Selçuk ŞAHİN

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95

 

Gebze Kaymakamlığı, Gebze Teknik Üniversitesi, Gebze Belediyesi, Gebze İlçe Spor Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince Gençlik Haftası kapsamında düzenlenecek olan 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Okullararası Spor Şenlikleri aşağıda yer almaktadır.

- GENÇLİK HAFTASI SPOR ŞENLİKLERİ BAŞVURU FORMU İNDİR -

BAŞVURULAR : Aşağıda yer alan branşlara katılacak olan okullarımız 28 Nisan 2017 Cuma günü Saat 17:30 a kadar BAŞVURU FORMUNU Okul müdürlerine imzalatarak İlçe Spor Müdürlüğü Okul Sporları birimine elden teslim etmeleri gerekmektedir. Fikstürler 29 Nisan 2017 Cumartesi günü yayınlanacağı için ilgili tarihler dışında gerçekleşecek başvurular kabul edilmeyecektir.

TAKIM SPORLARI : Tüm Takım Sporu branşları için her okul 1 takım ile temsil edilir. 

FERDİ SPORLAR : Yüzme, masa tenisi turnuvası için bir okul kategorisinde en fazla 4 sporcu yarıştırabilir. Kros için sınırlama yoktur.

YAŞ VE KATEGORİ : Okul Sporları Gençler Kategorisi (1999-2000-2001-2002 doğumlular)

 

GENÇ KIZLAR BAHAR FUTBOL TURNUVASI

Tarih : 3 Mayıs 2017 Çarşamba günü başlatılması planlanmaktadır.

Yer : Gebze Alaettin Kurt Stadı

  • Takım kadroları en fazla 12 En az 10 Sporcudan oluşacaktır.
  • Müsabaka da 7 oyuncu +1 kaleci toplam 8 sporcu müsabaka yapacaktır.
  • 15*2 = 30 dk 
  • Yarım Saha (50 mt)
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 takım ödüllendirilecektir.

 

GENÇ KIZ - ERKEK PLAJ VOLEYBOLU 

Tarih : 4 Mayıs 2017 Perşembe Start verilmesi planlanmaktadır.

Yer : Gebze Teknik Üniversitesi ( STFA MTAL girişi karşısı)

  • Takımlar en az 3 en fazla 5 sporcudan oluşacaktır
  • File yüksekliği 2.24
  • 1 Set kazanılmış 15 Sayı üzerinden değerlendirilecektir.
  • Toplamda 2 set kazanan takım müsabakayı kazanır. Netice seti uygulaması yapılmayacaktır.
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 takım ödüllendirilecektir.

 

GENÇ ERKEKLER AYAK TENİSİ

Tarih : 4 Mayıs 2017 Perşembe Start verilmesi planlanmaktadır.

Yer : Gebze Teknik Üniversitesi ( STFA MTAL girişi karşısı)

  • Takımlar en az 3 en fazla 5 sporcudan oluşacaktır
  • File yüksekliği standart tenis kortu yüksekliğidir.
  • 1 Set kazanılmış 11 Sayı üzerinden değerlendirilecektir.
  • Toplamda 2 set kazanan takım müsabakayı kazanır. Netice seti uygulaması yapılmayacaktır.
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 takım ödüllendirilecektir.

 

GENÇ KIZ -ERKEK 3x3 SOKAK BASKETBOLU

Tarih : 4 Mayıs 2017 Perşembe Start verilmesi planlanmaktadır.

Yer : Gebze Teknik Üniversitesi ( STFA MTAL girişi karşısı)

  • Takımlar en az 3 en fazla 4 sporcudan oluşacaktır.
  • Müsabaka 10 dk üzerinden oynatılacaktır.
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 takım ödüllendirilecektir.

 

GENÇLER KIZ -ERKEK FERDİ YÜZME YARIŞMALARI

Tarih : 16 Mayıs 2017 Salı Saat 10:00

Yer : Gebze Olimpik Yüzme Havuzu

  • 50 Metre Serbest Stil 
  • 1 Okuldan En Fazla 4 Kız+4 Erkek Sporcu katılabilir.
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 sporcu ödüllendirilecektir.

 

GENÇLER KIZ -ERKEK FERDİ KROS YARIŞMALARI

Tarih : 17 Mayıs 2017 Çarşamba Saat 11:00

Yer : Gebze Alaettin Kurt Stadı

  • Genç Kızlar 1500 Metre, Genç Erkekler 2000 Metre
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 sporcu ödüllendirilecektir.

 

GENÇLER KIZ -ERKEK FERDİ MASA TENİSİ TURNUVASI

Tarih : 16 Mayıs 2017 Salı Saat 10:00

Yer : Gebze Arena Spor Salonu

  • Kazanılmış 3 set üzerinden tek devreli eleme usulü yarışma sistemine göre oynatılacaktır.
  • 1 Okuldan En Fazla 4 Kız+4 Erkek Sporcu katılabilir.
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 sporcu ödüllendirilecektir.

 

LİSANS VE KATILIM EVRAK İŞLERİ : Turnuvalara katılan tüm sporcuların okul sporları lisansı olması gerekmektedir. Okul sporları lisansı olmayan sporcular yarışmalara kesinlikle alınmayacaktır. Ayrıca yüzme yarışmalarına katılacak olan sporcu öğrencilerden ise idrar tahlili alınacaktır. 

Tüm Okullarımıza önemle duyurulur.

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Kocaeli Okul Sporları Gebze İlçe Ligi (2.Lig) Yıldız Erkekler Futbol İlçe Şampiyonluğu Güncel Sonuçları

 

2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

FUTBOL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

FATİH İHO

GEBZE

2

ULUS OO

GEBZE

3

ARİF NİHAT OO

GEBZE

4

İNÖNÜ OO

GEBZE

5

KOÇ OO

GEBZE

6

MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

GEBZE

7

İL GENEL MECLİSİ OO

GEBZE

8

KOCATEPE OO

GEBZE

9

TAVŞANLI OO

GEBZE

10

SULTAN ORHAN OO

GEBZE

11

BEYLİKBAĞI OO

GEBZE

12

MESUDE İŞMAN OO

GEBZE


GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- TAVŞANLI OO

1- MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

2- İL GENEL MECLİSİ OO

2- ARİF NİHAT OO

3- BEYLİKBAĞI OO

3- ULUS OO

 

C GRUBU

D GRUBU

1- KOCATEPE OO

1- İNÖNÜ OO

2- SULTAN ORHAN OO

2- FATİH İHO

3- MESUDE İŞMAN OO

3- KOÇ OO

 

NOT: GRUPLARINI İLK 2 SIRADA TAMAMLAYAN OKULLAR ÜST ELEME TURUNA YÜKSELECEKTiR.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

24 NİSAN 2017 PAZARTESİ

10.00

İNÖNÜ OO – KOÇ OO

0-3

10.00

MUZAFFER ALTINTAŞ İHO – ULUS OO

0-3

11.00

KOCATEPE OO – MESUDE İŞMAN OO

4-0

11.00

TAVŞANLI OO – BEYLİKBAĞI OO

0-14

 

 

 

20 NİSAN 2017 PERŞEMBE

10.00

ARİF NİHAT OO – ULUS OO

0-8

10.00

İL GENEL MECLİSİ OO – TAVŞANLI OO

3-1

11.00

SULTAN ORHAN OO – KOCATEPE OO

0-5

11.00

FATİH İHO – İNÖNÜ OO

2-0

 

 

 

2 MAYIS 2017   SALI

10.00

MUZAFFER ALTINTAŞ İHO – ARİF NİHAT OO

MO 1

10.00

KOÇ OO – FATİH İHO

MO 2

11.00

MESUDE İŞMAN OO – SULTAN ORHAN OO

MO 1

11.00

BEYLİKBAĞI OO – İL GENEL MECLİSİ

MO 2

 

 

 

4 MAYIS 2017 PERŞEMBE

10.00

A 1 – B 2 (1. MAÇ)

MO 1

10.00

C 1 – D 2  (2. MAÇ)

MO 2

11.00

D 1 – C 2 (3. MAÇ)

MO 1

11.00

B 1 – A 2 (4. MAÇ)

MO 2

 

 

 

9 MAYIS 2017    SALI

10.00

1. MAÇIN GALİBİ – 2. MAÇIN GALİBİ

MO 1

10.00

3. MAÇIN GALİBİ – 4. MAÇIN GALİBİ

MO 2

 

 

 

 

11 MAYIS 2017 PERŞEMBE

10.00

MAĞLUPLAR

MO 1

10.00

GALİPLER

MO 2

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU 

 

www.gebzeokulsporlari.com

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Kocaeli Okul Sporları Gebze İlçe Ligi (2.Lig) Küçük Erkekler Futbol İlçe Şampiyonluğu Güncel Sonuçları

     

2016-2017 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

FATİH İHO

GEBZE

2

ULUS OO

GEBZE

3

İNÖNÜ OO

GEBZE

4

KİRAZPINAR OO

GEBZE

5

KOÇ OO

GEBZE

6

MİMAR SİNAN OO

GEBZE

7

MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

GEBZE

8

İL GENEL MECLSİ OO

GEBZE

9

KOCATEPE OO

GEBZE

10

YILDIRIM BEYAZIT OO

GEBZE

 

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- YILDIRIM BEYAZIT OO

1- İL GENEL MECLSİ OO

2- İNÖNÜ OO

2- FATİH İHO

3- MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

3- KİRAZPINAR OO

 

C GRUBU

1- ULUS OO

2- MİMAR SİNAN OO

3- KOÇ OO

4- KOCATEPE OO

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

24 NİSAN 2017     PAZARTESİ

12.00

YILDIRIM BEYAZIT OO – MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

0-0*

12.00

İL GENEL MECLSİ OO – KİRAZPINAR OO

*2-2

12.45

ULUS OO – KOCATEPE OO

*3-3

12.45

MİMAR SİNAN OO – KOÇ OO

-

 

 

 

20 NİSAN 2017 PERŞEMBE

12.00

MUZAFFER ALTINTAŞ İHO – İNÖNÜ OO

8-1

12.00

KOCATEPE OO – MİMAR SİNAN OO

2-1

12.45

KOÇ OO – ULUS OO

M O 1

12.45

KİRAZPINAR OO – FATİH İHO

0-3

 

 

 

2 MAYIS 2017   SALI

12.00

KOCATEPE OO – KOÇ OO

M O 1

12.00

ULUS OO – MİMAR SİNAN OO

M O 2

12.45

FATİH İHO – İL GENEL MECLSİ OO

M O 1

12.45

İNÖNÜ OO – YILDIRIM BEYAZIT OO

M O 2

 

 

 

4 MAYIS 2017 PERŞEMBE

 

C 1 (BAY)

 

12.00

B 1 – A 2 1.MAÇ

M O 1

12.00

A 1 – B 2 2.MAÇ

M O 2

12.45

C 3  - C 2  3. MAÇ

M O 1

 

 

 

 

 

 

 

9 MAYIS 2017    SALI

11.00

C 1 – 1. MAÇ GALİBİ

M O 1

11.00

2. MAÇ GALİBİ – 3 .MAÇ GALİBİ

M O 2

 

 

 

11 MAYIS 2017 PERŞEMBE

11.00

3.LÜK MAĞLUPLAR

M O 1

11.00

FİNAL GALİPLER

M O 2

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

 

© 2017 ©

Perşembe, 20 Nisan 2017 20:17

23 Nisan Ferdi Spor Etkinlikleri Sonuçları

Gebze Kaymaklığı, Gebze Belediyesi, Gebze Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları kapsamında düzenlenen Spor Şenlikleri sonuçlarıdır.

 

ÖNEMLİ DUYURU (ÖDÜL TÖRENİ) : Aşağıda yer alan sporculara ödülleri 23 Nisan 2017 Pazar günü Saat 11:00 da Gebze Spor Salonunda düzenlenecek olan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Programında takdim edilecektir. 

KROS YARIŞMALARI

  • Küçük Kızlar 
  1. KÜBRA YÜCEL  - ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU
  2. KARDELEN ÖZTÜRK  - FARABİ ORTAOKULU
  3. AZRA ÇOBAN  - YUNUS EMRE ORTAOKULU
  • Küçük Erkekler
  1. MEHMET CUMHUR CAN ÖZTÜRK - İMAM HATİP ORTAOKULU
  2. UTKU ATASOY  - KOÇ ORTAOKULU
  3. ALAATTİN DAĞ  - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU
  • Yıldız Kızlar
  1. ŞEYMANUR FATMA SÖZBİR   - KOÇ ORTAOKULU
  2. ERVANUR ÖZTÜRK   - KOÇ ORTAOKULU
  3. SİMAY YILMAZ   - KOÇ ORTAOKULU
  • Yıldız Erkekler
  1. YUNUS EFE   - KOÇ ORTAOKULU
  2. KADİR AYDIN   - MUZAFFER ALTINTAŞ İMAM HATİP ORTAOKULU
  3. HASAN EMİR ATALAY  - ÖZEL PELİKAN ORTAOKULU

 

YÜZME YARIŞMALARI

  • Küçük Kızlar
  1. SİNEM VATANSEVER  - ÖZEL AÇI ORTAOKULU
  2. EYLÜL ZEHRA ŞİRİN  -  ÖZEL AÇI ORTAOKULU
  3. ZEYNEP ESMA ERDOĞAN - 50.YIL CRHSLER ORTAOKULU
  • Küçük Erkekler
  1. AYBARS YILLIKYILMAZ  - MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ORTAOKULU
  2. YUSUF EFE KOZALLIK  - MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ORTAOKULU
  3. METE ÇEVİK - 50. YIL CRHSLER ORTAOKULU
  • Yıldız Kızlar
  1. CEYDA TOKER - MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ORTAOKULU
  2. BEYZA GELMİŞ   - İNÖNÜ ORTAOKULU
  3. SELİN PEHLİVANOĞLU - MESUDE İŞMAN ORTAOKULU
  • Yıldız Erkekler
  1. CEMAL CENK TUNCER  - İNÖNÜ ORTAOKULU
  2. ERTUĞ TÜZE   - MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ORTAOKULU
  3. EFE KOCABAŞ - 50. YIL CRHSLER ORTAOKULU

 

MASA TENİSİ

  • Küçük Kızlar
  1. TUĞBA SAMAT   - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU
  2. DİLEK OLGAÇ - TAVŞANLI ORTAOKULU
  3. ŞEVAL APAYDIN - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU
  • Küçük Erkekler
  1. EMİRHAN MALKOÇ - HİSAR KOLEJİ
  2. EFE ÖNDER BİLGİN - İNÖNÜ ORTAOKULU
  3. MERT ŞAHİN  - HİSAR KOLEJİ
  • Yıldız Kızlar
  1. SUDENAZ AYAZ  - TAVŞANLI ORTAOKULU
  2. ÖZLEM YÖRÜK - YUNUS EMRE ORTAOKULU
  3. DİLAY POLAT  - TAVŞANLI ORTAOKULU
  • Yıldız Erkekler
  1. ŞÜKRÜ EFE YALÇIN  - İNÖNÜ ORTAOKULU
  2. GÖKHAN BECİ - İNÖNÜ ORTAOKULU
  3. GÖRKEM BATIR - İNÖNÜ ORTAOKULU

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Kocaeli Okul Sporları Yıldız Kızlar Voleybol 2.Lig Gebze İlçe Şampiyonluğu Güncel Sonuçları

 

2016-2017 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

VOLEYBOL YILDIZ KIZ FİKSTÜRÜ

1

FATİH İHO

GEBZE

2

İNÖNÜ OO

GEBZE

3

HÜRRİYET OO

GEBZE

4

ÖZEL GEBZE KOLEJİ

GEBZE

5

50. YIL CRHSLER OO

GEBZE

6

EMLAK KONUTLARI OO

GEBZE

7

ZÜBEYDE HANIM OO

GEBZE

8

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

GEBZE

9

YUNUS EMRE OO

GEBZE

10

MUSTAFA PAŞA OO

GEBZE 


GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- 50. YIL CRHSLER OO

1- HÜRRİYET OO

2- MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

2- ÖZEL GEBZE KOLEJİ

3- YUNUS EMRE OO

3- MUSTAFA PAŞA OO

 

C GRUBU

1- ZÜBEYDE HANIM OO

2- EMLAK KONUTLARI OO

3- FATİH İHO

4- İNÖNÜ OO

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

18 NİSAN 2017    SALI

10.00

50. YIL CRHSLER OO – YUNUS EMRE OO

2-0

11.15

HÜRRİYET OO – MUSTAFA PAŞA OO

2-0

12.30

ZÜBEYDE HANIM OO – İNÖNÜ OO

0-2

13.30

EMLAK KONUTLARI OO – FATİH İHO

2-0

 

 

 

20 NİSAN 2017 PERŞEMBE

10.00

YUNUS EMRE OO – MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

GSS

11.15

İNÖNÜ OO – EMLAK KONUTLARI OO

GSS

12.30

FATİH İHO – ZÜBEYDE HANIM OO

GSS

13.30

MUSTAFA PAŞA OO – ÖZEL GEBZE KOLEJİ

GSS

 

 

 

2 MAYIS 2017   SALI

10.00

İNÖNÜ OO – FATİH İHO

GSS

11.15

ZÜBEYDE HANIM OO – EMLAK KONUTLARI OO

GSS

12.30

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – HÜRRİYET OO

GSS

13.30

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO – 50. YIL CRHSLER OO

GSS

 

 

 

4 MAYIS 2017 PERŞEMBE

 

 

 

10.00

A 1 – C 2

GSS

11.15

B 1 – C 1

GSS

 

 

 

 

 

 

8 MAYIS 2017 PAZARTESİ

11.00

3.LÜK MAĞLUPLAR

GSS

11.00

FİNAL GALİPLER

GSS

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

© 2017 ©

  

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Kocaeli Okul Sporları Genç Kızlar Voleybol 2.Lig Gebze İlçe Şampiyonası Güncel Sonuçları

 

2016-2017 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

VOLEYBOL GENÇ KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

FATİH MTAL

GEBZE

2

YÜCEL BORU FL

GEBZE

3

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER

GEBZE

4

ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

5

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

6

CUMHURİYET AL

GEBZE


GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- FATİH MTAL

1- ÇOLAKOĞLU MTAL

2- CUMHURİYET AL

2- KANUNİ SOSYAL BİLİMLER

3- İBNİ SİNA MTAL

3- YÜCEL BORU FL


NOT: GRUPLARINI
İLK 2 SIRADA TAMAMLAYAN OKULLAR YARI FİNALE YÜKSELECEK VE MAÇLARINI (A  1 – B  2 / B  1 – A  2 )ŞEKLİNDE OYNAYACAKLARDIR.

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

14 NİSAN 2017 CUMA

13.00

FATİH MTAL – İBNİ SİNA MTAL

0-2

14.00

ÇOLAKOĞLU MTAL – YÜCEL BORU FL

0-2

 

 

 

19 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA

10.00

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER – ÇOLAKOĞLU MTAL

0-2

11.15

CUMHURİYET AL – FATİH MTAL

0-2

 

 

 

21 NİSAN 2017   CUMA

10.00

YÜCEL BORU FL – KANUNİ SOSYAL BİLİMLER

2-0

11.15

İBNİ SİNA MTAL – CUMHURİYET AL

2-0

 

 

 

25 NİSAN 2017    SALI

10.00

A  1 İbni Sina –  Çolakoğlu B  2

2-0

11.15

B  1 Yücel Boru –  fatih A  2

2-0

 

 

 

28 NİSAN 2017   CUMA

10.00

Üçüncülük ( Fatih -  Çolakoglu) 

GSS

11.15

Final (Yücel Boru -  ibni Sina) 

GSS

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

 

www.gebzeokulsporlari.com

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Kocaeli Okul Sporları Gebze İlçe Ligi (2.Lig) Genç Erkekler Futsal İlçe Şampiyonluğu Güncel Sonuçları

    

2016-2017 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

FUTSAL GENÇ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

YÜCEL BORU FL

GEBZE

2

TOV MTAL

GEBZE

3

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

4

GÜZELTEPE FEVZİ ÇAKMAK AL

ÇAYIROVA

5

PAGEV

GEBZE

6

CUMHURİYET AL

GEBZE

7

ANADOLU İMAM HATİP

GEBZE

8

ÖZEL GEBZE ANADOLU

GEBZE

 

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- ANADOLU İMAM HATİP

1- TOV MTAL

2- İBNİ SİNA MTAL

2- GÜZELTEPE FEVZİ ÇAKMAK AL

3- PAGEV

3- YÜCEL BORU FL

4- CUMHURİYET AL

4- ÖZEL GEBZE ANADOLU

 

NOT: GRUPLARINI İLK 2 SIRADA TAMAMLAYAN OKULLAR YARI FİNALE YÜKSELECEK VE MAÇLARINI (A  1 – B  2 / B  1 – A  2 )ŞEKLİNDE OYNAYACAKLARDIR.

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

sonuç

5 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA

10.00

ANADOLU İMAM HATİP – CUMHURİYET AL

1-6

10.45

İBNİ SİNA MTAL – PAGEV

5-0

11.30

TOV MTAL – ÖZEL GEBZE ANADOLU

2-1

12.15

GÜZELTEPE FEVZİ ÇAKMAK AL – YÜCEL BORU FL

3-5

 

 

 

6 NİSAN 2017  PERŞEMBE

13.00

TOV MTAL – YÜCEL BORU FL

*2-2

13.45

ÖZEL GEBZE ANADOLU – GÜZELTEPE FEVZİ ÇAKMAK AL

1-3

14.30

ANADOLU İMAM HATİP – PAGEV

1-8

15.00

CUMHURİYET AL – İBNİ SİNA MTAL

5-3

 

 

 

10 NİSAN 2017 PAZARTESİ

10.00

ANADOLU İMAM HATİP – İBNİ SİNA MTAL

0-7

10.45

PAGEV – CUMHURİYET AL

4-4*

11.30

TOV MTAL – GÜZELTEPE FEVZİ ÇAKMAK AL

0-5 h

12.15

YÜCEL BORU FL – ÖZEL GEBZE ANADOLU

6-2

 

 

 

12 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA

10.00

(Cumhuriyet) A  1 – B  2 (Fevzi Çakmak)

2-3

10.45

(Yücel Boru) B  1 – A  2 (İbni Sina)

3-4

 

 

 

14 NİSAN 2017 CUMA

10.00

(Üçüncülük)  Cumhuriyet - Yücel Boru 

1-2

10.45

(Final) İbni Sina - Fevzi Çakmak

2-2 (P 2-4)

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

© 2017 ©

 

www.gebzeokulsporlari.com

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Kocaeli Okul Sporları Gebze İlçe Ligi (2.Lig) Küçük Kızlar Voleybol İlçe Şampiyonluğu Güncel Sonuçlar

   

2016-2017 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

İNÖNÜ OO

GEBZE

2

50. YIL CRHSLER OO

GEBZE

3

NECİP FAZIL OO

GEBZE

4

ZÜBEYDE HANIM OO

GEBZE

5

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

GEBZE

6

YUNUS EMRE OO

GEBZE

7

MUSTAFAPAŞA OO

GEBZE

8

MESUDE İŞMAN OO

GEBZE


GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- MUSTAFAPAŞA OO

1- YUNUS EMRE OO

2- MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

2- İNÖNÜ OO

3- MESUDE İŞMAN OO

3- NECİP FAZIL OO

4- ZÜBEYDE HANIM OO

4- 50. YIL CRHSLER OO

 

NOT: GRUPLARINI İLK 2 SIRADA TAMAMLAYAN OKULLAR YARI FİNALE YÜKSELECEK VE MAÇLARINI (A  1 – B  2 / B  1 – A  2 )ŞEKLİNDE OYNAYACAKLARDIR.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

3 NİSAN 2017 PAZARTESİ

10.00

MUSTAFAPAŞA OO – ZÜBEYDE HANIM OO

0-2

10.45

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO – MESUDE İŞMAN OO

2-0

11.30

YUNUS EMRE OO – 50. YIL CRHSLER OO

2-0

12.15

İNÖNÜ OO – NECİP FAZIL OO

0-2

 

 

 

 

5 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA

10.00

YUNUS EMRE OO – NECİP FAZIL OO

2-1

10.45

50. YIL CRHSLER OO – İNÖNÜ OO

2-0

11.30

MUSTAFAPAŞA OO – MESUDE İŞMAN OO

0-2

12.15

ZÜBEYDE HANIM OO – MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

0-2

 

 

 

 

7 NİSAN 2017    CUMA

10.00

MUSTAFAPAŞA OO – MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

0-2

10.45

MESUDE İŞMAN OO – ZÜBEYDE HANIM OO

0-2

11.30

YUNUS EMRE OO – İNÖNÜ OO

2-0

12.15

NECİP FAZIL OO – 50. YIL CRHSLER OO

2-0

 

 

 

 

10 NİSAN 2017    PAZARTESİ

10.00

(Mustafa Üstündağ) A  1 – B  2 (Necip Fazıl)

2-0

10.45

(Yunus Emre) B  1 – A  2 (Zübeyde Hanım) 

2-1

 

 

 

12 NİSAN 2017    ÇARŞAMBA

10.00

Zübeyde Hanım -  Necip Fazıl (üçüncülük) 

0-2

10.45

Mustafa Üstündağ - Yunus Emre (final) 

2-1

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

© 2017 ©

 

www.gebzeokulsporlari.com

Gebze Kaymaklığı, Gebze Belediyesi, Gebze Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Spor Şenlikleri kapsamında

  • Küçükler ve Yıldızlar Ferdi Masa Tenisi
  • Küçükler ve Yıldızlar Ferdi Kros
  • Minikler - Küçükler ve Yıldızlar Ferdi Yüzme yarışmaları düzenlenecektir.

KATILIM FORMU İNDİR 

 

GENEL AÇIKLAMA : 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Spor Şenlikleri kapsamında gerçekleştirilen Sportif yarışmalarda Tüm branşlar ferdi olarak düzenleneceğinden her branş için yukarıda ki Örnek Katılım Formunda ki gibi sporcu listesi oluşturulması gerekmektedir.

Katılım Formu en geç 13 Nisan 2017 Perşembe günü saat 17:00 a kadar İlçe Spor Müdürlüğü Okul Sporları Birimine elden teslim edilmesi gerekmektedir.

Her kategori için bir okul yüzme branşı için 3 diğer branşlar için en fazla 6 sporcu ile katılım sağlayabilir. (Örnek küçük kızlar masa tenisi 6 öğrenci + erkekler 6 öğrenci vb. gibi). Okul Sporları Sporcu Lisansı olmayan öğrenciler ilgili yarışmalarda kesinlikle yarışamayacaklardır.  

Farklı branşlarda 2016-2017 eğitim öğretim yılı okul sporları lisansı olan öğrenciler  ek olarak e-okul belgesi ibraz etmek zorundadır. Sporcu listelerine sporcu lisanslarının son 6 hanesinin yazılması gerekmektedir. 

Küçükler: 2005-2006 doğumlular Yıldızlar: 01.09.2002 -2003-2004 doğumlular Minikler A : 2008-2007- Max Yaş Sınırı 01.09.2006 Minikler B  : 2010-2009 doğumlular

Kategorilerinde dereceye giren ilk 3 sporcular Gebze Spor Salonunda gerçekleştirilecek olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama programında Gebze Belediyesi ve İlçe Spor Müdürlüğünce ödüllendirilecektir. 

 

Tüm İlkokul ve Ortaokullarımıza Önemle Duyurulur.

FERDİ MASA TENİSİ TURNUVASI

Tarih  ve Saat : 21 Nisan 2017 Cuma

Saat 10:00 Küçük Kız  - Küçük Erkek

Saat 11:30 Yıldız Kız - Yıldız Erkek

Salon : Gebze Spor Salonu

Küçükler: 2005-2006 doğumlular Yıldızlar: 01.09.2002 -2003-2004 doğumlular 

 

FERDİ KROS YARIŞMALARI

Tarih ve Saat : 20 Nisan 2017 Perşembe Saat 11:00

Stad : Alaettin Kurt Stadı

  • Küçük Kızlar 800 Metre
  • Küçük Erkekler 1000 Metre
  • Yıldız Kızlar 1000 Metre
  • Yıldız Erkekler 1200 Metre

 Küçükler: 2005-2006 doğumlular Yıldızlar: 01.09.2002 -2003-2004 doğumlular

 

FERDİ YÜZME YARIŞMALARI

Tarih ve Saat : 19 Nisan 2017 Çarşamba Saat : 10:00

Minik Sporcu Öğrenciler kategori sırasına göre Saat 09:00 da ısınmaya alınacaktır. 

GEBZE İLÇESİNDE EĞİTİM GÖREN ÖĞRENCİ SPORCULARIN KATILIMI İLE GERÇEKLEŞECEKTİR.

HER OKUL KATEGORİSİNDE EN FAZLA 3 SPORCU ÖĞRENCİ İLE TEMSİL EDİLECEKTİR. Örnek : Bir Okul maksimum 3 küçük kız+3 küçük erkek++vb.gibi

YARIŞMA STİLLERİ VE MESAFELER AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞ OLUP, YARIŞMA TARİHİ SONRA DUYURULACAKTIR

  • Minikler B  : 2010-2009 
  • Minikler A : 2008-2007- Max Yaş Sınırı 01.09.2006
  • Küçükler : 2006-2005
  • Yıldızlar : 2004-2003 Max Yaş Sınırı 01.09.2002
  • Minikler B  Serbest Stil 25 Metre
  • Minikler A : Serbest Stil 25 Metre
  • Küçük Kızlar Serbest Stil 50 Metre
  • Küçük Erkekler Serbest Stil 50 Metre
  • Yıldız Kızlar Serbest Stil 50 Metre
  • Yıldız Erkekler Serbest Stil 50 Metre 

Yüzme yarışmalarına katılacak olan sporcuların Sporcu listesine ek olarak idrar tahlilleri de alınacaktır.

Havuz : Gebze Olimpik Yüzme Havuzu 

KATILIM FORMU İNDİR 

 

Tüm Okullarımıza Başarılar Dileriz.

Gebze Okul Sporları İlçe Tertip Kurulu 2017

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Kocaeli Okul Sporları Gebze İlçe Ligi (2.Lig) Küçük Erkekler Futsal İlçe Şampiyonluğu Güncel Sonuçlar

    

2016-2017 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

OSMANGAZİ OO

GEBZE

2

YAVUZ SELİM OO

GEBZE

3

ARİF NİHAT OO

GEBZE

4

İNÖNÜ OO

GEBZE

5

50.YIL CRHSLER OO

GEBZE

6

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

GEBZE

7

KİRAZPINAR OO

GEBZE

8

FARABİ OO

GEBZE

9

EMLAK KONUTLARI

GEBZE

10

DUMLUPINAR İH OO

GEBZE

11

YUNUS EMRE OO

GEBZE

12

AHMET ZEKİ OO

GEBZE

13

MİMAR SİNAN OO

GEBZE

14

İL GENEL MECLİSİ OO

GEBZE

15

KOCATEPE OO

GEBZE

16

SULTANORHAN OO

GEBZE

17

DİLER DEMİR OO

GEBZE

18

MUSTAFAPAŞA OO

GEBZE

19

ÖZEL 10 ADIM KOLEJİ

GEBZE

20

ÖZEL HAZAL KOLEJİ

GEBZE

21

AND. İMAM HATİP

GEBZE

 

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- ÖZEL HAZAL KOLEJİ

1- DUMLUPINAR İH OO

2- MUSTAFAPAŞA OO

2- İNÖNÜ OO

3- ÖZEL 10 ADIM KOLEJİ

3- İL GENEL MECLİSİ OO

 

C GRUBU

D GRUBU

1- YUNUS EMRE OO

1- KOCATEPE OO

2- FARABİ OO

2- KİRAZPINAR OO

3- MİMAR SİNAN OO

3- 50.YIL CRHSLER OO

 

E GRUBU

F GRUBU

1- DİLER DEMİR OO

1- SULTANORHAN OO

2- NECİP F. K.KÜREK OO

2- OSMANGAZİ OO

3- AHMET ZEKİ OO

3- EMLAK KONUTLARI

 

 

G GRUBU

1- YAVUZ SELİM OO

2- ARİF NİHAT OO

3- AND. İMAM HATİP

  

NOT: GRUPLARINI İLK 2 SIRADA TAMAMLAYAN OKULLAR ÜST ELEME TURUNA YÜKSELECEKTiR. 

ÜST TUR

A 1… BAY

 

G 2

B 2

 

C 1

D 2

 

E 1

F 2

 

F 1

E 2

 

D 1

C 2

 

B 1

A 2

 

G 1….BAY

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

21 MART 2017    SALI

11.00

ÖZEL HAZAL KOLEJİ – ÖZEL 10 ADIM KOLEJİ

2-3

11.30

DUMLUPINAR İH OO – İL GENEL MECLİSİ OO

4-0

12.00

YUNUS EMRE OO – MİMAR SİNAN OO

4-0

12.30

KOCATEPE OO – 50.YIL CRHSLER OO

0-8

13.00

DİLER DEMİR OO – AHMET ZEKİ OO

1-0

13.30

SULTANORHAN OO – EMLAK KONUTLARI

1-2

14.00

YAVUZ SELİM OO –AND. İMAM HATİP

2-4

 

 

 

24 MART 2017   CUMA

10.00

İNÖNÜ OO – DUMLUPINAR İH OO

0-6

10.30

MUSTAFAPAŞA OO – ÖZEL HAZAL KOLEJİ

4-2

11.00

FARABİ OO – YUNUS EMRE OO

0-4

11.30

KİRAZPINAR OO – KOCATEPE OO

0-2

12.00

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – DİLER DEMİR OO

4-1

12.30

OSMANGAZİ OO – SULTANORHAN OO

0-1

13.00

ARİF NİHAT OO – YAVUZ SELİM OO

1-4

 

 

 

 

 

 

29 MART 2017 ÇARŞAMBA

10.00

İL GENEL MECLİSİ OO – İNÖNÜ OO

2-2*

10.30

ÖZEL 10 ADIM KOLEJİ – MUSTAFAPAŞA OO

1-0

11.00

MİMAR SİNAN OO – FARABİ OO

2-2*

11.30

50.YIL CRHSLER OO – KİRAZPINAR OO

5-0

12.00

AHMET ZEKİ OO – NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

1-5

12.30

EMLAK KONUTLARI – OSMANGAZİ OO

7-0

13.00

AND. İMAM HATİP – ARİF NİHAT OO

6-3

 

 

 

31 MART 2017    CUMA

10.00

G2 Yavuz Selim – İnönü B2 (1. MAÇ)

1-0

10.30

C1 Yunus Emre – Kocatepe D2  (2. MAÇ)

9-0

11.00

E1 Necip Fazıl – Sultan Orhan F2 (3. MAÇ)

8-0

11.30

F1 Emlak Konutları – Diler Demir E2 (4. MAÇ)

3-1

12.00

D1 50. Yıl Crhs.– Farabi C2 (5. MAÇ)

9-0

12.30

B1 Dumlupınar – Mustafapaşa A2 (6. MAÇ)

7-0

 

 

 

6 NİSAN 2017 PERŞEMBE

10.00

A1(Özel 10 Adım) – Yavuz Selim (7. MAÇ)

0-5

10.30

Yunus Emre – Necip Fazıl (8. MAÇ)

2-2*

11.00

Emlak Konutları – 50.Yıl Crhsler (9. MAÇ)

1-4

11.30

Dumlupınar – G1 (And.İmam Hatip)- (10. MAÇ)

2-2*

 

 

 

11 NİSAN 2017    SALI

11.30

Yavuz Selim – Necip Fazıl

2-4

12.15

50.Yıl Crhsler – And.İmam Hatip

*2-2

 

 

 

13 NİSAN 2017 PERŞEMBE

11.30

(Üçüncülük)  And.İmam Hatip - Yavuz Selim

3-0

12.15

(Final) Necip Fazıl - 50.Yıl Crhsler 

1-1 (3-2 p)

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

 

 

www.gebzeokulsporlari.com

Sayfa 1 / 33

Facebook Gebze Ghsim

OKUL SPORLARI

   

Gebze Okul Sporları