Pazartesi, 21 Kasım 2016 11:38

Öğretmenler Masa Tenisi Turnuvası Fikstürü Yayınlandı

Yazan 

24 kasım Öğretmenler Günü kutlamaları kapsamında Gebze ilçesinde görev yapan Öğretmenlerimize yönelik düzenlenen Masa Tenisi ve Futsal Turnuvası katılım listesidir.

 

BAYANLAR FİKSTÜRÜ İNDİR

 

ERKEKLER FİKSTÜRÜ İNDİR

 

BAYAN ÖĞRETMENLER MASA TENİSİ TURNUVASI (FERDİ)

  1. DUYGU YÜKSEL - SARKUYSAN AL
  2. KÜBRA YÜCEL - KANUNİ SBMTAL
  3. CANAN KALEM - KOÇ OO
  4. BURÇİN ŞAYAN - SARKUYSAL AL
  5. SİBEL KARACORA - ÖZEL HAZAL KOLEJİ
  6. KADER ÇETİN - ÖZEL HAZAL KOJEJİ

 

ERKEK ÖĞRETMENLER MASA TENİSİ TURNUVASI (FERDİ)

  1. ALPER BACANAK - ZÜBEYDE HANIM OO
  2. AHMET NALÇA - ZÜBEYDE HANIM OO
  3. İSMAİL SAYIN - SARKUYSAN AL
  4. SELİM SEVİM - FATİH MTAL
  5. ERKAK YILDIRIM FATİH MTAL
  6. SAVAŞ KAVURANLAR - ATATÜRK AL
  7. FATİH TATAR - FATİH MTAL
  8. YAŞAR MERT - ÖZEL KERVAN ASMTAL
  9. SERKAN BULUT - İNÖNÜ OO
  10. ERKAN ACUR - ARİF NİHAT ASYA OO
  11. HASAN KARADAĞ - ARİF NİHAT ASYA OO
  12. ÖMER KORKMAZ - PELİTLİ HALİL ÇELİK OO
  13. ENGİN BERBER - MİMAR SİNAN OO
  14. ONUR ARİF ÇİLER - ÖZEL HAZAL OO
  15. RAŞİT KARAKUŞ -  İMAM HATİP AL
  16. SAİM ARSLAN - özel hazal KOLEJİ
  17. BURAK BAŞ - özel Hazal KOLEJİ
  18. YUNUS YAMANER - SARKUYSAL AL
  19. Ahmet Bektaş - Diler Demir Ortaokulu 
  20. Cahit Çankılıç - İnönü Ortaokulu 
  21. Alper Sertkaya - İlyasbey Ortaokulu 
  22. Şefik Boğatır - 50. Yıl Crhsyler Ortaokulu

 

KURA TOPLANTISI : 21 KASIM 2016 PAZARTESİ SAAT 17:30 GEBZE SPOR SALONU BASIN ODASI (KATILIM ZORUNLU DEĞİLDİR)

MÜSABAKA PROGRAMI : MÜSABAKALAR 22 KASIM 2016 SALI SAAT 19:00 DA GEBZE SPOR SALONUNDA BAŞLAYACAK OLUP TÜM SPORCULARIN EN GEÇ 18:50 DE SPOR SALONUNDA HAZIR BULUNMALARI GEREKMEKTEDİR. AYRICA SPORCULARIN MÜSABAKA RAKETLERİ YANLARINDA GETİRMELERİ ÖNEMLE DUYURULUR...

MÜSABAKALAR KAZANILMIŞ 3 SET ÜZERİNDEN OYNATILACAK OLUP HER GAME 11 SAYI ÜZERİNDEN DEĞERLENDİRİLECEKTİR.

 

ÖĞRETMENLER FUTSAL (ERKEKLER LİGİ)

EKLENECEKTİR

ÖĞRETMENLER FUTSAL (BAYANLAR LİGİ)

  1. YUNUS EMRE ORTAOKULU
  2. KOÇ ORTAOKULU
  3. ÖZEL HAZAL KOLEJİ
  4. ZAFER İLKOKULU
  5. GEBZE KOLEJİ 
  6. MİMAR SİNAN ORTAOKULU
  7. 50. YIL CHRYSLER ORTAOKULU

FUTSAL SON BAŞVURU TARİHİ 24 KASIM 2016 PERŞEMBE SAAT 17.30

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95

 

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.