Salı, 16 Şubat 2016 16:00

Okul Sporları Müsabakalarına Katılım Duyurusu

Yazan 

Spor Genel Müdürlüğü ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol gereği; Okul Sporları Müsabakalarının sağlıklı bir şekilde organize edilebilmesi için; Okul Sporları Genel Yarışma talimatının 6. Maddesinin 2. Bendi gereğince, 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı Okul Sporları İlçe organizasyon Tertip Kurulu oluşturulmuştur.

 

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları faaliyetlerinin sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için okul sporları yarışmalarına katılan okullarımız Okul Sporları Bilgi Yönetim Sisteminden katılmak istedikleri branşları işaretleyip ilgili spor faaliyetlerine katılmaktadır. Bu anlamda Gebze Okul Sporları İlçe Tertip Kurulu ve Kocaeli Okul Sporları İl Tertip Kurulunca alınan karar doğrultusunda Okul Sporları Müsabakalarına katılım sağlamış ve fikstürleri yayınlanmış spor karşılaşmalarına hiçbir yazılı mazeret gösterilmeksizin katılım sağlamayan okulların olduğu gözlenmiştir.

 

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Tertip Kurulu kararlarınca Okullarımızın Okul Sporları karşılaşmalarına çeşitli nedenlerden dolayı katılamayacakları branşlar ile ilgili müsabaka tarihinden en az 5 gün önce Okul Müdürü imzalı mazeretli dilekçelerini Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne elden teslim etmeleri gerekmektedir. Katılım sağlamayan ve müsabaka tarihlerinden en az 5 gün önce yazılı dilekçe vermeyen Okullarımız hakkında Okul Sporları Tertip Kurulu kararınca Okul Sporları faaliyetlerinden 3 ay men cezası verileceğinden Okullarımızın mağdur olmaması için bu konuya hassasiyet göstermesi gerekmektedir. 

 Tüm Okullarımıza ve öğretmenlerimize önemle duyurulur.

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95

 

Facebook Gebze Ghsim

OKUL SPORLARI

  

 

Gebze Okul Sporları