Selçuk ŞAHİN

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95

 

2017-2018 Okul Sporları Küçük Kızlar Futsal Gebze İlçe Ligi (2.Lig) Şampiyonası

    

 

2017-2018 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI BİRLEŞTİRİLMİŞ GEBZE-DARICA 2.LİG

FUTSAL KÜÇÜK KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

ÖZEL GEBZE KOLEJİ

GEBZE

2

KOÇ ORTAOKULU

GEBZE

3

MİMAR SİNAN ORTAOKULU

GEBZE

4

MUSTAFAPAŞA ORTAOKULU

GEBZE

5

İNÖNÜ ORTAOKULU

GEBZE

6

MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU

DARICA

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- KOÇ ORTAOKULU

1- ÖZEL GEBZE KOLEJİ

2- MEHMET AKİF ERSOY OO

2- MUSTAFAPAŞA ORTAOKULU

3- İNÖNÜ ORTAOKULU

3- MİMAR SİNAN ORTAOKULU

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar yarı final de çapraz eşleşirler.

 

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

23 ŞUBAT 2018   CUMA

13.00

KOÇ ORTAOKULU – İNÖNÜ ORTAOKULU

0-2

13.30

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – MİMAR SİNAN ORTAOKULU

0-7

 

 

 

26 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ

11.15

MİMAR SİNAN ORTAOKULU - MUSTAFAPAŞA ORTAOKULU

*1-1

12.30

İNÖNÜ ORTAOKULU – MEHMET AKİF ERSOY OO

1-3

 

 

 

27 ŞUBAT 2018  SALI

12.30

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – MUSTAFAPAŞA ORTAOKULU

0-5

13.00

KOÇ ORTAOKULU – MEHMET AKİF ERSOY OO

 0-0*

 

 

 

28 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA

11.30

(Mehmet Akif) A 1 – B 2 (Mustafapaşa)

2-0

12.15

(Mimar Sinan) B 1 – A 2 (İnönü)

2-0

 

 

 

2 MART  2018  CUMA

11.30

ÜÇÜNCÜLÜK : Mustafapaşa - İnönü

2-0

12.15

FİNAL : Mehmet Akif - Mimar Sinan

0-1

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE-DARICA OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2017-2018

www.gebzeokulsporlari.com

2017-2018 Küçük Kızlar Basketbol Kocaeli Okul Sporları Gebze İlçe Ligi  (2.Lig) Grup Müsabakaları tüm hızıyla devam ediyor...

Güncel sonuçlar www.gebzeokulsporlari.com adresinde...

 

 

    

 

2017-2018 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

ULUS ORTAOKULU

GEBZE

2

ÖZEL GEBZE KOLEJİ

GEBZE

3

FARABİ ORTAOKULU

GEBZE

4

SULTAN ORHAN ORTAOKULU

GEBZE

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- FARABİ ORTAOKULU

1- SULTAN ORHAN ORTAOKULU

2- ULUS ORTAOKULU

2- ÖZEL GEBZE KOLEJİ

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar yarı final de çapraz eşleşirler.

 

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

20 ŞUBAT 2018   SALI

13.00

FARABİ ORTAOKULU – ULUS ORTAOKULU

16-12

14.00

SULTAN ORHAN ORTAOKULU – ÖZEL GEBZE KOLEJİ

6-42

 

 

 

22 ŞUBAT 2018 PERŞEMBE

13.00

Farabi A 1 – B 2 Sultan Orhan 

32-2

14.00

Ozel Gebze Koleji B1 – A 2 Ulus

6-20

 

 

 

26 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ

13.30

Üçüncülük : Gebze Koleji - Sultan Orhan 

25-6

14.30

Final : Ulus - Farabi

16-17

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2017-2018

www.gebzeokulsporlari.com

2017-2018 Kocaeli Okul Sporları 2.Lig (Gebze İlçe Ligi) Yıldız Kızlar Futsal

Güncel Sonuçlar

 

    

 

2017-2018 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

FUTSAL YILDIZ KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU

GEBZE

2

ULUS ORTAOKULU

GEBZE

3

NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU

GEBZE

4

50. YIL CRHSLER ORTAOKULU

GEBZE

5

KİRAZPINAR ORTAOKULU

GEBZE

6

KOÇ ORTAOKULU

GEBZE

7

YUNUS EMRE ORTAOKULU

GEBZE

8

MİMAR SİNAN ORTAOKULU

GEBZE

9

İLYASBEY ORTAOKULU

GEBZE

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- MİMAR SİNAN ORTAOKULU

1- YUNUS EMRE ORTAOKULU

2- NECİP F. KISAK. ORTAOKULU

2- KİRAZPINAR ORTAOKULU

3- 50. YIL CRHSLER ORTAOKULU

3- ULUS ORTAOKULU

4- ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU

4- İLYASBEY ORTAOKULU

 

5- KOÇ ORTAOKULU

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar yarı finale yükselir. 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

 

15 ŞUBAT 2018 PERŞEMBE

10.00

MİMAR SİNAN ORTAOKULU – ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU

3-3* 

10.45

NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU – 50. YIL CRHSLER ORTAOKULU

0-3 

11.30

YUNUS EMRE ORTAOKULU – İLYASBEY ORTAOKULU

*2-2 

12.15

KİRAZPINAR ORTAOKULU – ULUS ORTAOKULU

 2-1 

 

 

 

19 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ

10.00

MİMAR SİNAN ORTAOKULU – 50. YIL CRHSLER ORTAOKULU

2-1 

10.45

ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU – NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU

3-0 

11.30

KOÇ ORTAOKULU – YUNUS EMRE ORTAOKULU

3-1 

12.15

İLYASBEY ORTAOKULU – KİRAZPINAR ORTAOKULU

0-1 

 

 

 

21 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA

10.00

MİMAR SİNAN ORTAOKULU – NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU

 *1-1

10.45

50. YIL CRHSLER ORTAOKULU – ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU

0-4 

11.30

KİRAZPINAR ORTAOKULU – YUNUS EMRE ORTAOKULU

2-0 

12.15

KOÇ ORTAOKULU - ULUS ORTAOKULU

1-1* 

23 ŞUBAT 2018   CUMA

 

 

 

10.00

KİRAZPINAR ORTAOKULU – KOÇ ORTAOKULU

2-1 

10.45

ULUS ORTAOKULU – İLYASBEY ORTAOKULU

1-3 

 

 

 

26 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ

10.00

ULUS ORTAOKULU – YUNUS EMRE ORTAOKULU

6-2 

10.45

İLYASBEY ORTAOKULU – KOÇ ORTAOKULU

2-5 

 

 

 

28 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA

10.00

(Arif Nihat Asya OO) A 1 – B 2 (Koç)

1-2 

10.45

(Kirazpınar) B 1 – A 2 (Mimar Sinan OO)

1-2 

 

 

 

2 MART  2018  CUMA

10.00

ÜÇÜNCÜLÜK : Arif Nihat Asya - Kirazpınar

0-2 

10.45

FİNAL : Mimar Sinan - Koç

*1-1 

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2017-2018

www.gebzeokulsporlari.com 

 

 

2017-2018 Kocaeli Okul Sporları 2.Lig (Gebze İlçe Ligi) Genç Kızlar Futsal

Güncel Sonuçlar

 

    

 

2017-2018 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI

GEBZE 2.LİG FUTSAL GENÇ KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

ATATÜRK AL

GEBZE

2

SARKUYSAL AL

GEBZE

3

FATİH MTAL

GEBZE

4

ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

5

CUMHURİYET AL

GEBZE

6

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

7

TOV MTAL

GEBZE

8

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- İBNİ SİNA MTAL

1- ATATÜRK AL

2- ÇOLAKOĞLU MTAL

2- CUMHURİYET AL

3- SARKUYSAL AL

3- FATİH MTAL

4- ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

4- TOV MTAL

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar yarı finale yükselir.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

8 ŞUBAT 2018 PERŞEMBE

10.00

İBNİ SİNA MTAL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

6-0

10.45

ÇOLAKOĞLU MTAL – SARKUYSAL AL

1-8

11.30

ATATÜRK AL – TOV MTAL

8-2

12.15

CUMHURİYET AL – FATİH MTAL

2-1

 

 

 

12 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ

10.00

İBNİ SİNA MTAL – SARKUYSAL AL

1-3

10.45

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL – ÇOLAKOĞLU MTAL

1-6

11.30

ATATÜRK AL – FATİH MTAL

3-2

12.15

TOV MTAL – CUMHURİYET AL

1-0

 

 

 

14 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA

11.30

İBNİ SİNA MTAL – ÇOLAKOĞLU MTAL

2-0

12.15

SARKUYSAL AL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

4-1

13.00

ATATÜRK AL – CUMHURİYET AL

6-1

13.45

FATİH MTAL – TOV MTAL

1-3

 

 

 

20 ŞUBAT 2018   SALI

11.30

(Sarkuysan) A 1 – B 2 (TOV)

*3-3

12.15

(Atatürk) B 1 – A 2 (İbni Sina)

3-6

 

 

 

22 ŞUBAT 2018 PERŞEMBE

10.00

Üçüncülük : TOV - ATATÜRK

1-6

10.45

Final : İBNİ SİNA - SARKUYSAN

4-2

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2017-2018

www.gebzeokulsporlari.com

2017-2018 Kocaeli Okul Sporları 2.Lig (Gebze İlçe Ligi) Genç Erkekler Futsal

Güncel Sonuçlar

 

2017-2018 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

FUTSAL GENÇ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L.

GEBZE

2

SARKUYSAL AL

GEBZE

3

ÖZEL AFŞİNNBEY ASML

GEBZE

4

ÖZEL GEBZE KOLEJİ

GEBZE

5

CUMHURİYET AL

GEBZE

6

GEBZE ANADOLU L

GEBZE

7

ANADOLU İMAM HATİP L

GEBZE

8

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

9

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- CUMHURİYET AL

1- KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L.

2- ÖZEL AFŞİNBEY ASML

2- ANADOLU İMAM HATİP L

3- ÖZEL GEBZE KOLEJİ

3- GEBZE ANADOLU L

4- SARKUYSAL AL

4- İBNİ SİNA MTAL

 

5- ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar yarı finale yükselir.

 

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

7 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA

10.00

CUMHURİYET AL – SARKUYSAL AL

1-2

10.45

ÖZEL AFŞİNBEY ASML – ÖZEL GEBZE KOLEJİ

8-5

11.30

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L. – İBNİ SİNA MTAL

2-4

12.15

ANADOLU İMAM HATİP L – GEBZE ANADOLU L

3-7

 

 

 

9 ŞUBAT 2018  CUMA

10.00

CUMHURİYET AL – ÖZEL GEBZE KOLEJİ

1-2

10.45

SARKUYSAL AL – ÖZEL AFŞİNBEY ASML

1-4

11.30

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL – KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L.

2-1

12.15

İBNİ SİNA MTAL – ANADOLU İMAM HATİP L

3-4

 

 

 

13 ŞUBAT 2018   SALI

10.00

CUMHURİYET AL – ÖZEL AFŞİNBEY ASML

3-2

10.45

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – SARKUYSAL AL

4-4*

11.30

ANADOLU İMAM HATİP L – KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L.

*2-2

12.15

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL - GEBZE ANADOLU L

1-4

14 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA

 

 

 

10.00

ANADOLU İMAM HATİP L – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

1-3

10.45

GEBZE ANADOLU L – İBNİ SİNA MTAL

1-0

 

 

 

16 ŞUBAT 2018 CUMA

10.00

GEBZE ANADOLU L – KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L.

4-2

10.45

İBNİ SİNA MTAL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

6-2

 

 

 

20 ŞUBAT 2018   SALI

10.00

(Afşinbey)  A 1 – B 2 (İbni Sina)

3-5

10.45

(Anadolu) B 1 – A 2 (Sarkuysan)

1-1*

 

 

 

22 ŞUBAT 2018 PERŞEMBE

11.45

Üçüncülük : ANADOLU - AFŞİNBEY

5-2

12.30

Final : İBNİ SİNA - SARKUYSAN

6-1

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2017-2018

www.gebzeokulsporlari.com

 

2017/2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI KOCAELİ OKUL SPORLARI FAALİYETLERİ KAPSAMINDA DÜZENLENEN 2.LİG (İLÇE LİGİ) FİKSTÜRLERİ YAYINLANMAYA BAŞLADI.

Önemli Uyarı : Aşağıda yer alan fikstürler tarihlendirilmiş olup, henüz yayınlanmayan fikstürler ise tarihlendirilmeye devam edilmektedir. Kocaeli Okul Sporları il temsilciliğincede kontrol edilecek olan fikstürler onaylandığı an resmi olarak yayınlanacaktır. 

Kura Toplantısı: Aşağıda yer alan fikstürlerin kuraları 12 Ocak 2018 Cuma günü Saat 15:00 da Gebze Spor Salonu basın odasında çekilmiştir. 

  • VOLEYBOL-YILDIZ-ERKEK-2.LIG (DİLOVASINDA OYNANILACAK OLAN LİGE DAHİL EDİLDİ. (4 DİLOVASI + 2 GEBZE + 1 DARICA TAKIMI)

 

2017-2018 Okul Sporları Kick Boks Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Kocaeli İl Birinciliği müsabakaları Gebze Spor Salonunda gerçekleştirilecektir.

Tüm Okullarımıza Önemle Duyurulur.

2017-2018 Okul Sporları Gebze 2. Lig (İlçe Ligi) Başvuruları 15 Aralık 2017 Cuma yani bugün Saat 17:30 da sona erecektir. 

 Aşağıda yer alan katılım tablosunu bilgisayarınıza yada telefonunuza indirerek lütfen kontrol ediniz. 

2. LİG KATILIM TABLOSU İNDİR

 

2017/2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI KOCAELİ OKUL SPORLARI FAALİYETLERİ KAPSAMINDA DÜZENLENEN 2.LİG (İLÇE LİGİ) BAŞVURULARI BAŞLADI.

SON BAŞVURU TARİHİ : 15 ARALIK 2017 CUMA GÜNÜ MESAİ BİTİMİ SAAT 17:30

BAŞVURUDA İZLENECEK YOL: 2.Lig (İlçe Ligi) faaliyetlerine katılacak olan okullarımızın aşağıda linki yer alan Okul Sporları Bilgi Yönetim Sistemine giriş yaparak

Sırası İle >>> https://okulsporbilgi.gsb.gov.tr/Login.aspx adresinden  >> Okul Modülü - >>> Spor Dalı Katılım İşlemleri  BÖLÜMÜNDEN ilgili branşları işaretleyerek (Eğer işaret var ise sadece taahhütname doldurarak) aşağıda yer alan Taahhütname ile başvurularını tamamlayacaklardır.

KATILIM İŞLEMİNİ YAPAN HER OKUL EKTE BULUNAN 2.LİG TAAHHÜTNAMESİNİ OKUL MÜDÜRÜ VE BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİNE İMZALATARAK OKUL SPORLARI İLÇE KOORDİNATÖRLERİNE TESLİM ETMESİ GEREKMEKTEDİR.

Taahhütname sini belirtilen tarih dışında teslim etmeyen okullarımızın başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. 

Tüm Okullarımıza Önemle Duyurulur...

2. LİG TAAHHÜTNAME İNDİR -

2017–2018 Eğitim Öğretim yılı 24 Kasım Öğretmenler günü kutlamaları kapsamında, Gebze Kaymakamlığı,  Gebze Belediyesi, Gebze Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerimizce ortaklaşa düzenlenen Gebze Öğretmenler (BAY-BAYAN) Ferdi Masa Tenisi Turnuvası ve  Ferdi Yüzme Yarışmaları tamamlandı.

 

20 Kasım 2017 Pazartesi ve 21 Kasım 2017 Salı günü gerçekleştirilen Ferdi Masa Tenisi ve Ferdi Yüzme yarışmaları Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası ilçelerinde görev yapan 78 öğretmenimizin ferdi katılımı ile gerçekleşti. 

 

ÖDÜL TÖRENİ : Aşağıdaki branşlarda dereceye giren öğretmenlerimize Gebze Belediyesi ve İlçe Spor Müdürlüğümüzce sağlanan ödülleri 23 Kasım 2017 Perşembe günü Saat 20:30 da Gebze Spor Salonunda gerçekleştirilecek olan ödül töreninde takdim edilecektir.

FİNAL PROGRAMI 

TARİH : 23 Kasım 2017 Perşembe 

YER : Gebze Spor Salonu

  • Saat 19:00  Bayan Öğretmenler Futsal Üçüncülük Karşılaşması (Darıca Ortaokulu - Mimar Sinan Ortaokulu)
  • Saat 19:45  Bayan Öğretmenler Futsal Final Karşılaşması (TOV MTAL - Mustafapaşa Ortaokulu)
  • Saat 20:30  Ödül Töreni ( Ferdi Masa Tenisi, Ferdi Yüzme Yarışmaları, Voleybol , Futsal) 

 

FERDİ SONUÇLAR

BAYAN ÖĞRETMENLER FERDİ MASA TENİSİ TURNUVASI SONUÇLARI

  1. BURÇİN SAYAN (Gebze Sarkuysan Anadolu Lisesi)
  2. KÜBRA YÜCEL (Gebze Ticaret Odası Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi)
  3. CANAN KALEM (Gebze Koç Ortaokulu)

ERKEK ÖĞRETMENLER FERDİ MASA TENİSİ TURNUVASI SONUÇLARI

  1. SERKAN BULUT (Gebze İnönü Ortaokulu)
  2. RAŞİT KARAKUŞ (Gebze İmam Hatip Anadolu Lisesi)
  3. SADIK YAŞAR (Darıca Ortaokulu)

 

BAYAN ÖĞRETMENLER 50 METRE SERBEST STİL YÜZME YARIŞMALARI SONUÇLARI

  1. AYÇA ASLIHAN GÜNDÜZ 39.80 (Darıca Ortaokulu)
  2. KADER ÇETİN  41.30 (Darıca Final Okulları)
  3. Duygu YÜKSEL 42.35 (Gebze Sarkuysan Anadolu Lisesi)

ERKEK ÖĞRETMENLER 50 METRE SERBEST STİL YÜZME YARIŞMALARI SONUÇLARI

  1. CANER ŞEN 34.20 (Darıca Neşet Yalçın Anadolu Lisesi)
  2. SONER GÜVENDİREN 35.80  (Darıca İmam Hatip Ortaokulu)
  3. SERDAR CAN 37.70 (Darıca Ressam Osman Hamdi Bey Ortaokulu)

Facebook Gebze Ghsim

OKUL SPORLARI

  

 

Gebze Okul Sporları