Perşembe, 04 Ekim 2018 14:11

Gebze'nin Kurtuluşu Koşusu Tamamlandı. Güncel Sonuçlar

Yazan 

12 EKİM GEBZE'NİN KURTULUŞU KOŞUSU TAMAMLANDI.

Gebze Kaymakamlığı, Gebze Belediyesi, Gebze Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince 12 Ekim Gebze'nin Kurtuluşu kutlamaları kapsamında ortaklaşa düzenlenen okullararası Küçükler, Yıldızlar ve Gençler GEBZE'NİN KURTULUŞU KOŞUSU 4 Ekim 2018 Perşembe günü Saat 11:00 da Gebze Alaettin Kurt Stadında koşuldu.

•Küçük Kızlar 800 metre

•Küçük Erkekler 800 metre

•Yıldız Kızlar 1000 metre

•Yıldız Erkekler 1200 metre

•Genç Kızlar 1200 metre

•Genç Erkekler 1600 metre

kategorilerinde dereceye giren aşağıda isimleri yazılı sporcu öğrencilerimize ödülleri ve madalyaları 12 Ekim 2018 Cuma günü Saat 10:00 da Gebze Anadolu İmam Hatip Anadolu Lisesi salonunda gerçekleştirilecek olan Kutlama Programında takdim edilecektir. Öğrencilerin Beden Eğitimi Öğretmenleri nezaretinde en geç saat 10:00 da ilgili programda hazır bulunmaları gerekmektedir.

Katılım sağlayan tüm okullarımıza, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize kurumlarımız adına teşekkür ederiz.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

KÜÇÜK KIZLAR 800 metre

  1. SİMA KANAT - KOÇ  ORTAOKULU
  2. NAZAR BAĞLAN - KİRAZPINAR ORTAOKULU
  3. SEVDA BALIKÇI - ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU

KÜÇÜK ERKEKLER 800 METRE

  1. EMİR TÜRKKAN - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU
  2. MUHAMMED EFE KAÇAN - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU
  3. HİLMİ CAN TAVACI - GEBZE İMAM HATİP ORTAOKULU

YILDIZ KIZLAR 1000 METRE

  1. ZEHRA BETÜL ENDER - KOÇ ORTAOKULU
  2. KARDELEN ÖZTÜRK - FARABİ ORTAOKULU
  3. AZRA ÇAKIR- ÖZEL EĞİTİM BİLİMLERİ ORTAOKULU

YILDIZ ERKEKLER 1200 METRE

  1. MEHMET CUMHUR CAN ÖZTÜRK - GEBZE İMAM HATİP ORTAOKULU
  2. ALAADDİN DAĞ - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU
  3. OSMANGAZİ SARI -KOÇ ORTAOKULU

GENÇ KIZLAR 1200 METRE

  1. KADER KURT - CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ
  2. ERVANUR ÖZTÜRK -ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
  3. DERYA BAŞTAŞ - ÇOLAKOĞLU KIZ MESLEK LİSESİ

GENÇ ERKEKLER 1600 METRE

  1. BATUHAN YILDIZ - FATİH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
  2. MÜCAHİT DERİ - ANİBAL ANADOLU LİSESİ
  3. TOLGA ÇOLAK- GEBZE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95