Perşembe, 15 Mart 2018 12:07

18 Mart Çanakkale Şehitlerimizi Anma Koşusu Sonuçları

Yazan 

18 MART ÇANAKKALE ŞEHİTLERİMİZİ ANMA KOŞUSU SONUÇLARI

Gebze Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce düzenlenen 18 Mart Çanakkale Şehitlerimizi anma koşusu Gebze Alaettin Kurt Stadında saat 11:00 da başladı.

187 sporcu öğrencinin katılımı ile gerçekleştirilen Çanakkale Şehitlerimizi anma koşusunda dereceye giren sporcuların ödülleri 19 Mart 2018 Pazartesi günü Saat 10:30 da Gebze Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek olan programda takdim edilecektir. 

 

KÜÇÜK KIZLAR 800 METRE

  1. ZEHRA BETÜL ENDER - KOÇ ORTAOKULU
  2. KARDELEN ÖZTÜRK - FARABİ ORTAOKULU
  3. KÜBRA YÜCEL - ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU

 

KÜÇÜK ERKEKLER 800 METRE

  1. FURKAN SUZAN - KOÇ ORTAOKULU
  2. YUSUF SELİM ÜNLÜ - GEBZE İMAM HATİP ORTAOKULU
  3. MUHAMMED SELİM EKİNCİ - GEBZE İMAM HATİP ORTAOKULU

 

YILDIZ KIZLAR 1000 METRE  

  1. ERVANUR ÖZTÜRK - KOÇ ORTAOKULU
  2. SİMAY YILMAZ - KOÇ ORTAOKULU
  3. AYŞEGÜL DİREK - FARABİ ORTAOKULU

 

YILDIZ ERKEKLER 1000 METRE

  1. HÜSAMETTİN KILIÇ - ADEM YAVUZ ORTAOKULU
  2. CUMHUR ÖZTÜRK - GEBZE İMAM HATİP ORTAOKULU
  3. ENSER ÖZÇELİK - SULTAN ORHAN ORTAOKULU

 

GENÇ KIZLAR 1200 METRE

  1. KADER KURT - CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ
  2. DERYA BAŞTAŞ - ÇOLAKOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
  3. ŞİRİN BEYZA İSKENDER - ANİBAL ANADOLU LİSESİ

 

GENÇ ERKEKLER 1200 METRE

  1. FURKAN ŞARE - SARKUYSAN ANADOLU LİSESİ
  2. KADİR KOCAMAN - GEBZE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
  3. MUSA GÜNEŞ - GEBZE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

 

ÖNEMLİ DUYURU : Yukarıda ismi yazan sporcu öğrencilerimizin 19 Mart 2018 Pazartesi günü Saat 10:30 da gerçekleştirilecek olan Çanakkale Şehitlerimizi Anma programında spor kıyafetleri ile (Eşofman) hazır bulundurulmaları gerekmektedir. 

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95