Çarşamba, 14 Ekim 2015 07:24

Küçükler Futsal Güncel Sonuçlar

Yazan 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları Kapsamında düzenlenen Küçükler Futsal Cumhuriyet Kupası Turnuvası Fikstürü Yayınlandı.

 

 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde Gebze Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü, Gebze Belediyesi ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce ortaklaşa düzenlenecek olan Cumhuriyet Kupası Spor Şenlikleri Küçükler Kız-Erkek Futsal fikstürleri aşağıda yer almaktadır.

 FİKSTÜRLER YAYINLANDI..

KÜÇÜK KIZLAR FUTSAL FİKSTÜRÜ - 

 KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL FİKSTÜRÜ -

 

Kuralar ;  Yunus Emre Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Mücahit Akçay , Ghsim Atletizm Antrenörü Mustafa Tütüncü ve Okul Sporları Koordinatörü Selçuk Şahin tarafından 12.10 2015 Pazartesi Saat 09:30 da çekilmiştir.

2015 CUMHURİYET KUPASI KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL TURNUVASI (2004-2005 DOĞUMLULAR)

  • Gebze İmam-Hatip Ortaokulu KÜÇÜK ERKEK
  • Gebze Emlak Konutları Ortaokulu KÜÇÜK ERKEK
  • İl Genel Meclisi Ortaokulu KÜÇÜK ERKEK
  • Gebze İnönü Ortaokulu KÜÇÜK ERKEK
  • Diler Demir Ortaokulu KÜÇÜK ERKEK
  • Ahmet Zeki Büyükkuşoğlu Ortaokulu KÜÇÜK ERKEK
  • Kocatepe Ortaokulu KÜÇÜK ERKEK
  • Koç Ortaokulu KÜÇÜK ERKEK
  • Sultan Orhan Ortaokulu KÜÇÜK ERKEK
  • Dumlupınar İmam-Hatip Ortaokulu KÜÇÜK ERKEK
  • Farabi Ortaokulu KÜÇÜK ERKEK
  • Kirazpınar Ortaokulu KÜÇÜK ERKEK
  • Adem Yavuz Ortaokulu KÜÇÜK ERKEK
  • Yunus Emre Ortaokulu KÜÇÜK ERKEK

 

2015 CUMHURİYET KUPASI KÜÇÜK KIZLAR FUTSAL TURNUVASI (2004-2005 DOĞUMLULAR)

  • Koç Ortaokulu KÜÇÜK KIZ
  • Diler Demir Ortaokulu KÜÇÜK KIZ
  • Arif Nihat Asya Ortaokulu KÜÇÜK KIZ
  • Adem Yavuz Ortaokulu KÜÇÜK KIZ

 

KÜÇÜK ERKEKLER GRUPLAR

 

 

A GRUBU

B GRUBU

1-      YUNUS EMRE O.O

1-  EMLAK KONUTLARI O.O

2-      DUMLUPINAR O.O

2-  KOCATEPE O.O

3-      ADEM YAVUZ O.O

3-  SULTAN ORHAN O.O

4-      İNÖNÜ ORTAOKULU

4-  İL GENEL MECLİSİ O.O 

 

C GRUBU

D GRUBU

1-      KİRAZPINAR O.O

1-      KOÇ O.O

2-      DİLER DEMİR ORTAOKULU

2-   GEBZE İMAM-HATİP O.O

3-   FARABİ O.O

3-      AHMET ZEKİ B.O.O

 

  

NOT: GRUPLARINI İLK 2 SIRADA TAMAMLAYAN TAKIMLAR

ÜST TURA YÜKSELİRLER.

  

KÜÇÜK ERKEKLER MÜSABAKA PROGRAMI

 

 

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKA

SONUÇ

14 EKİM 2015 ÇARŞAMBA

10:00

YUNUS EMRE O.O – İNÖNÜ ORTAOKULU

3-0 h

10:30

DUMLUPINAR O.O – ADEM YAVUZ O.O

1-0

11:00

EMLAK KONUTLARI O.O  – İL GENEL MECLİSİ O.O 

4-1

11:30

KOCATEPE O.O – SULTAN ORHAN O.O

2-4

12:00

KİRAZPINAR O.O – DİLER DEMİR ORTAOKULU

0-3

12:30

KOÇ O.O - GEBZE İMAM-HATİP O.O

4-0

16 EKİM 2015 CUMA

 

 

 

10:00

EMLAK KONUTLARI O.O  – SULTAN ORHAN O.O

2-0

10:30

İL GENEL MECLİSİ O.O   – KOCATEPE O.O

4-2

11:00

YUNUS EMRE O.O – ADEM YAVUZ O.O

0-3

11:30

İNÖNÜ ORTAOKULU – DUMLUPINAR O.O

0-3 h

12:00

FARABİ O.O – KİRAZPINAR O.O

2-0

12:30

AHMET ZEKİ B.O.O – KOÇ O.O

6-3

 

 

 

20 EKİM 2015 SALI

10:00

DİLER DEMİR ORTAOKULU  – FARABİ O.O

2-2*

10:30

GEBZE İMAM-HATİP O.O – AHMET ZEKİ B.O.O

0-6

11:00

EMLAK KONUTLARI O.O  – KOCATEPE O.O

5-0

11:30

SULTAN ORHAN O.O – İL GENEL MECLİSİ O.O 

3-4

12:00

YUNUS EMRE O.O – DUMLUPINAR O.O

0-5

12:30

ADEM YAVUZ O.O – İNÖNÜ ORTAOKULU

3-0 h

 

 

 

22 EKİM 2015 PERŞEMBE

10:00

DUMLUPINAR A1 – D2 KOÇ (19)

2-1

10:30

EMLAK K. B1–C2  DİLER DEMİR(20)

3-0

11:00

FARABİ C1–B2 İL GENEL M. (21)

2-0

11:30

 AHMET ZEKİ D1–A2 ADEM YAVUZ(22)

3-2

26 EKİM 2015 PAZARTESİ

 

 

 

11:00

DUMLUPINAR – EMLAK KONUTLARI

GEBZE S.S

11:30

FARABİ – AHMET ZEKİ 

GEBZE S.S

 

 

 

27 EKİM 2015 SALI

11:00

ÜÇÜNCÜLÜK

GEBZE S.S

11:30

FİNAL

GEBZE S.S

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KÜÇÜK KIZLAR GRUPLAR 

A GRUBU

1-      ADEM YAVUZ O.O

2-      KOÇ O.O

3-      ARİF NİHAT ASYA O.O

4-      DİLER DEMİR O.O

NOT : GRUPLARINI İLK 2 SIRADA TAMAMLAYAN TAKIMLAR FİNAL,

3.VE 4. SIRADA TAMAMLAYAN TAKIMLAR İSE 3. LÜK KARŞILAŞMASI

OYNAYACAKLARDIR.

  

KÜÇÜK KIZLAR MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

20 EKİM 2015    SALI

13.00

ADEM YAVUZ O.O – DİLER DEMİR O.O

3-1

13.30

KOÇ O.O – ARİF NİHAT ASYA O.O

4-1

 

 

 

22 EKİM 2015 PERŞEMBE

12.00

ADEM YAVUZ O.O – ARİF NİHAT ASYA O.O

5-0

12.30

 DİLER DEMİR O.O – KOÇ O.O

0-3

 

 

 

26 EKİM 2015 PAZARTESİ

10.00

ARİF NİHAT ASYA O.O – DİLER DEMİR O.O

GEBZE ARENA

10.30

ADEM YAVUZ O.O – KOÇ O.O

GEBZE ARENA

 

 

 

27 EKİM 2015    SALI

10.00

A 3 – A 4 (ÜÇÜNCÜLÜK)

GEBZE ARENA

10.30

A 1 – A 2 (FİNAL)

GEBZE ARENA

 

TÜM OKULLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ.

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü

Okul Sporları Koordinatörlüğü

© 2015 ©

 

www.gebzeokulsporlari.com

 

KIZLAR FOTOĞRAF ALBÜMÜ İÇİN TIKLAYIN

 

ERKEKLER FOTOĞRAF ALBÜMÜ İÇİN TIKLAYIN

 

FİKSTÜRLER İNDİRMEK İÇİN..

KÜÇÜK KIZLAR FUTSAL FİKSTÜRÜ - 

 KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL FİKSTÜRÜ -

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95

 

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.