Salı, 01 Ekim 2019 14:21

Cumhuriyet Kupası Futsal Yıldız-Genç Güncel Sonuçlar 2019-2020

Yazan 

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Gebze Cumhuriyet Kupası Yıldız Erkekler ve Yıldız Kızlar Futsal Şampiyonası Güncel Sonuçlarıdır.

 

 

YILDIZ KIZLAR       

2019-2020 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI GEBZE CUMHURİYET KUPASI

FUTSAL YILDIZ KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

MESUDE İŞMAN OO

GEBZE

2

PELİKAN KOLEJİ

GEBZE

3

KİRAZPINAR OO

GEBZE

4

KOÇ OO

GEBZE

5

MUSTAFAPAŞA OO

GEBZE

6

DİLER DEMİR OO

GEBZE

7

İNÖNÜ OO

GEBZE

8

MİMAR SİNAN OO

GEBZE

9

ADEM YAVUZ OO

GEBZE

10

YAVUZ SELİM OO

GEBZE

11

ÖZEL GEBZE KOLEJİ

GEBZE

 

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- ÖZEL GEBZE KOLEJİ

1- KOÇ OO

2- MİMAR SİNAN OO

2- PELİKAN KOLEJİ

3- İNÖNÜ OO

3- KİRAZPINAR OO

 

C GRUBU

D GRUBU

1- ADEM YAVUZ OO

1- MESUDE İŞMAN OO

2- MUSTAFAPAŞA OO

2- YAVUZ SELİM OO

3- DİLER DEMİR OO

 

 

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar ÇEYREK FİNALE yükselir

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

2 EKİM 2019 ÇARŞAMBA

10.00

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – MİMAR SİNAN OO

0-2

10.45

KOÇ OO – PELİKAN KOLEJİ

4-0

11.30

ADEM YAVUZ OO – MUSTAFAPAŞA OO

0-5

 

 

 

4 EKİM 2019  CUMA

10.00

PELİKAN KOLEJİ – KİRAZPINAR OO

0-4

10.45

MUSTAFAPAŞA OO – DİLER DEMİR OO

6-0

11.30

MİMAR SİNAN OO – İNÖNÜ OO

2-3

 

 

 

10 EKİM 2019 PERŞEMBE

10.00

ADEM YAVUZ OO – DİLER DEMİR OO

2-1

10.45

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – İNÖNÜ OO

1-4

11.30

KOÇ OO – KİRAZPINAR OO

1-1*

12.15

MESUDE İŞMAN OO – YAVUZ SELİM OO

4-1

 

 

GEBZE SS

14 EKİM 2019 PAZARTESİ

11.30

İnönü A GRUBU 1. – B GRUBU 2. Koç(1.MAÇ)

1-2

12.15

Mustafapaşa C GRUBU 1. Sİ – D GRUBU 2. Yavuz Selim (2.MAÇ)

4-0

13.00

Mesude İşman D GRUBU 1. – C GRUBU 2.Sİ Adem Yavuz (3.MAÇ)

0-4

13.45

Kirazpınar B GRUBU 1. – A GRUBU 2. Sİ Mimar Sinan (4.MAÇ)

2-1

 

 

 

18 EKİM 2019 CUMA

11.30

KOÇ 1 MAÇIN GALİBİ – 2. MAÇIN GALİBİ MUSTAFAPAŞA

0-4

12.15

ADEM YAVUZ 3.MAÇIN GALİBİ  - 4.MAÇIN GALİBİ KİRAZPINAR

1-2

 

 

 

22 EKİM 2019   SALI

11.30

ÜÇÜNCÜLÜK : KOÇ - ADEM YAVUZ

0-1

12.15

FİNAL : KİRAZPINAR - MUSTAFAPAŞA

1-3

 

 

 

 

 

YILDIZ ERKEKLER     

2019-2020 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI GEBZE CUMHURİYET KUPASI

FUTSAL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

MESUDE İŞMAN OO

GEBZE

2

PELİKAN OO

GEBZE

3

KİRAZPINAR OO

GEBZE

4

DUMLUPINAR OO

GEBZE

5

50.YIL CRHSLER OO

GEBZE

6

KOÇ OO

GEBZE

7

MUSTAFAPAŞA OO

GEBZE

8

İNÖNÜ OO

GEBZE

9

YUNUS EMRE OO

GEBZE

10

DİLER DEMİR OO

GEBZE

11

YAVUZ SELİM OO

GEBZE

12

MİMAR SİNAN OO

GEBZE

13

NECİP FAZIL KK OO

GEBZE

14

EMLAK KONUTLARI OO

GEBZE

15

AHMET ZEKİ BKO OO

GEBZE

16

İMAM HATİP OO

GEBZE

17

FORM KOLEJİ

GEBZE

18

ÖZEL GEBZE KOLEJİ

GEBZE

19

ZÜBEYDE HANIM OO

GEBZE

 

 

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- EMLAK KONUTLARI OO

1- PELİKAN OO

2- İMAM HATİP OO

2- FORM KOLEJİ

3- MİMAR SİNAN OO

3- DİLER DEMİR OO

4- 50.YIL CRHSLER OO

4- KOÇ OO

 

C GRUBU

D GRUBU

1- MESUDE İŞMAN OO

1- YUNUS EMRE OO

2- YAVUZ SELİM OO

2- MUSTAFAPAŞA OO

3- AHMET ZEKİ BKO OO

3- ZÜBEYDE HANIM OO

4- DUMLUPINAR OO

4- İNÖNÜ OO

 

E GRUBU

1- ÖZEL GEBZE KOLEJİ

2- NECİP FAZIL KK OO

3- KİRAZPINAR OO

 

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar ÜST TURA yükselir.

YILDIZ ERKEKLER FUTSAL MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

1 EKİM 2019     SALI

10.00

EMLAK KONUTLARI OO – 50.YIL CRHSLER OO

3-1

10.45

İMAM HATİP OO – MİMAR SİNAN OO

1-3

11.30

PELİKAN OO – KOÇ OO

0-3

12.15

FORM KOLEJİ – DİLER DEMİR OO

*5-5

13.00

MESUDE İŞMAN OO – DUMLUPINAR OO

1-2

13.45

YAVUZ SELİM OO – AHMET ZEKİ BKO OO

7-1

 

 

 

3 EKİM 2019 PERŞEMBE

10.00

YUNUS EMRE OO – İNÖNÜ OO

5-3

10.45

MUSTAFAPAŞA OO – ZÜBEYDE HANIM OO

3-2

11.30

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – NECİP FAZIL KK OO

5-5*

12.15

EMLAK KONUTLARI OO – İMAM HATİP OO

5-2

13.00

MİMAR SİNAN OO – 50.YIL CRHSLER OO

3-1

 

 

 

7 EKİM 2019 PAZARTESİ

10.00

PELİKAN OO – FORM KOLEJİ

*5-5

10.45

DİLER DEMİR OO – KOÇ OO

3-4

11.30

MESUDE İŞMAN OO – YAVUZ SELİM OO

2-4

12.15

AHMET ZEKİ BKO OO – DUMLUPINAR OO

0-10

13.00

YUNUS EMRE OO – MUSTAFAPAŞA OO

2-2*

13.45

ZÜBEYDE HANIM OO – İNÖNÜ OO

3-7

 

 

GEBZE SS

9 EKİM 2019 ÇARŞAMBA

10.00

NECİP FAZIL KK OO – KİRAZPINAR OO

7-1

10.45

EMLAK KONUTLARI OO – MİMAR SİNAN OO

4-3

11.30

50.YIL CRHSLER OO – İMAM HATİP OO

3-1

12.15

PELİKAN OO – DİLER DEMİR OO

2-4

13.00

KOÇ OO – FORM KOLEJİ

4-1

 

 

 

11 EKİM 2019 CUMA

10.00

MESUDE İŞMAN OO – AHMET ZEKİ BKO OO

0-2

10.45

DUMLUPINAR OO – YAVUZ SELİM OO

1-3

11.30

YUNUS EMRE OO – ZÜBEYDE HANIM OO

5-2

12.15

İNÖNÜ OO – MUSTAFAPAŞA OO

2-2

13.00

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – KİRAZPINAR OO

5-1

 

 

 

14 EKİM 2019 PAZARTESİ

10.00

Mustafapaşa D GRUBU 2 Sİ – E GRUBU 1 Sİ Necip Fazıl   (1. MAÇ)

4-2

10.45

Özel Gebze E GRUBU 2 Sİ – D GURUBU 1 Sİ Yunus Emre (2.MAÇ)

1-8

 

 

 

16 EKİM 2019 ÇARŞAMBA

10.00

Emlak Konut A GRUBU 1. – B GRUBU 2. Diler Demir (3.MAÇ)

6-4 (P) 

10.45

Yavuz Selim C GRUBU 1. – (1. MAÇIN GALİBİ) Mustafapaşa (4.MAÇ)

5-3

11.30

(2.MAÇIN GALİBİ) Yunus Emre – C GRUBU 2. Dumlupınar (5.MAÇ)

2-6

12.15

Mimar Sinan A GRUBU 2. – B GRUBU 1. Koç (6.MAÇ)

3-1

 

 

 

18 EKİM 2019 CUMA

10.00

Emlak Konut 3. MAÇIN GALİBİ – 4. MAÇIN GALİBİ Yavuz Selim

0-1

10.45

Dumlupınar 5.MAÇIN GALİBİ  - 6.MAÇIN GALİBİ Mimar Sinan

2-1

 

 

 

22 EKİM 2019   SALI

10.00

ÜÇÜNCÜLÜK : MİMAR SİNAN - EMLAK KONUTLARI

GEBZE SS

10.45

FİNAL : DUMLUPINAR - YAVUZ SELİM

GEBZE SS

 

 

 

 

GENÇ KIZLAR        

 

2019-2020 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI GEBZE CUMHURİYET KUPASI

FUTSAL GENÇ KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

PELİKAN KOLEJİ

GEBZE

2

ANİBAL AL

GEBZE

3

GEBZE ANADOLU LİSESİ

GEBZE

4

CUMHURİYET AL

GEBZE

5

SARKUYSAN AL

GEBZE

6

FATİH MTAL

GEBZE

7

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

8

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

 

 

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- PELİKAN KOLEJİ

1- SARKUYSAN AL

2- İBNİ SİNA MTAL

2- ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

3- ANİBAL AL

3- GEBZE ANADOLU LİSESİ

4- FATİH MTAL

4- CUMHURİYET AL

 

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar yarı finale yükselir. 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

2 EKİM 2019 ÇARŞAMBA

12.15

PELİKAN KOLEJİ – FATİH MTAL

2-9

13.00

İBNİ SİNA MTAL – ANİBAL AL

9-0

 

 

 

4 EKİM 2019    CUMA

12.15

SARKUYSAN AL – CUMHURİYET AL

6-0

13.00

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL – GEBZE ANADOLU LİSESİ

*3-3

13.45

PELİKAN KOLEJİ – ANİBAL AL

1-3

14.30

FATİH MTAL – İBNİ SİNA MTAL

*1-1

 

 

 

10 EKİM 2019 PERŞEMBE

13.00

SARKUYSAN AL – GEBZE ANADOLU LİSESİ

1-4

13.45

CUMHURİYET AL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

4-2

 

 

 

21 EKİM 2019 PAZARTESİ

10.00

PELİKAN KOLEJİ – İBNİ SİNA MTAL

0-5

10.45

ANİBAL AL – FATİH MTAL

3-6

11.30

SARKUYSAN AL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

7-0

12.15

GEBZE ANADOLU LİSESİ – CUMHURİYET AL

4-0

 

 

 

23 EKİM 2019   ÇARŞAMBA

10.00

(A GRUBU 1.)  FATİH MTAL – SARKUYSAN AL (B GRUBU 2.)

1-1*

10.45

(B GRUBU 1.) ANADOLU L – İBNİ SİNA MTAL (A GRUBU 2.)

3-6

 

 

 

25 EKİM 2019 CUMA

10.00

Üçüncülük : Fatih - Gal

4-3

10.45

Final : İbni Sina - Sarkuysan 

0-5

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ

GEBZE GENÇLİK ve SPOR MÜDÜRLÜĞÜ

2019-2020

www.gebzeokulsporlari.com

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -   Erol ÇAĞLIN Tel: 0 505 295 99 17 -- Hakan SAVACI Tel: 0 506 344 47 90 -- Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11