Selçuk ŞAHİN

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95

 

2017-2018 Okul Sporları Gebze 2. Lig (İlçe Ligi) Başvuruları 15 Aralık 2017 Cuma yani bugün Saat 17:30 da sona erecektir. 

 Aşağıda yer alan katılım tablosunu bilgisayarınıza yada telefonunuza indirerek lütfen kontrol ediniz. 

2. LİG KATILIM TABLOSU İNDİR

 

2017/2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI KOCAELİ OKUL SPORLARI FAALİYETLERİ KAPSAMINDA DÜZENLENEN 2.LİG (İLÇE LİGİ) BAŞVURULARI BAŞLADI.

SON BAŞVURU TARİHİ : 15 ARALIK 2017 CUMA GÜNÜ MESAİ BİTİMİ SAAT 17:30

BAŞVURUDA İZLENECEK YOL: 2.Lig (İlçe Ligi) faaliyetlerine katılacak olan okullarımızın aşağıda linki yer alan Okul Sporları Bilgi Yönetim Sistemine giriş yaparak

Sırası İle >>> https://okulsporbilgi.gsb.gov.tr/Login.aspx adresinden  >> Okul Modülü - >>> Spor Dalı Katılım İşlemleri  BÖLÜMÜNDEN ilgili branşları işaretleyerek (Eğer işaret var ise sadece taahhütname doldurarak) aşağıda yer alan Taahhütname ile başvurularını tamamlayacaklardır.

KATILIM İŞLEMİNİ YAPAN HER OKUL EKTE BULUNAN 2.LİG TAAHHÜTNAMESİNİ OKUL MÜDÜRÜ VE BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİNE İMZALATARAK OKUL SPORLARI İLÇE KOORDİNATÖRLERİNE TESLİM ETMESİ GEREKMEKTEDİR.

Taahhütname sini belirtilen tarih dışında teslim etmeyen okullarımızın başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. 

Tüm Okullarımıza Önemle Duyurulur...

2. LİG TAAHHÜTNAME İNDİR -

2017–2018 Eğitim Öğretim yılı 24 Kasım Öğretmenler günü kutlamaları kapsamında, Gebze Kaymakamlığı,  Gebze Belediyesi, Gebze Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerimizce ortaklaşa düzenlenen Gebze Öğretmenler (BAY-BAYAN) Ferdi Masa Tenisi Turnuvası ve  Ferdi Yüzme Yarışmaları tamamlandı.

 

20 Kasım 2017 Pazartesi ve 21 Kasım 2017 Salı günü gerçekleştirilen Ferdi Masa Tenisi ve Ferdi Yüzme yarışmaları Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası ilçelerinde görev yapan 78 öğretmenimizin ferdi katılımı ile gerçekleşti. 

 

ÖDÜL TÖRENİ : Aşağıdaki branşlarda dereceye giren öğretmenlerimize Gebze Belediyesi ve İlçe Spor Müdürlüğümüzce sağlanan ödülleri 23 Kasım 2017 Perşembe günü Saat 20:30 da Gebze Spor Salonunda gerçekleştirilecek olan ödül töreninde takdim edilecektir.

FİNAL PROGRAMI 

TARİH : 23 Kasım 2017 Perşembe 

YER : Gebze Spor Salonu

  • Saat 19:00  Bayan Öğretmenler Futsal Üçüncülük Karşılaşması (Darıca Ortaokulu - Mimar Sinan Ortaokulu)
  • Saat 19:45  Bayan Öğretmenler Futsal Final Karşılaşması (TOV MTAL - Mustafapaşa Ortaokulu)
  • Saat 20:30  Ödül Töreni ( Ferdi Masa Tenisi, Ferdi Yüzme Yarışmaları, Voleybol , Futsal) 

 

FERDİ SONUÇLAR

BAYAN ÖĞRETMENLER FERDİ MASA TENİSİ TURNUVASI SONUÇLARI

  1. BURÇİN SAYAN (Gebze Sarkuysan Anadolu Lisesi)
  2. KÜBRA YÜCEL (Gebze Ticaret Odası Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi)
  3. CANAN KALEM (Gebze Koç Ortaokulu)

ERKEK ÖĞRETMENLER FERDİ MASA TENİSİ TURNUVASI SONUÇLARI

  1. SERKAN BULUT (Gebze İnönü Ortaokulu)
  2. RAŞİT KARAKUŞ (Gebze İmam Hatip Anadolu Lisesi)
  3. SADIK YAŞAR (Darıca Ortaokulu)

 

BAYAN ÖĞRETMENLER 50 METRE SERBEST STİL YÜZME YARIŞMALARI SONUÇLARI

  1. AYÇA ASLIHAN GÜNDÜZ 39.80 (Darıca Ortaokulu)
  2. KADER ÇETİN  41.30 (Darıca Final Okulları)
  3. Duygu YÜKSEL 42.35 (Gebze Sarkuysan Anadolu Lisesi)

ERKEK ÖĞRETMENLER 50 METRE SERBEST STİL YÜZME YARIŞMALARI SONUÇLARI

  1. CANER ŞEN 34.20 (Darıca Neşet Yalçın Anadolu Lisesi)
  2. SONER GÜVENDİREN 35.80  (Darıca İmam Hatip Ortaokulu)
  3. SERDAR CAN 37.70 (Darıca Ressam Osman Hamdi Bey Ortaokulu)

Çayırova, Darıca, Dilovası ve Gebze İlçelerinde görev yapan Öğretmenlerin oluşturduğu Erkek Öğretmenler Voleybol ve Bayan Öğretmenler Voleybol takımlarının katılımları ile düzenlenen İlçelerarası Voleybol Turnuvası fikstürleri yayınlandı.

 

ÇAYIROVA-DARICA-DİLOVASI-GEBZE

 

- BAYAN ÖĞRETMENLER VOLEYBOL FİKSTÜRÜ İNDİR -

- ERKEK ÖĞRETMENLER VOLEYBOL FİKSTÜRÜ İNDİR -

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları kapsamında, Gebze Kaymakamlığı, Gebze Belediyesi, Gebze İlçe Spor Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen Bayan Öğretmenler Futsal Turnuvası fikstürü yayınlanmıştır.

Tüm takımlara başarılar dileriz...

 

- BAYAN ÖĞRETMENLER FUTSAL FİKSTÜRÜ İNDİR -

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Kocaeli Okul Sporları İl Birinciliği (1.Lig) Faaliyetleri başladı.

Fikstürler yıl içerisinde Mahalli Yarışmalar Sonuç Bildirim takvimindeki kronolojik sıraya göre aşağıdaki linkten yayınlanacaktır.

YAYINLANAN FİKSTÜRLER İÇİN TIKLAYIN 

GEBZE CUMHURİYET HAFTASI OKULLAR ARASI KÜÇÜKLER YILDIZLAR GENÇLER MASA TENİSİ TURNUVASI TAMAMLANDI

Gebze Kaymakamlığı , Gebze İlçe Spor Müdürlüğü, Gebze Belediye ve Gebze İlçe Milli Eğitim müdürlüklerince 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Gebze Spor Salonunda düzenlenen, Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Masa Tenisi turnuvası tamamlandı.

 

KÜÇÜK KIZLAR

  1. AHSEN KIZILIRMAK - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO
  2. NİSANUR ÜSTÜNDAĞ - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO
  3. SEMANUR YILMAZ - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO

 

KÜÇÜK ERKEKLER

  1. ONUR ÖZPINARLI - ÖZEL GEBZE HİSAR KOLEJİ
  2. BERAT AYDIN - YILDIRIM BEYAZIT OO
  3. ALİ BERTUĞ - ÖZEL GEBZE HİSAR KOLEJİ

 

YILDIZ KIZLAR

  1. SUDENAZ AYAZ - TAVŞANLI OO
  2. ESRA GÜVEN - SULTAN ORHAN OO
  3. ŞEVVAL APAYDIN - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO

 

YILDIZ ERKEKLER

  1. EFE ÖNDER BİLGİN - İNÖNÜ OO
  2. MERT ÇETİNKAYA - HİSAR KOLEJİ
  3. EMİRHAN MALKOÇ - HİSAR KOLEJİ

 

GENÇ KIZLAR

  1. BURÇİN BAHAR GÜLER - TEV İNANÇ TÜRKEŞ ÖZEL LİSESİ
  2. EMİNE ÇAĞMAN - GEBZE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
  3. ÖZLEM YÖRÜK - SARKUYSAN ANADOLU LİSESİ

 

GENÇ ERKEKLER

  1. KÜRŞAT HAKAN ÖZDEMİR - SARKUYSAL ANADOLU LİSESİ
  2. MURATCAN YILMAZ - GEBZE FATİH MTAL
  3. CİHAN ULUCAK - GATEM

 

Yukarıda dereceye giren sporculara İlçe Spor Müdürlüğünce madalya , Gebze Belediyesince de para ödülleri takdim edilecektir. 

Çarşamba, 25 Ekim 2017 15:25

Yüzme Yarışmaları Sonuçları

GEBZE CUMHURİYET HAFTASI OKULLAR ARASI YUZME YARIŞMALARI TAMAMLANDI

Gebze Kaymakamlığı , Gebze İlçe Spor Müdürlüğü , Gebze Belediye ve Gebze İlçe Milli Eğitim müdürlüklerince 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Gebze Olimpik yüzme havuzunda düzenlenen, 102 küçükler 61 Yıldız ve 46 Genç sporcunun yarıştığı serbest stil 50 metre yüzme yarışmaları tamamlandı.

Yarışmalar sonucunda kategorilerinde dereceye giren ilk üç sporculara madalya takdim edildi.

KÜÇÜK KIZLAR 50 METRE SERBEST STİL

  1. ECRİN TÜRKYILMAZ - OSMANGAZİ ORTAOKULU (37,39)
  2. ZEYNEP ESMA ERDOĞAN - 50. YIL CRHSLER ORTAOKULU (38.04)
  3. NEHİR AKTAY - OSMANGAZİ ORTAOKULU (38,42)

 

KÜÇÜK ERKEKLER 50 METRE SERBEST STİL

  1. DORUK ŞEREMET - ÖZEL GEBZE KOLEJİ (37,13)
  2. BERK ARŞ - ÖZEL BİLGE KOLEJİ (37,39)
  3. MUHAMMED YUSUF KAYA - MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ORTAOKULU (37,53)

 

YILDIZ KIZLAR 50 METRE SERBEST STİL

  1. SİNEM VATANSEVER - ÖZEL AÇI KOLEJİ (32,15)
  2. ELÇİN ŞEN - ÖZEL ÇİZGİ ÖTESİ KOLEJİ (35,19)
  3. EYLÜL ZEHRA ŞİRİN - ÖZEL AÇI KOLEJİ (35,72)

 

YILDIZ ERKEKLER 50 METRE SERBEST STİL

  1. AYBARS ŞENGÖL - ÖZEL GEBZE ONADIM EĞİTİM BİLİMLERİ (32,38)
  2. KÜRŞAT DEREBAŞ - OSMANGAZİ ORTAOKULU (33,40)
  3. AYUBARS YILIKYILMAZ - MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ORTAOKULU (33,99)

 

GENÇ KIZLAR 50 METRE SERBEST STİL

  1. LARA DENİZ - TEVİTÖL (31,31)
  2. DOĞA AKSEN - TEVİTÖL (35,42)
  3. SİMRA KAYTAN - TEVİTÖL (36,36)

 

GENÇ ERKEKLER 50 METRE SERBEST STİL

  1. CANER ÇETİN DENİZ - TEVİTÖL (27,90)
  2. METE ORHUN MİNBAY - TEVİTÖL (28,89)
  3. CAN GÜNALTAY - ÖZEL UMUT LİSESİ (29,61)

 

Salı, 24 Ekim 2017 15:20

Gebze Cumhuriyet Koşusu Tamamlandı.

GEBZE CUMHURİYET KOŞUSU TAMAMLANDI

Gebze Kaymakamlığı , Gebze Belediyesi , Gebze İlçe Spor Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim müdürlüklerince 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları kapsamında Gebze Teknik Üniversitesinde düzenlenen Cumhuriyet Koşusu küçükler , yıldızlar ve gençler kategorisinde düzenlenen yarışmalar sonucunda tamamlandı.

 

KÜÇÜK KIZLAR 800 METRE

  1. ZEHRA ENDER - KOÇ ORTAOKULU
  2. KARDELEN ÖZTÜRK - FARABİ ORTAOKULU
  3. NEHİR AVCI - FARABİ ORTAOKULU

 

KÜÇÜK ERKEKLER 1000 METRE

  1. FURKAN SUSAN - KOÇ ORTAOKULU
  2. YUSUF SELİM ÜNLÜ - GEBZE İMAM HATİP ORTAOKULU
  3. MÜCAHİT ŞENGÜL - GEBZE İMAM HATİP ORTAOKULU

YILDIZ KIZLAR 1200 METRE

  1. ERVA NUR ÖZTÜRK - KOÇ ORTAOKULU
  2. M. ŞİRİN TANRIKULU - MUZAFFER ALTINTAŞ İMAM HATİP LİSESİ
  3. İSMİGÜL ASLAN - KİRAZPINAR ORTAOKULU

 

YILDIZ ERKEKLER 1500 METRE

  1. MUSTAFA ÖZGAN - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU 
  2. M. CUMHURCAN ÖZTÜRK - GEBZE İMAM HATİP ORTAOKULU
  3. YUNUS EMRE ALTINTEPE - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU

 

GENÇ KIZLAR 1500 METRE

  1. KADER KURT - CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ
  2. DERYA BAŞTAŞ - ÇOLAKOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
  3. BEYZA BULUT - FATİH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

 

GENÇ ERKEKLER 2000 METRE

  1. KADİR KOCAMAN - GEBZE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
  2. İLKER GÖZYILDIZ - SARKUYSAN ANADOLU LİSESİ
  3. KAYRA KAĞAN BALCI - TEV İNANÇ TÜRKEŞ ÖZEL LİSESİ

 

ÖDÜL TÖRENİ : Yukarıda ismi yazılı öğrencilerimizin ödülleri 29 Ekim 2017 Pazar günü Cumhuriyet Bayramı Kutlama programında takdim edilecektir. Öğrencilerin programda hazır bulunmaları gerekmektedir. Önemle duyurulur. Program Gebze Kent Meydanında (Cumhuriyet Meydanında) Saat 10:00 da başlayacaktır...

 

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları Kapsamında Gebze İlçemizde Darıca, Çayırova ve Dilovası ilçelerimizde görev yapan öğretmenlerimizin de katılımları ile

  • Bayan Öğretmenler Futsal Turnuvası (Takım) 
  • Bay-Bayan Öğretmenler Masa Tenisi Turnuvası (Ferdi)
  • Bay-Bayan Öğretmenler 50 metre Serbest Stil Yüzme Yarışmaları (Ferdi) düzenlenecektir.

2017 – 2018 Eğitim Öğretim yılı 24 Kasım Öğretmenler günü kutlamaları kapsamında, Gebze Belediyesi, Gebze Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce ortaklaşa düzenlenen Gebze Öğretmenler (BAYAN) Futsal Turnuvası, Masa Tenisi Turnuvası ve Yüzme Yarışmaları başvuruları başladı.

İlgili turnuvalarla Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kurumları olan tüm okullarımız ve öğretmenlerimizin kaynaşması, dayanışması, birlik ve beraberlik içinde yardımlaşma, takım olma, kurallara uyma, futsal sporu ile tanışma, spor ahlakı kazanımı ve aktivasyon hedefi göz önünde bulundurularak düzenlenmiştir.

 A- PROGRAM

1.BAY BAYAN ÖĞRETMENLER FERDİ MASA TENİSİ TURNUVASI

Gebze ilçemizde görev yapan tüm Öğretmenlerimizin katılacağı ferdi masa tenisi turnuvası başvuruları İlçe Milli Eğitim müdürlüğümüz üzerinden gerçekleştirilecek yazışmalar ile alınacaktır. Müsabakalar Gebze Spor Salonunda gerçekleştirilecektir. Turnuva sonunda dereceye giren bay-bayan 1.2.ve 3 olan Öğretmenlerimize İlçe Spor Müdürlüğünce madalya, Gebze Belediyesince de para ödülleri takdim edilecektir. 

Son Başvuru Tarihi:  16 Kasım 2017 Perşembe 

Kura Toplantısı : 17 Kasım 2017 Cuma (Gebze Spor Salonu Basın Odası)

Müsabaka Tarihi : 20 Kasım 2017 Pazartesi Saat: 19:00

Yer : Gebze Spor Salonu

2.BAY BAYAN ÖĞRETMENLER FERDİ YÜZME YARIŞMALARI

Gebze ilçemizde görev yapan tüm Öğretmenlerimizin katılacağı ferdi Yüzme yarışmaları başvuruları İlçe Milli Eğitim müdürlüğümüz üzerinden gerçekleştirilecek yazışmalar ile alınacaktır. Yarışmalar 50 Metre Serbest Stil üzerinden değerlendirilecek olup Gebze Olimpik Yüzme Havuzunda gerçekleştirilecektir. Turnuva sonunda dereceye giren bay-bayan 1.2.ve 3 olan Öğretmenlerimize İlçe Spor Müdürlüğünce madalya, Gebze Belediyesince de para ödülleri takdim edilecektir. 

Son Başvuru Tarihi:  16 Kasım 2017 Perşembe 

Müsabaka Tarihi : 21 Kasım 2017 Salı Saat: 21:30   Erkekler : 21:45

Yer : Gebze Olimpik Yüzme Havuzu

 

3 BAYAN ÖĞRETMENLER FUTSAL LİGİ

Geniş bilgiye aşağıda yer alan Talimatnameyi inceleyerek ulaşabilirsiniz.

BAŞVURULAR NASIL ALINACAK ?

1- Talimatname

Aşağıdaki yer alan turnuva talimatnamesini bilgisayarınıza indirip, gerekli alanları dikkatlice okumanız gerekmektedir. (Şartname)

2- Başvuru Formu

Aşağıda yer alan Başvuru formunu bilgisayarınıza indirerek  kurum amirinize imzalatmanız gerekmektedir.

3- Sporcu Formu

Aşağıda yer alan Sporcu Formunu sporcu sayısı kadar çoğaltıp, tek tek sporcuların doldurması gerekmektedir. 

 

TAMAMLANAN EVRAKLAR NEREYE TESLİM EDİLİR ?

 Başvuru Formu ve Sporcu Lisans formlarınızı 27 Ekim 2017 Cuma günü mesai bitimine kadar (17:00) Gebze İlçe Spor Koordinatörü Selçuk ŞAHİN'e elden teslim etmeniz gerekmektedir.

 

FUTSAL DOSYALAR

- BAYAN ÖĞRETMENLER FUTSAL TURNUVASI TALiMATNAMESi iNDiR -

BAYAN ÖĞRETMENLER FUTSAL BAŞVURU FORMU İNDİR -

BAYAN ÖĞRETMENLER FUTSAL SPORCU FORMU İNDİR -

 

MASA TENİSİ DOSYALARI

  BAŞVURU FORMU İNDİR -

 

YÜZME DOSYALARI

 BAŞVURU FORMU İNDİR -

 

BAYAN ÖĞRETMENLER FUTSAL LİGİ UYGULAMA TAKVİMİ:

SON BAŞVURU TARİHİ:  27 EKİM 2017 CUMA SAAT 17:00

KURA TOPLANTISI: 27 EKİM 2017  CUMA SAAT 19:00 YER: GEBZE SPOR SALONU BASIN ODASI

TURNUVA BAŞLANGIÇ TARİHİ:  KASIM AYININ İLK HAFTASI

 

 

İLETİŞİM 

Selçuk ŞAHİN Gebze İlçe Spor Koordinatörü 0 507 285 89 67

 

Sayfa 1 / 29