Perşembe, 22 Aralık 2016 15:33

Genç Erkekler Futbol Güncel Sonuç 2016-2017

Yazan 

2016-2017 Kocaeli Okul Sporları Genç Erkekler Futbol İl Birinciliği Gebze Darıca Dilovası Grup Müsabakaları Sonuçları 

FOTO ALBÜM İÇİN TIKLAYIN

 

 

2016-2017 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI

 FUTBOL GENÇ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

 

1

DERİNCE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

DERİNCE

2

DERİNCE NECİP FAZIL A.L.

DERİNCE

3

DARICA ASLAN ÇİMENTO MES VE TEK A.L.

DARICA

4

DENİZYILDIZLARIMES VE TEK A.L.

DARICA

5

DİLOVASI ÇOK PROGRAMLI MES VE TEK A.L.

DİLOVASI

6

ÖZEL ENKA MES VE TEK A.L

DİLOVASI

7

ÖZEL ADIM MES VE TEK A.L

İZMİT

8

GEBZE STFA MES VE TEK A.L

GEBZE

9

GEBZE FATİH SULTAN MEHMET A.L.

GEBZE

10

GEBZE SÜLEYMAN DEMİREL A.L.

GEBZE

11

BARBAROS HAYRETTİN ANA A.L.

GÖLCÜK

12

ORUÇ REİS A.L.

KÖRFEZ

13

KÖRFEZ MES VE TEK A.L

KÖRFEZ

14

FEVZİYE TEZCAN MES VE TEK A.L

KARTEPE

15

KARTEPE YILDIZ ENTEGRE MES VE TEK A.L

KARTEPE

16

MAŞUKİYE A.L.

KARTEPE

17

KOCAELİ HAYRETTİN GÜRSOY SPOR L.

KARTEPE

18

KAMER ÖNCEL MES VE TEK A.L

KARTEPE

19

İZMİT MES VE TEK A.L

İZMİT

20

ATATÜRK MES VE TEK A.L.

İZMİT

21

ÖZEL GEBZE DEVA MES VE TEK A.L

GEBZE

22

ÖZEL KALE MES VE TEK A.L

GEBZE

23

KARŞIYAKA TÜPRAŞA ÇPL

BAŞİSKELE

 

MERKEZ GRUPLARI

A GRUBU

B GRUBU

1- İZMİT MES VE TEK A.L

1- ORUÇ REİS A.L.

2- ÖZEL ADIM MES VE TEK A.L

2- DERİNCE NECİP FAZIL A.L.

3- BARBAROS HAYRETTİN  A.L.

3- KARŞIYAKA TÜPRAŞ ÇPL

 

C GRUBU

1-DERİNCE ANADOLU İHL.

2- KÖRFEZ MES VE TEK A.L

3- ATATÜRK MES VE TEK A.L. 

GEBZE-DİLOVASI-DARICA GRUPLARI

D GRUBU

E GRUBU

1- DENİZYILDIZLARI MES VE TEK A.L.

1- DİLOVASI ÇOK PR. MES VE TEK A.L.

2- GEBZE SÜLEYMAN DEMİREL A.L.

2- ÖZEL KALE MES VE TEK A.L

3- GEBZE STFA MES VE TEK A.L

3- ÖZEL ENKA MES VE TEK A.L

 

 

F GRUBU

1- GEBZE FATİH SULTAN MEHMET A.L.

2- ASLAN ÇİMENTO MES VE TEK A.L.

3- ÖZEL GEBZE DEVA MES VE TEK A.L

KARTEPE GRUBU

G GRUBU

1- KOCAELİ HAYRETTİN GÜRSOY SPOR L.

2-FEVZİYE TEZCAN MES VE TEK A.L

3- YILDIZ ENTEGRE MES VE TEK A.L

4- MAŞUKİYE A.L.

5- KAMER ÖNCEL MES VE TEK A.L

NOT: 3 LÜ GRUPLARDAN 1, 5 Lİ GRUPLARDAN 2 TAKIM 8 Lİ ELEME TURUNA KALACAK VE MAÇLARINI ELEME USULÜNE GÖRE OYNAYACAKLARDIR.

ELEME TURU

 

1

A  1

     

2

C  1

 

   

3

F  1

 

   

4

B  1

 

 

5

D  1

 

 

6

G  2

7

E  1

 

 

8

G  1

   

 

  

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

13 ARALIK 2016

 SALI

10.00

KOCAELİ HAYRETTİN GÜRSOY SPOR L. – MAŞUKİYE A.L.

ARSLANBEY S.

11.30

FEVZİYE TEZCAN MES VE TEK A.L – YILDIZ ENTEGRE MES VE TEK A.L

ARSLANBEY S.

15 ARALIK 2016 PERŞEMBE

10.00

KAMER ÖNCEL MES VE TEK A.L – YILDIZ ENTEGRE MES VE TEK A.L

ARSLANBEY S.

11.30

KOCAELİ HAYRETTİN GÜRSOY SPOR L. – FEVZİYE TEZCAN MES VE TEK A.L

ARSLANBEY S.

19 ARALIK 2016 PAZARTESİ

10.00

MAŞUKİYE A.L. – FEVZİYE TEZCAN MES VE TEK A.L

ARSLANBEY S.

11.30

KAMER ÖNCEL MES VE TEK A.L – KOCAELİ HAYRETTİN GÜRSOY SPOR L.

ARSLANBEY S.

10.00

İZMİT MES VE TEK A.L – ÖZEL ADIM MES VE TEK A.L

M.ALİ KAĞITÇI S.

11.30

ORUÇ REİS A.L. – DERİNCE NECİP FAZIL A.L.

M.ALİ KAĞITÇI S.

 

DERİNCE ANADOLU İHL. – KÖRFEZ MES VE TEK A.L

 

10.00

DENİZYILDIZLARI MES VE TEK A.L. – GEBZE SÜLEYMAN DEMİREL A.L.

4-2

11.30

DİLOVASI ÇOK PR. MES VE TEK A.L. – ÖZEL KALE MES VE TEK A.L

3-0

13.00

GEBZE FATİH SULTAN MEHMET A.L. – ASLAN ÇİMENTO MES VE TEK A.L.

1-4

22 ARALIK 2016 PERŞEMBE

10.00

YILDIZ ENTEGRE MES VE TEK A.L – KOCAELİ HAYRETTİN GÜRSOY SPOR L.

ARSLANBEY S.

11.30

MAŞUKİYE A.L. – KAMER ÖNCEL MES VE TEK A.L

ARSLANBEY S.

10.00

ÖZEL GEBZE DEVA MES VE TEK A.L – GEBZE FATİH SULTAN MEHMET A.L.

1-3

11.30

ÖZEL ENKA MES VE TEK A.L – DİLOVASI ÇOK PR. MES VE TEK A.L.

0-5

13.00

GEBZE STFA MES VE TEK A.L – DENİZYILDIZLARI MES VE TEK A.L.

2 - *2

10.00

ATATÜRK MES VE TEK A.L. – DERİNCE ANADOLU İHL.

M.ALİ KAĞITÇI S.

11.30

KARŞIYAKA TÜPRAŞ ÇPL – ORUÇ REİS A.L.

M.ALİ KAĞITÇI S.

13.00

BARBAROS HAYRETTİN  A.L. – İZMİT MES VE TEK A.L

M.ALİ KAĞITÇI S.

27 ARALIK 2016

 SALI

10.00

FEVZİYE TEZCAN MES VE TEK A.L – KAMER ÖNCEL MES VE TEK A.L

ARSLANBEY S.

11.30

YILDIZ ENTEGRE MES VE TEK A.L – MAŞUKİYE A.L.

ARSLANBEY S.

10.00

ÖZEL ADIM MES VE TEK A.L – BARBAROS HAYRETTİN  A.L.

M.ALİ KAĞITÇI S.

11.30

DERİNCE NECİP FAZIL A.L. – KARŞIYAKA TÜPRAŞ ÇPL

M.ALİ KAĞITÇI S.

 

KÖRFEZ MES VE TEK A.L – ATATÜRK MES VE TEK A.L.

 

10.00

GEBZE SÜLEYMAN DEMİREL A.L. – GEBZE STFA MES VE TEK A.L

0-3

11.30

ÖZEL KALE MES VE TEK A.L – ÖZEL ENKA MES VE TEK A.L

7-0

13.00

ASLAN ÇİMENTO MES VE TEK A.L. – ÖZEL GEBZE DEVA MES VE TEK A.L

1-2

29 ARALIK 2016 PERŞEMBE

10.00

A  1 – C  1 1.MAÇ

M.ALİ KAĞITÇI S.

11.30

F1 (Arslan Çimento ) – B1      2.MAÇ

M.ALİ KAĞITÇI S.

13.00

D1 (Deniz Yıldızları) – G2      3.MAÇ

M.ALİ KAĞITÇI S.

14.30

E1 (Dilovası ÇPL) – G1          4.MAÇ

M.ALİ KAĞITÇI S.

2 OCAK 2017 PAZARTESİ

11.30

1.MAÇ – 2. MAÇ GALİBİ          5. MAÇ

M.ALİ KAĞITÇI S.

13.00

3. MAÇ – 4. MAÇ GALİBİ        6. MAÇ

M.ALİ KAĞITÇI S.

5 OCAK 2017 PERŞEMBE

11.30

MAĞLUPLAR

M.ALİ KAĞITÇI S.

13.00

GALİPLER 

M.ALİ KAĞITÇI S.

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ.

 

TERTİP KURULU

 

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95

 

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.