Salı, 27 Ekim 2015 17:51

Kros Şampiyonları Belli Oldu

Yazan 

Cumhuriyet Kupası Kros Yarışması Tamamlandı...

Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gebze Belediyesi ve Gebze Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğünce düzenlenen Cumhuriyet Koşusu Kros Yarışması 27 Ekim 2015 Salı günü Saat 11.00 da Gebze Alaettin Kurt Stadında 216 Öğrencinin katılımıyla tamamlanmıştır.

DERECEYE GİREN SPORCULAR

KÜÇÜK KIZLAR KROS YARIŞMASI

3. Ayşegül Direk – Farabi Ortaokulu

2. Elif Özdemir – Arif Nihat Asya Ortaokulu

1. Mehtap Altun – Küç Ortaokulu

 

KÜÇÜK ERKEKLER KROS YARIŞMASI

3. Muhammet Şükrü Olgun – Ahmet Zeki Büyükkuşoğlu Ortaokulu

2. Fıratcan Alacan – Arif Nihat Asya Ortaokulu

1. Mehmet Cumhur Can Öztürk – Gebze İmam-Hatip Ortaokulu

 

YILDIZ KIZLAR KROS YARIŞMASI

3. Gökçen Önsert – Koç Ortaokulu

2. Şirin Beyza İskender – Koç Ortaokulu

1. Emine Nur Güven – Mustafapaşa Ortaokulu

 

YILDIZ ERKEKLER KROS YARIŞMASI

3. İdris Candemir – Ahmet Zeki Büyükkuşoğlu Ortaokulu

2. Umut Doğan - Ahmet Zeki Büyükkuşoğlu Ortaokulu

1. Murat Gün - Ahmet Zeki Büyükkuşoğlu Ortaokulu

 

GENÇ KIZLAR KROS YARIŞMASI

3. Arzu Kır – Çolakoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2. Özge Tuzluca - Çolakoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

1. Gizem Şen - Çolakoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 

GENÇ ERKEKLER KROS YARIŞMASI

3. Erdal Akın Okan – Ticaret Odası Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2. Kamuran Özen – Gebze Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

1. Yener Aras – Gebze Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi

 

Yukarıda ismi yazılı sporcuların madalyaları  29 Ekim 2015 Perşembe günü Gebze Cumhuriyet Meydanında Düzenlenecek Cumhuriyet Bayramı Kutlama Programında Takdim Edilecektir...

Takım Sıralama Ödülleri (Takım Kupası) ilerleyen tarihlerde Gebze Spor Salonunda verilecektir.

 

FOTOĞRAF ALBÜMÜ İÇİN TIKLAYIN

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95