Perşembe, 21 Nisan 2016 16:15

Gebze Ulusal Egemenlik Koşusu Tamamlandı. Güncel Sonuçlar

Yazan 

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Gebze de düzenlenen Ulusal Egemenlik Koşusu Gebze Alaettin Kurt Stadında Koşuldu.

 

ÖNEMLİ DUYURU : Aşağıda yer alan  Sporcuların ve Okullların ödülleri 23 Nisan 2016 Cumartesi günü Saat 10:00 da Gebze Spor Salonunda gerçekleştirilecek Gebze Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama programında takdim edilecektir. 

 

2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

GEBZE ULUSAL EGEMENLİK KOŞUSU SONUÇLARI

(21 NİSAN 2016)

 

KÜÇÜK KIZLAR FERDİ SIRALAMA 800 METRE 

1.      MEHTAP ALTUN – KOÇ ORTAOKULU

2.      AYŞEGÜL DİREK – FARABİ ORTAOKULU

3.      SİMAY EYMEN YILMAZ – KOÇ ORTAOKULU

 

KÜÇÜK ERKEKLER FERDİ SIRALAMA 1000 METRE 

1.      HİLMİ ALINMIŞ – İNÖNÜ ORTAOKULU

2.      MEHMET CUMHURCAN ÖZTÜRK – GEBZE İMAM HATİP ORTAOKULU

3.      MUHAMMET ŞÜKRÜ OLGUN – AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU

 

YILDIZ KIZLAR FERDİ SIRALAMA 1200 METRE 

1.      KADER KURT – KOÇ ORTAOKULU

2.      ŞİRİN BEYZA İSKENDER – KOÇ ORTAOKULU

3.      GÖKÇEN ÖNSERT – KOÇ ORTAOKULU

 

YILDIZ ERKEKLER FERDİ SURALAMA 1500 METRE 

1.      MURAT GÜN – AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU

2.      MAHSUN KALKAN – FARABİ ORTAOKULU

3.      TUNAHAN DEĞİRMENCİ – ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU

 

Not: Yukarı da dereceye giren sporculara sadece madalya takdim edilecektir.

 

 

KÜÇÜK KIZLAR TAKIM SIRALAMASI 800 METRE 

1.      KOÇ ORTAOKULU

2.      FARABİ ORTAOKULU

3.      AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU

KÜÇÜK ERKEK TAKIM SIRALAMASI 1000 METRE 

1.      AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU

2.      KOÇ ORTAOKULU

3.      İNÖNÜ ORTAOKULU

YILDIZ KIZLAR TAKIM SIRALAMASI 1200 METRE 

1.      KOÇ ORTAOKULU

2.      ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU

3.      FARABİ ORTAOKULU

YILDIZ ERKEKLER TAKIM SIRALAMASI 1500 METRE 

1.      AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU

2.      ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU

3.      MUZAFFER ALTINTAŞ İMAM HATİP ORTAOKULU

 

Not: Yukarıdaki dereceye giren okullara sadece kupa takdim edilecektir.

 ÖNEMLİ DUYURU : Aşağıda yer alan  Sporcuların ve Okullların ödülleri 23 Nisan 2016 Cumartesi günü Saat 10:00 da Gebze Spor Salonunda gerçekleştirilecek Gebze Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama programında takdim edilecektir. 

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95

 

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.