Pazartesi, 13 Şubat 2017 15:21

Genç Kızlar Futsal İl Birinciliği Güncel Sonuçlar 2017

Yazan 

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Genç Kızlar Futsal Kocaeli İl Şampiyonluğu Grup Müsabakaları ve Güncel Sonuçlar

 

 

2016-2017 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI

 FUTSAL GENÇ KIZLAR FİKSTÜRÜ

 

1

GOSB TADIM JALE YÜCEL MES VE TEK A.L.

ÇAYIROVA

2

ŞEHİT İLHAN KARTAL A.L.

ÇAYIROVA

3

DARICA ASLAN MES VE TEK A.L.

DARICA

4

İZMİT MUALLİM NACİ A.L.

İZMİT

5

ÖZEL ADIM MES VE TEK A.L.

İZMİT

6

GEBZE ANİBAL A.L.

GEBZE

7

GEBZE FATİH MES VE TEK A.L.

GEBZE

8

SARKUYSAN A.L.

GEBZE

9

GEBZE SÜLEYMAN DEMİREL A.L.

GEBZE

10

CUMHURİYET A.L.

GEBZE

11

GEBZE ATATÜRK A.L.

GEBZE

12

GÖLCÜK ÇAKABEY A.L. 

GÖLCÜK

13

TÜPRAŞ 50. YİL A.L. 

KÖRFEZ

14

KOCAELİ H GÜRSOY SPOR LİSESİ

KARTEPE

15

YAHYA KAPTAN MES VE TEK A.L.

İZMİT

16

ŞEHİT ÖZCAN KAN FEN LİSESİ 

İZMİT

17

ÖZEL GEBZE DEVA MES VE TEK A.L.

GEBZE

18

BARBAROS HAYRETTİN A.L.

GÖLCÜK

 

MERKEZ GRUPLARI

A GRUBU

B GRUBU

1- BARBAROS HAYRETTİN A.L.

1- İZMİT MUALLİM NACİ A.L.

2- TÜPRAŞ 50. YİL A.L. 

2- KOCAELİ H GÜRSOY SPOR LİSESİ

3- YAHYA KAPTAN MES VE TEK A.L.

3- ŞEHİT ÖZCAN KAN FEN LİSESİ 

4- GÖLCÜK ÇAKABEY A.L. 

4- ÖZEL ADIM MES VE TEK A.L.

 

GEBZE-ÇAYIROVA-DARICA GRUPLARI

C GRUBU

D GRUBU

1- DARICA ASLAN MES VE TEK A.L.

1- CUMHURİYET A.L.

2- GEBZE FATİH MES VE TEK A.L.

2- GEBZE ATATÜRK A.L.

3- ÖZEL GEBZE DEVA MES VE TEK A.L.

3- GEBZE ANİBAL A.L.

4- SARKUYSAN A.L.

4- GOSB TADIM JALE Y. MES VE TEK A.L.

5- GEBZE SÜLEYMAN DEMİREL A.L.

5- ŞEHİT İLHAN KARTAL A.L.

  

NOT: GRUPLARINI İLK 2 SIRADA TAMAMLAYAN TAKIMLAR, 8 Lİ ELEME TURUNA KALACAK VE MAÇLARINI ELEME USULÜNE GÖRE OYNAYACAKLARDIR.

 

ELEME TURU

1

C 1

     

2

A  1

 

   

3

B  1

 

   

4

C  2

 

 

5

D 2

 

 

6

A  2

7

B  2

 

 

8

D 1

   

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

8 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA

10.00

DARICA ASLAN MES VE TEK A.L. – GEBZE SÜLEYMAN DEMİREL A.L.

5-0

10.45

GEBZE FATİH MES VE TEK A.L. – SARKUYSAN A.L.

2-3

11.30

CUMHURİYET A.L.  – ŞEHİT İLHAN KARTAL A.L.

6-0

12.15

GEBZE ATATÜRK A.L.  – GOSB TADIM JALE YÜCEL MES VE TEK A.L.

*4-4

 

10 ŞUBAT 2017    CUMA

10.00

GEBZE ANİBAL A.L.  – CUMHURİYET A.L.

1-6

10.45

ŞEHİT İLHAN KARTAL A.L.  – GEBZE ATATÜRK A.L.

5-4

11.30

ÖZEL GEBZE DEVA MES VE TEK A.L. – DARICA ASLAN MES VE TEK A.L.

2-6

12.15

GEBZE SÜLEYMAN DEMİREL A.L.  – GEBZE FATİH MES VE TEK A.L.

4-0

13 ŞUBAT 2017

PAZARTESİ

 

 

 

10.00

BARBAROS HAYRETTİN A.L. – GÖLCÜK ÇAKABEY A.L. 

HASAN GEMİCİ

10.45

TÜPRAŞ 50. YİL A.L.   – YAHYA KAPTAN MES VE TEK A.L.

HASAN GEMİCİ

11.30

İZMİT MUALLİM NACİ A.L. – ÖZEL ADIM MES VE TEK A.L.

HASAN GEMİCİ

12.15

KOCAELİ H GÜRSOY SPOR LİSESİ – ŞEHİT ÖZCAN KAN FEN LİSESİ 

HASAN GEMİCİ

10.00

ÖZEL GEBZE DEVA MES VE TEK A.L. – GEBZE FATİH MES VE TEK A.L.

2-1

10.45

SARKUYSAN A.L.  – GEBZE SÜLEYMAN DEMİREL A.L.

*3-3

11.30

GEBZE ANİBAL A.L.  – GEBZE ATATÜRK A.L.

1-6

12.15

GOSB TADIM JALE YÜCEL MES VE TEK A.L. – ŞEHİT İLHAN KARTAL A.L.

0-4

15 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA

10.00

İZMİT MUALLİM NACİ A.L. – ŞEHİT ÖZCAN KAN FEN LİSESİ 

HASAN GEMİCİ

10.45

ÖZEL ADIM MES VE TEK A.L. – KOCAELİ H GÜRSOY SPOR LİSESİ

HASAN GEMİCİ

11.30

BARBAROS HAYRETTİN A.L. – YAHYA KAPTAN MES VE TEK A.L.

HASAN GEMİCİ

12.15

GÖLCÜK ÇAKABEY A.L.   – TÜPRAŞ 50. YİL A.L. 

HASAN GEMİCİ

10.00

CUMHURİYET A.L.  – GEBZE ATATÜRK A.L.

9-1

10.45

GEBZE ANİBAL A.L.  – GOSB TADIM JALE YÜCEL MES VE TEK A.L.

0-2

11.30

DARICA ASLAN MES VE TEK A.L. –GEBZE FATİH MES VE TEK A.L.

4-0

12.15

ÖZEL GEBZE DEVA MES VE TEK A.L. – SARKUYSAN A.L.

0-4

16 ŞUBAT 2017 PERŞEMBE

10.00

BARBAROS HAYRETTİN A.L. – TÜPRAŞ 50. YİL A.L. 

HASAN GEMİCİ

10.45

YAHYA KAPTAN MES VE TEK A.L. – GÖLCÜK ÇAKABEY A.L. 

HASAN GEMİCİ

11.30

İZMİT MUALLİM NACİ A.L. – KOCAELİ H GÜRSOY SPOR LİSESİ

HASAN GEMİCİ

12.15

ŞEHİT ÖZCAN KAN FEN LİSESİ   – ÖZEL ADIM MES VE TEK A.L.

HASAN GEMİCİ

10.00

DARICA ASLAN MES VE TEK A.L. – SARKUYSAN A.L.

0-6

10.45

ÖZEL GEBZE DEVA MES VE TEK A.L. – GEBZE SÜLEYMAN DEMİREL A.L.

0-5

11.30

CUMHURİYET A.L.  – GOSB TADIM JALE YÜCEL MES VE TEK A.L.

6-1

12.15

GEBZE ANİBAL A.L.  – ŞEHİT İLHAN KARTAL A.L.

1-3

20 ŞUBAT 2017 PAZARTESİ

10.00

(SARKUYSAN AL C  1) – A  1 1.MAÇ

R.TOPALOĞLU S.S

10.45

B  1 – (C 2 ARSLAN ÇİMENTO )  2.MAÇ

R.TOPALOĞLU S.S

11.30

(ŞEHİT İLHAN KARTAL D  2) – A  2  3.MAÇ

R.TOPALOĞLU S.S

12.15

B  2 – (D  1 CUMHURİYET AL)  4.MAÇ

R.TOPALOĞLU S.S

22 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA

11.30

1.MAÇ – 2. MAÇ GALİBİ 5.MAÇ

R.TOPALOĞLU S.S

12.15

3. MAÇ – 4. MAÇ GALİBİ 6.MAÇ

R.TOPALOĞLU S.S

24 ŞUBAT 2017

CUMA

14.00

MAĞLUPLAR 7.MAÇ 3-4 MAÇI

R.TOPALOĞLU S.S

14.45

GALİPLER 8.MAÇ FİNAL

R.TOPALOĞLU S.S

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ.

TERTİP KURULU

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95

 

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.