.O GEBZE)

2-A  2

3-B  2

3-C  1 (OSMAN GAZİ O.O)

NOT:GRUPLARINDA İLK 2 YE GİREN OKULLAR YARI FİNALE YÜKSELECEK VE MAÇLARINI (D  1 – E  2) (E  1 – D  2) ŞEKLİNDE OYNAYACAKLARDIR.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

28 ARALIK 2015 PAZARTESİ

10.00

KAVAKLI ORTAOKULU   – KARTEPE İMAM HATİP O.O 

DERİNCE

10.45

28 HAZİRAN ORTAOKULU   – ÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR O.O

DERİNCE

29 ARALIK 2015 SALI

10.00

ULUĞBEY ORTAOKULU – ÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR O.O

DERİNCE

10.45

KAVAKLI ORTAOKULU   – 28 HAZİRAN ORTAOKULU 

DERİNCE

30 ARALIK 2015 ÇARŞAMBA

10.00

KARTEPE İMAM HATİP O.O   – 28 HAZİRAN ORTAOKULU 

DERİNCE

10.45

ULUĞBEY ORTAOKULU – KAVAKLI ORTAOKULU 

DERİNCE

10.00

DARICA 100.YIL O.O – GEBZE MİMAR SİNAN O.O

0-2

10.45

GEBZE İNÖNÜ O.O – Ç.OVA ÖZEL İSABET O.O katılmıyor

3-0 h

11.30

DARICA O.O katılmıyor – GEBZE ULUS O.O katılmıyor

-

12.15

GEBZE OSMANGAZİ O.O – ÖZEL PELİKAN O.O

5-1

4 OCAK 2016 PAZARTESİ

14.30

ÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR O.O – KAVAKLI ORTAOKULU 

GEMİCİ

15.15

KARTEPE İMAM HATİP O.O   – ULUĞBEY ORTAOKULU

GEMİCİ

 

DARICA O.O – ÖZEL PELİKAN O.O

0-3 h

 

GEBZE ULUS O.O – GEBZE OSMANGAZİ O.O

0-3h

 

DARICA 100.YIL O.O – Ç.OVA ÖZEL İSABET O.O

3-0h

10.00

GEBZE MİMAR SİNAN O.O – GEBZE İNÖNÜ O.O

0-6

7 OCAK 2016 PERŞEMBE

10.00

28 HAZİRAN ORTAOKULU   – ULUĞBEY ORTAOKULU

DERİNCE

10.45

ÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR O.O – KARTEPE İMAM HATİP O.O 

DERİNCE

10.00

DARICA 100.YIL O.O – GEBZE İNÖNÜ O.O

1-8

 

Ç.OVA ÖZEL İSABET O.O – GEBZE MİMAR SİNAN O.O

0-3h

 

DARICA O.O – GEBZE OSMANGAZİ O.O

0-3h

 

ÖZEL PELİKAN O.O – GEBZE ULUS O.O

3-0h

11 OCAK 2016 PAZARTESİ

10.00

D1 – D2

DERİNCE

10.45

E1 – E2

DERİNCE

13 OCAK 2016 ÇARŞAMBA

10.00

E3 – E1

DERİNCE

10.45

D3 – D1

DERİNCE

15 OCAK 2016 CUMA

10.00

D2 – D3

DERİNCE

10.45

E2 – E3

DERİNCE

19 OCAK 2016 SALI

10.00

D  1 – E  2

R.TOPALOĞLU

10.45

E  1 – D  2

R.TOPALOĞLU

21 OCAK 2016 PERŞEMBE

10.00

MAĞLUPLAR

R.TOPALOĞLU

10.45

GALİPLE    ( FİNAL MAÇI )

R.TOPALOĞLU

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ.

 

TERTİP KURULU


FOTOĞRAF ALBÜMÜ İÇİN TIKLAYIN

 

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95

 

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Facebook Gebze Ghsim

OKUL SPORLARI

   

Gebze Okul Sporları