Perşembe, 09 Mart 2017 18:51

Futsal Yıldız (Kız-Erkek) Grup Müsabaka Fikstürü-Sonuçlar

Yazan 

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Türkiye Okul Sporları Yıldız Erkekler ve Yıldız Kızlar Grup Müsabaka Fikstürleri Aşağıda Yer Almaktadır.         

 

FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP MÜSABAKA FİKSTÜRÜ İNDİR

FUTSAL YILDIZ ERKEKLER GRUP MÜSABAKA FİKSTÜRÜ İNDİR

 

KIZLAR GRUP MÜSABAKALARI  

2016-2017 TÜRKİYE OKUL SPORLARI 

FUTSAL YILDIZ KIZLAR GRUP MÜSABAKALARI FİKSTÜRÜ

10/12 MART

ÇAYIROVA / KOCAELİ

1

UFUKTEPE ORTAOKULU

ANKARA

2

MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU

BİLECİK

3

CANİP BAYSAL ORTAOKULU

BOLU

4

LÜTFİ EGE ORTAOKULU

DENİZLİ

5

ANADOLU KALKINMA VAKFI ORTAOKULU

DÜZCE

6

MİMAR SİNAN ORTAOKULU

EDİRNE

7

RASATHANE ORTAOKULU

İSTANBUL

8

SERGEN ORTAOKULU

KIRKLARELİ

9

FETHİYE MERKEZ ATATÜRK ORTAOKULU

MUĞLA

10

ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU

SAKARYA

11

GAZİ ABDURRAHMAN ORTAOKULU

YALOVA

12

FERİT BAHRİYE ERGİL ORTAOKLU

İZMİR

 

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- MUĞLA /grup 1. oldu.

1- KIRKLARELİ

2- BİLECİK

2- ANKARA

3- EDİRNE

3- SAKARYA /grup 1. oldu.

4- BOLU

4- YALOVA

 

C GRUBU

1- DENİZLİ

2- DÜZCE / grup 1. oldu.

3- İZMİR

 

 

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

10 MART 2017 CUMA

11.00

MUĞLA – BOLU

1-1*

11.45

BİLECİK – EDİRNE

2-0

14.00

KIRKLARELİ – YALOVA

3-0

14.45

ANKARA – SAKARYA

1-2

15.30

DENİZLİ – DÜZCE

0-0*

 

11 MART 2017 CUMARTESİ

10.00

MUĞLA – EDİRNE

0-0*

10.45

BOLU – BİLECİK

*1-1

11.30

KIRKLARELİ – SAKARYA

0-3

12.15

YALOVA – ANKARA

0-2

13.00

İZMİR – DENİZLİ

7-1

 

12 MART 2017 PAZAR

10.00

MUĞLA – BİLECİK

3-0

10.45

 EDİRNE – BOLU

3-0

11.30

KIRKLARELİ – ANKARA

1-1*

12.15

SAKARYA – YALOVA

4-2

13.00

DÜZCE – İZMİR

2-0

 

ERKEKLER GRUP MÜSABAKALARI  

        

2016-2017 TÜRKİYE OKUL SPORLARI 

FUTSAL YILDIZ ERKEKLER GRUP MÜSABAKALARI FİKSTÜRÜ

10/12 MART

GEBZE / KOCAELİ

1

GAZİ OSMAN PAŞA ORTAOKULU

ANKARA

2

MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU

BİLECİK

3

YUNUS EMRE ORTAOKULU

BOLU

4

ATATÜRK ORTAOKULU

DENİZLİ

5

GÜMÜŞOVA İMAM HATİP ORTAOKULU

DÜZCE

6

LALA ŞAHİNPAŞA ORTAOKULU

EDİRNE

7

ORHANGAZİ ORTAOKULU

İSTANBUL

8

AHMET YENER ORTAOKULU

KIRKLARELİ

9

ZÜBEYDE HANIM ORTAOKULU

SAKARYA

10

CUMHURİYET ORTAOKULU

YALOVA

11

RAHMİYE MALCIOĞLU ORTAOKULU

BURSA

12

NEVVAR SALİH İŞGÖREN ORTAOKULU

İZMİR

 

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- İZMİR

1- BOLU

2- KIRKLARELİ

2- İSTANBUL / grup 1. oldu.

3- DENİZLİ /grup 1. oldu.

3- DÜZCE

4- EDİRNE

4- ANKARA

 

C GRUBU

1- YALOVA

2- BİLECİK

3- SAKARYA

4- BURSA / grup 1. oldu.

 

  

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

10 MART 2017 CUMA

10.30

İZMİR– EDİRNE

12-1

11.15

KIRKLARELİ – DENİZLİ

5-7

12.00

BOLU – ANKARA

  2-2*

14.00

İSTANBUL – DÜZCE

*2-2

14.45

YALOVA – BURSA

3-6

15.30

BİLECİK – SAKARYA

3-7

 

11 MART 2017 CUMARTESİ

10.00

İZMİR– DENİZLİ

1-1*

10.45

EDİRNE – KIRKLARELİ

2-2*

11.30

BOLU – DÜZCE

3-4

12.15

ANKARA – İSTANBUL

0-6

13.00

YALOVA – SAKARYA

8-3

13.45

BURSA – BİLECİK

2-1

 

12 MART 2017 PAZAR

10.00

 İZMİR– KIRKLARELİ

3-0

10.45

 DENİZLİ – EDİRNE

9-0

11.30

BOLU  – İSTANBUL

3-10

12.15

DÜZCE – ANKARA

3-1

13.00

YALOVA – BİLECİK

3-3*

13.45

SAKARYA – BURSA

1-2

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ.

 

 

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95

 

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.