Perşembe, 12 Eylül 2019 13:55

2019 Cumhuriyet Kupası Spor Şenlikleri Başvuruları Başladı

Yazan 

Gebze Kaymakamlığı, Gebze Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında ortaklaşa düzenlenen okullararası spor şenlikleri faaliyetleri başvuruları başladı.

Son Başvuru Tarihi: 20 Eylül 2019 Cuma Saat 17:00

 

 

FUTSAL (Yıldız Kız- Yıldız Erkek - Genç Kızlar)

YILDIZ KIZLAR 

  1. MESUDE İŞMAN OO
  2. PELİKAN KOLEJİ
  3. KİRAZPINAR OO
  4. KOÇ OO
  5. MUSTAFAPAŞA OO
  6. İNÖNÜ OO
  7. DİLER DEMİR OO
  8. MİMAR SİNAN OO
  9. ADEM YAVUZ OO
  10. YAVUZ SELİM OO
  11. ÖZEL GEBZE KOLEJİ

YILDIZ ERKEKLER

  1. MESUDE İŞMAN OO
  2. PELİKAN OO
  3. KİRAZPINAR OO
  4. DUMLUPINAR OO
  5. 50.YIL CRHSLER OO
  6. KOÇ OO
  7. MUSTAFAPAŞA OO
  8. İNÖNÜ OO
  9. YUNUS EMRE OO
  10. DİLER DEMİR OO
  11. YAVUZ SELİM OO
  12. MİMAR SİNAN OO
  13. NECİP FAZIL KK OO
  14. EMLAK KONUTLARI OO
  15. AHMET ZEKİ BKO OO
  16. İMAM HATİP OO
  17. FORM KOLEJİ
  18. YAVUZ SELİM OO
  19. ÖZEL GEBZE KOLEJİ
  20. ZÜBEYDE HANIM OO

GENÇ KIZLAR FUTSAL

  1. PELİKAN KOLEJİ
  2. ANİBAL AL
  3. GEBZE ANADOLU LİSESİ
  4. CUMHURİYET AL
  5. SARKUYSAN AL
  6. FATİH MTAL
  7. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  8. İBNİ SİNA MTAL

CUMHURİYET KOŞUSU (Tüm Kategoriler) Küçükler-Yıldızlar-Gençler

VOLEYBOL Küçük Kızlar - Küçük Erekler - Genç Kızlar - Genç Erkekler

KATILAN OKULLAR

KÜÇÜK KIZLAR

  1. KOÇ OO
  2. MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

KÜÇÜK ERKEKLER

  1. MESUDE İŞMAN OO

GENÇ KIZLAR VOLEYBOL

  1. ANİBAL AL
  2. YÜCEL BORU FL
  3. TEVİTÖL
  4. ŞEHİT NECMETTİN KUYUCU AL
  5. GEBZE ANADOLU L
  6. SARKUYSAN AL
  7. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  8. İBNİ SİNA MTAL

GENÇ ERKEKLER VOLEYBOL

  1. ANİBAL AL
  2. GEBZE ANADOLU L

FERDİ MASA TENİSİ (Tüm Kategoriler) Küçükler-Yıldızlar-Gençler

GEBZE'NİN KURTULUŞU KOŞUSU

Ayrıca 8 Ekim 2019 Salı günü Saat 11:00 da Gebze Alaettin Kurt Stadında Gebzenin Kurtuluşu Koşusu düzenlenecektir.  (Küçükler-Yıldızlar-Gençler)

 

YAŞ KATEGORİSİ

Küçükler: 2008-2009

Yıldızlar : 2006-2007-2008

Gençler : 2004-2005 doğumlu yaş gruplarını kapsamaktadır.

 

BAŞVURU FORMU İNDİR

 

Tüm Okullarımıza Önemle Duyurur Başarılar Dileriz. 

 

1 – CUMHURİYET KOŞUSU (FERDİ KROS YARIŞMASI)

 YER: Gebze Alaettin Kurt Stadı

TARİH: 24 Ekim 2019 Perşembe

 SAAT: 11.00

KATEGORİLER :

•Küçük Kızlar 800 metre

•Küçük Erkekler 800 metre

•Yıldız Kızlar 1000 metre

•Yıldız Erkekler 1200 metre

•Genç Kızlar 1200 metre

•Genç Erkekler 1600 metre

Kros için öğrenci kısıtlaması yoktur. Dilediğiniz kadar sporcu ile katılım sağlayabilirsiniz.

 

 

2 – CUMHURİYET KUPASI  FUTSAL TURNUVASI 

      YER: Gebze Spor Salonu 

      TARİH: 2-27 Ekim 2019  (Katılım sağlayan takım sayısına göre fikstür hazırlanarak tüm okullarımıza duyurulacaktır)  

      KATEGORİLER : Yıldız Kız - Yıldız Erkek - Genç Kız

 

Yıldız Erkekler Maksimum 16 takımın başvurusu alınacaktır.

Yıldız Kızlar ve Genç Kızlar da Maksimum 8 takımın başvurusu alınacaktır.

Takım kadroları minimum 10 maksimum 12 sporcudan oluşacaktır.

Bilgisayar Ortamında hazırladığınız Sporcu Listeleri ,Öğrenci Belgesi ve Öğrenci Nüfus Kimlikleri İlk Müsabaka günü hakem masasına teslim edilecektir.

Müsabakaya gelen takımlar yanlarında Sporcu Listesi ve Öğrenci Nüfus Kimliğini getirmek zorundadır. 

 

 

3 – MASA TENİSİ TURNUVASI 

   YER: Gebze Buz Pisti 

Tarihler : 15 Ekim 2019 Salı Saat 10:00 KÜÇÜKLER -YILDIZLAR

16 Ekim 2019 Çarşamba Saat 10:00 GENÇLER

ÖNEMLİ HATIRLATMA

Masa Tenisi branşında her kategori için bir okulu en fazla 4 öğrenci sporcu temsil edecektir.

Örnek: Ulus Ortaokulu 4 Küçük Kız, 4 Küçük Erkek, 4 Yıldız Kız, 4 Yıldız Erkek olmak üzere maksimum 16 sporcu ile yada minimum 1 sporcu ile katılım sağlayabilir.

Liseler ise 4 Genç Kız, 4 Genç Erkek olmak üzere maksimum 8 sporcu öğrenci yada minimum 1 sporcu öğrenci ile katılım sağlayabilirler. 

 

 

4 - CUMHURİYET KUPASI VOLEYBOL ŞAMPİYONASI

 Kategoriler Küçük Kızlar - Küçük Erkekler - Genç Kızlar

Tarih : Açıklanacak

Yer: Atatürk AL Spor Salonu ve Gebze Spor Salonu

Mini Voleybol Şenliği yani Küçükler Voleybol Şenliği Sadece 1 maksimum 2 gün sürecektir ve başvurular tamamlandıktan sonra tekrar ayrıca geniş bilgi verilecektir.

Genç Kızlar Voleybol Grup müsabakaları kazanılmış 2 set, yarı final ve final karşılaşmaları ise kazanılmış 3 set üzerinden oynanacaktır.

Genç Kızlar Voleybol Takım kadroları minimum 10 maksimum 12 sporcudan oluşacaktır. Libero zorunluluğu yoktur.  

Bilgisayar Ortamında hazırladığınız Sporcu Listeleri ,Öğrenci Belgesi ve Öğrenci Nüfus Kimlikleri İlk Müsabaka günü hakem masasına teslim edilecektir.

Müsabakaya gelen takımlar yanlarında Öğrenci Belgesi, Sporcu Listesi ve Öğrenci Nüfus Kimliğini getirmek zorundadır. 

 

 

BAŞVURU FORMU İNDİR

 

ÖNEMLİ HATIRLATMA: İlgili turnuva 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen özel bir turnuva olduğu için yaş kategorileri biraz daha küçültülerek gerçekleştirilecektir. 

Sporcu Listelerinizi hazırlarken mutlaka Öğrencilerinizin TC Kimlik Numaralarını yazmayı unutmayınız. 

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -   Erol ÇAĞLIN Tel: 0 505 295 99 17 -- Hakan SAVACI Tel: 0 506 344 47 90 -- Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11