Çarşamba, 21 Ekim 2015 07:31

Öğretmenler Futsal Turnuvası Kuraları Çekildi.

Yazan 

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları Kapsamında Gebze İlçemizde Düzenlenen Öğretmenler Futsal Turnuvası Kuraları Çekildi.

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları kapsamında Gebze Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü , Gebze Belediyesi ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce düzenlenen Öğretmeneler Futsal Turnuvası kura toplantısı bugün saat 18:00 da Gebze İsu binası toplantı salonunda takım temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

22 OKUL 264 ÖĞRETMEN SAHAYA ÇIKIYOR

22 Takım ve 264 öğretmenin katılımıyla gerçekleşecek turnuvanın açılış müsabakası 27 Ekim 2015 Salı günü Saat 19:00 da Yavuz Selim İlkokulu ile Anibal Anadolu Lisesi öğretmenleri arasında oynanacak karşılaşmayla başlayacak.

 

YAVAŞER TÜM İMKANLARIMIZI SEFERBER EDECEĞİZ DEDİ.

Yoğun programından dolayı kura toplantısına katılamayan İlçe Spor Müdürümüz Gökhan Yavaşer ; 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle düzenlenen turnuvanın öneminin çok büyük olduğunu, öğretmenlerimizin bir çok projemizde aktif olarak rol almalarının spor camiasınca gurur verici olduğunu söyledi. Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize spor salonumuzun tüm kapılarının sonuna kadar açık olduğunu sözlerine ekleyen Yavaşer katılan tüm takımlara başarılar diledi.  

 

RAŞİT KARAKUŞ FUTSAL OYUN KURALLARI HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Gebze İmam Hatip Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni ayrıca Turnuva Tertip Komitesi Başkanı olan Raşit Karakuş hocamız toplantıda futsal kuralları hakkında bilgi verdi. Ayrıca soruları cevaplayan karakuş turnuvanın fair-play çerçevesinde tamamlanacağı beklentisinde olduğunu ifade ederek katılan tüm takımlara başarılar diledi.

 

ŞAHİN TURNUVANIN NİSAN AYINDA TEKRAR YAPILACAĞI MÜJDESİNİ VERDİ.

İlçe Spor Koordinatörü Selçuk Şahin konuşmasında düzenlenen turnuvanın daha önceki yıllarda da olduğu gibi başarılı bir şekilde tamamlanması durumunda Nisan ayında Öğretmenler Futsal Ligi oluşturulacağı ve her yıl geleneksel olarak düzenleneceği müjdesini verdi. Ayrıca katılım sağlayan öğretmenlerimize teşekkürlerini sunan şahin amaçlarının futsal turnuvası ile okullarımızı salonda çarpıştırmak olmadığını, öğretmenlerimizin sosyal faaliyetlerde rol alarak kaynaşmalarını, ekip olarak kurallar çerçevesinde dostça oynamayı, ter atarak spor yapma imkanlarının sağlanmasını hedeflediklerini söyledi.

 

 

FİKSTÜR YAYINLANDI

22 Takımın katılımıyla gerçekleştirilen Öğretmenler Futsal Turnuvasında toplam 40 müsabaka oynanacak. 24 Kasım 2015 tarihinden önce tamamlanması planlanan turnuvanın özel ödülleri 24 Kasım Öğretmenler günü kutlama programında tekrar taktim edilecek. Yayınlanan fikstür aşağı da yer almaktadır.

Tüm Takımlarımıza Başarılar Dileriz...

Gebze GHSiM

KURA TOPLANTISI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

ÖĞRETMENLER FUTSAL FİKSTÜRÜ İNDİR

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95