Cuma, 29 Mart 2019 15:13

Gençlik Haftası Spor Şenliklerine KATILAN OKULLARIMIZ

Yazan 

Gebze Kaymakamlığı, Gebze Teknik Üniversitesi, Gebze Belediyesi, Gebze İlçe Spor Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince Gençlik Haftası kutlamaları kapsamında düzenlenecek olan 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Liseler arası Gençler Spor Şenliklerine katılan okullarımız aşağıda yer almaktadır. 

 


PLAJ VOLEYBOLU KIZLAR

  1. ATATÜRK AL
  2. KAVRAM TEMEL LİSESİ
  3. İBNİ SİNA MTAL
  4. SARKUYSAN AL
  5. GATEM
  6. GAL
  7. FATİH SULTAN MEHMET AL
  8. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  9. SÜLEYMAN DEMİREL AL
  10. ÖZEL AFŞİNBEY MTAL
  11. ÖZEL YENİ UMUT AL
  12. FATİH MTAL
  13. CUMHURİYET AL
  14. YÜCEL BORU FL
  15. ANİBAL ANADOLU LİSESİ
  16. MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL
  17. ÇOLAKOĞLU MTAL
  18. STFA MTAL

 

PLAJ VOLEYBOLU ERKEKLER

  1. ATATÜRK AL
  2. İBNİ SİNA MTAL
  3. SARKUYSAN AL
  4. GATEM
  5. GAL
  6. SÜLEYMAN DEMİREL AL
  7. ÖZEL AFŞİNBEY MTAL
  8. ÖZEL YENİ UMUT AL
  9. ANİBAL ANADOLU LİSESİ
  10. FATİH SULTAN MEHMET AL
  11. MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL
  12. STFA MTAL 

 

3X3 SOKAK BASKETBOLU KIZLAR

  1. SARKUYSAN AL
  2. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  3. FATİH MTAL
  4. PELİKAN KOLEJİ

 

3X3 SOKAK BASKETBOLU ERKEKLER

  1. ATATÜRK AL
  2. ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ
  3. İBNİ SİNA MTAL
  4. SARKUYSAN AL
  5. ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
  6. GATEM
  7. GAL
  8. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  9. ÖZEL AFŞİNBEY MTAL
  10. ÖZEL YENİ UMUT FL
  11. ÖZEL YENİ UMUT AL
  12. FATİH MTAL
  13. CUMHURİYET AL
  14. YÜCEL BORU FL
  15. ANİBAL ANADOLU LİSESİ
  16. MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL
  17. STFA MTAL 

 

AYAK TENİSİ KIZLAR

  1. ANİBAL ANADOLU LİSESİ
  2. SARKUYSAN AL
  3. GAL
  4. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  5. FATİH MTAL
  6. ÇOLAKOĞLU MTAL

 

AYAK TENİSİ ERKEKLER

  1. ATATÜRK AL
  2. ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ
  3. İBNİ SİNA MTAL
  4. SARKUYSAN AL
  5. ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
  6. GATEM
  7. GAL
  8. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  9. SÜLEYMAN DEMİREL AL
  10. ÖZEL AFŞİNBEY MTAL
  11. FATİH MTAL
  12. CUMHURİYET AL
  13. YÜCEL BORU FL
  14. ANİBAL ANADOLU LİSESİ
  15. MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL
  16. STFA MTAL 

 

HALAT ÇEKME KIZLAR

  1. İBNİ SİNA MTAL
  2. SARKUYSAN AL
  3. PELİKAN KOLEJİ
  4. GAL
  5. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  6. SÜLEYMAN DEMİREL AL
  7. FATİH MTAL
  8. MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL
  9. ÇOLAKOĞLU MTAL
  10. YÜCEL BORU FL

 

HALAT ÇEKME ERKEKLER

  1. ATATÜRK AL
  2. SARKUYSAN AL
  3. PELİKAN KOLEJİ
  4. ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
  5. GATEM
  6. GAL
  7. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  8. SÜLEYMAN DEMİREL AL
  9. FATİH MTAL
  10. CUMHURİYET AL
  11. İBNİ SİNA MTAL
  12. MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL
  13. YÜCEL BORU FL

 

PENALTI KIZLAR

  1. ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
  2. ANİBAL ANADOLU LİSESİ
  3. İBNİ SİNA MTAL
  4. SARKUYSAN AL
  5. PELİKAN KOLEJİ
  6. GATEM
  7. GAL
  8. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  9. CUMHURİYET AL
  10. YÜCEL BORU FL
  11. FATİH MTAL
  12. ÇOLAKOĞLU MTAL

 

PENALTI ERKEKLER

  1. ATATÜRK AL
  2. ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ
  3. İBNİ SİNA MTAL
  4. SARKUYSAN AL
  5. PELİKAN KOLEJİ
  6. ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
  7. GATEM
  8. GAL
  9. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  10. SÜLEYMAN DEMİREL AL
  11. ÖZEL AFŞİNBEY MTAL
  12. CUMHURİYET AL
  13. YÜCEL BORU FL
  14. ANİBAL ANADOLU LİSESİ
  15. FATİH MTAL
  16. MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

Kros, Yüzme, Masa Tenisi branşları ferdi yapılacağı için katılan okullarımız yazılmamıştır. Neredeyse tüm okullarımız katılım sağlamıştır.

Branşlar hakkında genel bilgi 3 Nisan 2019 Çarşamba Saat 14:00 da yapılacak olan toplantıda anlatılacak, tüm lise öğretmenlerimiz ile görev dağılımı yapılarak faaliyetler 22 Nisan 2019 da başlayacak şekilde programlanacaktır.  

 

 

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95