Selçuk ŞAHİN

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95

 

2017-2018 Okul Sporları Yıldızlar Yüzme Türkiye Final Yarışmaları 71 Okul'dan 272 sporcunun katılımı ile Gebze Olimpik Yüzme havuzunda başladı.

4-6 HAZİRAN 2018 TARİHLERİNDE GEBZE KAPALI OLİMPİK YÜZME HAVUZUNDA YAPILACAK OLAN OKUL SPORLARI YILDIZLAR YÜZME TÜRKİYE FİNAL MÜSABAKALARI START LİSTELERİ VE SONUÇLARI AŞAĞIDA YER ALMAKTADIR.

2017-2018 Okul Sporları Yıldızlar Türkiye Final Yarışmaları 71 Okul'dan 272 sporcunun katılımı ile Gebze Olimpik Yüzme havuzunda başladı.

Müsabakalara katılan tüm sporculara  ve Okullarımıza başarılar dileriz. Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü

 

 

1. GÜN SEANSI

 

2. GÜN SEANSI

 

 

2. GÜN SEANSI

  • SONUÇLAR BURAYA EKLENECEKTİR. 

OKUL SPORLARI YILDIZLAR YÜZME TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YENİ TÜRKİYE REKORU

Gebze Olimpik Yüzme havuzunda devam eden müsabakalarda, 13 Yaş Sırt üstü Yeni Türkiye rekorunu Sudem Denizli 2.19.26 derecesi ile kırmıştır.

Tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Kocaeli Okul Sporları 2.Lig (İlçe Ligi) Masa Tenisi Turnuvası Duyurusudur.  

 

GEBZE, DARICA, ÇAYIROVA 2.LİG MASA TENİSİ DUYURUSU

Küçükler 5 Haziran 2018 Salı Saat 09:30 

Yıldızlar ve Gençler 6 Haziran 2018 Çarşamba Saat 09:30 

Yer : Gebze Spor Salonu 

 

ÖNEMLİ DUYURU : Yarışmalar ferdi düzenlenecek olup 1 okul kategorisinde  maksimum 4 erkek + 4 Kız Sporcu ile katılacaktır. 

Örnek : Gebze Hisar Koleji Küçük Kızlar da maksimum 4 kız + Küçük Erkeklerde Maksimum 4 erkek sporcu + 4 Yıldız kız + 4 Yıldız erkek olmak üzere toplam maksimum 16 sporcu ile katılabilir.

Liseler ise maksimum 4 genç kız + maksimum 4 erkek sporcu olmak üzere maksimum toplam 8 sporcu ile katılabilir.

 

Çeyrek final, yarı final ve final müsabakaları  kazanılmış 3 set. Diğer tüm  müsabakalar kazanılmış 2 set üzerinden oynatılacaktır.

1. Lig masa tenisi il birinciliği yarışmalarına katılan  öğrenciler 2. Ligde oynayamaz ve oynatılamazlar... Tespit edilmesi durumunda ilgili okulun tüm sporcuları diskalifiye edilecektir. Yarışma günü ve saatinde çekilecek olan kura da bulunmayan ve lisans kartı olmayan öğrenciler yarışmalara dahil edilmeyecektir.

Tüm Okullarımıza Önemle Duyurulur.

Gebze Kaymakamlığı, Gebze Belediyesi, Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gebze Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüklerince ortaklaşa düzenlenen Gençlik Haftası Spor Şenlikleri ve Gençler 2.Lig (İlçe Ligi) ödül töreni 29 Mayıs 2018 Salı günü Gebze Kaymakamımız Mustafa GÜLER ve protokol müdürlerimizin katılımı ile Saat 11:00 da Gebze Spor Salonunda gerçekleştirilecektir.   

İlgili faaliyetlerde dereceye giren okullarımızın listesi aşağıdaki gibidir, ödül alacak olan öğrencilerimizin spor kıyafetleri ile birlikte 1 öğretmen ve 1 idareci nezaretinde katılımlarının sağlanması gerekmektedir. Önemle duyurulur.

 

GEBZE 2.LİG (İLÇE LİGİ)

GENÇ KIZLAR FUTSAL

  1. İBNİ SİNA MTAL
  2. SARKUYSAN AL
  3. ATATÜRK AL

GENÇ ERKEKLER FUTSAL

  1. İBNİ SİNA MTAL
  2. SARKUYSAN AL
  3. ANADOLU L

GENÇ KIZLAR VOLEYBOL

  1. YÜCEL BORU FL
  2. KANUNİ SOSYAL B L
  3. FATİH MTAL

GENÇ ERKEKLER VOLEYBOL

  1. ÖZEL DEVA ASML
  2. ANADOLU L
  3. KANUNİ SBL

GENÇ ERKEKLER BASKETBOL

  1. SARKUYSAN AL
  2. YÜCEL BORU FL
  3. ÖZEL KALE ASML

GENÇ ERKEKLER FUTBOL

  1. ÖZEL DEVA ASML
  2. ÖZEL KALE ASML
  3. FATİH MTAL

 

 

GENÇLİK HAFTASI (14-18 MAYIS)

GENÇ KIZLAR PLAJ VOLEYBOLU

  1. SÜLEYMAN DEMİREL AL
  2. ANİBAL AL
  3. ATATÜRK AL

GENÇ ERKEKLER PLAJ VOLEYBOLU

  1. SÜLEYMAN DEMİREL AL
  2. STFA MTAL
  3. SARKUYSAN AL

GENÇ KIZLAR 3X3 SOKAK BASKETBOLU

  1. FATİH MTAL
  2. SARKUYSAN AL
  3. GEBZE ANADOLU L

GENÇ ERKEKLER 3X3 SOKAK BASKETBOLU

  1. ANADOLU L
  2. GEBZE MTAL
  3. YÜCEL BORU FL

GENÇ KIZLAR AYAK TENİSİ

  1. SARKUYSAN AL
  2. FATİH MTAL
  3. İBNİ SİNA MTAL

GENÇ ERKEKLER AYAK TENİSİ

  1. FATİH MTAL
  2. ANİBAL AL
  3. SÜLEYMAN DEMİREL AL

GENÇ KIZLAR PLAJ FUTBOLU

  1. ÇOLAKOĞLU MTAL
  2. IBNI SINA MTAL
  3. SÜLEYMAN DEMIREL AL

GENÇ ERKEKLER PLAJ FUTBOLU

  1. GEBZE MTAL
  2. SÜLEYMAN DEMİREL AL
  3. FATIH MTAL

Boş alanlar yazılacaktır.

 

2017-2018 Gebze Geleneksel Çocuk Oyunları 24 Mayıs 2018 Perşembe günü Gebze Mehmet Akif Ersoy İlkokulu bahçesinde başlıyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Gebze Belediyesi, Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Gebze İlçe Spor Müdürlüğümüzce ortaklaşa düzenlenen 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği daha önceden de duyurulduğu gibi 21-31 Mayıs 2018 tarihlerinde Gebze İlçemizde gerçekleştirilecektir.

 

PROGRAM YAYINLANDI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Son Güncelleme : 29 Mayıs Salı Saat 14:00

 

ÖNEMLİ DUYURU :

Başvurular tamamlanmış olup ekte yer alan programda başvurusu olduğu halde okul takımı olmayan okullarımızın acil olarak Tevfik ÜNAL hocamıza Tel: 0 505 857 24 11 bildirmeleri gerekmektedir. 

 

Tüm  İlkokul ve Ortaokullarımıza önemle duyurulur.

GÇO GEBZE TERTİP KURULU

 

Gebze Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliğine katılan okullarımızın mutlaka üzerlerinde numaralar yazılı olan formalar yada antrenman yelekleri ile yarışmalara gelmeleri gerekmektedir.

Gebze Belediyesi, Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gebze İlçe Spor Müdürlüğünce 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları ve 15-19 Mayıs Gençlik Haftası Spor Şenlikleri kapsamında Gebze ilçemizde faaliyet gösteren okullarımıza yönelik düzenlenen ferdi spor yarışmaların sonuçları aşağıdaki gibidir.

ÖNEMLİ DUYURU : Aşağıda ismi olan öğrencilerimizin spor kıyafetleri ile birlikte 19 Mayıs 2018 Cumartesi günü saat 10:00 da Gebze 15 Temmuz Şehitleri Kent Meydanında hazır bulunmaları gerekmektedir. Önemle duyurulur.

 

GENÇLİK KOŞUSU (KROS)

GENÇ KIZLAR

  1. KADER KURT - CUMHURİYET AL
  2. DERYA BAŞTAŞ - ÇOLAKOĞLU MTAL
  3. SILA TUNA - İBNİ SİNA MTAL

GENÇ ERKEKLER

  1. BATUHAN YILDIZ - FATİH MTAL
  2. DOĞUKAN IRMAK - ANADOLU İMAM HATİP AL
  3. HALİL YAVUZ - İBNİ SİNA MTAL

 

MASA TENİSİ

GENÇ KIZLAR

  1. EMİNE ÇAĞMAN - İMAM HATİP AL
  2. ÖZLEM YÖRÜK - SARKUYSAN AL
  3. BÜŞRA KARAASLAN - İMAM HATİP AL 

GENÇ ERKEKLER

  1. KÜRŞAT HAKAN ÖZDEMİR - SARKUYSAN AL
  2. CİHAN ULUCAK - GEBZE MTAL
  3. TANER KESKİN - ANİBAL AL

 

YÜZME YARIŞMALARI

GENÇ KIZLAR

  1. İLAY KURTULUŞ - FATİH MTAL
  2. MELEHAT AKBAŞ - ANİBAL AL
  3. MELDA KARAAHMET - ANİBAL AL

GENÇ ERKEKLER

  1. İHSAN CAN GÜNALTAY - ÖZEL UMUT LİSESİ
  2. BERKCEM YILMAZ - TOV MTAL
  3. KAZIM KÜÇÜKMEHMETOĞLU - ÖZEL UMUT LİSESİ

2017-2018 Kocaeli Okul Sporları Genç Erkekler Futbol Gebze İlçe Ligi Güncel Sonuçları

    

 

2017-2018 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE ÇAYIROVA BİRLEŞTİRİLMİŞ

 2.LİG FUTBOL GENÇ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

FATİH MTAL

GEBZE

2

ÖZEL KALE ASML

GEBZE

3

FATİH SULTAN MEHMET AL

GEBZE

4

KİRAZPINAR MTAL

GEBZE

5

ÖZEL DEVA MTAL

GEBZE

6

HATİCE BAYRAKTAR MTAL

ÇAYIROVA

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- FATİH SULTAN MEHMET AL

1- KİRAZPINAR MTAL

2- FATİH MTAL

2- ÖZEL DEVA MTAL

3- ÖZEL KALE ASML

3- HATİCE BAYRAKTAR MTAL

 

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar yarı finale yükselir.

 

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

3 MAYIS 2018 PERŞEMBE

10.00

FATİH SULTAN MEHMET AL – ÖZEL KALE ASML

0-3

11.30

KİRAZPINAR MTAL – HATİCE BAYRAKTAR MTAL

0-3

 

 

 

7 MAYIS 2018 PAZARTESİ

10.00

ÖZEL KALE ASML – FATİH MTAL

*1-1

11.30

HATİCE BAYRAKTAR MTAL – ÖZEL DEVA MTAL

0-1

 

 

 

9 MAYIS 2018 ÇARŞAMBA

10.00

FATİH MTAL – FATİH SULTAN MEHMET AL

3-0

11.30

ÖZEL DEVA MTAL – KİRAZPINAR MTAL

3-0

 

 

 

11 MAYIS 2018 CUMA

10.00

(ÖZEL KALE) A 1 – B 2 (HATİCE BYR)

4-3

11.30

(DEVA) B 1 – A 2 (FATİH)

1-0

 

 

 

15 MAYIS 2018 SALI

10.00

ÜÇÜNCÜLÜK: FATİH - HATİCE BYR

M.O.S

11.30

FİNAL: ÖZEL KALE - ÖZEL DEVA

M.O.S

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2017-2018

www.gebzeokulsporlari.com

Gebze Kaymakamlığı, Gebze Teknik Üniversitesi, Gebze Belediyesi, Gebze İlçe Spor Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince Gençlik Haftası kapsamında düzenlenecek olan 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Okullararası Spor Şenlikleri aşağıda yer almaktadır.

YAŞ VE KATEGORİ : Okul Sporları Gençler Kategorisi (1999-2000-2001-2002-2003 doğumlular)

 FİKSTÜRLER

PLAJ FUTBOLU GENÇ KIZLAR

PLAJ FUTBOLU GENÇ ERKEKLER

AYAK TENİSİ GENÇ ERKEKLER -

AYAK TENİSİ GENÇ KIZLAR (KATILIM 3 TAKIM LİG USULÜ YARIŞMA SİSTEMİ) 14 Mayıs 2018 GTÜ Saat 10:00

3X3 BASKETBOL GENÇ ERKEKLER

3X3 BASKETBOL GENÇ KIZLAR (KATILIM 3 TAKIM LİG USULÜ YARIŞMA SİSTEMİ) 14 Mayıs 2018 GTÜ Saat 10:00

 PLAJ VOLEYBOLU GENÇ ERKEKLER

PLAJ VOLEYBOLU GENÇ KIZLAR

 

1- GENÇ KIZ+ERKEK PLAJ FUTBOLU TURNUVASI

Tarih : 14-18 Mayıs 2018

Yer :  Gebze Teknik Üniversitesi

  • Takım kadroları en fazla 6 En az 5 Sporcudan oluşacaktır.
  • Müsabaka da 3 oyuncu +1 kaleci toplam 4 sporcu müsabaka yapacaktır.
  • 10*2 = 20 dk 
  • Saha Ölçüsü (40 mt)
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 takım ödüllendirilecektir.

 

2- GENÇ KIZ - ERKEK PLAJ VOLEYBOLU 

Tarih : 14-18 Mayıs 2018 

Yer : Gebze Teknik Üniversitesi ( STFA MTAL girişi karşısı)

  • Takımlar en az 3 en fazla 5 sporcudan oluşacaktır
  • File yüksekliği 2.24
  • 1 Set kazanılmış 15 Sayı üzerinden değerlendirilecektir.
  • Toplamda 2 set kazanan takım müsabakayı kazanır. Netice seti uygulaması yapılmayacaktır.
  • 2-1 lik skorda kazanan 2 kaybeden 1 Puan. 2-0 lık skorda kazanan 3 puan alacaktır. 
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 takım ödüllendirilecektir.

 

3- GENÇ ERKEKLER AYAK TENİSİ

Tarih : 14-18 Mayıs 2018 

Yer : Gebze Teknik Üniversitesi ( STFA MTAL girişi karşısı)

  • Takımlar en az 3 en fazla 5 sporcudan oluşacaktır
  • File yüksekliği standart tenis kortu yüksekliğidir.
  • 1 Set kazanılmış 11 Sayı üzerinden değerlendirilecektir.
  • Toplamda 2 set kazanan takım müsabakayı kazanır. Netice seti uygulaması yapılmayacaktır.
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 takım ödüllendirilecektir.

 

4- GENÇ KIZ -ERKEK 3x3 SOKAK BASKETBOLU

Tarih : 14-18 Mayıs 2018 

Yer : Gebze Teknik Üniversitesi ( STFA MTAL girişi karşısı)

  • Takımlar en az 3 en fazla 4 sporcudan oluşacaktır.
  • Müsabaka 10 dk üzerinden oynatılacaktır.
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 takım ödüllendirilecektir.

 

5- GENÇLER KIZ -ERKEK FERDİ YÜZME YARIŞMALARI

Tarih : 15 Mayıs 2018 Salı Saat 12:30

Yer : Gebze Olimpik Yüzme Havuzu

  • 50 Metre Serbest Stil 
  • 1 Okuldan En Fazla 4 Kız+4 Erkek Sporcu katılabilir.
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 sporcu ödüllendirilecektir.

 

6- GENÇLER KIZ -ERKEK FERDİ KROS YARIŞMALARI (GENÇLİK KOŞUSU)

Tarih : 15 Mayıs 2018 Salı Saat 11:30

Yer : Gebze Teknik Üniversitesi

  • Genç Kızlar 1500 Metre, Genç Erkekler 2000 Metre
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 sporcu ödüllendirilecektir.

 

7- GENÇLER KIZ -ERKEK FERDİ MASA TENİSİ TURNUVASI

Tarih : 18 Mayıs 2018 Cuma Saat 09:30

Yer : Gebze Spor Salonu

  • Kazanılmış 2 set üzerinden tek devreli eleme usulü yarışma sistemine göre oynatılacaktır.
  • 1 Okuldan En Fazla 4 Kız+4 Erkek Sporcu katılabilir.
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 sporcu ödüllendirilecektir.

 

LİSANS VE KATILIM EVRAK İŞLERİ : Turnuvalara katılan tüm sporcuların okul sporları lisansı olması gerekmektedir. Okul sporları lisansı olmayan sporcular yarışmalara kesinlikle alınmayacaktır. Ayrıca yüzme yarışmalarına katılacak olan sporcu öğrencilerden ise idrar tahlili alınacaktır. 

Tüm Okullarımıza önemle duyurulur.

2017-2018 Genç Kızlar ve Erkekler Voleybol Gebze İlçe Ligi (2.Lig) Güncel Sonuçları

2017-2018 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

VOLEYBOL GENÇ KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

GEBZE

2

YÜCEL BORU FL

GEBZE

3

ÖZEL GEBZE KOLEJİ

GEBZE

4

GEBZE ANADOLU L

GEBZE

5

STFA MTAL

GEBZE

6

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

7

KİRAZPINAR MTAL

GEBZE

8

ÖZEL DEVA SMTAL

GEBZE

9

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

10

FATİH MTAL

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

1- YÜCEL BORU FL

2- ÖZEL GEBZE KOLEJİ

2- İBNİ SİNA MTAL

3- ÖZEL DEVA SMTAL

3- KİRAZPINAR MTAL

 

C GRUBU

1- GEBZE ANADOLU L

2- ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

3- STFA MTAL

4- FATİH MTAL

NOT: A VE B gruplarından ilk 2, C Grubundan ilk 3 takım ÇEYREK finale yükselir.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

3 MAYIS 2018 PERŞEMBE

10.00

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L – ÖZEL DEVA SMTAL

2-0

11.15

YÜCEL BORU FL – KİRAZPINAR MTAL

2-0

12.30

GEBZE ANADOLU L –  FATİH MTAL

2-1

13.45

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL – STFA MTAL

2-1

 

 

 

7 MAYIS 2018 PAZARTESİ

10.00

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – ÖZEL DEVA SMTAL

0-2

11.15

STFA MTAL -  GEBZE ANADOLU L

0-2

12.30

İBNİ SİNA MTAL – KİRAZPINAR MTAL

2-0

13.45

FATİH MTAL - ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

2-1

 

 

 

9 MAYIS 2018 ÇARŞAMBA

10.00

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L – ÖZEL GEBZE KOLEJİ

2-0

11.15

STFA MTAL – FATİH - MTAL

0-2

12.30

YÜCEL BORU FL – İBNİ SİNA MTAL

2-0

13.45

GEBZE ANADOLU L – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

2-0

 

 

 

11 MAYIS 2018   CUMA

 

A 1 (Kanuni) (BAY)

GEBZE SS

10.00

 (Fatih) C 2 – A 2 (Deva) (2.MAÇ)

2-0

11.15

(İbni Sİna) B 2 – C 1 (Anadolu)  (1.MAÇ)

0-2

12.30

(Yücel Boru) B 1 – C 3 (Ali Nuri Çolakoğlu) (3.MAÇ)

2-0

 

 

 

14 MAYIS 2018    PAZARTESİ

11.30

(Kanuni) A 1 –  1. MAÇIN GALİBİ (Anadolu)

2-0

12.30

(Fatih) 2. MAÇIN GALİBİ – 3. MAÇIN GALİBİ (Yücel Boru)

2-1

 

 

 

17 MAYIS 2018 PERŞEMBE

10.00

ÜÇÜNCÜLÜK : FATİH - ANADOLU

2-0

11.15

FİNAL: YÜCEL BORU - KANUNİ

2-0

 

 

 

 

GENÇ ERKEKLER     

 

2017-2018 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

GEBZE

2

SARKUYSAN AL

GEBZE

3

YÜCEL BORU FL

GEBZE

4

GEBZE ANADOLU L

GEBZE

5

ÖZEL DEVA SMTAL

GEBZE

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- ÖZEL DEVA SMTAL

1- GEBZE ANADOLU L

2- YÜCEL BORU FL

2- KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

 

3- SARKUYSAN AL

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar yarı final de çapraz eşleşirler.

 

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

4 MAYIS 2018   CUMA

13:30

ÖZEL DEVA SMTAL – YÜCEL BORU FL

GEBZE SS

14:15

GEBZE ANADOLU L – SARKUYSAN AL

GEBZE SS

 

 

 

7 MAYIS 2018 PAZARTESİ

15.00

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L – SARKUYSAN AL

 

 

 

 

11 MAYIS 2018 CUMA

13.45

GEBZE ANADOLU L – KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

 

 

 

 

14 MAYIS 2018    PAZARTESİ

13.30

(ÖZEL DEVA) A 1 – B 2 (KANUNİ)

2-0

14.30

(ANADOLU) B 1 – A 2 (YÜCEL BORU)

2-0

 

 

 

17 MAYIS 2018 PERŞEMBE

12.30

KANUNİ - YÜCEL BORU

2-0

13.45

DEVA - ANADOLU

2-0

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2017-2018

 

www.gebzeokulsporlari.com

 

 

Gebze Kaymakamlığı, Gebze Belediyesi, Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gebze İlçe Spor Müdürlüğümüzce 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen Küçükler-Yıldızlar Ulusal Egemenlik Koşusu ve Masa Tenisi Turnuvası tamamlandı.

Küçükler ve Yıldızlar kategorilerinde düzenlenen yarışmalarda dereceye giren sporcu öğrencilere İlçe Spor Müdürlüğümüzce sağlanan madalyaları ve Gebze Belediyemizce sağlanan özel ödülleri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programında takdim edileceği duyuruldu.

ÖNEMLİ DUYURU: Aşağıda yer alan öğrencilerimizin 23 Nisan 2018 Pazartesi günü Saat 10:00 da İlçe Spor Koordinatörü Selçuk Şahin'in odasında (İlçe Spor Müdürlüğü) hazır bulunmaları gerekmektedir. Önemle duyurulur.

İletişim : Selçuk ŞAHİN 0 507 285 89 67 

ULUSAL EGEMENLİK KOŞUSU SONUÇLARI

 

KÜÇÜK KIZLAR 800 METRE

1- ZEHRA ENDER - KOÇ ORTAOKULU

2- KARDELEN ÖZTÜRK - FARABİ ORTAOKULU

3- GAMZE ALTUN - KOÇ ORTAOKULU

 

KÜÇÜK ERKEKLER 800 METRE

1- MERTCAN KARAKUŞ - KOÇ ORTAOKULU

2- FURKAN SUSAN - KOÇ ORTAOKULU

3- YUSUM SELİM ÜNLÜ - GEBZE İMAMA HATİP ORTAOKULU

 

YILDIZ KIZLAR 1000 METRE

1- EFRANUR ÖZTÜRK - KOÇ ORTAOKULU

2- SİMAY YILMAZ - KOÇ ORTAOKULU

3- AYŞEGÜL DİREK - FARABİ ORTAOKULU

 

YILDIZ ERKEKLER 1000 METRE

1- MEHMET CUMHURCAN ÖZTÜRK - GEBZE İMAM HATİP ORTAOKULU

2- ÖMER CAN ALMA - ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU

3- YUNUS EFE - KOÇ ORTAOKULU

 

MASA TENİSİ TURNUVASI SONUÇLARI

KÜÇÜK KIZLAR (Masa Tenisi)

1- AHSEN KIZILIRMAK - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU

2- NİSANUR ÜSTÜNDAĞ - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU

3- SEHERNUR TÜRKKORKMAZ - TAVŞANLI ORTAOKULU

 

KÜÇÜK ERKEKLER (Masa Tenisi)

1- ONUR ÖZPINARLI - ÖZEL HİSAR KOLEJİ

2- YUSUF KEREM DERMAN - ÖZEL HİSAR KOLEJİ

3-  ALİ BERTUĞ KORKMAZ - ÖZEL HİSAR KOLEJİ

 

YILDIZ KIZLAR (Masa Tenisi)

1- ASYA ŞEVVAL APAYDIN - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU

2- TUĞBA SAMAT - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU

3- KARDELEN CAN - TAVŞANLI ORTAOKULU

 

YILDIZ ERKEKLER (Masa Tenisi)

1- EFE ÖNDER BİLGİN - İNÖNÜ ORTAOKULU

2- MERT ÇETİNKAYA - ÖZEL HİSAR KOLEJİ

3- EMİRHAN MALKOÇ - ÖZEL HİSAR KOLEJİ 

 

2017-2018 Kocaeli Okul Sporları Küçük Kızlar Voleybol Gebze İlçe Ligi müsabakaları Gebze Gençlik Merkezi Spor Salonunda başladı...

2017-2018 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

NECİP FAZIL KK İ-H ORTAOKULU

GEBZE

2

ÖZEL 10 ADIM KOLEJİ

GEBZE

3

NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU

GEBZE

4

50. YIL CRHSLER ORTAOKULU

GEBZE

5

ZÜBEYDE HANIM ORTAOKULU

GEBZE

6

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ORTAOKULU

GEBZE

7

YUNUS EMRE ORTAOKULU

GEBZE

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

1- YUNUS EMRE OO

2- NECİP FAZIL KK İ-H OO

2- 50. YIL CRHSLER OO

3- MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

3- ÖZEL 10 ADIM KOLEJİ

4- ZÜBEYDE HANIM OO

 

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar yarı finale yükselir.

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

Skor

17 NİSAN 2018   SALI

10.00

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – ZÜBEYDE HANIM OO

2-0

11.15

YUNUS EMRE OO – ÖZEL 10 ADIM KOLEJİ

2-0

12.30

NECİP FAZIL KK İ-H OO – MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

0-2

 

 

 

19 NİSAN 2018 PERŞEMBE

10.00

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

2-0

11.15

50. YIL CRHSLER OO – ÖZEL 10 ADIM KOLEJİ

2-0

12.30

ZÜBEYDE HANIM OO – NECİP FAZIL KK İ-H OO

2-0

 

 

 

26 NİSAN 2018 PERŞEMBE

10.00

YUNUS EMRE OO – 50. YIL CRHSLER OO

2-1

11.15

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO – ZÜBEYDE HANIM OO

2-0

12.30

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – NECİP FAZIL KK İ-H OO

2-0

 

 

 

2 MAYIS 2018 ÇARŞAMBA

12.30

 (Yunus Emre)    B 1 – A 2 (Mustafa Üstündağ)

0-2

13.45

(Necip Fazıl) A 1 – B 2 (50. Yıl Crhsler)

2-0

 

 

 

4 MAYIS 2018 CUMA

12.30

Üçüncülük : Yunus Emre - 50.Yıl Crhsler

GMSS

13.45

Final : Mustafa Üstündağ - Necip Fazıl

GMSS

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2017-2018

www.gebzeokulsporlari.com

Sayfa 1 / 32