Pazartesi, 10 Aralık 2018 14:48

Gelişim Ligi (2.Lig) ve Mahalli İl Şampiyonluğu Ligine Başvuru Yapan Okullar

Yazan 

2018 - 2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Yıldızlar - Gençler A Gebze Gelişim Ligi (İlçe Ligi, 2.Lig) ve  Küçükler - Gençler B Mahalli İl Şampiyonluğu Ligine başvuru yapan Okullarımız aşağıda ki gibidir...

 

GELİŞİM LİGİ (2.Lig-İlçe Ligi)

GENÇLER A

GENÇ ERKEKLER FUTBOL

  1. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  2. ÖZEL DEVA MTAL
  3. ÖZEL KALE SMTAL
  4. MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL
  5. İBNİ SİNA MTAL
  6. FATİH MTAL
  7. SARKUYSAN AL

 

GENÇ ERKEKLER BASKETBOL

  1. ANİBAL AL
  2. İMAM HATİP AL
  3. GAL
  4. ÖZEL PELİKAN AL
  5. YENİ UMUT FL
  6. ÖZEL GEBZE KOLEJİ
  7. İBNİ SİNA MTAL
  8. FATİH MTAL
  9. SARKUYSAN AL
  10. YÜCEL BORU FL
  11. CUMHURİYET AL

 

GENÇ ERKEKLER FUTSAL

  1. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  2. ÖZEL AFŞİNBEY MTAL
  3. ANİBAL AL
  4. İMAM HATİP AL
  5. GAL
  6. ÖZEL PELİKAN AL
  7. FATİH SULTAN MEHMET AL
  8. FORM KOLEJİ
  9. ÖZEL GEBZE KOLEJİ
  10. CUMHURİYET AL
  11. MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL
  12. İBNİ SİNA MTAL
  13. KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L
  14. GATEM
  15. SARKUYSAN AL
  16. YÜCEL BORU FL

 

GENÇ KIZLAR FUTSAL

  1. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  2. ANİBAL AL
  3. GAL
  4. ÖZEL PELİKAN AL
  5. FATİH SULTAN MEHMET AL
  6. CUMHURİYET AL
  7. ÇOLAKOĞLU MTAL
  8. İBNİ SİNA MTAL
  9. TOV MTAL
  10. FATİH MTAL
  11. SARKUYSAN AL

 

GENÇ ERKEKLER HENTBOL

  1. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

 

GENÇ ERKEKLER VOLEYBOL

  1. ÖZEL AFŞİNBEY MTAL
  2. GAL
  3. STFA MTAL
  4. KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L
  5. TOV MTAL
  6. ATATÜRK AL

 

GENÇ KIZLAR VOLEYBOL

  1. ANİBAL AL
  2. GAL
  3. ÖZEL PELİKAN AL
  4. FORM KOLEJİ
  5. ÖZEL DEVA MTAL
  6. ÖZEL GEBZE KOLEJİ
  7. ÖZEL AFŞİNBEY MTAL
  8. ÇOLAKOĞLU MTAL
  9. İBNİ SİNA MTAL
  10. KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L
  11. STFA MTAL
  12. FATİH MTAL
  13. GATEM
  14. ATATÜRK AL
  15. YÜCEL BORU FL

 

GENÇ ERKEKLER MASA TENİSİ

  1. ÖZEL AFŞİNBEY MTAL
  2. ANİBAL AL
  3. İMAM HATİP AL
  4. GAL
  5. ÖZEL PELİKAN FL
  6. FATİH SULTAN MEHMET AL
  7. FORM KOLEJİ
  8. ÖZEL KALE SMTAL
  9. MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL
  10. ÖZEL SİN KOLEJİ
  11. FATİH MTAL
  12. SARKUYSAN AL
  13. YÜCEL BORU FL

 

GENÇ KIZLAR MASA TENİSİ

  1. ÖZEL AFŞİNBEY MTA
  2. ANİBAL AL
  3. GAL
  4. FATİH SULTAN MEHMET AL
  5. ÖZEL KALE SMTAL
  6. FATİH MTAL
  7. SARKUYSAN AL

 

GENÇ KIZLAR KARATE

  1. ÖZEL KALE SMTAL

 

GENÇ ERKEKLER YÜZME

  1. İBNİ SİNA MTAL

 

GENÇ ERKEKLER BOKS

  1. GATEM

 

GENÇ KIZLAR ATLETİZM

  1. FATİH MTAL

 

GENÇ ERKEKLER ATLETİZM

  1. FATİH MTAL

 

GENÇ KIZLAR BADMİNTON

  1. SARKUYSAN AL
  2. ANİBAL AL

GENÇ ERKEKLER BADMİNTON 

  1. ANİBAL AL

 

YILDIZLAR KATEGORİSİ

 

YILDIZ KIZLAR BADMİNTON

  1. ADEM YAVUZ OO

 

YILDIZ KIZLAR HENTBOL

  1. ADEM YAVUZ OO

 

YILDIZ ERKEKLER FUTBOL

  1. ÖZEL PELİKAN OO
  2. ADEM YAVUZ OO
  3. TAVŞANLI OO
  4. FATİH İHO
  5. MUZAFFER ALTINTAŞ İHO
  6. BEYLİKBAĞI OO
  7. İL GENEL MECLİSİ OO
  8. MESUDE İŞMAN OO
  9. ULUS OO
  10. KOÇ OO
  11. YILDIRIM BEYAZIT OO

 

YILDIZ KIZLAR BASKETBOL

  1. FARABİ OO
  2. FATİH İHO
  3. ARİF NİHAT ASYA OO

 

YILDIZ ERKEKLER BASKETBOL

  1. ÖZEL PELİKAN OO
  2. FARABİ OO
  3. ÖZEL GEBZE KOLEJİ
  4. SULTAN ORHAN OO
  5. ARİF NİHAT ASYA OO
  6. FATİH İHO

 

YILDIZ KIZLAR FUTSAL

  1. ADEM YAVUZ OO
  2. DUMLUPINAR İHO
  3. KİRAZPINAR OO
  4. YAVUZ SELİM OO
  5. ULUS OO
  6. 50. YIL CRHSLER OO
  7. EMLAK KONUTLARI OO
  8. YUNUS EMRE OO
  9. İNÖNÜ OO
  10. KOÇ OO

 

YILDIZ ERKEKLER FUTSAL

  1. İMAM HATİP OO
  2. GAYRETTEPE ROTARY OO
  3. DUMLUPINAR İHO
  4. FORM KOLEJİ
  5. DİLER DEMİR OO
  6. KİRAZPINAR OO
  7. YAVUZ SELİM OO
  8. MARMARA ÇAĞ ÖTESİ OO
  9. FARABİ OO
  10. FATİH İHO
  11. HÜRRİYET OO
  12. ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ
  13. AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO
  14. MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO
  15. ÖZEL AÇI KOLEJİ
  16. 50. YIL CRHSLER OO
  17. YUNUS EMRE OO
  18. SULTAN ORHAN OO
  19. NECİP FAZIL KISAKÜREK OO
  20. KOCATEPE İHO
  21. KOCATEPE OO
  22. İNÖNÜ OO
  23. KOÇ OO

 

YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL

  1. ADEM YAVUZ OO
  2. ZÜBEYDE HANIM OO
  3. FARABİ OO
  4. ÖZEL AÇI KOLEJİ
  5. 50. YIL CRHSLER OO
  6. EMLAK KONUTLARI OO
  7. YUNUS EMRE OO
  8. NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

 

YILDIZ KIZLAR MASA TENİSİ

  1. DİLER DEMİR OO
  2. YENİ UMUT OO
  3. MİMAR SİNAN OO
  4. TAVŞANLI OO
  5. HÜRRİYET OO
  6. AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO
  7. EMLAK KONUTLARI OO
  8. SULTAN ORHAN OO
  9. İLYASBEY OO

 

YILDIZ ERKEKLER MASA TENİSİ

  1. İMAM HATİP OO
  2. ÖZEL PELİKAN OO
  3. ADEM YAVUZ OO
  4. FORM KOLEJİ
  5. DİLER DEMİR OO
  6. YENİ UMUT OO
  7. MİMAR SİNAN OO
  8. ÖZEL SİN KOLEJİ
  9. HÜRRİYET OO
  10. ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ
  11. AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO
  12. EMLAK KONUTLARI OO
  13. SULTAN ORHAN OO
  14. ARİF NİHAT ASYA OO
  15. İNÖNÜ OO

 

YILDIZ KIZLAR ATLETİZM

  1. DİLER DEMİR OO
  2. HÜRRİYET OO
  3. BEYLİKBAĞI OO
  4. ULUS OO
  5. NECİP FAZIL KISAKÜREK OO
  6. ARİF NİHAT ASYA OO

 

YILDIZ ERKEKLER ATLETİZM

  1. İMAM HATİP OO
  2. DİLER DEMİR OO
  3. FATİH İHO
  4. HÜRRİYET OO
  5. BEYLİKBAĞI OO
  6. NECİP FAZIL KISAKÜREK OO
  7. ARİF NİHAT ASYA OO

 

YILDIZ ERKEKLER GÜREŞ

  1. DİLER DEMİR OO

 

YILDIZ KIZLAR BOCCE

  1. HÜRRİYET OO

 

YILDIZ ERKEKLER BOCCE

  1. HÜRRİYET OO

 

YILDIZ KIZLAR DART

  1. HÜRRİYET OO

 

YILDIZ ERKEKLER DART

  1. HÜRRİYET OO

 

YILDIZ ERKEKLER YÜZME

  1. HÜRRİYET OO
  2. İLYASBEY OO
  3. ÖZEL FİNAL KOLEJİ 

 

YILDIZ KIZLAR YÜZME

  1. HÜRRİYET OO
  2. İLYASBEY OO

 

YILDIZ ERKEKLER BİSİKLET

  1. ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ

 

YILDIZ KIZLAR BADMİNTON

  1. ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ

 

YILDIZ ERKEKLER SATRANÇ

  1. SULTAN ORHAN OO
  2. ÖZEL GEBZE KOLEJİ

 

YILDIZ KIZLAR SATRANÇ

  1. SULTAN ORHAN OO

 

 

KÜÇÜKLER MAHALLİ LİG

(İL BİRİNCİLİĞİ)

KÜÇÜK ERKEKLER FUTBOL

  1. ADEM YAVUZ OO
  2. MİMAR SİNAN OO
  3. TAVŞANLI OO
  4. MUZAFFER ALTINTAŞ İHO
  5. İL GENEL MECLİSİ OO
  6. İNÖNÜ OO
  7. ULUS OO
  8. KOÇ OO

 

KÜÇÜK KIZLAR BASKETBOL

  1. ULUS OO
  2. SULTAN ORHAN OO

 

KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL

  1. MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO
  2. ULUS OO
  3. ÖZEL GEBZE KOLEJİ
  4. SULTAN ORHAN OO
  5. ARİF NİHAT ASYA OO

 

KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL

  1. DİLER DEMİR OO
  2. FATİH İHO
  3. AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO
  4. MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO
  5. MESUDE İŞMAN OO
  6. 50. YIL CRHSLER OO
  7. EMLAK KONUTLARI OO
  8. YUNUS EMRE OO
  9. SULTAN ORHAN OO
  10. NECİP FAZIL KISAKÜREK OO
  11. KOCATEPE İHO
  12. KOCATEPE OO
  13. ARİF NİHAT ASYA OO
  14. MUSTAFAPAŞA OO
  15. İNÖNÜ OO
  16. KİRAZPINAR OO

 

KÜÇÜK KIZLAR FUTSAL

  1. DİLER DEMİR OO
  2. MİMAR SİNAN OO
  3. MESUDE İŞMAN OO
  4. EMLAK KONUTLARI OO
  5. ÖZEL GEBZE KOLEJİ
  6. İLYASBEY OO
  7. MUSTAFAPAŞA OO
  8. KOÇ OO
  9. KİRAZPINAR OO

 

KÜÇÜK KIZLAR VOLEYBOL

  1. ZÜBEYDE HANIM OO
  2. MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO
  3. MESUDE İŞMAN OO
  4. YUNUS EMRE OO
  5. ÖZEL GEBZE KOLEJİ
  6. NECİP FAZIL KISAKÜREK OO
  7. KOÇ OO

 

KÜÇÜK ERKEKLER VOLEYBOL

  1. MESUDE İŞMAN OO

 

KÜÇÜK ERKEKLER MASA TENİSİ

  1. DİLER DEMİR OO
  2. MİMAR SİNAN OO
  3. ÖZEL SİN KOLEJİ
  4. HÜRRİYET OO
  5. ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ
  6. SULTAN ORHAN OO
  7. İNÖNÜ OO

 

KÜÇÜK KIZLAR MASA TENİSİ

  1. DİLER DEMİR OO
  2. MİMAR SİNAN OO
  3. TAVŞANLI OO
  4. HÜRRİYET OO
  5. ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ
  6. AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO
  7. SULTAN ORHAN OO
  8. EMLAK KONUTLARI OO

 

KÜÇÜK KIZLAR ATLETİZM

  1. DİLER DEMİR OO
  2. HÜRRİYET OO
  3. MESUDE İŞMAN OO
  4. NECİP FAZIL KISAKÜREK OO
  5. ARİF NİHAT ASYA OO

 

KÜÇÜK ERKEKLER ATLETİZM

  1. DİLER DEMİR OO
  2. HÜRRİYET OO
  3. AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO
  4. MESUDE İŞMAN OO
  5. NECİP FAZIL KISAKÜREK OO
  6. KOÇ OO

 

KÜÇÜK EREKLER GÜREŞ

  1. DİLER DEMİR OO
  2. NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

 

KÜÇÜK KIZLAR KARATE

  1. TAVŞANLI OO

 

KÜÇÜK KIZLAR BOCCE

  1. HÜRRİYET OO

 

KÜÇÜK ERKEKLER BOCCE

  1. HÜRRİYET OO

 

KÜÇÜK KIZLAR HENTBOL

  1. AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO

 

KÜÇÜK ERKEKLER HENTBOL

  1. AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO

 

KÜÇÜK KIZLAR JUDO

  1. YUNUS EMRE OO

 

KÜÇÜK ERKEKLER JUDO

  1. YUNUS EMRE OO

 

KÜÇÜK ERKEKLER SATRANÇ

  1. SULTAN ORHAN OO
  2. ÖZEL GEBZE KOLEJİ

 

KÜÇÜK KIZLAR SATRANÇ

  1. SULTAN ORHAN OO

 

KÜÇÜK KIZLAR YÜZME

  1. İLYASBEY OO

 

KÜÇÜK ERKEKLER YÜZME

  1. İLYASBEY OO
Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95