Selçuk ŞAHİN

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95

 

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gebze Gelişim Ligi Yıldız Erkekler Futbol Şampiyonası Gebze Metin Oktay Stadın da başladı...

GÜNCEL SONUÇLAR

 

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI

GEBZE GELİŞİM LİGİ (2.LİG)

FUTBOL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ÖZEL PELİKAN OO

GEBZE

2

ADEM YAVUZ OO

GEBZE

3

TAVŞANLI OO

GEBZE

4

FATİH İHO

GEBZE

5

MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

GEBZE

6

BEYLİKBAĞI OO

GEBZE

7

İL GENEL MECLİSİ OO

GEBZE

8

MESUDE İŞMAN OO

GEBZE

9

ULUS OO

GEBZE

10

KOÇ OO

GEBZE

11

YILDIRIM BEYAZIT OO

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- ÖZEL PELİKAN OO

1- BEYLİKBAĞI OO

2- ULUS OO

2- MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

3- ADEM YAVUZ OO

3- FATİH İHO

4- YILDIRIM BEYAZIT OO

4- İL GENEL MECLİSİ OO

 

C GRUBU

1- KOÇ OO

2- MESUDE İŞMAN OO

3- TAVŞANLI OO

 

NOT: A VE B Gruplarını ilk 3 sırada tamamlayan takımlar, C grubunu ilk 2 sırada tamamlayan takımlar çeyrek finale yükselir.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

20 MART 2019 ÇARŞAMBA

10.00

ÖZEL PELİKAN OO – YILDIRIM BEYAZIT OO

0-8

10.00

ULUS OO – ADEM YAVUZ OO

3-0

11.00

BEYLİKBAĞI OO – İL GENEL MECLİSİ OO

2-4

11.00

MUZAFFER ALTINTAŞ İHO – FATİH İHO

3-0

12.00

KOÇ OO – TAVŞANLI OO

4-4*

 

 

 

22 MART 2019 CUMA

10.00

MESUDE İŞMAN OO – TAVŞANLI OO

6-0

10.00

BEYLİKBAĞI OO – FATİH İHO

1-3

11.00

YILDIRIM BEYAZIT OO – ULUS OO

2-3

11.00

ÖZEL PELİKAN OO – ADEM YAVUZ OO

0-9

12.00

İL GENEL MECLİSİ OO – MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

1-2

 

 

 

26 MART 2019   SALI

10.00

ADEM YAVUZ OO – YILDIRIM BEYAZIT OO

METİN OKTAY 1

10.00

ÖZEL PELİKAN OO – ULUS OO

METİN OKTAY 2

11.00

MESUDE İŞMAN OO – KOÇ OO

METİN OKTAY 1

11.00

FATİH İHO – İL GENEL MECLİSİ OO

METİN OKTAY 2

12.00

BEYLİKBAĞI OO – MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

METİN OKTAY 1

 

 

 

28 MART 2019 PERŞEMBE

10.00

A 1 – B 3    (1.MAÇ)

METİN OKTAY 1

10.00

C 2 – B 2    (2.MAÇ)

METİN OKTAY 2

11.00

C 1 – A 2    (3.MAÇ)

METİN OKTAY 1

11.00

A 3 – B 1   (4.MAÇ)

METİN OKTAY 2

3 NİSAN 2019 ÇARŞAMBA

 

 

 

 

13.00

               1. MAÇIN GALİBİ – 2. MAÇIN GALİBİ

METİN OKTAY 1

13.00

3. MAÇIN GALİBİ – 4. MAÇIN GALİBİ

METİN OKTAY 2

 

 

 

5 NİSAN 2019 CUMA

14.00

MAĞLUPLAR

METİN OKTAY 1

14.00

GALİPLER

METİN OKTAY 2

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2018-2019

www.gebzeokulsporlari.com

Her yıl olduğu gibi bu yılda Gebze Kaymakamlığı, Gebze Teknik Üniversitesi, Gebze Belediyesi, Gebze İlçe Spor Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince Gençlik Haftası kutlamaları kapsamında düzenlenecek olan 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Liseler arası Gençler Spor Şenlikleri aşağıda yer almaktadır. 

Başvuru süreci başlamış olup aşağıda tüm detaylar ile belirtilmiştir. 

- GENÇLİK HAFTASI SPOR ŞENLİKLERİ BAŞVURU FORMU İNDİR -

 

BAŞVURULAR : Aşağıda yer alan branşlara katılacak olan okullarımız 26 Mart 2019 Salı günü Saat 17:30 a kadar BAŞVURU FORMUNU Okul müdürlerine imzalatarak İlçe Spor Müdürlüğü Okul Sporları birimine elden teslim etmeleri gerekmektedir. Fikstürler 27 Mart 2019 Çarşamba günü yayınlanacağı için ilgili tarihler dışında gerçekleşecek başvurular kabul edilmeyecektir.

TAKIM SPORLARI : Spor Faaliyetlerine Okullarımız en fazla 1 takım ile katılabilir. 

FERDİ SPORLAR : Okullarımız Ferdi Yüzme ve Ferdi masa tenisi turnuvasında en fazla 4 kız + 4 Erkek sporcu (Toplam:8) yarıştırabilir. Gençlik Koşusu için sınırlama yoktur.

YAŞ VE KATEGORİ : 2001 yılı 11. ve 12. Ay Doğumlular +2002-2003-2004-2005 doğumlular.

LİSANS İŞLEMLERİ: Gençlik Haftası Spor Şenliklerine katılan tüm öğrencilerin en az bir branş da Lisans kartı olması zorunludur.

TEK HEKİM SAĞLIK RAPORU VE VELİ İZNİ : TEK HEKİM SAĞLIK İZİN VE VELİ İZİN BELGELERİNİN VARLIĞINDAN OKUL İDARESİ VE BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ SORUMLUDUR.

Okul Müdürü imzalı Okul Sporcu Lisansı olan öğrencilerin Sağlık İzin ve Veli İzin belgeleri Okul idaresi yada Beden Eğitimi Öğretmenleri tarafından okul arşivi yada dosyalarında Eğitim Öğretim yılı süresince zorunlu tutulması gerekmektedir.  Okul Sporları lisansı olan öğrencilerin Veli yada Sağlık izin durumları İlçe Spor Müdürlüğünce kontrol edilmez. İlgili sorumluluk Okul İdaresini ve Beden Eğitimi Öğretmenini ilgilendiren bir durumdur. Oluşabilecek sağlık problemleri vb. durumlardan ilgili okul idaresi ve Beden Eğitimi Öğretmeni sorumludur. Lütfen Sağlık izin ve Veli İzni olmayan öğrencilere lisanslama işlemi yapmayınız. 

 

1- PLAJ VOLEYBOLU (Kız-Erkek)

Tarih : 15 NİSAN -5 MAYIS 2019

Yer : Gebze Teknik Üniversitesi Kampüsü ( STFA MTAL girişi karşısı)

  • Takımlar en az 3 en fazla 5 sporcudan oluşacaktır.
  • File yüksekliği 2.24
  • 1 Set kazanılmış 15 Sayı üzerinden değerlendirilecektir.
  • Toplamda 2 set kazanan takım müsabakayı kazanır. Netice seti uygulaması yapılmayacaktır.
  • 2-1 lik skorda kazanan 2 kaybeden 1 Puan. 2-0 lık skorda kazanan 3 puan alacaktır. 
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 takım ödüllendirilecektir.

 

2- AYAK TENİSİ (Kız-Erkek)

Tarih : 15 NİSAN -5 MAYIS 2019 

Yer : Gebze Teknik Üniversitesi Kampüsü ( STFA MTAL girişi karşısı)

  • Takımlar en az 3 en fazla 5 sporcudan oluşacaktır.
  • File yüksekliği standart tenis kortu yüksekliğidir.
  • 1 Set kazanılmış 11 Sayı üzerinden değerlendirilecektir.
  • Toplamda 2 set kazanan takım müsabakayı kazanır. Netice seti uygulaması yapılmayacaktır.
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 takım ödüllendirilecektir.

 

3- 3x3 SOKAK BASKETBOLU (Kız-Erkek)

Tarih : 15 NİSAN -5 MAYIS 2019 

Yer : Gebze Teknik Üniversitesi Kampüsü ( STFA MTAL girişi karşısı)

  • Takımlar en az 3 en fazla 4 sporcudan oluşacaktır.
  • Müsabaka 10 dk üzerinden oynatılacaktır.
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 takım ödüllendirilecektir.

 

4- FERDİ YÜZME YARIŞMALARI (Kız-Erkek)

Tarih : 15 NİSAN -5 MAYIS 2019

Yer : Gebze Olimpik Yüzme Havuzu

  • 50 Metre Serbest Stil 
  • 1 Okuldan En Fazla 4 Kız+4 Erkek Sporcu katılabilir.
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 sporcu ödüllendirilecektir.

 

5- FERDİ KROS YARIŞMALARI (GENÇLİK KOŞUSU) (Kız-Erkek)

Tarih : 15 NİSAN -5 MAYIS 2019

Yer : Gebze Teknik Üniversitesi Kampüsü

  • Genç Kızlar 1500 Metre, Genç Erkekler 2000 Metre
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 sporcu ödüllendirilecektir.

 

6- FERDİ MASA TENİSİ TURNUVASI (Kız-Erkek)

Tarih : 15 NİSAN -5 MAYIS 2019

Yer : Gebze Teknik Üniversitesi Kampüsü

  • Kazanılmış 2 set üzerinden tek devreli eleme usulü yarışma sistemine göre oynatılacaktır.
  • 1 Okuldan En Fazla 4 Kız+4 Erkek Sporcu katılabilir.
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 sporcu ödüllendirilecektir.

 

7- HALAT ÇEKME YARIŞI (Kız-Erkek)

Tarih : 15 NİSAN -5 MAYIS 2019

Yer : Gebze Teknik Üniversitesi Kampüsü

  • Takım 6 Öğrenci sporcudan oluşur.
  • Saniye puanlaması üzerinden Tek Devreli Lig Usulü Yarışma Sistemine göre oynanacaktır.
  • 10 saniye içinde rakibini Ceza Alanı içine çekmeyi başaran takım 5 puan alırken, 20 saniye 4 puan, 30 saniye 3 puan , 40 saniye ve üzeri 2 puan ile değerlendirilecektir. 
  • Kızlar ve Erkekler farklı kategorilerde yarışacak olup Geniş Bilgi Gençlik Haftası Teknik Toplantısında verilecektir. 

 

7- PENALTI ATIŞI YARIŞMASI (Kız-Erkek)

Tarih : 15 NİSAN -5 MAYIS 2019

Yer : Gebze Teknik Üniversitesi Kampüsü

  • Takım 3 oyuncu + 1 Kaleci olmak üzere toplam 4 sporcudan oluşur.
  • Takımlar kura ile belirlenmiş Fikstürde önce grup yarışmalarının ardından üst tur, çeyrek, yarı ve final atışları doğrultusunda yarışacaklardır.
  • Penaltı Atışları kaleci de dahil toplam 4 atış üzerinden değerlendirilecek, eşitliğin bozulmaması durumunda Seri Penaltılar ile devam edilecektir.
  • SKOR PUANLAMASI UYGULANACAKTIR : 
  • Skor: 3-0 (Kazanan 5 Puan, Kaybeden 0 Puan) 4. Penaltı kullanılmaz. 
  • Skor: 2-0 (Kazanan 4 Puan, Kaybeden 0 Puan)
  • Skor: 1-0 (Kazanan 3 Puan, Kaybeden 0 Puan)
  • Skor: 3-1 (Kazanan 3 Puan, Kaybeden 1 Puan)
  • Skor: 3-2 (Kazanan 3 Puan, Kaybeden 2 Puan)
  • Skor: 2-1 (Kazanan 2 Puan, Kaybeden 1 Puan)
  • Skor: 4-3 (Kazanan 4 Puan, Kaybeden 3 Puan) 
  • Her Türlü Seri Penaltılar Sonucu Kazanan Takım 3, Kaybeden Takım 2 Puan alacaktır. İlgili Puanlama sistemi grup yarışları için geçerlidir.
  • Penaltı Yarışmalarına katılan Genç Sporcu Öğrencilerimiz Spor Toto Süper Lig Hakemlerimizden Alper ÇETİN hocamız ile tanışma fırsatı bulacaklardır. :)      
  • Kızlar ve Erkekler farklı kategorilerde yarışacak olup Geniş Bilgi Gençlik Haftası Teknik Toplantısında verilecektir. 

 

8- DİĞER EĞLENCELİ OYUNLAR

Çuval Yarışı, İp Atlama , En Güzel Kek Yapma , Genç Star, Fırlatma , Yüksek Sıçrama vb oyunlar Gençlik Haftası Spor Şenliklerine katılan sporcular arasında oynatılacakdır. 

 

LİSANS VE KATILIM EVRAK İŞLERİ : Turnuvalara katılan tüm sporcuların okul sporları lisansı olması gerekmektedir. Okul sporları lisansı olmayan sporcular yarışmalara kesinlikle alınmayacaktır. Ayrıca yüzme yarışmalarına katılacak olan sporcu öğrencilerden ise idrar tahlili alınacaktır. 

Tüm Okullarımıza önemle duyurulur.

- GENÇLİK HAFTASI KATILIM FORMU İNDİR -

18 MART ÇANAKKALE ŞEHİTLERİMİZİ ANMA KOŞUMUZU GERÇEKLEŞTİRDİK

Gebze Kaymakamlığı, Gebze Belediyesi, Gebze Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince 18 Mart Çanakkale Şehitlerimizi Anma programı kapsamında 15 Mart 2019 Cuma günü Gebze Alaettin Kurt Stadında Saat 11:00 da okullararası Kız-Erkek Küçükler, Yıldızlar ve Gençler kategorisinde Çanakkale Şehitlerimizi Anma Koşusu tamamlandı.

 

•Küçük Kızlar 600 metre

  1. SİMA KANAT - KOÇ ORTAOKULU
  2. BENSU KOÇ - KOÇ ORTAOKULU
  3. BEYZA YEŞİLYURT - KOÇ ORTAOKULU
  4. ELANUR ÖNAL - MESUDE İŞMAN ORTAOKULU

•Küçük Erkekler 800 metre

  1. MUHAMMED EFE KAÇAR - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU
  2. NURULLAH ÖZDEMİR - MESUDE İŞMAN ORTAOKULU
  3. EREN DÖNMEZ - DİLER DEMİR ORTAOKULU
  4. GÜRKAN ÜNVER - YILDIRIM BEYAZIT ORTAOKULU

•Yıldız Kızlar 800 metre

  1. NİSA ORHAN - NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU
  2. EBRAR KURTOĞLU - İNÖNÜ ORTAOKULU
  3. GAMZE BİLGİN - KOÇ ORTAOKULU
  4. SEMRA AKYÜZ - ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU

•Yıldız Erkekler 1000 metre

  1. MEHMET CUMHUR CAN ÖZTÜRK - GEBZE İMAM HATİP ORTAOKULU
  2. YUSUF ÖZDİYAR - MUZAFFER ALTINTAŞ İMAM HATİP ORTAOKULU
  3. EMİRHAN ŞİMŞEK - NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU 
  4. FARUK KAHYA - ADEM YAVUZ ORTAOKULU

•Genç Kızlar 1000 metre

  1. KADER KURT - CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ
  2. ERVANUR ÖZTÜRK - ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
  3. NİSANUR TURUNÇ - ANİBAL ANADOLU LİSESİ
  4. DERYA BAŞTAŞ - ÇOLAKOĞLU KIZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

•Genç Erkekler 1200 metre

  1. BATUHAN YILDIZ - FATİH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
  2. EMRE KÖSE - FATİH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
  3. FATİH GÜÇLÜ - FATİH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
  4. ALPER GÖKMEN - MEHMET TUĞRUL TEKBULUT ANADOLU LİSESİ

Kategorilerinde gerçekleştirilen Çanakkale Şehitlerimizi Anma koşusunda dereceye giren ilk 4 sporculara madalyaları Gebze Alaettin Kurt Stadında Beden Eğitimi Öğretmenlerimizce takdim edildi.

 

GÜNÜN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gebze Gelişim Ligi Yıldız Erkekler Basketbol Şampiyonası Gebze Spor Salonunda başladı...

GÜNCEL SONUÇLAR

Yıldız ERKEKLER

 

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE GELİŞİM LİGİ (2.LİG)

BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ÖZEL PELİKAN OO

GEBZE

2

FARABİ OO

GEBZE

3

ÖZEL GEBZE KOLEJİ

GEBZE

4

SULTAN ORHAN OO

GEBZE

5

ARİF NİHAT ASYA OO

GEBZE

6

FATİH İHO

GEBZE

7

ULUS OO

GEBZE

8

MUSTAFA NECATİ OO

ÇAYIROVA

9

REJSAŞ LOJİSTİK OO

ÇAYIROVA

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- ÖZEL GEBZE KOLEJİ

1- FARABİ OO

2- MUSTAFA NECATİ OO

2- ARİF NİHAT ASYA OO

3- ÖZEL PELİKAN OO

3- SULTAN ORHAN OO

 

C GRUBU

1- REYSAŞ LOJİSTİK

2- FATİH İHO

3- ULUS OO

 


NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar ÇEYREK finale yükselir. 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

14 MART 2019 PERŞEMBE

10.00

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – ÖZEL PELİKAN OO

12-71

11.30

FARABİ OO – SULTAN ORHAN OO

18-45

13.00

REYSAŞ LOJİSTİK – ULUS OO

54-36

 

 

 

19 MART 2019   SALI

10.00

ÖZEL PELİKAN OO – MUSTAFA NECATİ OO

36-9

11.30

SULTAN ORHAN OO – ARİF NİHAT ASYA OO

56-10

13.00

ULUS OO  – FATİH İHO

32-13

 

 

 

21 MART 2019 PERŞEMBE

10.00

MUSTAFA NECATİ OO – ÖZEL GEBZE KOLEJİ

0-20

11.30

ARİF NİHAT ASYA OO – FARABİ OO

49-30

13.00

FATİH İHO – REYSAŞ LOJİSTİK

24-46

 

 

GEBZE SS

26 MART 2019  SALI

 

A 1 (BAY) (Pelikan)

GEBZE SS

10.00

(Sultan Orhan )B 1 – C 2 (Ulus) (1. MAÇ)

GEBZE SS

11.00

Arif Nihat B 2 – A 2  Özel Gebze Koleji (2. MAÇ)

GEBZE SS

 

C 1 (BAY) (Reysaş Lojistik)

 

 

 

 

28 MART 2019 PERŞEMBE

10.00

(Pelikan) A 1 – 1. MAÇIN GALİBİ

GEBZE SS

11.00

(Reysaş Lojistik) C 1 – 2. MAÇIN GALİBİ

GEBZE SS

 

 

 

29 MART 2019 CUMA

10.00

MAĞLUPLAR

GEBZE SS

11.00

GALİPLER

GEBZE SS

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2018-2019

www.gebzeokulsporlari.com

Gebze Kaymakamlığı, Gebze Belediyesi, Gebze Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince 18 Mart Çanakkale Şehitlerimizi Anma programı kapsamında 15 Mart 2019 Cuma günü Gebze Alaettin Kurt Stadında Saat 112:00 da okullararası Kız-Erkek Küçükler, Yıldızlar ve Gençler kategorisinde Çanakkale Şehitlerimizi Anma Koşusu düzenlenecektir. 

 

ÇANAKKALE ŞEHİTLERİMİZİ ANMA KOŞUSU

Tarih : 15 Mart 2019 Cuma

Saat : 11:00

Yer : Alaettin Kurt Stadı

 

•Küçük Kızlar 600 metre

•Küçük Erkekler 800 metre

•Yıldız Kızlar 800 metre

•Yıldız Erkekler 1000 metre

•Genç Kızlar 1000 metre

•Genç Erkekler 1200 metre

 

LİSANS: Yukarıdaki kategorilerde yarışmalara katılacak olan öğrencilerin en az 1 branşta okul sporları lisansına sahip olmaları gerekmektedir. Hiç lisansı olmayan öğrencileri Atletizm yada Kros branşına lisanslama yapabilirsiniz. 

 

ISLAK İMZALI TEK HEKİM SAĞLIK İZİN VE VELİ İZİN BELGELERİNİN VARLIĞINDAN OKUL İDARESİ VE BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ SORUMLUDUR

Okul Müdürü imzalı Okul Spor Lisansı olan öğrencilerin Sağlık İzin ve Veli İzin belgeleri Okul idaresi yada Beden Eğitimi Öğretmenleri tarafından okul arşivi yada dosyalarında zorunlu tutulması gerektiğinden Okul Sporları lisansı olan öğrencilerin Veli yada Sağlık izin durumları İlçe Spor Müdürlüğünün kontrolü dışında tamamen Okul İdaresini ve Beden Eğitimi Öğretmenini ilgilendiren bir durumdur. Oluşabilecek sağlık problemleri vb. durumlardan ilgili okul idaresi sorumludur. Lütfen Sağlık izin ve Veli İzni olmayan öğrencilere lisanslama işlemi yapmayınız. 

Katılım sağlayan tüm okullarımıza, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize önemle duyurulur...

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gebze Gelişim Ligi Yıldız Kızlar VOLEYBOL Şampiyonası Gebze Atatürk Anadolu Lisesi Spor Salonunda Başladı...

GÜNCEL SONUÇLAR

Yıldız KIZLAR

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI

GEBZE GELİŞİM LİGİ (2.LİG)

VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

ADEM YAVUZ OO

GEBZE

2

ZÜBEYDE HANIM OO

GEBZE

3

FARABİ OO

GEBZE

4

ÖZEL AÇI KOLEJİ

GEBZE

5

50. YIL CRHSLER OO

GEBZE

6

EMLAK KONUTLARI OO

GEBZE

7

YUNUS EMRE OO

GEBZE

8

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

GEBZE

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- NECİP FAZIL K. OO

1- ZÜBEYDE HANIM OO

2- 50. YIL CRHSLER OO

2- YUNUS EMRE OO

3- ÖZEL AÇI KOLEJİ

3- ADEM YAVUZ OO

4- EMLAK KONUTLARI OO

4- FARABİ OO

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar yarı finale yükselir.

 

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

25 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ

10.00

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – EMLAK KONUTLARI OO

1-2

11.30

50. YIL CRHSLER OO – ÖZEL AÇI KOLEJİ

2-0

13.00

ZÜBEYDE HANIM OO – FARABİ OO

2-0

14.30

YUNUS EMRE OO – ADEM YAVUZ OO

2-0

 

 

 

27 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA

10.00

EMLAK KONUTLARI OO  – 50. YIL CRHSLER OO

2-0

11.30

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – ÖZEL AÇI KOLEJİ

2-0

13.00

ZÜBEYDE HANIM OO – ADEM YAVUZ OO

2-0

14.30

FARABİ OO  – YUNUS EMRE OO

0-2

 

 

 

1 MART 2019 CUMA

10.00

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – 50. YIL CRHSLER OO

2-0

11.30

ÖZEL AÇI KOLEJİ – EMLAK KONUTLARI OO

0-2

13.00

ZÜBEYDE HANIM OO – YUNUS EMRE OO

2-1

14.30

ADEM YAVUZ OO – FARABİ OO

0-2

 

 

 

5 MART 2019    SALI

10.00

Emlak Konutları A 1 – B 2 Yunus Emre

2-1

11.30

Zübeyde Hanım B 1 – A 2 Necip Fazıl 

1-2

 

 

 

7 MART 2019 PERŞEMBE

10.00

Üçüncülük : Yunus Emre - Zübeyde Hanım

1-3

11.30

Final : Necip Fazıl - Emlak Konutları 

3-0

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2018-2019

www.gebzeokulsporlari.com

 

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gebze Gelişim Ligi Yıldız Erkekler ve Yıldız Kızlar Futsal Şampiyonası Gebze Spor Salonunda başladı...

GÜNCEL SONUÇLAR

Yıldız ERKEKLER

  

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI

GEBZE GELİŞİM LİGİ (2.LİG)

FUTSAL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

İMAM HATİP OO

GEBZE

2

GAYRETTEPE ROTARY OO

GEBZE

3

DUMLUPINAR İHO

GEBZE

4

KOÇ OO ÇEKİLDİ.

GEBZE

5

DİLER DEMİR OO

GEBZE

6

KİRAZPINAR OO

GEBZE

7

YAVUZ SELİM OO

GEBZE

8

MARMARA ÇAĞ ÖTESİ OO

GEBZE

9

FARABİ OO

GEBZE

10

FATİH İHO

GEBZE

11

HÜRRİYET OO

GEBZE

12

ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ

GEBZE

13

AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO ÇEKİLDİ.

GEBZE

14

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

GEBZE

15

ÖZEL AÇI KOLEJİ

GEBZE

16

50. YIL CRHSLER OO

GEBZE

17

YUNUS EMRE OO

GEBZE

18

SULTAN ORHAN OO

GEBZE

19

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

GEBZE

20

KOCATEPE İHO

GEBZE

21

KOCATEPE OO

GEBZE

22

İNÖNÜ OO

GEBZE

 

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- ÖZEL AÇI KOLEJİ

1- FARABİ OO

2- KOÇ OO

2- KOCATEPE OO

3- YAVUZ SELİM OO

3- FATİH İHO

4- GAYRETTEPE ROTARY OO

4- İNÖNÜ OO

 

C GRUBU

D GRUBU

1- YUNUS EMRE OO

1- KOCATEPE İHO

2- MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

2- İMAM HATİP OO

3- DİLER DEMİR OO

3- DUMLUPINAR İHO

4- MARMARA ÇAĞ ÖTESİ OO

4- ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ

 

E GRUBU

F GRUBU

1- AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO

1- HÜRRİYET OO

2- NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

2- KİRAZPINAR OO

3- 50. YIL CRHSLER OO

3- SULTAN ORHAN OO

 

NOT: E ve F Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar ile A,B,C,D Gruplarını ilk 3 sırada tamamlayan takımlar ÜST TURA yükselir. (Son 16)  

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

14 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE

10.00

ÖZEL AÇI KOLEJİ  – GAYRETTEPE ROTARY OO

3-0

10.45

KOCATEPE OO – FATİH İHO

5-4

11.30

FARABİ OO – İNÖNÜ OO

3-5

12.15

AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO – 50. YIL CRHSLER OO

0-5

13.00

YUNUS EMRE OO  – MARMARA ÇAĞ ÖTESİ OO

9-3

13.45

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO  – DİLER DEMİR OO

5-3

 

 

 

18 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ

10.00

KOCATEPE İHO – ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ

5-0

10.45

İMAM HATİP OO – DUMLUPINAR İHO

0-9

11.30

YUNUS EMRE OO  – MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

----

12.15

YAVUZ SELİM OO – GAYRETTEPE ROTARY OO

11-1

13.00

HÜRRİYET OO – SULTAN ORHAN OO

1-4

 

ÖZEL AÇI KOLEJİ  – KOÇ OO

5-0

 

 

 

22 ŞUBAT 2019 CUMA

11.30

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – 50. YIL CRHSLER OO

4-7

12.15

DİLER DEMİR OO – MARMARA ÇAĞ ÖTESİ OO

0-5

13.00

KOCATEPE İHO – İMAM HATİP OO

5-0

13.45

DUMLUPINAR İHO – ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ

7-2

14.30

ÖZEL AÇI KOLEJİ  – YAVUZ SELİM OO

3-4

 

GAYRETTEPE ROTARY OO – KOÇ OO

5-0

 

 

 

11 MART 2019 PAZARTESİ

11.30

FARABİ OO – FATİH İHO

1-5

12.15

MARMARA ÇAĞ ÖTESİ OO  – MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

3-8

HÜKMEN

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – AHMET ZEKİ BÜYÜKK. 

5-0

13.00

KİRAZPINAR OO – SULTAN ORHAN OO

2-4

13.45

KOCATEPE İHO – DUMLUPINAR İHO

3-10

14.30

İNÖNÜ OO  – KOCATEPE OO

3-8

 

 

 

13 MART 2019 ÇARŞAMBA

10.00

KİRAZPINAR OO – HÜRRİYET OO

0-2

10.45

YUNUS EMRE OO  – DİLER DEMİR OO

8-2

11.30

FARABİ OO – KOCATEPE OO

2-8

12.15

FATİH İHO – İNÖNÜ OO

4-3 (P) 

13.00

ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ – İMAM HATİP OO

 6-1

 

KOÇ OO – YAVUZ SELİM OO

0-5

 

 

 

 

 

ÜST TUR

 

15 MART 2019 CUMA

10.00

Yavuz Selim A 1 – D 2 Kocatepe İHO (1.MAÇ)

5-6

10.45

Kocatepe OO B 1 – C 2 Mustafa Üstündağ (2.MAÇ)

2-10

11.30

Yeni Atlas D 3 – E 1 50.Yıl Cryhsler (3.MAÇ)

1-10

12.15

Fatih B 3 – F 2 Hürriyet (4.MAÇ)

1-3

 

ÜST TUR

 

18 MART 2019 PAZARTESİ

10.00

Necip Fazıl E 2 – C 3 Çağ Ötesi (5.MAÇ)

8-0

10.45

Sultan Orhan F 1 – A 3 Gayrettepe (6.MAÇ)

7-2

11.30

Yunus Emre C 1 – B 2 İnönü (7.MAÇ)

5-0

12.15

Dumlupınar D 1 – A 2 Açı  (8.MAÇ)

6-0

 

ÇEYREK FİNAL

 

20 MART 2019 ÇARŞAMBA

10.00

 KOCATEPE - MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ (9.MAÇ)

1-6

10.45

50. YIL CRHSLER - HÜRRİYET  (10.MAÇ)

8-1

11.30

NECİP FAZIL - SULTAN ORHAN (11.MAÇ)

12-3

12.15

YUNUS EMRE - DUMLUPINAR  (12.MAÇ)

5-0

 

YARI FİNAL

 

22 MART 2019 CUMA

10.00

Mustafa Üstündağ  - 50. Yıl Cryhsler 

3-4 (P)

10.45

Necip Fazıl   - Yunus Emre

3-7

 

FİNAL

 

25  MART 2019 PAZARTESİ

10.00

ÜÇÜNCÜLÜK : MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ - NECİP FAZIL

GEBZE SS

10.45

FİNAL : YUNUS EMRE - 50. YIL CRYHSLER

GEBZE SS

 

 

 

 

YILDIZ KIZLAR

 

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI

GEBZE GELİŞİM LİGİ (2.LİG)

FUTSAL YILDIZ KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

ADEM YAVUZ OO

GEBZE

2

DUMLUPINAR İHO

GEBZE

3

KİRAZPINAR OO

GEBZE

4

YAVUZ SELİM OO

GEBZE

5

ULUS OO

GEBZE

6

50. YIL CRHSLER OO

GEBZE

7

EMLAK KONUTLARI OO

GEBZE

8

YUNUS EMRE OO

GEBZE

9

İNÖNÜ OO

GEBZE

10

KOÇ OO

GEBZE

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- YAVUZ SELİM OO

1- ULUS OO

2- EMLAK KONUTLARI OO

2- KİRAZPINAR OO

3- İNÖNÜ OO

3- KOÇ OO

4- DUMLUPINAR İHO

 

 

C GRUBU

1- 50. YIL CRHSLER OO

2- ADEM YAVUZ OO

3- YUNUS EMRE OO


NOT: A Grubunu ilk 3 sırada tamamlayan takımlar, B ve C grubunu ilk 2 sırada tamamlayan takımlar çeyrek finale yükselir.

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

15 ŞUBAT 2019 CUMA

10.00

YAVUZ SELİM OO – DUMLUPINAR İHO

*0-0

10.30

EMLAK KONUTLARI OO – İNÖNÜ OO

4-3

11.00

ULUS OO – KOÇ OO

3-1

11.30

50. YIL CRHSLER OO – YUNUS EMRE OO

1-0

 

 

 

20 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA

11.30

ADEM YAVUZ OO – YUNUS EMRE OO

1-3

12.00

KİRAZPINAR OO – KOÇ OO

0-2

12.30

DUMLUPINAR İHO – EMLAK KONUTLARI OO

0-5

13.00

YAVUZ SELİM OO – İNÖNÜ OO

0-4

 

 

 

8 MART 2019 CUMA

10.00

İNÖNÜ OO – DUMLUPINAR İHO

1-0

10.30

YAVUZ SELİM OO – EMLAK KONUTLARI OO

2-0

11.00

ADEM YAVUZ OO – 50. YIL CRHSLER OO

0-2

11.30

KİRAZPINAR OO – ULUS OO

1-1

 

 

 

12 MART 2019  SALI

 

A 1  (BAY) Emlak Konutları 

GEBZE SS

10.00

Yavuz Selim A 3 –  C 2  Yunus Emre  (1.MAÇ)

1-3 (p) 

10.30

Koç B 2 – C 1 Cryhsler    (2.MAÇ)

4-0

11.00

İnönü A 2 – B 1  Ulus  (3.MAÇ)

0-1

22 MART 2019 CUMA

 

 

 

11.30

Emlak Konutları - Yunus Emre OO

0-1

12.00

Koç  OO - Ulus OO

1-0

 

 

 

25 MART 2019 PAZARTESİ

11.30

ÜÇÜNCÜLÜK : EMLAK KONUTLARI - ULUS

GEBZE SS

12.00

FİNAL : YUNUS EMRE - KOÇ

GEBZE SS

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2018-2019

www.gebzeokulsporlari.com

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gebze Gelişim Ligi Gençler Voleybol Şampiyonası Gebze Atatürk Anadolu Lisesi Spor Salonunda başladı...

GÜNCEL SONUÇLAR

GENÇ KIZLAR

 

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI

GEBZE GELİŞİM LİGİ (2.LİG)

VOLEYBOL GENÇ KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

ATATÜRK AL

GEBZE

2

GAL

GEBZE

3

ANİBAL AL

GEBZE

4

FORM KOLEJİ

GEBZE

5

ÖZEL DEVA MTAL

GEBZE

6

ÖZEL GEBZE KOLEJİ (Çekildi)

GEBZE

7

ÖZEL AFŞİNBEY MTAL (Çekildi)

GEBZE

8

ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

9

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

10

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L (Seri Başı)

GEBZE

11

STFA MTAL

GEBZE

12

FATİH MTAL

GEBZE

13

GATEM

GEBZE

14

ÖZEL PELİKAN KOLEJİ

GEBZE

15

YÜCEL BORU FL (Seri Başı)

GEBZE

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- ÖZEL GEBZE KOLEJİ

1- KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

2- ATATÜRK AL

2- ÖZEL DEVA MTAL

3- İBNİ SİNA MTAL

3- FATİH MTAL

 

4- GATEM

 

C GRUBU

D GRUBU

1- STFA MTAL

1- YÜCEL BORU FL

2- GAL

2- FORM KOLEJİ

3- ANİBAL AL

3- ÇOLAKOĞLU MTAL

4- PELİKAN KOLEJİ

4- ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

 

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar ÇEYREK finale yükselir.

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

14 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE

10.00

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L – GATEM

2-0

11.30

ÖZEL DEVA MTAL – FATİH MTAL

0-2

13.00

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – İBNİ SİNA MTAL

0-2

 

YÜCEL BORU FL – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

2-0

 

 

 

15 ŞUBAT 2019   CUMA

10.00

STFA MTAL – ÖZEL PELİKAN KOLEJİ

2-0

11.30

GAL – ANİBAL AL

0-2

 

 

 

18 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ

10.00

FORM KOLEJİ – ÇOLAKOĞLU MTAL

0-2

11.30

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L – ÖZEL DEVA MTAL

2-0

 

ATATÜRK AL – ÖZEL GEBZE KOLEJİ

2-0

 

 

 

20 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA

10.00

STFA MTAL – GAL

1-2

11.30

ANİBAL AL – ÖZEL PELİKAN KOLEJİ

2-0

13.00

YÜCEL BORU FL – FORM KOLEJİ

2-0

14.30

FATİH MTAL – GATEM

2-0

 

 

 

22 ŞUBAT 2019 CUMA

10.00

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L – FATİH MTAL

1-2

11.30

GATEM – ÖZEL DEVA MTAL

0-2

13.00

İBNİ SİNA MTAL – ATATÜRK AL

0-2

 

ÇOLAKOĞLU MTAL – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

2-0

 

 

 

26 ŞUBAT 2019  SALI

10.00

ÖZEL PELİKAN KOLEJİ – GAL

0-2

11.30

STFA MTAL – ANİBAL AL

0-2

13.00

YÜCEL BORU FL – ÇOLAKOĞLU MTAL

2-0

 

ÖZEL AFŞİNBEY MTAL – FORM KOLEJİ

0-2

 

 

 

28 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE

10.00

(Atatürk) A 1 – D 2 (Çolakoğlu) (1.MAÇ)

1-2

11.30

(Anibal  C 1 – B 2 (Kanuni) (2.MAÇ)

1-2

13.00

(Fatih) B 1 – C 2 (GAL) (3.MAÇ)

2-1

14.30

(Yücel Boru) D 1 – A 2 (İbni Sina) (4.MAÇ)

2-0

 

 

 

4 MART 2019 PAZARTESİ

10.00

ÇOLAKOĞLU MTAL – KANUNİ SBL

0-2

11.30

FATİH MTAL  - YÜCEL BORU FL

0-2

 

 

 

6 MART 2019 ÇARŞAMBA

10.00

Üçüncülük : Fatih - Çolakoğlu 

3-1

11.30

Final : Kanuni - Yücel Boru 

1-3

 

 

 

 

GENÇ ERKEKLER

  

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI

GEBZE GELİŞİM LİGİ (2.LİG)

VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ATATÜRK AL

GEBZE

2

GAL (Seri Başı)

GEBZE

3

STFA MTAL

GEBZE

4

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L (Seri Başı)

GEBZE

5

TOV MTAL

GEBZE

6

ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

GEBZE

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- GAL

1- KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

2- ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

2- STFA MTAL

3- ATATÜRK AL

3- TOV MTAL

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar yarı finale yükselir. 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

15 ŞUBAT 2019 CUMA

13.00

GAL – ATATÜRK AL

2-0

14.30

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L – TOV MTAL

2-1

 

 

 

18 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ

13.00

ATATÜRK AL – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

2-0

14.30

TOV MTAL – STFA MTAL

2-0

 

 

 

21 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE

10.00

ÖZEL AFŞİNBEY MTAL – GAL

0-2

11.30

STFA MTAL – KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

0-2

 

 

 

4 MART 2019 PAZARTESİ

13.00

(GAL) A 1 – B 2 (TOV) 

2-0

14.30

(Kanuni) B 1 – A 2 (Atatürk) 

2-1

 

 

 

6 MART 2019 ÇARŞAMBA

13.00

Üçüncülük : Atatürk - TOV

1-3

14.30

Final : GAL - Kanuni 

3-1

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2018-2019

 

www.gebzeokulsporlari.com

 

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gebze Gelişim Ligi Genç Erkekler Basketbol Şampiyonası Gebze Spor Salonunda başladı...

GÜNCEL SONUÇLAR

GENÇ ERKEKLER

 

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI

GEBZE GELİŞİM LİGİ (2.LİG)

BASKETBOL GENÇ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ANİBAL AL

GEBZE

2

İMAM HATİP AL

GEBZE

3

GAL

GEBZE

4

ÖZEL PELİKAN AL

GEBZE

5

YENİ UMUT FL

GEBZE

6

ÖZEL GEBZE KOLEJİ

GEBZE

7

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

8

FATİH MTAL

GEBZE

9

SARKUYSAN AL (Seri Başı)

GEBZE

10

YÜCEL BORU FL (Seri Başı)

GEBZE

11

CUMHURİYET AL

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- SARKUYSAN AL

1- YÜCEL BORU FL

2- FATİH MTAL

2- GAL

3- İMAM HATİP AL

3- İBNİ SİNA MTAL

4- ÖZEL PELİKAN AL

4- CUMHURİYET AL

 

C GRUBU

1- ANİBAL AL

2- ÖZEL GEBZE KOLEJİ

3- YENİ UMUT FL

 

NOT: A VE B Gruplarını ilk 3 sırada tamamlayan takımlar, C grubunu ilk 2 sırada tamamlayan takımlar çeyrek finale yükselir.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

12 ŞUBAT 2019 SALI 

10.00

SARKUYSAN AL – ÖZEL PELİKAN AL

101-5

11.30

FATİH MTAL – İMAM HATİP AL

48-10

13.00

YÜCEL BORU FL – CUMHURİYET AL

43-26

 

 

 

19 ŞUBAT 2019 SALI

10.00

GAL – İBNİ SİNA MTAL

44-31

11.30

ANİBAL AL – YENİ UMUT FL

47-33

13.00

ÖZEL PELİKAN AL – FATİH MTAL

8-61

 

 

 

21 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE

10.00

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – YENİ UMUT FL

17-35

11.30

SARKUYSAN AL – İMAM HATİP AL

81-13

13.00

CUMHURİYET AL – GAL

47-43

 

 

 

26 ŞUBAT 2019 SALI

10.00

İMAM HATİP AL – ÖZEL PELİKAN AL

35-13

11.30

SARKUYSAN AL – FATİH MTAL

72-31

13.00

YÜCEL BORU FL – İBNİ SİNA MTAL

51-30

 

 

 

27 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA

10.00

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – ANİBAL AL

14-51

11.30

İBNİ SİNA MTAL – CUMHURİYET AL

38-62

13.00

YÜCEL BORU FL – GAL

65-33

 

 

 

1 MART 2019 CUMA

10.00

(Sarkuysan) A1 – B3 (GAL 1.MAÇ)

54-29

11.30

(Y. Umut) C2 – B2 (Cumhuriyet 2.MAÇ)

41-46

13.00

(Anibal) C1 – A2 (Fatih 3.MAÇ)

38-47

14.30

(İmamHatip) A3 – B1 (YücelBoru 4.MAÇ)

12-96

5 MART 2019    SALI

 

 

 

10.00

Sarkuysan – Cumhuriyet

66-23

11.30

Fatih – Yücel Boru 

26-61

 

 

 

7 MART 2019 PERŞEMBE

10.00

Üçüncülük : Fatih - Cumhuriyet

30-56

11.30

Final : Yücel Boru - Sarkuysan

54-29

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2018-2019

www.gebzeokulsporlari.com

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gebze Gelişim Ligi Genç Kızlar ve Genç Erkekler Futsal Şampiyonası Gebze Spor Salonunda başladı...

GÜNCEL SONUÇLAR

GENÇ KIZLAR   

  

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI

GEBZE GELİŞİM LİGİ (2.LİG)

FUTSAL GENÇ KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

2

ANİBAL AL

GEBZE

3

GAL

GEBZE

4

ÖZEL PELİKAN AL

GEBZE

5

FATİH SULTAN MEHMET AL

GEBZE

6

CUMHURİYET AL

GEBZE

7

ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

8

İBNİ SİNA MTAL (Seri Başı)

GEBZE

9

TOV MTAL

GEBZE

10

FATİH MTAL

GEBZE

11

SARKUYSAN AL (Seri Başı)

GEBZE

 

GRUPLAR 

A GRUBU

B GRUBU

1- SARKUYSAN AL

1- İBNİ SİNA MTAL

2- FATİH S. MEHMET AL (ÇEKİLDİ)

2- CUMHURİYET AL

3- ÇOLAKOĞLU MTAL

3- ALİ N. ÇOLAKOĞLU MTAL

4- TOV MTAL

4- GAL

 

C GRUBU

1- ÖZEL PELİKAN AL

2- FATİH MTAL

3- ANİBAL AL


NOT: A VE B Gruplarını ilk 3 sırada tamamlayan takımlar, C grubunu ilk 2 sırada tamamlayan takımlar çeyrek finale yükselir.
 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

8 OCAK 2019    SALI

 

10.00

SARKUYSAN AL – TOV MTAL

0-0*

10.45

İBNİ SİNA MTAL – GAL

11-0

11.30

CUMHURİYET AL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

*1-1

12.15

ÖZEL PELİKAN AL – ANİBAL AL

4-1

 

 

 

10 OCAK 2019 PERŞEMBE

10.00

FATİH MTAL – ANİBAL AL

0-1

10.45

İBNİ SİNA MTAL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

3-1

11.30

SARKUYSAN AL – ÇOLAKOĞLU MTAL

5-0

12.15

GAL – CUMHURİYET AL

2-0

 

 

 

15 OCAK 2019   SALI

10.00

ÇOLAKOĞLU MTAL – TOV MTAL

1-5

 

 FATİH MTAL – ÖZEL PELİKAN AL

3-1

10.45

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL – GAL

4-0

11:30

İBNİ SİNA MTAL – CUMHURİYET AL

5-0

 

 

 

7 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE

10.00

(TOV) A 1 – B 3  (GAL)  (1.MAÇ)

2-0

10.45

(Pelikan) C 2 – B 2 (Ali Nuri)  (2.MAÇ)

2-0

11.30

(Fatih) C 1 – A 2  (Sarkuysan)  (3.MAÇ)

5-1

12.15

(Çolakoğlu) A 3 – B 1 (İbni Sina)  (4.MAÇ)

0-9

11 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ

 

 

 

11.30

                      Fatih - İbni Sina

0-2

12.15

  Tov - Pelikan

0-1

 

 

 

13 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA

11.30

TOV - Fatih

1-2

12.15

Final : İbni Sina - Pelikan 

3-0

 

 

 

 

GENÇ ERKEKLER

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI

GEBZE GELİŞİM LİGİ (2.LİG)

FUTSAL GENÇ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

2

ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

GEBZE

3

ANİBAL AL

GEBZE

4

İMAM HATİP AL

GEBZE

5

GAL

GEBZE

6

ÖZEL PELİKAN AL

GEBZE

7

FATİH SULTAN MEHMET AL

GEBZE

8

FORM KOLEJİ

GEBZE

9

ÖZEL GEBZE KOLEJİ

GEBZE

10

CUMHURİYET AL

GEBZE

11

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

GEBZE

12

İBNİ SİNA MTAL (Seri Başı)

GEBZE

13

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

GEBZE

14

GATEM

GEBZE

15

SARKUYSAN AL (Seri Başı)

GEBZE

16

YÜCEL BORU FL

GEBZE

 

GRUPLAR 

A GRUBU

B GRUBU

1- İBNİ SİNA MTAL

1- ÖZEL GEBZE KOLEJİ

2- ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

2- GAL

3- ALİ NURİ Ç.MTAL

3- GATEM

4- FATİH S.MEHMET AL

4- CUMHURİYET AL

 

C GRUBU

D GRUBU

1- FORM KOLEJİ

1- SARKUYSAN AL

2- MEHMET TUĞRUL T. MTAL

2- YÜCEL BORU FL

3- ÖZEL PELİKAN AL

3- KANUNİ S. B. L

4- ANİBAL AL

4- İMAM HATİP AL

 

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar ÇEYREK finale yükselir.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

3 OCAK 2019 PERŞEMBE

10.00

İBNİ SİNA MTAL – FATİH SULTAN MEHMET AL

2-5

10.45

ÖZEL AFŞİNBEY MTAL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

2-3

11.30

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – CUMHURİYET AL

2-4

12.15

GAL – GATEM

5-1

13.00

FORM KOLEJİ – ANİBAL AL

0-5

13.45

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL – ÖZEL PELİKAN AL

4-1

 

 

 

9 OCAK 2019 ÇARŞAMBA

10.00

SARKUYSAN AL – İMAM HATİP AL

5-3

10.45

YÜCEL BORU FL – KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

6-2

11.30

İBNİ SİNA MTAL – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

5-0

12.15

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL – FATİH SULTAN MEHMET AL

3-10

13.00

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – GAL

0-12

13.45

GATEM – CUMHURİYET AL

2-5

 

 

 

11 OCAK 2019 CUMA

 

FORM KOLEJİ – MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

0-5

10.00

ÖZEL PELİKAN AL – ANİBAL AL

2-4

10.45

SARKUYSAN AL – YÜCEL BORU FL

8-2

11.30

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L – İMAM HATİP AL

1-3

12.15

İBNİ SİNA MTAL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

5-4

13.00

FATİH SULTAN MEHMET AL – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

8-3

 

 

 

14 OCAK 2019 PAZARTESİ

10.00

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – GATEM

4-12

10.45

ANİBAL AL – MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

5-1

 

FORM KOLEJİ – ÖZEL PELİKAN AL

0-5

11.30

İMAM HATİP AL – YÜCEL BORU FL

4-1

12.15

SARKUYSAN AL – KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

6-2

13.00

CUMHURİYET AL – GAL

2-3

13.45 

 

 

6 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA

10.00

(Fatih Sultan Mehmet) A 1 – D 2 (İmam Hatip) (1.MAÇ)

5-3

10.45

(Anibal) C 1 – B 2 (Cumhuriyet) (2.MAÇ)

3-1

11.30

(Anadolu) B 1 – C 2 (Mehmet Tuğrul) (3.MAÇ)

*1-1

12.15

(Sarkuysan) D 1 – A 2 (İbni Sina) (4.MAÇ)

*5-5

 

 

 

11 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ

10.00

Fatih Sultan Mehmet – Anibal

4-2

10.45

Anadolu  - Sarkuysan

1-2

 

 

 

13 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA

10.00

(Üçüncülük) Anibal - Gal

1-5

10.45

(Final) Fatih Sultan Mehmet - Sarkuysan

tatil edildi.

 

 

 

 

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2018-2019

www.gebzeokulsporlari.com

Sayfa 1 / 34