Pazartesi, 15 Şubat 2016 10:53

Yıldız Erkekler Futbol Güncel Sonuçlar

Yazan 

2015-2016 Kocaeli Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği Gebze-Dilovası Grup Müsabakaları Başladı.

2015-2016 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI FUTBOL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

NENE HATUN O.O

DERİNCE

2

DERİNCE PAKMAYA HURİYE PAK O.O

DERİNCE

3

ÇENESUYU O.O

DERİNCE

4

ÇAKABEY O.O

DERİNCE

5

BEKİR SITKI ÖZER O.O

DERİNCE

6

DERİNCE PİRİ REİS O.O

DERİNCE

7

DERİNCE İMAM HATİP O.O

DERİNCE

8

YUVACIK LEVENT KIRCA-OYA BAŞAR O.O

BAŞİSKELE

9

ÖZEL CONKBAYIRI O.O

BAŞİSKELE

10

ÇAYIROVA REYSAŞ LOJİSTİK O.O

ÇAYIROVA

11

DARICA 60. YIL O.O

DARICA

12

DARICA SERVET YALÇIN O.O

DARICA

13

DARICA RESSAM OSMAN HAMDİ BEY O.O

DARICA

14

DARICA 100. YIL ATATÜRK O.O

DARICA

15

DARICA BAĞLARBAŞI O.O

DARICA

16

DARICA ZEKİ GEZER O.O

DARICA

17

DARICA İMAM HATİP O.O

DARICA

18

DARICA O.O

DARICA

19

DARICA SÜREYYA YALÇIN O.O

DARICA

20

DİLOVASI MEHMET ZEKİ OBDAN O.O

DİLOVASI

21

RABAK ORTAOKULU

KARTEPE

22

GEBZE KOCATEPE O.O

GEBZE

23

ULUS ORTAOKULU

GEBZE

24

MİMAR SİNAN O.O

GEBZE

25

FARABİ O.O

GEBZE

26

NUH ÇİMENTO VATAN O.O

KÖRFEZ

27

YUKARI HEREKE O.O

KÖRFEZ

28

İGSAŞ O.O

KÖRFEZ

29

SEKA ÇOCUK DOSTLARI ORTA OKULU

KÖRFEZ

30

RIFAT ILGAZ O.O

KÖRFEZ

31

DERBENT O.O

KARTEPE

32

KARTEPE Ş. PİYADE ÜSTEĞMEN MURAT HASIRCIOĞLU O.O

KARTEPE

33

KARTEPE İMAM HATİP O.O

KARTEPE

34

YAHYA KAPTAN O.O

İZMİT

35

KILIÇARSLAN O.O

İZMİT

36

29 EKİM ORTAOKULU

İZMİT

37

ALİKAHYA FATİH O.O

İZMİT

38

ŞEHİT ÜMİT BALKAN O.O

İZMİT

39

ULUSAL EGEMENLİK O.O

İZMİT

40

MEHMET SİNAN DERELİ O.O

İZMİT

41

HACI BEKTAŞ VELİ O.O

İZMİT

42

KOCATEPE O.O

İZMİT

43

HIZIR REİS O.O

İZMİT

44

DR. FERDİ KOÇAL O.O

İZMİT

45

28 HAZİRAN O.O

İZMİT

46

EDABALİ O.O

İZMİT

47

İZMİT İBNİ SİNA İMAM HATİP O.O

İZMİT

48

MEHMET AKİF O.O

İZMİT

49

NUH ÇİMENTO İMAM HATİP O.O

İZMİT

50

30 AĞUSTOS O.O

İZMİT

51

KAZIM KARABEKİR O.O

İZMİT

52

ÖZEL PELİKAN O.O

GEBZE

53

GEBZE ÖZEL HAZAL O.O

GEBZE

54

50.YIL CUMHURİYET O.O

İZMİT

55

FORD OTOSAN O.O

İZMİT

56

ÖZEL ERKUL O.O

BAŞİSKELE

57

FÜRSAN O.O

KARTEPE

58

ALBAY İBRAHİM KARAOĞLANOĞLU O.O

İZMİT

 

İZMİT-BAŞİSKELE GRUPLARI

A GRUBU

B GRUBU

1-YUVACIK L. KIRCA OYA BAŞAR O.O

1-İZMİT 28 HAZİRAN O.O.

2-İZMİT FORD OTOSAN O.O.

2-M. SİNAN DERELİ O.O.

3-İZMİT 30 AĞUSTOS O.O.

3-ULUSAL EGEMENLİK O.O.

4-FERDİ KOÇAL O.O.

4-ÖZEL ERKUL O.O.

 

C GRUBU

D GRUBU

1-İZMİT 50. YIL CUMHURİYET O.O

1-İZMİT YAHYA KAPTAN O.O.

2-İZMİT HIZIREİS O.O.

2-İZMİT İBNİ SİNA İH. O.O.

3-İZMİT MEHMET AKİF O.O.

3-HACI BEKTAŞ VELİ O.O.

4-Ş. ÜMİT BALKAN O.O.

4-İZMİT KILÇARSLAN O.O.

 

 

E GRUBU

F GRUBU

1-İZMİT NUH ÇİMENTO İH.O.O.

1-ÖZEL CONKBAYIRI O.O.

2-ALBAY İBRAHİM O.O.

2-EDEBALİ O.O.

3-İZMİT 29 EKİM O.O.

3-ALİKAHYA FATİH O.O.

4-İZMİT KOCATEPE O.O.

4-İZMİT KAZIM KARABEKİR O.O.

 

DERİNCE-KÖRFEZ GRUPLARI

G GRUBU

H GRUBU

1-BEKİR SITKI ÖZER O.O

1-DERİNCE ÇAKABEY O.O.

2-KÖRFEZ RIFAT ILGAZ O.O.

2-DERİNCE HURİYE PAK O.O.

3-KÖRFEZ İGSAŞ O.O

3-DERİNCE NENE HATUN O.O.

4-DERİNCE PİRİ REİS O.O.

4-KÖRFEZ NUH ÇİMENTO VATAN O.O.

 

I GRUBU

1-KÖRFEZ SEKA ÇOCUK DOSTLARI O.O.

2-DERİNCE ÇENE SUYU O.O.

3-DERİNCE İH. O.O.

4-YUKARI HEREKE O.O.

KARTEPE GRUPLARI

J GRUBU

1-DERBENT O.O.

2-Ş.P. ÜST. M. HASIRCIOĞLU O.O.

3-KARTEPE İH.O.O.

4-KARTEPE FÜRSAN O.O.

5-KARTEPE RABAK O.O.

GEBZE DİLOVASI GRUPLARI

K GRUBU

L GRUBU

1- GEBZE MİMAR SİNAN O.O. katılmıyor

1-GEBZE ULUS O.O.

2-DİLOVASI M. ZEKİ OBDAN O.O.

2-GEBZE ÖZEL PELİKAN O.O.

3-GEBZE ÖZEL HAZAL O.O.

3-GEBZE KOCATEPE O.O.

4-GEBZE FARABİ O.O.

 

 

DARICA – ÇAYIROVA GRUPLARI

M GRUBU

N GRUBU

1- DARICA BAĞLARBAŞI O.O.

1-DARICA SÜREYYA YALÇIN O.O.

2-DARICA 60. YIL O.O.

2-Ç.OVA REYSAŞ O.O.

3-DARICA 100. YIL ATATÜRK O.O.

3-DARICA SERVET YALÇIN O.O.

4-DARICA ZEKİ GEZER O.O.

 

 

O GRUBU

1-DARICA RESSAM OSMAN HAMDİ O.O.

2-DARICA O.O.

3-DARICA İMAM HATİP O.O.

 

 

NOT: 5 Lİ GRUPLARDAN 3 DİĞER GRUPLARDAN 2 OKUL 32 Lİ ELEME TURUNA KALACAK VE MAÇLARINI ELEME USULÜNE GÖRE OYNAYACAKLARDIR.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

10 ŞUBAT 2016 ÇARŞAMBA

10.00

DERBENT O.O. – KARTEPE FÜRSAN O.O.

DERBENT

11.00

Ş.P. ÜST. M. HASIRCIOĞLU O.O. – KARTEPE İH.O.O.

DERBENT

12 ŞUBAT 2016 CUMA

10.00

KARTEPE RABAK O.O. – KARTEPE İH.O.O.

DERBENT

11.00

DERBENT O.O. – Ş.P. ÜST. M. HASIRCIOĞLU O.O.

DERBENT

15 ŞUBAT 2016 PAZARTESİ

10.00

KARTEPE FÜRSAN O.O. – Ş.P. ÜST. M. HASIRCIOĞLU O.O.

DERBENT

11.00

KARTEPE RABAK O.O. – DERBENT O.O.

DERBENT

10.00

YUVACIK L. KIRCA OYA BAŞAR O.O – FERDİ KOÇAL O.O.

A.KALKAVAN 1

10.00

İZMİT FORD OTOSAN O.O. – İZMİT 30 AĞUSTOS O.O.

A.KALKAVAN 2

11.00

İZMİT 28 HAZİRAN O.O. – ÖZEL ERKUL O.O.

A.KALKAVAN 1

11.00

M. SİNAN DERELİ O.O. – ULUSAL EGEMENLİK O.O.

A.KALKAVAN 2

12.00

İZMİT 50. YIL CUMHURİYET O.O – Ş. ÜMİT BALKAN O.O.

A.KALKAVAN 1

12.00

İZMİT HIZIREİS O.O. – İZMİT MEHMET AKİF O.O.

A.KALKAVAN 2

13.00

İZMİT YAHYA KAPTAN O.O. – İZMİT KILÇARSLAN O.O.

A.KALKAVAN 1

13.00

İZMİT İBNİ SİNA İH. O.O. – HACI BEKTAŞ VELİ O.O.

A.KALKAVAN 2

14.00

İZMİT NUH ÇİMENTO İH.O.O. – İZMİT KOCATEPE O.O.

A.KALKAVAN 1

14.00

ALBAY İBRAHİM O.O. – İZMİT 29 EKİM O.O.

A.KALKAVAN 2

15.00

ÖZEL CONKBAYIRI O.O. – İZMİT KAZIM KARABEKİR O.O.

A.KALKAVAN 1

15.00

EDEBALİ O.O. – ALİKAHYA FATİH O.O.

A.KALKAVAN 2

10.00

BEKİR SITKI ÖZER O.O – DERİNCE PİRİ REİS O.O.

DERİNCE

11.00

KÖRFEZ RIFAT ILGAZ O.O. – KÖRFEZ İGSAŞ O.O

DERİNCE

12.00

DERİNCE ÇAKABEY O.O. – KÖRFEZ NUH ÇİMENTO VATAN O.O.

DERİNCE

13.00

DERİNCE HURİYE PAK O.O. – DERİNCE NENE HATUN O.O.

DERİNCE

14.00

KÖRFEZ SEKA ÇOCUK DOSTLARI O.O. – YUKARI HEREKE O.O.

DERİNCE

15.00

DERİNCE ÇENE SUYU O.O. – DERİNCE İH. O.O.

DERİNCE

 

GEBZE MİMAR SİNAN O.O. – GEBZE FARABİ O.O. oynanmıyor

0-3 h

10.00

DİLOVASI M. ZEKİ OBDAN O.O. – GEBZE ÖZEL HAZAL O.O.

3-0 h

11.00

GEBZE ULUS O.O. – GEBZE ÖZEL PELİKAN O.O.

0-3 h

10.00

DARICA BAĞLARBAŞI O.O. – DARICA ZEKİ GEZER O.O.

3-0 h

11.00

DARICA 60. YIL O.O. – DARICA 100. YIL ATATÜRK O.O.

*1-1

12.00

DARICA SÜREYYA YALÇIN O.O. – Ç.OVA REYSAŞ O.O.

2-2*

13.00

DARICA RESSAM OSMAN HAMDİ O.O. – DARICA O.O.

0-3 h

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

17 ŞUBAT 2016 ÇARŞAMBA

10.00

KARTEPE İH.O.O. – DERBENT O.O.

DERBENT

11.00

KARTEPE FÜRSAN O.O. – KARTEPE RABAK O.O.

DERBENT

10.00

ÖZEL CONKBAYIRI O.O. – ALİKAHYA FATİH O.O.

KAĞITÇI 1

10.00

İZMİT KAZIM KARABEKİR O.O. – EDEBALİ O.O.

KAĞITÇI 2

11.00

İZMİT NUH ÇİMENTO İH.O.O. – İZMİT 29 EKİM O.O.

KAĞITÇI 1

11.00

İZMİT KOCATEPE O.O. – ALBAY İBRAHİM O.O.

KAĞITÇI 2

12.00

İZMİT YAHYA KAPTAN O.O. – HACI BEKTAŞ VELİ O.O.

KAĞITÇI 1

12.00

İZMİT KILÇARSLAN O.O. – İZMİT İBNİ SİNA İH. O.O.

KAĞITÇI 2

13.00

İZMİT 50. YIL CUMHURİYET O.O – İZMİT MEHMET AKİF O.O.

KAĞITÇI 1

13.00

Ş. ÜMİT BALKAN O.O. – İZMİT HIZIREİS O.O.

KAĞITÇI 2

14.00

İZMİT 28 HAZİRAN O.O. – ULUSAL EGEMENLİK O.O.

KAĞITÇI 1

14.00

ÖZEL ERKUL O.O. – M. SİNAN DERELİ O.O.

KAĞITÇI 2

15.00

YUVACIK L. KIRCA OYA BAŞAR O.O – İZMİT 30 AĞUSTOS O.O.

KAĞITÇI 1

15.00

FERDİ KOÇAL O.O. – İZMİT FORD OTOSAN O.O.

KAĞITÇI 2

10.00

KÖRFEZ SEKA ÇOCUK DOSTLARI O.O. – DERİNCE İH. O.O.

DERİNCE

11.00

YUKARI HEREKE O.O. – DERİNCE ÇENE SUYU O.O.

DERİNCE

12.00

DERİNCE ÇAKABEY O.O. – DERİNCE NENE HATUN O.O.

DERİNCE

13.00

KÖRFEZ NUH ÇİMENTO VATAN O.O. – DERİNCE HURİYE PAK O.O.

DERİNCE

14.00

BEKİR SITKI ÖZER O.O – KÖRFEZ İGSAŞ O.O

DERİNCE

15.00

DERİNCE PİRİ REİS O.O. – KÖRFEZ RIFAT ILGAZ O.O.

DERİNCE

 

GEBZE KOCATEPE O.O. – GEBZE ULUS O.O.

3-0 h

 

GEBZE MİMAR SİNAN O.O. – GEBZE ÖZEL HAZAL O.O. oynanmıyor

0-3 h

10.00

GEBZE FARABİ O.O. – DİLOVASI M. ZEKİ OBDAN O.O.

0-5

10.00

DARICA İMAM HATİP O.O. – DARICA RESSAM OSMAN HAMDİ O.O.

NENE HATUN

11.00

DARICA SERVET YALÇIN O.O. – DARICA SÜREYYA YALÇIN O.O.

NENE HATUN

12.00

DARICA BAĞLARBAŞI O.O. – DARICA 100. YIL ATATÜRK O.O.

NENE HATUN

13.00

DARICA ZEKİ GEZER O.O. – DARICA 60. YIL O.O.

NENE HATUN

18 ŞUBAT 2016 PERŞEMBE

10.00

Ş.P. ÜST. M. HASIRCIOĞLU O.O. – KARTEPE RABAK O.O.

DERBENT

11.00

KARTEPE İH.O.O. – KARTEPE FÜRSAN O.O.

DERBENT

10.00

İZMİT YAHYA KAPTAN O.O. – İZMİT İBNİ SİNA İH. O.O.

KAĞITÇI 1

10.00

HACI BEKTAŞ VELİ O.O. – İZMİT KILÇARSLAN O.O.

KAĞITÇI 2

11.00

İZMİT 50. YIL CUMHURİYET O.O – İZMİT HIZIREİS O.O.

KAĞITÇI 1

11.00

İZMİT MEHMET AKİF O.O. – Ş. ÜMİT BALKAN O.O.

KAĞITÇI 2

12.00

YUVACIK L. KIRCA OYA BAŞAR O.O – İZMİT FORD OTOSAN O.O.

KAĞITÇI 1

12.00

İZMİT 30 AĞUSTOS O.O. – FERDİ KOÇAL O.O.

KAĞITÇI 2

13.00

ÖZEL CONKBAYIRI O.O. – EDEBALİ O.O.

KAĞITÇI 1

13.00

ALİKAHYA FATİH O.O. – İZMİT KAZIM KARABEKİR O.O.

KAĞITÇI 2

14.00

İZMİT NUH ÇİMENTO İH.O.O. – ALBAY İBRAHİM O.O.

KAĞITÇI 1

14.00

İZMİT 29 EKİM O.O. – İZMİT KOCATEPE O.O.

KAĞITÇI 2

15.00

İZMİT 28 HAZİRAN O.O. – M. SİNAN DERELİ O.O.

KAĞITÇI 1

15.00

ULUSAL EGEMENLİK O.O. – ÖZEL ERKUL O.O.

KAĞITÇI 2

10.00

DERİNCE ÇAKABEY O.O. – DERİNCE HURİYE PAK O.O.

DERİNCE

11.00

DERİNCE NENE HATUN O.O. – KÖRFEZ NUH ÇİMENTO VATAN O.O.

DERİNCE

12.00

BEKİR SITKI ÖZER O.O – KÖRFEZ RIFAT ILGAZ O.O.

DERİNCE

13.00

KÖRFEZ İGSAŞ O.O – DERİNCE PİRİ REİS O.O.

DERİNCE

14.00

KÖRFEZ SEKA ÇOCUK DOSTLARI O.O. – DERİNCE ÇENE SUYU O.O.

DERİNCE

15.00

DERİNCE İH. O.O. – YUKARI HEREKE O.O.

DERİNCE

 

GEBZE MİMAR SİNAN O.O. – DİLOVASI M. ZEKİ OBDAN O.O. oynanmıyor

0-3 h

 

GEBZE ÖZEL HAZAL O.O. – GEBZE FARABİ O.O.

0-3 h

10:00

GEBZE ÖZEL PELİKAN O.O. – GEBZE KOCATEPE O.O.

4-0

10.00

Ç.OVA REYSAŞ O.O. – DARICA SERVET YALÇIN O.O.

NENE HATUN

11.00

DARICA BAĞLARBAŞI O.O. – DARICA 60. YIL O.O.

NENE HATUN

12.00

DARICA 100. YIL ATATÜRK O.O. – DARICA ZEKİ GEZER O.O.

NENE HATUN

13.00

DARICA O.O. – DARICA İMAM HATİP O.O.

NENE HATUN

 

ELEME TURU

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

22 ŞUBAT 2016 PAZARTESİ

 

G  1 - BAY(1.MAÇ)

 

10.00

O  2 – M  1    (2.MAÇ)     

KAĞITÇI 1

10.00

C  2 – E  2     (3.MAÇ)     

KAĞITÇI 2

11.00

F  1 – D  2     (4.MAÇ)     

KAĞITÇI 1

11.00

Dilovası M. Z. Obdan O.O. – J  2     (5.MAÇ)     

KAĞITÇI 2

12.00

I  1 – H  2     (6.MAÇ)     

KAĞITÇI 1

12.00

A  2 – N  1     (7.MAÇ)     

KAĞITÇI 2

13.00

Gebze Kocatepe O.O. -  C  1     (8.MAÇ)     

KAĞITÇI 1

13.00

B  1 – N  2     (9.MAÇ)     

KAĞITÇI 2

10.00

O  1 – I  2     (10.MAÇ)   

A.KALKAVAN 1

10.00

Gebze Özel Pelikan O.O. – J  3     (11.MAÇ)   

A.KALKAVAN 2

11.00

D  1 – B  2     (12.MAÇ)   

A.KALKAVAN 1

11.00

F  2 – E  1      (13.MAÇ)   

A.KALKAVAN 2

12.00

J  1 – G  2     (14.MAÇ)   

A.KALKAVAN 1

12.00

M  2 – H  1     (15.MAÇ)   

A.KALKAVAN 2

13.00

Gebze Farabi O.O. – H  1     (16.MAÇ)   

A.KALKAVAN 1

24 ŞUBAT 2016 ÇARŞAMBA

10.00

(17.MAÇ)                     1.MAÇ  – 2.MAÇ GALİBİ

KAĞITÇI 1

10.00

(18.MAÇ)                      3.MAÇ – 4.MAÇ GALİBİ

KAĞITÇI 2

11.00

(19.MAÇ)                     5.MAÇ  – 6.MAÇ GALİBİ

KAĞITÇI 1

11.00

(20.MAÇ)                     7.MAÇ  – 8.MAÇ GALİBİ

KAĞITÇI 2

12.00

(21.MAÇ)                    9.MAÇ – 10.MAÇ GALİBİ

KAĞITÇI 1

12.00

(22.MAÇ)                 11.MAÇ  – 12.MAÇ GALİBİ

KAĞITÇI 2

13.00

(23.MAÇ)                 13.MAÇ  – 14.MAÇ GALİBİ

KAĞITÇI 1

13.00

(24.MAÇ)                 15.MAÇ  – 16.MAÇ GALİBİ

KAĞITÇI 2

26 ŞUBAT 2016 CUMA

10.00

(25.MAÇ)                  17.MAÇ  – 18.MAÇ GALİBİ

KAĞITÇI 1

10.00

(26.MAÇ)                 19.MAÇ  – 20.MAÇ GALİBİ

KAĞITÇI2

11.00

(27.MAÇ)                 21.MAÇ  – 22.MAÇ GALİBİ

KAĞITÇI 1

11.00

(28.MAÇ)                 23.MAÇ  – 24.MAÇ GALİBİ

KAĞITÇI2

1 MART 2016 SALI

12.00

(29.MAÇ)                  25.MAÇ  – 26.MAÇ GALİBİ

KAĞITÇI 1

13.00

(30.MAÇ)                  27.MAÇ  – 28.MAÇ GALİBİ

KAĞITÇI 1

3 MART 2016 PERŞEMBE

12.00

29.MAÇ MAĞLUBU – 30.MAÇ MAĞLUBU

( 3. LÜK 4. LÜK MAÇI )

KAĞITÇI 1

13.00

  29.MAÇ GALİBİ – 30.MAÇ GALİBİ        

       ( FİNAL MAÇI )

KAĞITÇI 1

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ.

 

TERTİP KURULU

 

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95

 

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Facebook Gebze Ghsim

OKUL SPORLARI

   

Gebze Okul Sporları