Perşembe, 20 Ekim 2016 17:35

Yüzme Yarışmaları Katılım Listesi Yayınlandı

Yazan 

Gebze Cumhuriyet Haftası Spor Şenlikleri kapsamında Gebze Olimpik Yüzme Havuzunda 25 Ekim 2016 Salı Saat 10:00 da başlayacak olan Yüzme Yarışmaları katılım listesi yayınladı.

Gebze Kaymakamlığı, Gebze ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gebze İlçe Spor Müdürlüğünce düzenlenen Cumhuriyet Haftası Yüzme Yarışmaları 25 Ekim 2016 tarihinde Gebze Olimpik Yüzme havuzunda Saat 10:00 da başlayacaktır.

Aşağıdaki kategori tablolarında yarışacak olan sporcularımızın bone kullanımı zorunludur.

Yarışmacı sporcular 25 ekim 2016 salı günü saat 09:00 da havuzda ısınma girişi yapabilirler.

Tüm sporculara başarılar dileriz.

 

2016-2017 

GEBZE CUMHURİYET HAFTASI SPOR ETKİNLİKLERİ 

YÜZME YARIŞMALARI KATILIM LİSTESİ

 

KÜÇÜK KIZLAR 25 MT. SERBEST (2005-2006)

1- BETÜL SARI – İNÖNÜ OO

2-SEMANUR GÜZEL – KOÇ OO

3-BEGÜM GÜÇLÜ – YILDIRIM BEYAZIT OO

4-SUDE BALKIÇ – KOÇ OO

5-NEHİR ŞİMŞEK – MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

6-AYŞE NAZ ÖZMAN – MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

7-ELA SU YERLİKAYA – ÖZEL HAZAL OO

8-NİLAY UNUTMAZ – ÖZEL PELİKAN OO

9-ELİF UZUNER - ÖZEL PELİKAN OO

10-EBRAR ÖZDEMİR - ÖZEL PELİKAN OO

11-HİRA NUR OKUYUCU – 50. YIL CHRYSLER OO

12-DEFNE SENA YILDIRIM - 50. YIL CHRYSLER OO

13-ELANUR ATASOY - 50. YIL CHRYSLER OO

14-KARDELEN  DUMAN – OSMAN GAZİ OO

15-NEVAL MUTAY - ÖZEL GEBZE KOLEJİ

 

KÜÇÜK ERKEKLER 25 MT. SERBEST (2005-2006)

1- MUSTAFA BATUHAN ÖZEL – İMAM HATİP OO

2-FURKAN ŞENBAŞ – EMLAK KONUTLARI OO

3-M. EMİN AYÇİÇEK – MUZAFFER ALTINTAŞ İHOO

4-BEYTULLAH FIRINCI - MUZAFFER ALTINTAŞ İHOO

5-SALİH SEMİH KARAKÜTÜK - MUZAFFER ALTINTAŞ İHOO

6-MEHMET KEREM ÖZTÜRK - ÖZEL PELİKAN OO

7-DOĞUKAN HOCAOĞLU - ÖZEL PELİKAN OO

8-DEMİRHAN DEMİR - ÖZEL PELİKAN OO

9-YİĞİT MALKOÇ -50. YIL CHRYSLER OO

10-KAAN AYDIN - 50. YIL CHRYSLER OO

11-ALP EREN UÇAR – OSMAN GAZİ OO

12-YUSUF EFE KOZALLIK – MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

13-BATURALP TEZCAN - GEBZE KOLEJİ

 

YILDIZ KIZLAR 25 MT. SERBEST (2002-2003-2004)

1-AYTEN GÜZEL – KOÇ OO

2-MELİKE NUR DAVULCU – MUSTAFAPAŞA OO

3-GÜLÇÜN KARAKAYA - NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

4-AYŞE KILINÇ - MUZAFFER ALTINTAŞ İHOO

5-ZEYNEP KILINÇ - MUZAFFER ALTINTAŞ İHOO

6-SELCAN BULUT – ADEM YAVUZ OO

7-SELİN ZORLU - 50. YIL CHRYSLER OO

8-ECENUR KIZMAZ - 50. YIL CHRYSLER OO

9-ŞURA GÜLMEK - 50. YIL CHRYSLER OO

10-NEHİR GÜLER - ÖZEL PELİKAN OO

11-MERYEM ÇAĞLA TANRIBER - ÖZEL PELİKAN OO

12-NEVRA ZOR – OSMAN GAZİ OO

13-İREM ZEYNEP BERK - ÖZEL 10 ADIM OO

14-SELİN PEHLİVANOĞLU-MESUDE İŞMAN OO

 

YILDIZ ERKEKLER 25 MT. SERBEST (2002-2003-2004)

1-EFE DERE ÇİÇEK – ÖZEL GEBZE KOLEJİ

2-NİHAT ALTINAY – NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

3-İZZET KIYIK - NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

4-SAMET ÇETİN - NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

5-FURKAN YILDIZ - MUZAFFER ALTINTAŞ İHOO

6-HALİL İBRAHİM DOĞAN - MUZAFFER ALTINTAŞ İHOO

7-TARIK KASAP - MUZAFFER ALTINTAŞ İHOO

8-YÜCEL TÜYYÜZ - 50. YIL CHRYSLER OO

9-EFE KOCABAŞ - 50. YIL CHRYSLER OO

10-BURAK KAZIM SERİN - 50. YIL CHRYSLER OO

11-BUĞRA BALKANER - ÖZEL PELİKAN OO

12-ATAHAN TURŞUOLUK - ÖZEL PELİKAN OO

13-GÜRKAN ÜNVER - ÖZEL PELİKAN OO

14-M. EFE IŞIK – OSMAN GAZİ OO

15-AYBARS ŞENGÖL - ÖZEL 10 ADIM OO

16-ERTUĞ TÜZE - MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

 

GENÇ KIZLAR 50 MT. SERBEST ( 99-2000-2001-2002)

1-SUDE DUYGU GÖKÇE – ANI FEN BİLİMLERİ L

2-ELİF EDA METTİN – ATATÜRK AL

3-GİZEM ÇOLPAN – ÖZEL DEVA MTAL

4-İREM VATAN – ÖZEL KALE MTAL

5-TÜLAY ÖZPINAR - ÖZEL KALE MTAL

6-S. DOĞA KOÇAK- YÜCEL BORU FL

7-BUSE KARATAŞ – ANİBAL AL

8-MİNE PEHLİVAN – ANİBAL AL

9-SELİN USLU – GEBZE AL

10-SERRA BELDAĞ – TEV ÖZEL İNANÇ TÜRKEŞ L

11-DOĞA AKSEN - TEV ÖZEL İNANÇ TÜRKEŞ L

12-BEGÜM GÜNER - TEV ÖZEL İNANÇ TÜRKEŞ L

13-BUSE KARSLIOĞLU – FATİH MTAL

14-ZEYNEP YAREN ÖZTÜRK – FATİH MTAL

15-ASLI ÇAKICI - ÖZEL GEBZE L.

16-YAREN ENGİN - SARKUYSAN AL.

17-HASRET TUĞBA GÜVEN - SARKUYSAN AL.

18-SEVİNÇ TOPUZ - SARKUYSAN AL.

 

GENÇ ERKEKLER 50 MT. SERBEST ( 99-2000-2001-2002)

1-EKİN DOĞAN – ATATÜRK AL

2-EREN GÜL – İBNİ SİNA SMTAL

3-EMİRCAN  YURTER – ÖZEL DEVA MTAL

4-EMİR YİĞİT KARADAŞ – ÖZEL BİREY TL

5-GÖRKEM ÖZTÜRK – ÖZEL KALE MTAL

6-RIZA EMRE YUMRUTAŞ - ÖZEL KALE MTAL

7-EMİRCAN ARANCI - ÖZEL KALE MTAL

8-İHSAN CAN GÜNALTAY – ÖZEL YENİ UMUT TL

9-DOĞUKAN GÖKBULUT – ANİBAL AL

10-BEKİR BERK ÖZMEN – ANİBAL AL

11-ALPEREN YAYLAK – YÜCEL BORU FL

12-ALPEREN ÖMER ÇAMLI – YÜCEL BORU FL

13-GÖKSU KENANOĞLU - TEV ÖZEL İNANÇ TÜRKEŞ L

14-BERK UZUNONAT - TEV ÖZEL İNANÇ TÜRKEŞ L

15-METE ORHUN MİNBAY - TEV ÖZEL İNANÇ TÜRKEŞ L

16-İBRAHİM GEDİK – FATİH MTAL

17-SALİH ARSLAN - SARKUYSAN AL.

18- ERDENİZ KARABELA - SARKUYSAN AL.

 

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95

 

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.