Perşembe, 21 Ocak 2016 15:58

Çayırova Ertuğrul Kurtoğlu AL. Genç Erkekler Voleybol Şampiyonu Oldu.

Yazan 

2015-2016 Kocaeli Okul Sporları İl Birinciliği Genç Erkekler Voleybol Müsabakaları Gebze Spor Salonunda oynanan üçüncülük ve final karşılaşmaları ile tamamlandı.

KOCAELİ ÜÇÜNCÜSÜ GEBZE ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

Günün ilk karşılaşmasında Gebze Atatürk Anadolu Lisesi takımının rakibi Darıca Neşet Yalçın Anadolu Lisesi oldu. 

Karşılaşmayı 3-0 kazanan Gebze Atatürk Anadolu Lisesi Genç Erkekler Voleybol takımı Kocaeli üçüncüsü olurken, Darıca Neşet Yalçın Anadolu Lisesi İl dörüdüncüsü oldu.

ŞAMPİYON ÇAYIROVA ERTUĞRUL KURTOĞLU ANADOLU LİSESİ

Genç Erkekler Voleybol Kocaeli Şampiyonunu belirleyecek olan final müsabakası Çayırova Ertuğrul Kurtoğlu Anadolu Lisesi ile Darıca Ülkün Yalçın Anadolu Lisesi takımları arasında oynandı. 

Rakibini 3-1 mağlup eden Çayırova Ertuğrul Kurtoğlu Anadolu Lisesi 2015-2016 Kocaeli İl Şampiyonu olurken , Darıca Ülkün Yalçın Anadolu Lisesi İl ikincisi oldu.

 

YAVAŞER TEŞEKKÜR ETTİ

Madalya ve kupa seremonsinde konuşma yapan Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Gökhan Yavaşer; böyle güzel ve anlamlı bir organzasyona ev sahipliği yapmak çok sevindirici dedi. Kocaeli Okul Sporları final müsabakalarında başarı gösteren dört takımı da tebrik eden Yavaşer şampiyon takım Çayırova Ertuğrul Kurtoğlu Anadolu Lisesine bölge müsabakalarında başarılar diledi.

Ayrıca organızasyonun Gebze ilçesinde gerçekleştirmesinden dolayı Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Muzaffer Çintimar'a teşekkürlerini sundu.

KARŞILAŞMAYA YOĞUN İLGİ

Gebze, Darıca ve Çayırova ilçelerimizi temsil eden dört takımın final ve üçüncülük müsabakalarında karşılaşması nedeniyle final progrmanın Gebze Spor Salonunda yapıldığı Genç erkekler Voleybol il birinciliği müsabakalarına yoğun ilgi vardı.

Protokol tribününde Gebze İlçe Spor Müdürü Gökhan Yavaşer , Darıca İlçe Spor Müdürü Hikmet Tatoğlu , Çayıova İlçe Spor Müdürü Çetin Malkoç adına Emre Apohan , Gebze Gençlik Merkezi Müdürü Köksal Turan, değerli okul müdürlerlerimiz , müdür yardımcılarımız, okul öğretmenlerimiz ve tribünleri dolduran 500 e yakın öğrencilerimizden oluşan taraftar topluluğu karşılaşmalara renk kattı.

 

FOTO ALBÜM İÇİN TIKLAYIN

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -   Erol ÇAĞLIN Tel: 0 505 295 99 17 -- Hakan SAVACI Tel: 0 506 344 47 90 -- Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11