Cuma, 12 Şubat 2016 13:51

Küçük Erkekler Futbol Güncel Sonuçlar

Yazan 

2015-2016 Kocaeli Okul Sporları Küçük Erkekler Futbol İl Birinciliği Gebze-Dilovası Grup Müsabakaları

2015-2016 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI FUTBOL KÜÇÜKERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

NENE HATUN O.O

DERİNCE

2

DERİNCE PAKMAYA HURİYE PAK O.O

DERİNCE

3

ÇENESUYUO.O

DERİNCE

4

BEKİR SITKI ÖZER O.O

DERİNCE

5

DERİNCE PİRİ REİS O.O

DERİNCE

6

MEVLANA O.O

DERİNCE

7

DERİNCE İMAM HATİP O.O

DERİNCE

8

ÖZEL ERKUL O.O

BAŞİSKELE

9

ÖZEL ERKUL TUNAGÜR O.O

BAŞİSKELE

10

ÖZEL CONKBAYIRI O.O

BAŞİSKELE

11

ÇAYIROVA REYSAŞ LOJİSTİK O.O

ÇAYIROVA

12

MUSTAFA NECATİ O.O

ÇAYIROVA

13

DEMİRSAÇ O.O

ÇAYIROVA

14

ÇAYIROVA TAHSİN TARHAN O.O

ÇAYIROVA

15

DARICA SERVET YALÇIN O.O

DARICA

16

DARICA BAĞLARBAŞI O.O

DARICA

17

DARICA ZEKİ GEZER O.O

DARICA

18

DARICA İMAM HATİP O.O 

DARICA

19

DARICA O.O

DARICA

20

DARICA SÜREYYA YALÇIN O.O

DARICA

21

RABAK ORTAOKULU,

KARTEPE

22

GEBZE KOCATEPE O.O

GEBZE

23

İNÖNÜ O.O

GEBZE

24

MİMAR SİNAN O.O katılmıyor

GEBZE

25

ÖZEL BİLGE O.O

DARICA

26

İGSAŞ O.O

KÖRFEZ

27

ULUĞBEY O.O

KÖRFEZ

28

RIFAT ILGAZ O.O

KÖRFEZ

29

KİRAZLIYALI TEVFİK FİKRET O.O

KÖRFEZ

30

DÜRDANE ÖZDİLEK O.O

KARTEPE

31

DERBENT O.O

KARTEPE

32

KARTEPE Ş. PİYADE ÜSTEĞMEN MURAT HASIRCIOĞLU O.O

KARTEPE

33

KARTEPE PAKMAYA M. İNCEKARA O.O

KARTEPE

34

KARTEPE İMAM HATİP O.O

KARTEPE

35

EŞREF USLU O.O

KARTEPE

36

KILIÇARSLAN O.O

İZMİT

37

ALİKAHYA FATİH O.O

İZMİT

38

MİMAR SİNAN O.O

İZMİT

39

ULUSAL EGEMENLİK O.O

İZMİT

40

MEHMET SİNAN DERELİ O.O

İZMİT

41

YARBAY REFİK CESUR O.O

İZMİT

42

KOCATEPE O.O

İZMİT

43

HIZIR REİS O.O

İZMİT

44

FARABİ O.O

İZMİT

45

DR. FERDİ KOÇAL ORTAOKULU

İZMİT

46

ÇUBUKLU OSMANİYE ORTAOKULU

İZMİT

47

EDABALİ ORTAOKULU

İZMİT

48

İZMİT İBNİ SİNA İMAM HATİP ORTAOKULU

İZMİT

49

MEHMET AKİF ORTAOKULU

İZMİT

50

NUH ÇİMENTO İMAM HATİP ORTAOKULU

İZMİT

51

ŞEHİT MEHMET KOCABAY ORTAOKULU katılmıyor

DİLOVASI

52

KAZIM KARABEKİR ORTAOKULU 

İZMİT

53

KOCAELİ GÜNEŞ OKULLARI ORTAOKULU 

İZMİT

54

GEBZE ÖZEL HAZAL ORTAOKULU 

GEBZE

55

50.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU

İZMİT

 

 

İZMİT-BAŞİSKELE GRUPLARI

A GRUBU

B GRUBU

1-YARBAY REFİK CESUR O.O

1-İZMİT MİMAR SİNAN O.O.

2-İZMİT KOCATEPE O.O.

2-İZMİT KILAÇARSLAN O.O.

3-ÖZEL GÜNEŞ OKULLARI O.O.

3-İZMİT HIZIRREİS O.O

4-İZMİT NUH ÇİMENTO İH.O.O.

4-ÇUBUKLU OSMANİYE O.O.

5-İZMİT 50. YIL O.O.

 

 

C GRUBU

D GRUBU

1-İZMİT KAZIM KARABEKİR O.O

1-İZMİT İBNİ SİNA İH. O.O.

2-ÖZEL ERKUL TUNAGÜR O.O

2-İZMİT EDEBALİ O.O.

3-İZMİT FARABİ O.O

3-İZMİT MEHMET AKİF O.O.

4-ALİKAHYA FATİH O.O.

4-İZMİT M. SİNAN DERELİ O.O

 

E GRUBU

1-ÖZEL CONKBAYIRI O.O.

2-ÖZEL ERKUL O.O.

3-FERDİ KOÇAL O.O

4-İZMİT ULUSAL EGEMENLİK O.O.

DERİNCE-KÖRFEZ GRUPLARI

F GRUBU

G GRUBU

1-KÖRFEZ ULUĞBEY O.O

1-DERİNCE PİRİ REİS O.O.

2-DERİNCE ÇENESUYU O.O.

2-DERİNCE MEVLANA O.O.

3-KİRAZLIYALI TEVFİK FİKRET O.O.

3-DERİNCE İMAM HATİP O.O.

4-DERİNCE NENE HATUN O.O.

4-KÖRFEZ RIFAT ILGAZ O.O.

 

H GRUBU

1-DERİNCE BEKİR SITKI ÖZER O.O.

2-KÖRFEZ İGSAŞ O.O.

3-DERİNCE HURİYE PAK O.O.

KARTEPE GRUPLARI

I GRUBU

J GRUBU

1-KARTEPE İMAM HATİP O.O.

1-KARTEPE EŞREF USLU O.O.

2-DÜRDANE ÖZDİLEK O.O.

2-RABAK O.O.

3-KARTEPE Ş. P. ÜST. M. HASIRCIOĞLU O.O.

3-M. İNCEKARA O.O.

4-DERBENT O.O.

 

GEBZE GRUBU

K GRUBU

1-GEBZE KOCATEPE O.O.

2-GEBZE İNÖNÜ O.O

3-GEBZE MİMAR SİNAN O.O. katılmıyor

4-GEBZE ÖZEL HAZAL O.O.

5-DİLOVASI Ş. MEHMET KOCABAY O.O. katılmıyor

DARICA GRUPLARI

L GRUBU

M GRUBU

1-DARICA O.O

1-DARICA SERVET YALÇIN O.O

2-DARICA SÜREYYA YALÇIN O.O

2-ÖZEL BİLGE O.O.

3-DARICA ZEKİ GEZER O.O.

3-DARICA İH.O.O.

4-BAĞLARBAŞI O.O.

 

ÇAYIROVA GRUBU

N GRUBU

1-Ç.OVA REYSAŞ O.O.

2-M. NECATİ O.O.

3-DEMİRSAÇ O.O.

4-TAHSİN TARHAN O.O.

 

NOT: 5 Lİ GRUPLARDAN3 DİĞER GRUPLARDAN 2 TAKIM 32 Lİ ELEME GRUBUNA KALACAK VE MAÇLARINI ELEME USULÜNE GÖRE OYNAYACAKLARDIR.

 

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

11 ŞUBAT 2016 PERŞEMBE

10.00

GEBZE KOCATEPE O.O. – GEBZE ÖZEL HAZAL O.O.

6-3

 

GEBZE İNÖNÜ O.O – GEBZE MİMAR SİNAN O.O. oynanmıyor

3-0

10.00

YARBAY REFİK CESUR O.O – İZMİT NUH ÇİMENTO İH.O.O.

KAĞITÇI 1

10.45

İZMİT KOCATEPE O.O. – ÖZEL GÜNEŞ OKULLARI O.O.

KAĞITÇI 2

16 ŞUBAT 2016 SALI

 

DİLOVASI Ş. MEHMET KOCABAY O.O. – GEBZE MİMAR SİNAN O.O. oynanmıyor

-

10.00

GEBZE KOCATEPE O.O. – GEBZE İNÖNÜ O.O

2-6

10.45

İZMİT 50. YIL O.O. – ÖZEL GÜNEŞ OKULLARI O.O.

KAĞITÇI 1

10.45

YARBAY REFİK CESUR O.O – İZMİT KOCATEPE O.O.

KAĞITÇI 2

23 ŞUBAT 2016 SALI

10.00

İZMİT NUH ÇİMENTO İH.O.O. – İZMİT KOCATEPE O.O.

KAĞITÇI 1

10.00

İZMİT 50. YIL O.O. – YARBAY REFİK CESUR O.O

KAĞITÇI 2

10.45

İZMİT MİMAR SİNAN O.O. – ÇUBUKLU OSMANİYE O.O.

KAĞITÇI 1

10.45

İZMİT KILAÇARSLAN O.O. – İZMİT HIZIRREİS O.O

KAĞITÇI 2

11.30

İZMİT KAZIM KARABEKİR O.O – ALİKAHYA FATİH O.O.

KAĞITÇI 1

11.30

ÖZEL ERKUL TUNAGÜR O.O – İZMİT FARABİ O.O

KAĞITÇI 2

12.15

İZMİT İBNİ SİNA İH. O.O. – İZMİT M. SİNAN DERELİ O.O

KAĞITÇI 1

12.15

İZMİT EDEBALİ O.O. – İZMİT MEHMET AKİF O.O.

KAĞITÇI 2

13.00

ÖZEL CONKBAYIRI O.O. – İZMİT ULUSAL EGEMENLİK O.O.

KAĞITÇI 1

13.00

ÖZEL ERKUL O.O. – FERDİ KOÇAL O.O

KAĞITÇI 2

10.00

KÖRFEZ ULUĞBEY O.O – DERİNCE NENE HATUN O.O.

DERİNCE

10.45

DERİNCE ÇENESUYU O.O. – KİRAZLIYALI TEVFİK FİKRET O.O.

DERİNCE

11.30

DERİNCE PİRİ REİS O.O. – KÖRFEZ RIFAT ILGAZ O.O.

DERİNCE

12.15

DERİNCE MEVLANA O.O. – DERİNCE İMAM HATİP O.O.

DERİNCE

13.00

DERİNCE BEKİR SITKI ÖZER O.O. – KÖRFEZ İGSAŞ O.O.

DERİNCE

10.00

KARTEPE İMAM HATİP O.O. – DERBENT O.O.

DERBENT

10.45

DÜRDANE ÖZDİLEK O.O. – KARTEPE Ş. P. ÜST. M. HASIRCIOĞLU O.O.

DERBENT

11.30

KARTEPE EŞREF USLU O.O. – RABAK O.O.

DERBENT

10.00

GEBZE ÖZEL HAZAL O.O. – GEBZE İNÖNÜ O.O

0-11

10.00

DİLOVASI Ş. MEHMET KOCABAY O.O. – GEBZE KOCATEPE O.O. oynanmıyor

0-3

10.00

DARICA O.O – BAĞLARBAŞI O.O.

NENE HATUN

10.45

DARICA SÜREYYA YALÇIN O.O – DARICA ZEKİ GEZER O.O.

NENE HATUN

11.30

DARICA SERVET YALÇIN O.O – ÖZEL BİLGE O.O.

NENE HATUN

10.00

Ç.OVA REYSAŞ O.O. – TAHSİN TARHAN O.O.

ŞEKERPINAR

10.45

M. NECATİ O.O. – DEMİRSAÇ O.O.

ŞEKERPINAR

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

25 ŞUBAT 2016 PERŞEMBE

10.00

ÖZEL CONKBAYIRI O.O. – FERDİ KOÇAL O.O

KAĞITÇI 1

10.00

İZMİT ULUSAL EGEMENLİK O.O. – ÖZEL ERKUL O.O.

KAĞITÇI 2

10.45

İZMİT İBNİ SİNA İH. O.O. – İZMİT MEHMET AKİF O.O.

KAĞITÇI 1

10.45

İZMİT M. SİNAN DERELİ O.O – İZMİT EDEBALİ O.O.

KAĞITÇI 2

11.30

İZMİT KAZIM KARABEKİR O.O – İZMİT FARABİ O.O

KAĞITÇI 1

11.30

ALİKAHYA FATİH O.O. – ÖZEL ERKUL TUNAGÜR O.O

KAĞITÇI 2

12.15

İZMİT MİMAR SİNAN O.O. – İZMİT HIZIRREİS O.O

KAĞITÇI 1

12.15

ÇUBUKLU OSMANİYE O.O. – İZMİT KILAÇARSLAN O.O.

KAĞITÇI 2

13.00

ÖZEL GÜNEŞ OKULLARI O.O. – YARBAY REFİK CESUR O.O

KAĞITÇI 1

13.00

İZMİT NUH ÇİMENTO İH.O.O. – İZMİT 50. YIL O.O.

KAĞITÇI 2

10.00

DERİNCE HURİYE PAK O.O. – DERİNCE BEKİR SITKI ÖZER O.O.

DERİNCE

10.45

DERİNCE PİRİ REİS O.O. – DERİNCE İMAM HATİP O.O.

DERİNCE

11.30

KÖRFEZ RIFAT ILGAZ O.O. – DERİNCE MEVLANA O.O.

DERİNCE

12.15

KÖRFEZ ULUĞBEY O.O – KİRAZLIYALI TEVFİK FİKRET O.O.

DERİNCE

13.00

DERİNCE NENE HATUN O.O. – DERİNCE ÇENESUYU O.O.

DERİNCE

10.00

M. İNCEKARA O.O. – KARTEPE EŞREF USLU O.O.

DERBENT

10.45

KARTEPE İMAM HATİP O.O. – KARTEPE Ş. P. ÜST. M. HASIRCIOĞLU O.O.

DERBENT

11.30

DERBENT O.O. – DÜRDANE ÖZDİLEK O.O.

DERBENT

 

GEBZE MİMAR SİNAN O.O. – GEBZE KOCATEPE O.O. oynanmıyor

0-3

10.00

GEBZE ÖZEL HAZAL O.O. – DİLOVASI Ş. MEHMET KOCABAY O.O. oynanmıyor

3-0

10.00

DARICA İH.O.O. – DARICA SERVET YALÇIN O.O

NENE HATUN

10.45

DARICA O.O –DARICA ZEKİ GEZER O.O.

NENE HATUN

11.30

BAĞLARBAŞI O.O. – DARICA SÜREYYA YALÇIN O.O

NENE HATUN

10.00

Ç.OVA REYSAŞ O.O. – DEMİRSAÇ O.O.

ŞEKERPINAR

10.45

TAHSİN TARHAN O.O. – M. NECATİ O.O.

ŞEKERPINAR

29 ŞUBAT 2016 PAZARTESİ

10.00

İZMİT KAZIM KARABEKİR O.O – ÖZEL ERKUL TUNAGÜR O.O

KAĞITÇI 1

10.00

İZMİT FARABİ O.O – ALİKAHYA FATİH O.O.

KAĞITÇI 2

10.45

İZMİT İBNİ SİNA İH. O.O. – İZMİT EDEBALİ O.O.

KAĞITÇI 1

10.45

İZMİT MEHMET AKİF O.O. – İZMİT M. SİNAN DERELİ O.O

KAĞITÇI 2

11.30

İZMİT KOCATEPE O.O. – İZMİT 50. YIL O.O.

KAĞITÇI 1

11.30

ÖZEL GÜNEŞ OKULLARI O.O. – İZMİT NUH ÇİMENTO İH.O.O.

KAĞITÇI 2

12.15

İZMİT MİMAR SİNAN O.O. – İZMİT KILAÇARSLAN O.O.

KAĞITÇI 1

12.15

İZMİT HIZIRREİS O.O – ÇUBUKLU OSMANİYE O.O.

KAĞITÇI 2

13.00

ÖZEL CONKBAYIRI O.O. – ÖZEL ERKUL O.O.

KAĞITÇI 1

13.00

FERDİ KOÇAL O.O – İZMİT ULUSAL EGEMENLİK O.O.

KAĞITÇI 2

10.00

DERİNCE PİRİ REİS O.O. – DERİNCE MEVLANA O.O.

DERİNCE

10.45

DERİNCE İMAM HATİP O.O. – KÖRFEZ RIFAT ILGAZ O.O.

DERİNCE

11.30

KÖRFEZ İGSAŞ O.O. – DERİNCE HURİYE PAK O.O.

DERİNCE

12.15

KÖRFEZ ULUĞBEY O.O – DERİNCE ÇENESUYU O.O.

DERİNCE

13.00

KİRAZLIYALI TEVFİK FİKRET O.O. – DERİNCE NENE HATUN O.O.

DERİNCE

10.00

KARTEPE İMAM HATİP O.O. – DÜRDANE ÖZDİLEK O.O.

DERBENT

10.45

KARTEPE Ş. P. ÜST. M. HASIRCIOĞLU O.O. – DERBENT O.O.

DERBENT

11.30

RABAK O.O. – M. İNCEKARA O.O.

DERBENT

10.00

GEBZE İNÖNÜ O.O – DİLOVASI Ş. MEHMET KOCABAY O.O. oynanmıyor

3-0

 

GEBZE MİMAR SİNAN O.O. – GEBZE ÖZEL HAZAL O.O. oynanmıyor

0-3

10.00

DARICA O.O – DARICA SÜREYYA YALÇIN O.O

NENE HATUN

10.45

DARICA ZEKİ GEZER O.O. – BAĞLARBAŞI O.O.

NENE HATUN

11.30

ÖZEL BİLGE O.O. – DARICA İH.O.O.

NENE HATUN

10.00

Ç.OVA REYSAŞ O.O. – M. NECATİ O.O.

ŞEKERPINAR

10.45

DEMİRSAÇ O.O. – TAHSİN TARHAN O.O.

ŞEKERPINAR

ELEME TURU

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

2 MART 2016 ÇARŞAMBA

 

L 1 – BAY   (1.MAÇ

 

10.00

A  3 – N  1   (2.MAÇ)     

KAĞITÇI 1

10.00

C  1 – M  2   (3.MAÇ)     

KAĞITÇI 2

10.45

D  2 – J  1   (4.MAÇ)     

KAĞITÇI 1

10.45

K 1 (İNÖNÜ O.O) – A  2   (5.MAÇ)     

KAĞITÇI 2

11.30

G  1 – H  2   (6.MAÇ)     

KAĞITÇI 1

11.30

I  1 – K  3 (ÖZEL HAZAL O.O)   (7.MAÇ)     

KAĞITÇI 2

12.15

G  2 – M  1   (8.MAÇ)     

KAĞITÇI 1

12.15

F  1  - N  2   (9.MAÇ)     

KAĞITÇI 2

13.00

E  1 – B  2   (10.MAÇ)   

KAĞITÇI 1

13.00

H  1 – L 2 (11.MAÇ)   

KAĞITÇI 2

13.45

D  1 – K 2 (KOCATEPE O.O) (12.MAÇ)   

KAĞITÇI 1

13.45

B  1 – J  2   (13.MAÇ)   

KAĞITÇI 2

14.30

E  2 – C  2   (14.MAÇ)   

KAĞITÇI 1

14.30

F  2 – I  2   (15.MAÇ)   

KAĞITÇI 2

 

BAY – A  1 (16.MAÇ)   

 

4 MART 2016 CUMA

10.00

(17.MAÇ)                     1.MAÇ  – 2.MAÇ GALİBİ

KAĞITÇI 1

10.00

(18.MAÇ)                      3.MAÇ – 4.MAÇ GALİBİ

KAĞITÇI 2

10.45

(19.MAÇ)                     5.MAÇ  – 6.MAÇ GALİBİ

KAĞITÇI 1

10.45

(20.MAÇ)                     7.MAÇ  – 8.MAÇ GALİBİ

KAĞITÇI 2

10.00

(21.MAÇ)                    9.MAÇ – 10.MAÇ GALİBİ

A.KALKAVAN 1

10.00

(22.MAÇ)                 11.MAÇ  – 12.MAÇ GALİBİ

A.KALKAVAN 2

10.45

(23.MAÇ)                 13.MAÇ  – 14.MAÇ GALİBİ

A.KALKAVAN 1

10.45

(24.MAÇ)                 15.MAÇ  – 16.MAÇ GALİBİ

A.KALKAVAN 2

8 MART 2016 SALI

10.00

(25.MAÇ)                  17.MAÇ  – 18.MAÇ GALİBİ

KAĞITÇI 1

10.45

(26.MAÇ)                 19.MAÇ  – 20.MAÇ GALİBİ

KAĞITÇI 1

11.30

(27.MAÇ)                 21.MAÇ  – 22.MAÇ GALİBİ

KAĞITÇI 1

12.15

(28.MAÇ)                 23.MAÇ  – 24.MAÇ GALİBİ

KAĞITÇI 1

10 MART 2016 PERŞEMBE

10.00

(29.MAÇ)                  25.MAÇ  – 26.MAÇ GALİBİ

KAĞITÇI 1

10.45

(30.MAÇ)                  27.MAÇ  – 28.MAÇ GALİBİ

KAĞITÇI 1

14 MART 2016 PAZARTESİ

10.00

29.MAÇ MAĞLUBU – 30.MAÇ MAĞLUBU

( 3. LÜK 4. LÜK MAÇI )

KAĞITÇI 1

10.45

  29.MAÇ GALİBİ – 30.MAÇ GALİBİ        

       ( FİNAL MAÇI )

KAĞITÇI 1

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ.

TERTİP KURULU

 

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95

 

Facebook Gebze Ghsim

OKUL SPORLARI

  

 

Gebze Okul Sporları