Cuma, 15 Ocak 2016 10:17

Yıldız Erkekler Voleybol İl Şampiyonu İnönü Ortaokulu

Yazan 

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Kocaeli Okul Sporları Yıldız Erkek Voleybol İl Birinciliği Müsabakaları Tamamlandı.

III. İNÖNÜ ZAFERİ

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Kocaeli Okul Sporları Yıldız Erkek Voleybol İl Birinciliği Müsabakaları Kocaeli Hasan Gemici Spor Salonunda oynanan üçüncülük ve final müsabakaları ile tamamlandı.

Yıldız erkekler voleybol branşında finale 3. yıldır üst üste adını yazdıran Gebze İnönü Ortaokulunun rakibi Başiskele Seymen 8.Boru Ortaokulu oldu. Karşılaşmanın birinci setinde farkını hissettiren İnönü Ortaokulu yıldız erkek voleybol takımı ilk seti 25-10 luk skorla kazandı. 2. sette biraz duraksayan temsilcimiz 25-23 lük skorla 2. seti de kazandı. 3. sette işi hemen kopartmak isteyen takımımız 25-7 gibi farklı bir skorla durumu 3-0 yaparak 2015-2016 Kocaeli Şampiyonu oldu.

 

ŞAMPİYONLUK KUPASINI OKUL SPORLARI ŞUBE MÜDÜRÜ TURGAY BULUT TAKDİM ETTİ.

Müsabakalar sonunda yapılan seremoni de Kocaeli İl Şampiyonu olan İnönü ortaokulu yıldız erkek voleybol takımının şampiyonluk kupası ve madalyalarını Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Şube Müdürü Turgay BULUT takdim etti.

Şampiyonluk sevinci yaşayan İnönü Ortaokulu Yıldız Erkek Voleybol takımı oyuncuların mutluluğu görülmeye değerdi.  Okulun başarı mimarları olan Beden Eğitimi öğretmenleri Serkan Bulut , Tarık Yavuz , Mesut Çelik, Berna Vurgun ve Okul Müdürü Maşallah Erek , Müdür yardımcısı Yunus Emre Küpeli öğrencilerin mutluluğuna ortak oldular.

 

SERKAN HOCA FACEBOOK HESABINDAN ÖĞRENCİLERİNE MESAJ YAYINLADI

3 yıldır Gebze İnönü Ortaokulu Yıldız Erkek Voleybol Takımını İl Şampiyonluğuna çıkarma başarısı gösteren Okul Beden Eğitimi Öğretmeni Serkan Bulut facebook hesabından tüm öğrencilerine teşekkür etti.

 

Gebze Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü olarak bizlerde Kocaeli ilimizi bölge müsabakalarında temsil edecek olan İnönü Ortaokulu Yıldız Erkek Voleybol Takımını oluşturan öğrencilerimizi, başarılı çalıştırıcıları Beden Eğitimi Öğretmenlerimizi ve okul idaremizi tebrik eder , bölge müsabakalarında başarılar dileriz.

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95