Pazartesi, 25 May 2015 10:35

Gebze Süt Kupasına Katılan Takımlara Duyurulur.

Yazan 

Gebze Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü ile Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce 2. si düzenlenen Marmara Gazetesinin sponsorluğunda gerçekleştirilen Gebze Süt Kupası Futbol Şenliği Açılış Programı 26 Mayıs 2015 Salı Günü Gebze Alaettin Kurt Stadında saat 10:00 da yapılacaktır.

Yarın ki açılış seremonisinden sonra katılım sağlayan 50 takımın  açılış müsabakaları olduğu için takımlarımızın müsabaka yapacak şekilde hazırlıklı gelmeleri gerekmektedir. 

Müsabakalar 4 e bölünmüş sahada aynı anda oynanacaktır. 

yarın ki programdan sonra tüm takımlar açılış müsabakasına çıkacaktır.

Öğrencilere oyuncu kartı çıkartılacaktır. 

Buraya Tıklayarak açılan sayfaya kullanıcı adı (Kurum Kodu) ve şifreleri ile giriş yaptıktan sonra açılan sayfada

OYUNCU MODÜLÜ > Oyuncu Ekle linkine tıklar. İlgili Öğrencinin TC Kimlik Numarası Yazılır ve 1 adet resim tanımlanır. Ardından kaydedilen sayfa kendini yeniler ve sağ alt köşedeki LİSANS EKLE linki tıklanır. İlgili alanlar seçilir ve kaydedilir. 

 

OYUNCU KARTI NASIL ÇIKARTILIR VİDEO ANLATIM

Oyuncu Modülü > Oyuncu Oyuncu Listele tıklanır . Öğrencinin TC Kimlik Nosu yazılır ve sorgulanır. Açılan sayfada öğrencinin adının üzerine mause ile gidildiğinde sola açılan Flash Menüden OYUNCU KARTI YAZDIR tıklanır ve kart çıktısı alınır. 

Video Anlatım İzlemek İçin TIKLAYIN

Fikstürler yarın her takım sorumlusu öğretmen elden teslim edilecektir.

Turnuvaya Gebze'de bulunan ilkokullardan yoğun katılım sağlanırken 3.ve4.sınıflardan oluşan 50 takım müsabakalarda yer alabilmek için kayıt yaptırdı.Resmi hakemlerin yöneteceği karşılaşmalar 2x15 dakika oynanacak.

TURNUVANIN SLOGANI "TEMİZ OYNA TEMİZ KAZAN!"

Turnuvanın ana teması TEMİZ OYNA, TEMİZ KAZAN üzerine olurken, organizasyon komitesi aldığı kararlarla farklı bir organizasyona imza atacak. Turnuvada herhangi bir derecelendirme yapılmayacak, dostluk havası şeklinde geçecek müsabakalar boyunca antrenörler ve öğretmenler oyuna müdahale edemeyecek, çocuklar özgür iradeleriyle yeteneklerini ortaya koyarken kazanmak için kural dışı yöntemlere başvurmayacak. 

TÜM FORMALAR MARMARA GAZETESİNDEN

Turnuvada görev alacak tüm öğrencilere forma dağıtılırken, tamamı Gebzespor armalı formalar Marmara Gazetesi imtiyaz sahibi Serap Çakır tarafından takımlara tek tek takdim edildi.

700 ÇOCUK ÇİM SAHAYA ÇIKACAK

Turnuvanın açılışının yapılacağı ilk gün karşılaşmalarının tamamı Alaettin Kurt Stadında oynanacak. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün jestini memnuniyetle karşılayan okul idarecileri ve veliler turnuvanın düzenlenmesinde ve okullara yapılan katkılardan dolayı organizasyon komitesi ile sponsorluğu yapan Marmara Gazetesine teşekkür ettiler.

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95