Çarşamba, 22 Kasım 2017 11:17

Öğretmenler Masa Tenisi ve Yüzme Yarışmaları Tamamlandı

Yazan 

2017–2018 Eğitim Öğretim yılı 24 Kasım Öğretmenler günü kutlamaları kapsamında, Gebze Kaymakamlığı,  Gebze Belediyesi, Gebze Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerimizce ortaklaşa düzenlenen Gebze Öğretmenler (BAY-BAYAN) Ferdi Masa Tenisi Turnuvası ve  Ferdi Yüzme Yarışmaları tamamlandı.

 

20 Kasım 2017 Pazartesi ve 21 Kasım 2017 Salı günü gerçekleştirilen Ferdi Masa Tenisi ve Ferdi Yüzme yarışmaları Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası ilçelerinde görev yapan 78 öğretmenimizin ferdi katılımı ile gerçekleşti. 

 

ÖDÜL TÖRENİ : Aşağıdaki branşlarda dereceye giren öğretmenlerimize Gebze Belediyesi ve İlçe Spor Müdürlüğümüzce sağlanan ödülleri 23 Kasım 2017 Perşembe günü Saat 20:30 da Gebze Spor Salonunda gerçekleştirilecek olan ödül töreninde takdim edilecektir.

FİNAL PROGRAMI 

TARİH : 23 Kasım 2017 Perşembe 

YER : Gebze Spor Salonu

  • Saat 19:00  Bayan Öğretmenler Futsal Üçüncülük Karşılaşması (Darıca Ortaokulu - Mimar Sinan Ortaokulu)
  • Saat 19:45  Bayan Öğretmenler Futsal Final Karşılaşması (TOV MTAL - Mustafapaşa Ortaokulu)
  • Saat 20:30  Ödül Töreni ( Ferdi Masa Tenisi, Ferdi Yüzme Yarışmaları, Voleybol , Futsal) 

 

FERDİ SONUÇLAR

BAYAN ÖĞRETMENLER FERDİ MASA TENİSİ TURNUVASI SONUÇLARI

  1. BURÇİN SAYAN (Gebze Sarkuysan Anadolu Lisesi)
  2. KÜBRA YÜCEL (Gebze Ticaret Odası Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi)
  3. CANAN KALEM (Gebze Koç Ortaokulu)

ERKEK ÖĞRETMENLER FERDİ MASA TENİSİ TURNUVASI SONUÇLARI

  1. SERKAN BULUT (Gebze İnönü Ortaokulu)
  2. RAŞİT KARAKUŞ (Gebze İmam Hatip Anadolu Lisesi)
  3. SADIK YAŞAR (Darıca Ortaokulu)

 

BAYAN ÖĞRETMENLER 50 METRE SERBEST STİL YÜZME YARIŞMALARI SONUÇLARI

  1. AYÇA ASLIHAN GÜNDÜZ 39.80 (Darıca Ortaokulu)
  2. KADER ÇETİN  41.30 (Darıca Final Okulları)
  3. Duygu YÜKSEL 42.35 (Gebze Sarkuysan Anadolu Lisesi)

ERKEK ÖĞRETMENLER 50 METRE SERBEST STİL YÜZME YARIŞMALARI SONUÇLARI

  1. CANER ŞEN 34.20 (Darıca Neşet Yalçın Anadolu Lisesi)
  2. SONER GÜVENDİREN 35.80  (Darıca İmam Hatip Ortaokulu)
  3. SERDAR CAN 37.70 (Darıca Ressam Osman Hamdi Bey Ortaokulu)
Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95