Cuma, 15 Mart 2019 12:40

Çanakkale Şehitlerimizi Anma Koşusu Tamamlandı.

Yazan 

18 MART ÇANAKKALE ŞEHİTLERİMİZİ ANMA KOŞUMUZU GERÇEKLEŞTİRDİK

Gebze Kaymakamlığı, Gebze Belediyesi, Gebze Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince 18 Mart Çanakkale Şehitlerimizi Anma programı kapsamında 15 Mart 2019 Cuma günü Gebze Alaettin Kurt Stadında Saat 11:00 da okullararası Kız-Erkek Küçükler, Yıldızlar ve Gençler kategorisinde Çanakkale Şehitlerimizi Anma Koşusu tamamlandı.

 

•Küçük Kızlar 600 metre

  1. SİMA KANAT - KOÇ ORTAOKULU
  2. BENSU KOÇ - KOÇ ORTAOKULU
  3. BEYZA YEŞİLYURT - KOÇ ORTAOKULU
  4. ELANUR ÖNAL - MESUDE İŞMAN ORTAOKULU

•Küçük Erkekler 800 metre

  1. MUHAMMED EFE KAÇAR - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU
  2. NURULLAH ÖZDEMİR - MESUDE İŞMAN ORTAOKULU
  3. EREN DÖNMEZ - DİLER DEMİR ORTAOKULU
  4. GÜRKAN ÜNVER - YILDIRIM BEYAZIT ORTAOKULU

•Yıldız Kızlar 800 metre

  1. NİSA ORHAN - NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU
  2. EBRAR KURTOĞLU - İNÖNÜ ORTAOKULU
  3. GAMZE BİLGİN - KOÇ ORTAOKULU
  4. SEMRA AKYÜZ - ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU

•Yıldız Erkekler 1000 metre

  1. MEHMET CUMHUR CAN ÖZTÜRK - GEBZE İMAM HATİP ORTAOKULU
  2. YUSUF ÖZDİYAR - MUZAFFER ALTINTAŞ İMAM HATİP ORTAOKULU
  3. EMİRHAN ŞİMŞEK - NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU 
  4. FARUK KAHYA - ADEM YAVUZ ORTAOKULU

•Genç Kızlar 1000 metre

  1. KADER KURT - CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ
  2. ERVANUR ÖZTÜRK - ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
  3. NİSANUR TURUNÇ - ANİBAL ANADOLU LİSESİ
  4. DERYA BAŞTAŞ - ÇOLAKOĞLU KIZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

•Genç Erkekler 1200 metre

  1. BATUHAN YILDIZ - FATİH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
  2. EMRE KÖSE - FATİH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
  3. FATİH GÜÇLÜ - FATİH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
  4. ALPER GÖKMEN - MEHMET TUĞRUL TEKBULUT ANADOLU LİSESİ

Kategorilerinde gerçekleştirilen Çanakkale Şehitlerimizi Anma koşusunda dereceye giren ilk 4 sporculara madalyaları Gebze Alaettin Kurt Stadında Beden Eğitimi Öğretmenlerimizce takdim edildi.

 

GÜNÜN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95