Perşembe, 20 Nisan 2017 20:17

23 Nisan Ferdi Spor Etkinlikleri Sonuçları

Yazan 

Gebze Kaymaklığı, Gebze Belediyesi, Gebze Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları kapsamında düzenlenen Spor Şenlikleri sonuçlarıdır.

 

ÖNEMLİ DUYURU (ÖDÜL TÖRENİ) : Aşağıda yer alan sporculara ödülleri 23 Nisan 2017 Pazar günü Saat 11:00 da Gebze Spor Salonunda düzenlenecek olan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Programında takdim edilecektir. 

KROS YARIŞMALARI

  • Küçük Kızlar 
  1. KÜBRA YÜCEL  - ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU
  2. KARDELEN ÖZTÜRK  - FARABİ ORTAOKULU
  3. AZRA ÇOBAN  - YUNUS EMRE ORTAOKULU
  • Küçük Erkekler
  1. MEHMET CUMHUR CAN ÖZTÜRK - İMAM HATİP ORTAOKULU
  2. UTKU ATASOY  - KOÇ ORTAOKULU
  3. ALAATTİN DAĞ  - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU
  • Yıldız Kızlar
  1. ŞEYMANUR FATMA SÖZBİR   - KOÇ ORTAOKULU
  2. ERVANUR ÖZTÜRK   - KOÇ ORTAOKULU
  3. SİMAY YILMAZ   - KOÇ ORTAOKULU
  • Yıldız Erkekler
  1. YUNUS EFE   - KOÇ ORTAOKULU
  2. KADİR AYDIN   - MUZAFFER ALTINTAŞ İMAM HATİP ORTAOKULU
  3. HASAN EMİR ATALAY  - ÖZEL PELİKAN ORTAOKULU

 

YÜZME YARIŞMALARI

  • Küçük Kızlar
  1. SİNEM VATANSEVER  - ÖZEL AÇI ORTAOKULU
  2. EYLÜL ZEHRA ŞİRİN  -  ÖZEL AÇI ORTAOKULU
  3. ZEYNEP ESMA ERDOĞAN - 50.YIL CRHSLER ORTAOKULU
  • Küçük Erkekler
  1. AYBARS YILLIKYILMAZ  - MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ORTAOKULU
  2. YUSUF EFE KOZALLIK  - MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ORTAOKULU
  3. METE ÇEVİK - 50. YIL CRHSLER ORTAOKULU
  • Yıldız Kızlar
  1. CEYDA TOKER - MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ORTAOKULU
  2. BEYZA GELMİŞ   - İNÖNÜ ORTAOKULU
  3. SELİN PEHLİVANOĞLU - MESUDE İŞMAN ORTAOKULU
  • Yıldız Erkekler
  1. CEMAL CENK TUNCER  - İNÖNÜ ORTAOKULU
  2. ERTUĞ TÜZE   - MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ORTAOKULU
  3. EFE KOCABAŞ - 50. YIL CRHSLER ORTAOKULU

 

MASA TENİSİ

  • Küçük Kızlar
  1. TUĞBA SAMAT   - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU
  2. DİLEK OLGAÇ - TAVŞANLI ORTAOKULU
  3. ŞEVAL APAYDIN - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU
  • Küçük Erkekler
  1. EMİRHAN MALKOÇ - HİSAR KOLEJİ
  2. EFE ÖNDER BİLGİN - İNÖNÜ ORTAOKULU
  3. MERT ŞAHİN  - HİSAR KOLEJİ
  • Yıldız Kızlar
  1. SUDENAZ AYAZ  - TAVŞANLI ORTAOKULU
  2. ÖZLEM YÖRÜK - YUNUS EMRE ORTAOKULU
  3. DİLAY POLAT  - TAVŞANLI ORTAOKULU
  • Yıldız Erkekler
  1. ŞÜKRÜ EFE YALÇIN  - İNÖNÜ ORTAOKULU
  2. GÖKHAN BECİ - İNÖNÜ ORTAOKULU
  3. GÖRKEM BATIR - İNÖNÜ ORTAOKULU
Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95

 

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.