Çarşamba, 27 May 2015 20:39

Türkiye'nin En Hızlısı Gebze'den Çıktı.

Yazan 

Atletizm Federasyonunun 2015 yılı faaliyet programında yer alan CHEETOS Türkiye’nin en Hızlısı yarışmaları 15 Mayıs 2015 tarihinde İlimizde İzmit Atletizm Pistinde Pistinde olmak üzere 2001-2002-2003-2004-2005 doğumlu Kız ve Erkek sporcuların ve Öğrencilerin katılımlarıyla tamamlandı.

 

GEBZE CUMHURİYET İLKOKULU YARIŞMAYA DAMGA VURDU

CHEETOS Türkiye’nin en Hızlısı Yarışmasında Gebze Cumhuriyet İlkokulu Kızlar ve Erkekler kategorisinde 2 şampiyon çıkardı.

Yarışmada Kızlarda Selen ÖZTÜRK , Erkeklerde Utku ATASOY birinciliğe ulaştı. 

Yarışmada ilk 3 e giren sporcular 4 Haziran 2015 tarihinde ilimizde yapılacak olan yarışmalarda ilimizi temsil edecekler.

         KOCAELİ ATLETİZM İL TEMSİLCİLİĞİ  
CHEETOS TÜRKİYENİN EN HIZLISI YARIŞMA SONUÇLARI
  15.05.2015      
         
  KIZLAR 100 METRE  2001 DOĞUMLULAR    
S.NO ADI SOYADI OKULU DERECESİ  
1 DERYA BAŞLAŞ DUMLUPINAR O.O 14:12  
2 SELİN İSKENDER KOÇ ORTAOKULU 14.95  
3 ÖZGE DEMİRBAĞ MUSTAFA NECATİ O.O. 15:32  
         
  KIZLAR 100 METRE  2002 DOĞUMLULAR    
S.NO ADI SOYADI OKULU DERECESİ  
1 ÖZNUR PAMUK M.NECATİ O.O 14.36  
2 ESLEM ÇETİN FORD OTOSAN 14.57  
3 S.NUR PÜSKÜLLÜ H.TÜRKKAN O.O 14.61  
         
         
  KIZLAR 80 METRE  2003 DOĞUMLULAR    
S.NO ADI SOYADI OKULU DERECESİ  
1 BUSE KURT M.NECATİ O.O 10,96  
2 MİNEL ÜNAKAN M.NECATİ O.O 11,82  
3 SEDANUR ALAGÖZ NUH. ÇİMENTO VATAN 11,84  
         
         
  KIZLAR 60 METRE  2004 DOĞUMLULAR    
S.NO ADI SOYADI OKULU DERECESİ  
1 SUDENUR ŞENOL ULUBATLI O.O 9,36  
2 MERVE İLMİN M.NECATİ O.O 9,36  
3 MEHTAP ALTUN KOÇ O.O 9,46  
         
         
  KIZLAR 60 METRE  2005 DOĞUMLULAR    
S.NO ADI SOYADI OKULU DERECESİ  
1 SELEN ÖZTÜRK CUMHURİYET O.O 10,00  
2 KÜBRA TEKER RİRİREİS O.O 10,09  
3 DİLARA YILMAZ SARIMEŞE O.O 10,35  
         

 

         KOCAELİ ATLETİZM İL TEMSİLCİLİĞİ    
CHEETOS TÜRKİYENİN EN HIZLISI YARIŞMA SONUÇLARI
  15.05.2015      
         
  ERKEKLER 100 METRE  2001 DOĞUMLULAR    
S.NO ADI SOYADI OKULU DERECESİ  
1 SERHAT DENİZ GÖLCÜK O.O 12,22  
2 E.BURAK ÇAPA N.ÇİMENTO O.O 12,26  
3 Y.EMRE DEMİREL ULUĞBEY  12,36  
         
         
  ERKEKLER  100 METRE  2002 DOĞUMLULAR    
S.NO ADI SOYADI OKULU DERECESİ  
1 MURAT GÜN AHMET ZEKİ O.O 12,26  
2 UMUT DOĞAN AHMET ZEKİ O.O 12,36  
3 MURAT ERGİN DUMLUPINAR 12,47  
         
         
  ERKEKLER 80 METRE  2003 DOĞUMLULAR    
S.NO ADI SOYADI OKULU DERECESİ  
1 CEMAL KAYA M.NECATİ O.O 10,61  
2 CANER ÇELİKHAS YEŞİL K.O.O 11,09  
3 FÜRKAN KESKİN İNÖNÜ O.O 11,10  
         
         
  ERKEKLER 60 METRE  2004 DOĞUMLULAR    
S.NO ADI SOYADI OKULU DERECESİ  
1 ERAY AKGİL 28 HAZİRAN O.O 8,82  
2 OĞUZHAN KARGI M.PAŞA O.O 9,09  
3 FUAT PARLAK M.NECATİ O.O 9,20  
         
         
  ERKEKLER 60 METRE  2005 DOĞUMLULAR    
S.NO ADI SOYADI OKULU DERECESİ  
1 UTKU ATASOY CUMHURİYET O.O 9,13  
2 KAĞAN TİRYAKİOĞLU SARIMEŞE O.O 9,48  
3 EMİRHAN ELLİBEŞ Ş.SULHİYE O.O 9,61  
         
         
Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95