Cuma, 26 Nisan 2019 15:38

Gençlik Haftası Spor Şenliklerine Güncel Sonuçlar

Yazan 

Gebze Kaymakamlığı, Gebze Teknik Üniversitesi, Gebze Belediyesi, Gebze İlçe Spor Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Liseler arası Gençlik Haftası Spor Şenliklerine güncel sonuçları aşağıdaki gibidir.

 

PLAJ VOLEYBOLU

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI

GEBZE GENÇLİK HAFTASI

PLAJ VOLEYBOLU KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

GEBZE

2

KAVRAM TEMEL LİSESİ

GEBZE

3

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

4

SARKUYSAN AL

GEBZE

5

GATEM

GEBZE

6

GAL

GEBZE

7

FATİH SULTAN MEHMET AL

GEBZE

8

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

9

SÜLEYMAN DEMİREL AL

GEBZE

10

ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

GEBZE

11

ÖZEL YENİ UMUT AL

GEBZE

12

FATİH MTAL

GEBZE

13

CUMHURİYET AL

GEBZE

14

YÜCEL BORU FL

GEBZE

15

ANİBAL ANADOLU LİSESİ

GEBZE

16

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

GEBZE

17

ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

18

STFA MTAL

GEBZE

 


GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

1- KAVRAM TEMEL LİSESİ

2- GATEM

2- ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

3- CUMHURİYET AL

3- İBNİ SİNA MTAL

 

C GRUBU

D GRUBU

1- GAL

1- SARKUYSAN AL

2- FATİH MTAL

2- ÇOLAKOĞLU MTAL

3- STFA MTAL

3- FATİH SULTAN MEHMET AL

 

E GRUBU

F GRUBU

1- YÜCEL BORU FL

1- ANİBAL ANADOLU LİSESİ

2- SÜLEYMAN DEMİREL AL

2- ÖZEL YENİ UMUT AL

3- ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

3- ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

 

NOT: Grubunu ilk 2 sırada tamamlayan takımlar üst tura yükselir.

 

GENÇ KIZLAR PLAJ VOLEYBOLU MÜSABAKA PROGRAMI

 

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

 

24 NİSAN 2019 ÇARŞAMBA

11.00

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL – CUMHURİYET AL

2-1

11.30

KAVRAM TEMEL LİSESİ – İBNİ SİNA MTAL

1-2

12.30

GAL – STFA MTAL

2-0

14.00

SARKUYSAN AL – FATİH SULTAN MEHMET AL

2-0

14.30

YÜCEL BORU FL – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

2-0

 

 

 

25 NİSAN 2019 PERŞEMBE

11.00

GATEM – CUMHURİYET AL

0-2

11.30

ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL – İBNİ SİNA MTAL

0-2

12.30

FATİH MTAL – STFA MTAL

2-0

14.00

ÇOLAKOĞLU MTAL – FATİH SULTAN MEHMET AL

2-1

14.30

ANİBAL ANADOLU LİSESİ – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

2-1

 

 

 

26 NİSAN 2019 CUMA

11.00

SÜLEYMAN DEMİREL AL – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

2-0

11.30

ÖZEL YENİ UMUT AL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

0-2

14.00

GATEM – MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

0-2

14.30

ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL – KAVRAM TEMEL LİSESİ

2-1

 

 

 

29 NİSAN 2019 PAZARTESİ

11.00

FATİH MTAL – GAL

2-0

11.30

ÇOLAKOĞLU MTAL – SARKUYSAN AL

0-2

14.00

SÜLEYMAN DEMİREL AL – YÜCEL BORU FL

0-2

14.30

ÖZEL YENİ UMUT AL – ANİBAL ANADOLU LİSESİ

0-2

 

 

 

3 MAYIS 2019 CUMA

 

ÜST TUR

 

10:00

Şönkal B 2 – D 1 Sarkuysan  (1.MAÇ)

1-2

 

Süleyman E 2 – C 2  Gal (2.MAÇ)

2-1

 

Ali Nuri F 2 – D 2 Çolakoğlu  (3.MAÇ)

0-2

 

Fatih Mtal C 1 – A 2 Cumhuriyet  (4.MAÇ)

2-1

 

 

 

 

3 MAYIS 2019 CUMA

 

ÇEYREK FİNAL

GTÜ

 

Mehmet Tuğrul A 1 – F 1 Anibal (5.MAÇ)

0-2

 

Sarkuysan 1. MAÇ GALİBİ – 2. MAÇ GALİBİ Süleyman (6.MAÇ)

2-0

 

Çolakoğlu 3. MAÇ GALİBİ – 4. MAÇ GALİBİ Fatih (7.MAÇ)

0-2

 

İbni Sina B 1 – E 1  Yücel Boru (8.MAÇ)

0-2

 

 

 

 

YARI FİNAL

 

 

    ANİBAL   5. MAÇIN GALİBİ –  6. MAÇIN GALİBİ SARKUYSAN

0-2

 

FATİH  7. MAÇIN GALİBİ – 8. MAÇIN GALİBİ  YÜCEL BORU

0-2

 

 

 

 

FİNAL

 

 11:00

ÜÇÜNCÜLÜK : ANİBAL AL - FATİH MTAL

2-1

 11:00

FİNAL : SARKUYSAN - YÜCEL BORU

1-2

 

 

 

 

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI

GEBZE GENÇLİK HAFTASI

PLAJ VOLEYBOLU ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

GEBZE

2

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

3

SARKUYSAN AL

GEBZE

4

GATEM

GEBZE

5

GAL

GEBZE

6

SÜLEYMAN DEMİREL AL

GEBZE

7

ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

GEBZE

8

ÖZEL YENİ UMUT AL

GEBZE

9

ANİBAL ANADOLU LİSESİ

GEBZE

10

FATİH SULTAN MEHMET AL

GEBZE

11

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

GEBZE

12

STFA MTAL

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- ÖZEL YENİ UMUT AL

1- ANİBAL ANADOLU LİSESİ

2- SÜLEYMAN DEMİREL AL

2- SARKUYSAN AL

3- GAL

3- ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

 

C GRUBU

D GRUBU

1- İBNİ SİNA MTAL

1- FATİH SULTAN MEHMET AL

2- STFA MTAL

2- MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

3- GATEM

3- ÖZEL AFŞİNBEY MTAL


NOT: Grubunu ilk 2 sırada tamamlayan takımlar çeyrek finale yükselir.

MÜSABAKA PROGRAMI

 

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

 

24 NİSAN 2019 ÇARŞAMBA

10.00

ÖZEL YENİ UMUT AL – GAL

0-2

10.30

ANİBAL A. L. – ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

2-0

11.00

İBNİ SİNA MTAL – GATEM

1-2

 

 

 

 

25 NİSAN 2019 PERŞEMBE

10.00

FATİH SULTAN MEHMET AL – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

2-0

10.30

SÜLEYMAN DEMİREL AL – GAL

2-0

12.00

SARKUYSAN AL – ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

0-2

 

 

 

 

26 NİSAN 2019

CUMA

10.00

STFA MTAL – GATEM

2-0

10.30

MEHMET T.TEKBULUT MTAL – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

2-1

12.00

SÜLEYMAN DEMİREL AL – ÖZEL YENİ UMUT AL

2-0

 

 

 

29 NİSAN 2019 PAZARTESİ

10.00

SARKUYSAN AL – ANİBAL ANADOLU LİSESİ

2-1

10.30

STFA MTAL – İBNİ SİNA MTAL

2-0

12.00

MEHMET T.TEKBULUT MTAL – FATİH S.MEHMET AL

1-2

 

 

 

3 MAYIS 2019 CUMA

10.00

S. Demirel A GRUBU 1.Sİ  – D GRUBU 2.Sİ  Mehmet Tuğrul  (1.MAÇ)

1-2

 

Anibal B GRUBU 1.Sİ  – C GRUBU 2.Sİ  Gatem  (2.MAÇ)

2-0

 

Stfa C GRUBU 1.Sİ  – B GRUBU 2.Sİ Şönkal    (3.MAÇ)

2-1

 

Fsm Al  D GRUBU 1.Sİ  – A GRUBU 2.Sİ  Gal  (4.MAÇ)

2-0

 

 

 

3 MAYIS 2019

CUMA

 

MEHMET TUĞRUL  1.MAÇIN GALİBİ – 2.MAÇIN GALİBİ  ANİBAL

0-2

 

STFA 3.MAÇIN GALİBİ – 4.MAÇIN GALİBİ FATİH S.M.

0-2

 

 

 

 10:00

ÜÇÜNCÜLÜK: MEHMET TUĞRUL - STFA

2-1

10:00

FİNAL: ANİBAL - FATİH S.M.

1-2

 

  

3X3 SOKAK BASKETBOLU

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI

GEBZE GENÇLİK HAFTASI

3X3 BASKETBOL KIZ - ERKEK FİKSTÜRÜ

 

ERKEK TAKIMLARI

 

1

ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

GEBZE

2

ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ

GEBZE

3

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

4

SARKUYSAN AL 2

GEBZE

5

ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

GEBZE

6

GATEM

GEBZE

7

GAL 1

GEBZE

8

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

9

ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

GEBZE

10

ÖZEL YENİ UMUT FL

GEBZE

11

ÖZEL YENİ UMUT AL

GEBZE

12

FATİH MTAL

GEBZE

13

CUMHURİYET AL

GEBZE

14

YÜCEL BORU FL 3

GEBZE

15

ANİBAL ANADOLU LİSESİ

GEBZE

16

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

GEBZE

17

STFA MTAL

GEBZE

 

KIZ TAKIMLARI

 

18

SARKUYSAN AL (KIZ) 2

GEBZE

19

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL (KIZ) 1

GEBZE

20

FATİH MTAL (KIZ) 3

GEBZE

21

PELİKAN KOLEJİ (KIZ)

GEBZE

 

ERKEK GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

1- CUMHURİYET AL

2- ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

2- ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ

3- İBNİ SİNA MTAL

3- YÜCEL BORU FL

4- ÖZEL YENİ UMUT FL

4- ÖZEL YENİ UMUT AL

 

C GRUBU

D GRUBU

1- FATİH MTAL

1- MEHMET T. TEKBULUT MTAL

2- ANİBAL ANADOLU LİSESİ

2- SARKUYSAN AL

3- ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

3- GAL

4- ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

4- GATEM

 

5- STFA MTAL

 

NOT: Erkekler D Gurubu 3, diğer grupları ise ilk 2 sırada tamamlayan takımlar üst tura yükselir.

K (KIZLAR) GRUBU

1- SARKUYSAN AL (KIZ)

2- ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL (KIZ)

3- FATİH MTAL (KIZ)

4- PELİKAN KOLEJİ (KIZ)


NOT:K grubunda Tek Devreli Lig Usulü Yarışma Sistemi uygulanacaktır.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

24 NİSAN 2019 ÇARŞAMBA

10.20

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL – ÖZEL YENİ UMUT FL

7-9

10.20

ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ – İBNİ SİNA MTAL

5-8

10.40

SARKUYSAN AL (KIZ) - PELİKAN KOLEJİ (KIZ)

6-1

10.40

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL – GATEM

1-6

11.00

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL (KIZ) – FATİH MTAL (KIZ)

4-5

11.00

ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ – YÜCEL BORU FL

0-10

11.20

CUMHURİYET AL – ÖZEL YENİ UMUT AL

15-7

11.20

ANİBAL A. L. – ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

5-6

11.40

ALİ N. Ç. MTAL – ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

2-5

11.40

SARKUYSAN AL – GAL

4-9

12.00

FATİH MTAL – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

9-6

12.00

GATEM – STFA MTAL

2-11

 

 

GTÜ

 

26 NİSAN 2019  CUMA

10.20

GAL – GATEM

13-3

10.20

ŞEHİT ÖĞRT. N.KUYUCU AL – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

11-7

10.40

SARKUYSAN AL (KIZ) – ALİ NURİ Ç. MTAL (KIZ)

3-6

10.40

FATİH MTAL – ANİBAL ANADOLU LİSESİ

7-14

11.00

FATİH MTAL (KIZ) – PELİKAN KOLEJİ (KIZ)

5-3

11.00

GATEM – SARKUYSAN AL

1-15

11.20

STFA MTAL  – MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

10-6

11.20

İBNİ SİNA MTAL – ÖZEL YENİ UMUT FL

2-7

11.40

CUMHURİYET AL – ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ

10-0

11.40

YÜCEL BORU FL – ÖZEL YENİ UMUT AL

10-0

12.00

SARKUYSAN AL – STFA MTAL

12-8

 

 

 

3 MAYIS 2019 CUMA

10.00

ALİ NURİ Ç. MTAL – İBNİ SİNA MTAL

10-0

 

ÖZEL YENİ UMUT FL – ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

14-3

 

CUMHURİYET AL – YÜCEL BORU FL

4-10

 

ÖZEL YENİ UMUT AL – ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ

10-0

 

GAL – MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

12-1

 

FATİH MTAL (KIZ) – SARKUYSAN AL (KIZ)

0-4

 

PELİKAN KOLEJİ (KIZ) – ALİ N. ÇOLAKOĞLU MTAL (KIZ)

0-8

 

FATİH MTAL – ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

5-11

 

ÖZEL AFŞİNBEY MTAL – ANİBAL ANADOLU LİSESİ

0-10

 

SARKUYSAN AL – MEHMET TUĞRUL T. MTAL

13-8

 

STFA MTAL  - GAL

6-14

 

 

 

3 MAYIS 2019 CUMA

 

ÜST TUR

1

 

Cumhuriyet B 2 – D 3 STFA (1.MAÇ)

6-3

 

 

1

 

ÇEYREK FİNAL

 

 

Özel Yeni Umut A 1 – D 2 Sarkuysan  (2.MAÇ)

7-8

 

ŞÖNKAL C 1 –  1.MAÇIN GALİBİ Cumhuriyet (3.MAÇ)

12-7

 

Yücel Boru B 1 – C 2 Anibal (4.MAÇ)

7-1

 

GAL D 1 – A 2 İmam Hatip  (5.MAÇ)

10-0

 

 

1

 

YARI FİNAL

 

 

Sarkuysan 2. MAÇIN GALİBİ – 3. MAÇIN GALİBİ ŞÖNKAL

15-10

 

Yücel Boru 4.MAÇIN GALİBİ  - 5.MAÇIN GALİBİ  GAL

9-10

 

 

 

 

ÜÇÜNCÜLÜK : YÜCEL BORU - ŞÖNKAL

15-10

 

FİNAL : SARKUYSAN - GAL

8-15

 

  

AYAK TENİSİ

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI

GEBZE GENÇLİK HAFTASI AYAK TENİSİ KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

ŞEHİT ÖĞRETMEN NECMETTİN KUYUCU AL

GEBZE

2

ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ

GEBZE

3

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

4

SARKUYSAN AL

GEBZE

5

ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

GEBZE

6

GATEM ÇEKİLDİ

GEBZE

7

FATİH MTAL

GEBZE

8

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- ŞEHİT ÖĞRETMEN NECMETTİN KUYUCU AL

1- ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

2- FATİH MTAL

2- SARKUYSAN AL

3- ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ

3- ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAAL

4- İBNİ SİNA MTAL

4- GAL

 

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar YARI finale yükselir.

 

GENÇ KIZLAR AYAK TENİSİ 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

25 NİSAN 2019 PERŞEMBE

10.00

ŞEHİT ÖĞRETMEN NECMETTİN KUYUCU AL – İBNİ SİNA MTAL

2-0

10.45

ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ – FATİH MTAL

0-2

11.30

ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

0-2

12.15

GAL - SARKUYSAN

2-1

 

 

 

26 NİSAN 2019 CUMA

10.00

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL – SARKUYSAN AL

0-2

10.45

İBNİ SİNA MTAL – ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ

2-0

11.30

FATİH MTAL – ŞEHİT ÖĞRETMEN NECMETTİN KUYUCU AL

2-0

12.15

ANADOLU İMAM HATİP - GAL

0-2

 

 

 

30 NİSAN 2019 SALI

10.00

ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ – ŞEHİT ÖĞRT. N.KUYUCU AL

0-2

10.45

SARKUYSAN AL – ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

2-0

11.30

GAL - ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

2-0

12.15

FATİH MTAL - İBNİ SİNA MTAL

2-0

 

 

 

3 NİSAN 2019 CUMA

10.00

(FATİH MTAL) A GRUBU 1.Sİ  – B GRUBU 2.Sİ (SARKUYSAN)

0-2

 

(GAL) B GRUBU 1.Sİ  – A GRUBU 2.Sİ (YOK)

 

 

 

 

 

ÜÇÜNCÜLÜK :  Fatih MTAL 

 

 

FİNAL :  GAL - Sarkuysan 

0-2

 

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI

GEBZE GENÇLİK HAFTASI

AYAK TENİSİ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

GEBZE

2

ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ

GEBZE

3

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

4

SARKUYSAN AL

GEBZE

5

ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

GEBZE

6

GATEM

GEBZE

7

GAL

GEBZE

8

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

9

SÜLEYMAN DEMİREL AL

GEBZE

10

ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

GEBZE

11

FATİH MTAL

GEBZE

12

CUMHURİYET AL

GEBZE

13

YÜCEL BORU FL

GEBZE

14

ANİBAL ANADOLU LİSESİ

GEBZE

15

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

GEBZE

16

STFA MTAL

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- CUMHURİYET AL

1- ÖZEL HİSAR AL

2- FATİH MTAL

2- ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

3- ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

3- İBNİ SİNA MTAL

4- GAL

4- SÜLEYMAN DEMİREL AL

 

C GRUBU

D GRUBU

1- SARKUYSAN AL

1- YÜCEL BORU FL

2- GATEM

2- ANİBAL ANADOLU LİSESİ

3- ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

3- ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

4- STFA MTAL

4- MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

 

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar ÇEYREK finale yükselir. 

GENÇ ERKEKLER AYAK TENİSİ 

AYAK TENİSİ ERKEKLER MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

24 NİSAN 2019 ÇARŞAMBA

10.00

CUMHURİYET AL – GAL

2-0

10.45

FATİH MTAL – ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

2-1

11.30

ÖZEL HİSAR AL – SÜLEYMAN DEMİREL AL

0-2

12.15

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL – İBNİ SİNA MTAL

2-0

13.00

SARKUYSAN AL – STFA MTAL

2-1

13.45

GATEM – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

2-0

 

 

 

26 NİSAN 2019 CUMA

10.00

YÜCEL BORU FL – MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

2-0

10.45

ANİBAL ANADOLU LİSESİ – ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

1-1

11.30

CUMHURİYET AL – FATİH MTAL

2-0

12.15

ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL – GAL

2-0

13.00

ÖZEL HİSAR AL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

0-2

13.45

İBNİ SİNA MTAL – SÜLEYMAN DEMİREL AL

1-2

 

 

 

29 NİSAN 2019 PAZARTESİ

10.00

SARKUYSAN AL – GATEM

2-0

10.45

ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ – MEHMET T. TEKBULUT MTAL

2-1

11.30

YÜCEL BORU FL – ANİBAL ANADOLU LİSESİ

2-0

12.15

ÖZEL AFŞİNBEY MTAL – STFA MTAL

0-2

13.00

CUMHURİYET AL – ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

1-2

13.45

GAL – FATİH MTAL

1-2

 

 

 

10.00

ÖZEL HİSAR AL – İBNİ SİNA MTAL

-

10.45

STFA MTAL  – GATEM

1-2

11.30

SARKUYSAN AL – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

2-0

12.15

SÜLEYMAN DEMİREL AL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

2-1

13.00

YÜCEL BORU FL – ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

2-1

13.45

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL – ANİBAL ANADOLU LİSESİ

1-2

 

 

 

30 NİSAN 2019 SALI

10.00

Şönkal A 1 – D 2 İmam Hatip (1.MAÇ)

2-1

10.45

Sarkuysan C 1 – B 2 Ali Nuri (2.MAÇ)

0-2

11.30

S. Demirel B 1 – C 2 Gatem (3.MAÇ)

2-1

12.15

Yücel Boru D 1 – A 2 Cumhuriyet (4.MAÇ)

2-1

 

 

 

3 NİSAN 2019 CUMA

10.00

Şönkal 1. MAÇIN GALİBİ – 2. MAÇIN Galibi Ali Nuri 

2-1

 

S. Demirel 3.MAÇIN GALİBİ  - 4.MAÇIN Galibi Yücel Boru

2-1

 

 

 

 

MAĞLUPLAR Ali Nuri - Yücel Boru 

2-1

 

Final : Şönkal - S. Demirel

2-0

 

 

 

 

  

PENALTI YARIŞI

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI

GEBZE GENÇLİK HAFTASI

PENALTI YARIŞMASI KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

GEBZE

2

ANİBAL ANADOLU LİSESİ

GEBZE

3

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

4

SARKUYSAN AL

GEBZE

5

PELİKAN KOLEJİ

GEBZE

6

GATEM

GEBZE

7

GAL

GEBZE

8

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

9

CUMHURİYET AL

GEBZE

10

YÜCEL BORU FL

GEBZE

11

FATİH MTAL

GEBZE

12

ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- PELİKAN KOLEJİ

1- GATEM

2- ÇOLAKOĞLU MTAL

2- ANİBAL ANADOLU LİSESİ

3- ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

3- YÜCEL BORU FL

 

C GRUBU

D GRUBU

1- ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

1- GAL

2- İBNİ SİNA MTAL

2- SARKUYSAN AL

3- FATİH MTAL

3- CUMHURİYET AL

 

NOT: Grubunu ilk 2 sırada tamamlayan takımlar çeyrek finale yükselir.

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

29 NİSAN 2019 PAZARTESİ

10.30

PELİKAN KOLEJİ – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

3-2

10.45

GATEM – YÜCEL BORU FL

3-0

11.00

ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL – FATİH MTAL

0-3

11.15

GAL – CUMHURİYET AL

1-3

11.30

ÇOLAKOĞLU MTAL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

2-3

11.45

ANİBAL ANADOLU LİSESİ – YÜCEL BORU FL

3-0

12.00

İBNİ SİNA MTAL – FATİH MTAL

3-0

12.15

SARKUYSAN AL – CUMHURİYET AL

3-4

12.30

ÇOLAKOĞLU MTAL – PELİKAN KOLEJİ

1-2

12.45

ANİBAL ANADOLU LİSESİ – GATEM

2-3

13.00

İBNİ SİNA MTAL – ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

3-0

13.15

SARKUYSAN AL – GAL

3-2

 

 

 

30 NİSAN 2019   SALI

10.30

Pelikan A GRUBU 1.Sİ  – D GRUBU 2.Sİ  Sarkuysan   (1.MAÇ)

4-3

10.45

Gatem B GRUBU 1.Sİ  – C GRUBU 2.Sİ  Fatih  (2.MAÇ)

2-3

11.00

İbni Sina C GRUBU 1.Sİ  – B GRUBU 2.Sİ  Anibal  (3.MAÇ)

2-0

11.15

Cumhuriyet D GRUBU 1.Sİ  – A GRUBU 2.Sİ  Ali Nuri  (4.MAÇ)

4-5

 

 

 

12.00

            Pelikan   – Fatih

1-3

12.15

İbni Sina – Ali Nuri

3-1

 

 

 

13.00

MAĞLUPLAR Pelikan - Ali Nuri 

3-2

13.15

GALİPLER Fatih - İbni Sina

STADYUM

 

 

 

 

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI

GEBZE GENÇLİK HAFTASI

PENALTI YARIŞMASI ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

GEBZE

2

ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ

GEBZE

3

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

4

SARKUYSAN AL

GEBZE

5

PELİKAN KOLEJİ

GEBZE

6

ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

GEBZE

7

GATEM

GEBZE

8

GAL

GEBZE

9

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

10

SÜLEYMAN DEMİREL AL

GEBZE

11

ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

GEBZE

12

CUMHURİYET AL

GEBZE

13

YÜCEL BORU FL

GEBZE

14

ANİBAL ANADOLU LİSESİ

GEBZE

15

FATİH MTAL

GEBZE

16

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

GEBZE

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- GAL

1- FATİH MTAL

2- ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

2- PELİKAN KOLEJİ

3- ANİBAL ANADOLU LİSESİ

3- ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

4- SÜLEYMAN DEMİREL AL

4- MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

 

C GRUBU

D GRUBU

1- SARKUYSAN AL

1- GATEM

2- ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ

2- CUMHURİYET AL

3- İBNİ SİNA MTAL

3- ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

4- ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

4- YÜCEL BORU FL

 

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar ÇEYREK finale yükselir. 

PENALTI YARIŞI ERKEKLER MÜSABAKA PROGRAMI 

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

24 NİSAN 2019 ÇARŞAMBA

10.30

GAL – SÜLEYMAN DEMİREL AL

4-3

10.45

ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL – ANİBAL ANADOLU LİSESİ

7-6

11.00

FATİH MTAL – MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

3-2

11.15

PELİKAN KOLEJİ – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

4-3

11.30

SARKUYSAN AL – ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

3-2

11.45

ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ – İBNİ SİNA MTAL

0-3

12.00

GATEM – YÜCEL BORU FL

1-3

12.15

CUMHURİYET AL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

3-4

12.30

GAL – ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

2-4

14.00

ANİBAL ANADOLU LİSESİ – SÜLEYMAN DEMİREL AL

1-2

14.15

FATİH MTAL – PELİKAN KOLEJİ

2-4

14.30

ÖZEL AFŞİNBEY MTAL – MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

4-3

 

 

 

25 NİSAN 2019 PERŞEMBE

10.30

SARKUYSAN AL – ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ

3-0

10.45

İBNİ SİNA MTAL – ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

3-2

11.00

GATEM – CUMHURİYET AL

3-0

11.15

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL – YÜCEL BORU FL

3-2

11.30

GAL – ANİBAL ANADOLU LİSESİ

2-1

11.45

SÜLEYMAN DEMİREL AL – ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

4-5

12.00

FATİH MTAL – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

2-3

12.15

ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ – ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ

3-0

12.30

SARKUYSAN AL – İBNİ SİNA MTAL

2-3

14.00

YÜCEL BORU FL – CUMHURİYET AL

3-4

14.15

GATEM – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

4-3

14.30

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL – PELİKAN KOLEJİ

2-3

 

 

 

3 MAYIS 2019 CUMA

10.30

Şht. Necmettin Kuyucu A GRUBU 1.Sİ  – D GRUBU 2.Sİ A.N.Ç MTAL   (1.MAÇ)

4-3

 

Pelikan B GRUBU 1.Sİ  – C GRUBU 2.Sİ  Sarkuysan  (2.MAÇ)

0-3

 

İbni Sina C GRUBU 1.Sİ  – B GRUBU 2.Sİ Özel Afşinbey    (3.MAÇ)

1-3

 

Gatem D GRUBU 1.Sİ  – A GRUBU 2.Sİ Süleyman Demirel    (4.MAÇ)

2-3

 

 

 

 

Necmettin Kuyucu 1. MAÇIN GALİBİ – 2. MAÇIN Galibi Sarkuysan 

4-2

 

Afşinbey 3.MAÇIN GALİBİ  - 4.MAÇIN Galibi Süleyman D. 

2-3

 

 

 

 

MAĞLUPLARSarkuysan - Afşinbey 

3-2

 

GALİPLER S. Demirel - Şönkal

Stadyum

 

 

 

 

  

HALAT ÇEKME YARIŞI

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI

GEBZE GENÇLİK HAFTASI

HALAT ÇEKME YARIŞI KIZ - ERKEK FİKSTÜRÜ

 

ERKEK TAKIMLARI

 

1

ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL ERKEK

GEBZE

2

SARKUYSAN AL ERKEK

GEBZE

3

PELİKAN KOLEJİ ERKEK

GEBZE

4

ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ERKEK

GEBZE

5

GATEM ERKEK

GEBZE

6

GAL ERKEK

GEBZE

7

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL ERKEK

GEBZE

8

SÜLEYMAN DEMİREL AL ERKEK

GEBZE

9

FATİH MTAL ERKEK

GEBZE

10

CUMHURİYET AL ERKEK

GEBZE

11

İBNİ SİNA MTAL ERKEK

GEBZE

12

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL ERKEK

GEBZE

13

YÜCEL BORU FL ERKEK

GEBZE

 

KIZ TAKIMLARI

 

1

İBNİ SİNA MTAL KIZ

GEBZE

2

SARKUYSAN AL KIZ

GEBZE

3

PELİKAN KOLEJİ KIZ

GEBZE

4

GAL KIZ

GEBZE

5

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL KIZ

GEBZE

6

SÜLEYMAN DEMİREL AL KIZ

GEBZE

7

FATİH MTAL KIZ

GEBZE

8

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL KIZ

GEBZE

9

ÇOLAKOĞLU MTAL KIZ

GEBZE

10

YÜCEL BORU FL KIZ

GEBZE

 

ERKEKLER

A GRUBU

B GRUBU

1- ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL ERKEK

1- MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL ERKEK

2- SÜLEYMAN DEMİREL AL ERKEK

2- GAL ERKEK

3- CUMHURİYET AL ERKEK

3- ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ERKEK

4- YÜCEL BORU FL ERKEK

4- İBNİ SİNA MTAL ERKEK

5- PELİKAN KOLEJİ ERKEK

5- ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL ERKEK

6- GATEM ERKEK

6- SARKUYSAN AL ERKEK

7- FATİH MTAL ERKEK

 

 

NOT: Erkekler A VE B gruplarını ilk 4 sırada tamamlayan takımlar Çeyrek Finale yükselir.

 

KIZLAR

C GRUBU

D GRUBU

1- SÜLEYMAN DEMİREL AL KIZ

1- FATİH MTAL KIZ

2- GAL KIZ

2- ÇOLAKOĞLU MTAL KIZ

3- SARKUYSAN AL KIZ

3- YÜCEL BORU FL KIZ

4- İBNİ SİNA MTAL KIZ

4- MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL KIZ

5- ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL KIZ

5- PELİKAN KOLEJİ KIZ

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

24 NİSAN 2019 ÇARŞAMBA

11.00

FATİH MTAL ERKEK – SÜLEYMAN DEMİREL AL ERKEK

1-0

11.10

CUMHURİYET AL ERKEK – GATEM ERKEK

1-0

11.20

PELİKAN KOLEJİ ERKEK -  YÜCEL BORU FL ERKEK

1-0

11.30

SARKUYSAN AL ERKEK – MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL ERKEK

0-1

11.40

ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL ERKEK – GAL ERKEK

1-0

11.50

ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ERKEK – İBNİ SİNA MTAL ERKEK

0-1

12.00

SÜLEYMAN DEMİREL AL KIZ – İBNİ SİNA MTAL KIZ

1-0

12.10

SARKUYSAN AL KIZ – GAL KIZ

1-0

12.20

FATİH MTAL KIZ – MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL KIZ

0-1

12.30

YÜCEL BORU FL KIZ – ÇOLAKOĞLU MTAL KIZ

0-1

13.30

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL ERKEK – CUMHURİYET AL ERKEK

0-1

13.40

YÜCEL BORU FL ERKEK – FATİH MTAL ERKEK

1-0

13.50

GATEM ERKEK – PELİKAN KOLEJİ ERKEK

1-0

14.00

MEHMET T. TEKBULUT MTAL ERKEK – ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL ERKEK

0-1

14.10

İBNİ SİNA MTAL ERKEK – SARKUYSAN AL ERKEK

1-0

14.20

GAL ERKEK – ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ERKEK

1-0

14.30

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL KIZ – SARKUYSAN AL KIZ

0-1

14.40

GAL KIZ – SÜLEYMAN DEMİREL AL KIZ

0-1

14.50

PELİKAN KOLEJİ KIZ - YÜCEL BORU FL KIZ

1-0

15.00

ÇOLAKOĞLU MTAL KIZ – FATİH MTAL KIZ

1-0

 

 

 

25 NİSAN 2019 PERŞEMBE

 

11.00

SÜLEYMAN DEMİREL AL ERKEK – YÜCEL BORU FL ERKEK

1-0

11.10

PELİKAN KOLEJİ ERKEK – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL ERKEK

0-1

11.20

FATİH MTAL ERKEK – GATEM ERKEK

0-1

11.30

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL ERKEK – İBNİ SİNA MTAL ERKEK

0-1

11.40

ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL ERKEK – ANADOLU İ.H. LİSESİ ERKEK

1-0

11.50

SARKUYSAN AL ERKEK – GAL ERKEK

1-0

12.00

İBNİ SİNA MTAL KIZ – GAL KIZ

1-0

12.10

SÜLEYMAN DEMİREL AL KIZ – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL KIZ

1-0

12.20

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL KIZ – ÇOLAKOĞLU MTAL KIZ

0-1

12.30

FATİH MTAL KIZ – PELİKAN KOLEJİ KIZ

0-1

13.30

CUMHURİYET AL ERKEK – PELİKAN KOLEJİ ERKEK

1-0

13.40

GATEM ERKEK – SÜLEYMAN DEMİREL AL ERKEK

1-0

13.50

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL ERKEK – FATİH MTAL ERKEK

1-0

14.00

ANADOLU İH LİSESİ ERKEK – MEHMET T. TEKBULUT MTAL ERKEK

0-1

14.10

GAL ERKEK – İBNİ SİNA MTAL ERKEK

0-1

14.20

ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL ERKEK – SARKUYSAN AL ERKEK

0-1

14.30

SARKUYSAN AL KIZ – SÜLEYMAN DEMİREL AL KIZ

1-0

14.40

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL KIZ – İBNİ SİNA MTAL KIZ

0-1

14.50

YÜCEL BORU FL KIZ – FATİH MTAL KIZ

0-1

15.00

PELİKAN KOLEJİ KIZ – MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL KIZ

0-1

 

 

 

30 NİSAN 2019  SALI

11.00

YÜCEL BORU FL ERKEK – GATEM ERKEK

0-1

11.10

FATİH MTAL ERKEK – CUMHURİYET AL ERKEK

1-0

11.20

SÜLEYMAN DEMİREL AL ERKEK – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL ERKEK

0-1

11.30

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL ERKEK – GAL ERKEK

1-0

11.40

SARKUYSAN AL ERKEK – ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ERKEK

1-0

11.50

İBNİ SİNA MTAL ERKEK – ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL ERKEK

0-1

12.00

GAL KIZ – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL KIZ

1-0

12.10

İBNİ SİNA MTAL KIZ – SARKUYSAN AL KIZ

0-1

12.20

ÇOLAKOĞLU MTAL KIZ – PELİKAN KOLEJİ KIZ

1-0

12.30

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL KIZ – YÜCEL BORU FL KIZ

1-0

13.30

PELİKAN KOLEJİ ERKEK – FATİH MTAL ERKEK

0-1

13.40

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL ERKEK – YÜCEL BORU FL ERKEK

1-0

13.50

CUMHURİYET AL ERKEK – SÜLEYMAN DEMİREL AL ERKEK

1-0

14.00

GATEM ERKEK – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL ERKEK

0-1

14.10

SÜLEYMAN DEMİREL AL ERKEK – PELİKAN KOLEJİ ERKEK

1-0

14.20

YÜCEL BORU FL ERKEK – CUMHURİYET AL ERKEK

1-0

 

 

 

 

 

3 MAYIS 2019 CUMA

 

ÇEYREK FİNAL ERKEKLER

 

11.00

 Ali Nuri A 1 – B 4 Sarkuysan (1.MAÇ)

2-0

 

İbni Sina B 2 – A 3 Gatem (2.MAÇ)

2-0

 

Cumhuriyet A 2 – B 3 Mehmet Tuğrul  (3.MAÇ)

2-1

 

Şönkal B 1 – A 4 Yücel Boru (4.MAÇ)

2-0

 

 

 

 

ÇEYREK FİNAL KIZLAR

 

 

Sarkuysan C 1 – D 4 Fatih MTAL (5.MAÇ)

0-2

 

Mehmet Tuğrul D 2 – C 3 Ali Nuri  (6.MAÇ)

2-0

 

S. Demirel C 2 – D 3 Pelikan (7.MAÇ)

0-2

 

Çolakoğlu D 1 – C 4 İBNİ Sina  (8.MAÇ)

2-0

 

 

 

 

YARI FİNAL ERKEKLER

 

 

Ali Nuri   1. MAÇIN GALİBİ – 2. MAÇIN GALİBİ   İbni Sina

2-0

 

Cumhuriyet   3.MAÇIN GALİBİ  - 4.MAÇIN GALİBİ   Şönkal

0-2

 

 

 

 

YARI FİNAL KIZLAR

 

 

 Fatih MTAL   5. MAÇIN GALİBİ – 6. MAÇIN GALİBİ    Mehmet Tuğrul

0-2

 

Pelikan     7.MAÇIN GALİBİ  - 8.MAÇIN GALİBİ      Çolakoğlu

0-2

 

 

 

 

FİNALLER

 

 

(ÜÇÜNCÜLÜK: ERKEKLER) İBNİ SİNA - CUMHURİYET

2-0

 

(FİNAL: ERKEKLER) ŞÖNKAL - ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU

STADYUM

 

(ÜÇÜNCÜLÜK: KIZLAR) PELİKAN - FATİH

0-2

 

(FİNAL: KIZLAR) MEHMET T. TEKBULUT - ÇOLAKOĞLU

STADYUM

 

TÜM OKULLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTİP KURULU

2018-2019

www.gebzeokulsporlari.com

  

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -   Erol ÇAĞLIN Tel: 0 505 295 99 17 -- Hakan SAVACI Tel: 0 506 344 47 90 -- Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11