Perşembe, 10 Aralık 2015 17:01

Gebze 2.Lig Katılım Tablosu Yayınlandı.

Yazan 

Kocaeli Okul Sporları Gebze 2. Lig (İlçe Ligi) Katılım Tablosu Yayınlandı...

 

2015-2016 GEBZE GRUBU 2.LİG KATILIM TABLOSU

LÜTFEN DİKKAT : Katılım tablosunu lütfen kontrol ediniz. Katılmak istediğiniz branş ve kategoride herhangi bir yanlışlık var ise aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

--------------KÜÇÜKLER--------------

BASKETBOL KIZ

1-ULUS ORTAOKULU+

 

BASKETBOL ERKEK

1-HÜRRİYET ORTAOKULU+

2-ÖZEL GEBZE KOLEJİ+

3-50. YIL CHRYSLER ORTAOKULU+

4-ULUS ORTAOKULU+

 

FUTSAL KIZ

1.NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU+

2.DİLER DEMİR ORTAOKULU+

3.KİRAZPINAR ORTAOKULU+

4.ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU+

5.KOÇ ORTAOKULU+

 

FUTSAL ERKEK

1.NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU+

2.KOÇ ORTAOKULU+

3.DİLER DEMİR ORTAOKULU+

4.FARABİ ORTAOKULU+

5.EMLAK KOMUTLARI ORTAOKULU+

6.DUMLUPINAR İ.H. O.O.+

7.İNÖNÜ ORTAOKULU+

8.BEYLİKBAĞI ORTAOKULU+

9.İMAM HATİP ORTAOKULU+

 

VOLEYBOL KIZ

1-İNÖNÜ ORTAOKULU+

2-ÖZEL GEBZE KOLEJİ+

3-KOÇ ORTAOKULU+

4-ZÜBEYDE HANIM ORTAOKULU+

5-MUSATAFA ÜSTÜNDAĞ ORTAOKULU+

6-NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU+

7-YUNUS EMRE ORTAOKULU+

 

FUTBOL ERKEK

1-YILDIRIM BEYAZIT ORTAOKULU+

2-KOÇ ORTAOKULU+

3-MİMAR SİNAN ORTAOKULU+

4-50. YIL CHRYSLER ORTAOKULU+

5-MUZAFFER ALTINTAŞ İ.H.O+

6-İL GENEL MECLİSİ ORTAOKULU+

 

MASA TENİSİ ERKEK

1-MESUDE İŞMAN ORTAOKULU+

2-İNÖNÜ ORTOKULU+

3-İMAM HATİP ORTAOKULU+

 

JUDO ERKEK

1-MESUDE İŞMAN ORTAOKULU+

 

GÜREŞ ERKEK

1-MESUDE İŞMAN ORTAOKULU+

 

-------------YILDIZLAR------------

BASKETBOL KIZ

1-FARABİ ORTAOKULU+

 

BASKETBOL ERKEK

1-FARABİ ORTAOKULU+

2-ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU

 

FUTBOL ERKEK

1-KİRAZPINAR ORTAOKULU+

2-KOÇ ORTAOKULU+

3-MİMAR SİNAN ORTAOKULU+

4-DİLER DEMİR ORTAOKULU+

5-BEYLİKBAĞI ORTAOKULU+

6-50. YIL CHRYSLER ORTAOKULU+

7-FARABİ ORTAOKULU+

8-MUZAFFER ALTINTAŞ İ.H.O+

9-İL GENEL MECLİSİ ORTAOKULU+

10-MİMAR SİNAN ORTAOKULU

 

FUTSAL KIZ

1.DENİZLİ ORTAOKULU+

2.KOÇ ORTAOKULU+

3.DİLER DEMİR ORTAOKULU+

4.ULUS ORTAOKULU+

5- MİMAR SİNAN ORTAOKULU+

6.ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU+

 

FUTSAL ERKEKLER

1.İLYASBEY ORTAOKULU+

2.DENİZLİ ORTAOKULU+

3.YAVUZ SELİM ORTAOKULU+

4.İNÖNÜ ORTAOKULU+

5.DİLER DEMİR ORTAOKULU+

6.ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU+

7.İL GENEL MECLİSİ ORTAOKULU+

8.EMLAK KOMUTLARI ORTAOKULU+

9.MUZAFFER ALTINTAŞ İ.H.O+

10.MİMAR SİNAN ORTAOKULU+

 

VOLEYBOL KIZ

1-YAVUZ SELİM ORTAOKULU+

2-MESUDE İŞMAN ORTAOKULU+

3-İNÖNÜ ORTAOKULU+

4-MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ORTAOKULU+

5-50. YIL CHRYSLER ORTAOKULU+

6-YUNUS EMRE ORTAOKULU+

 

MASA TENİSİ ERKEK

1-İNÖNÜ ORTAOKULU+

 

SATRANÇ KIZ

1-DUMLUPINAR İ.H. O.O.+

 

------------GENÇLER------------

BASKETBOL KIZ

1-FATİH M.T.A.L+

 

BASKETBOL ERKEK

1-GATEM+

2-ÖZEL KALE S.M.T.A.L+

3-ÖZEL GEBZE ANADOLU LİSESİ+

4-YÜCEL BORU FEN LİSESİ+

 

FUTSAL KIZ

1-TİCARET ODASI VAKFI M.T.A.L+

2-ÖZEL DEVA SAĞLIK M.T.A.L+

3-CUMHURİYET A.L.+

FUTSAL ERKEK

1-TİCARET ODASI VAKFI M.T.A.L+

2-ANİBAL A.L.+

3-GATEM+

4-YÜCEL BORU FEN LİSESİ+

5-ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ +

6-ÖZEL DEVA ANADOLU LİSESİ+

7-İBN-İ SİNA MESLEKİ TEKNİK A.L+

8-CUMHURİYET A.L.+

9-STFA M.T.A.L+

 

MASA TENİSİ KIZ 

1- GEBZE FATİH SULTAN MEHMET A.L+

2-GATEM+

3-CUMHURİYET A.L+

4-YÜCEL BORU FEN LİSESİ+

5-KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

 

ERKEK MASA TENİSİ 

1-GATEM+

2-CUMHURİYET A.L+

3-ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ +

4-ÖZEL DEVA SAĞLIK M.T.A.L+

 

ERKEK MASA TENİSİ B

1-GEBZE FATİH SULTAN MEHMET A.L+

 

FUTBOL ERKEK

1-PAGEV M.T.A.L+

2-FATİH M.T.A.L+

3-ÖZEL KALE S.M.T.A.L+

4-ÖZEL DEVA ANADOLU LİSESİ+

 

VOLEYBOL KIZ

1-GATEM+

2-CUMHURİYET A.L.+

3-FATİH M.T.A.L+

4-FATİH SULTAN MEHMET A.L+

5-YÜCEL BORU FEN LİSESİ+

6-ÖZEL DEVA SAĞLIK M.T.A.L+

7-İBN-İ SİNA MESLEKİ TEKNİK A.L+

8-KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ+

 

VOLEYBOL ERKEK

1-STFA M.T.A.L+

2-ÖZEL DEVA SAĞLIK M.T.A.L+

 

LÜTFEN DİKKAT : Katılım tablosunu lütfen kontrol ediniz. Katılmak istediğiniz branş ve kategoride herhangi bir yanlışlık var ise aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

NOT: Gerek duyulması halinde gebze, darıca, çayırova ve dilovası takımlarının da 2.lig branşlarına ilave edilmesi söz konusudur. (Özellikle 1 yada 2 takım katılımı olan branşlar) 

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95

 

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.