Salı, 25 Ekim 2016 14:40

Yüzme Yarışmaları Sonuçları (Cumhuriyet Haftası)

Yazan 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Gebze Kaymakamlığı, Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gebze Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğünce düzenlenen Küçükler Yıldızlar ve Gençler kategorisinde tertiplenen Yüzme Yarışmaları bugün saat 10:00 da Gebze Olimpik Yüzme havuzunda 102 sporcunun katılımı ile başladı.

Yarışmalara Gebze ilçemizde faaliyet gösteren özel ve devlet okullarımızdan 102 Sporcu katıldı. Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Yüzme Temsilciliği hakemlerimizin de görev aldığı yarışmalar saat 14:00 da sona erdi.

Dereceye giren ilk 4 sporcular madalyalarının sahibi olurken ayrıca kategorilerinde 1. olan sporculara altın madalyalarını ve ödülleri 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama programında tekrar takdim edilecektir.

Cumhuriyet Bayramı Kutlama Programı : 29 Ekim 2016 Cumartesi günü Saat 10:30 da Gebze Cumhuriyet Meydanında düzenlenecektir.

 

CUMHURİYET HAFTASI YÜZME YARIŞMALARI DERECEYE GİREN SPORCULAR

KÜÇÜK KIZLAR (25 METRE SERBEST SİTİL)

  1.  NEVAL MUTAY - ÖZEL GEBZE KOLEJİ
  2. NEHİR ŞİMŞEK - MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO
  3. NİLAY UNUTMAZ - ÖZEL PELİKAN OO
  4. BETÜL SARI - İNÖNÜ OO

 

KÜÇÜK ERKEKLER (25 METRE SERBEST SİTİL)

  1. YUSUF EFE KOZALLIK - MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO
  2. BATURALP TEZCAN - GEBZE KOLEJİ
  3. DOĞUKAN HOCAOĞLU - ÖZEL PELİKAN OO
  4. YİĞİT MALKOÇ - 50. YIL CHRYSLER OO

 

YILDIZ KIZLAR (25 METRE SERBEST SİTİL)

  1. MERYEM CAĞLA TANRIBER - ÖZEL PELİKAN OO VE  MELİKE NUR DAVULCU - MUSTAFAPAŞA OO 
  2. SELİN PEHLİVANOĞLU - MESUDE İŞMAN OO
  3. SELCAN BULUT - ADEM YAVUZ 
  4. İREM ZEYNEP BERK - ÖZEL 10 ADIM 

 

YILDIZ ERKEKLER (25 METRE SERBEST SİTİL) 

  1. AYBARS ŞENGÖL - ÖZEL 10 ADIM OO
  2. ERTUĞ TÜZE - MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO
  3. NİHAT ALTINAY - NECİP FAZIL KISAKÜREK OO
  4. SAMET ÇETİN - NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

 

GENÇ KIZLAR (50 METRE SERBEST STİL)

  1. DOĞA AKSEN - TÜRK EĞİTİM VAKFI ÖZEL İNANÇ TÜRKEŞ ANADOLU LİSESİ
  2. BEGÜM GÜNER - TÜRK EĞİTİM VAKFI ÖZEL İNANÇ TÜRKEŞ ANADOLU LİSESİ
  3. SELİN USLU - GEBZE ANADOLU LİSESİ
  4. SERRA BELDAĞ - TÜRK EĞİTİM VAKFI ÖZEL İNANÇ TÜRKEŞ ANADOLU LİSESİ

 

GENÇ ERKEKLER (50 METRE SERBEST STİL) 

  1. METE ORHUN MİNBAY - TÜRK EĞİTİM VAKFI ÖZEL İNANÇ TÜRKEŞ ANADOLU LİSESİ
  2. EMİR YİĞİT KARADAŞ - ÖZEL BİREY TEMEL LİSESİ
  3. BERK UZUNONAT - TÜRK EĞİTİM VAKFI ÖZEL İNANÇ TÜRKEŞ ANADOLU LİSESİ
  4. İHSAN CAN GÜNALTAY - ÖZEL YENİ UMUT TEMEL LİSESİ

 

 

DERECELİ SONUÇLAR

 

FOTO ALBÜM İÇİN TIKLAYIN

 

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95

 

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.