Selçuk ŞAHİN

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95

 

Gebze Belediyesi, Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gebze İlçe Spor Müdürlüğünce 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları ve 15-19 Mayıs Gençlik Haftası Spor Şenlikleri kapsamında Gebze ilçemizde faaliyet gösteren okullarımıza yönelik düzenlenen ferdi spor yarışmaların sonuçları aşağıdaki gibidir.

ÖNEMLİ DUYURU : Aşağıda ismi olan öğrencilerimizin spor kıyafetleri ile birlikte 19 Mayıs 2018 Cumartesi günü saat 10:00 da Gebze 15 Temmuz Şehitleri Kent Meydanında hazır bulunmaları gerekmektedir. Önemle duyurulur.

 

GENÇLİK KOŞUSU (KROS)

GENÇ KIZLAR

  1. KADER KURT - CUMHURİYET AL
  2. DERYA BAŞTAŞ - ÇOLAKOĞLU MTAL
  3. SILA TUNA - İBNİ SİNA MTAL

GENÇ ERKEKLER

  1. BATUHAN YILDIZ - FATİH MTAL
  2. DOĞUKAN IRMAK - ANADOLU İMAM HATİP AL
  3. HALİL YAVUZ - İBNİ SİNA MTAL

 

MASA TENİSİ

GENÇ KIZLAR

  1. EMİNE ÇAĞMAN - İMAM HATİP AL
  2. ÖZLEM YÖRÜK - SARKUYSAN AL
  3. BÜŞRA KARAASLAN - İMAM HATİP AL 

GENÇ ERKEKLER

  1. KÜRŞAT HAKAN ÖZDEMİR - SARKUYSAN AL
  2. CİHAN ULUCAK - GEBZE MTAL
  3. TANER KESKİN - ANİBAL AL

 

YÜZME YARIŞMALARI

GENÇ KIZLAR

  1. İLAY KURTULUŞ - FATİH MTAL
  2. MELEHAT AKBAŞ - ANİBAL AL
  3. MELDA KARAAHMET - ANİBAL AL

GENÇ ERKEKLER

  1. İHSAN CAN GÜNALTAY - ÖZEL UMUT LİSESİ
  2. BERKCEM YILMAZ - TOV MTAL
  3. KAZIM KÜÇÜKMEHMETOĞLU - ÖZEL UMUT LİSESİ

2017-2018 Kocaeli Okul Sporları Genç Erkekler Futbol Gebze İlçe Ligi Güncel Sonuçları

    

 

2017-2018 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE ÇAYIROVA BİRLEŞTİRİLMİŞ

 2.LİG FUTBOL GENÇ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

FATİH MTAL

GEBZE

2

ÖZEL KALE ASML

GEBZE

3

FATİH SULTAN MEHMET AL

GEBZE

4

KİRAZPINAR MTAL

GEBZE

5

ÖZEL DEVA MTAL

GEBZE

6

HATİCE BAYRAKTAR MTAL

ÇAYIROVA

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- FATİH SULTAN MEHMET AL

1- KİRAZPINAR MTAL

2- FATİH MTAL

2- ÖZEL DEVA MTAL

3- ÖZEL KALE ASML

3- HATİCE BAYRAKTAR MTAL

 

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar yarı finale yükselir.

 

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

3 MAYIS 2018 PERŞEMBE

10.00

FATİH SULTAN MEHMET AL – ÖZEL KALE ASML

0-3

11.30

KİRAZPINAR MTAL – HATİCE BAYRAKTAR MTAL

0-3

 

 

 

7 MAYIS 2018 PAZARTESİ

10.00

ÖZEL KALE ASML – FATİH MTAL

*1-1

11.30

HATİCE BAYRAKTAR MTAL – ÖZEL DEVA MTAL

0-1

 

 

 

9 MAYIS 2018 ÇARŞAMBA

10.00

FATİH MTAL – FATİH SULTAN MEHMET AL

3-0

11.30

ÖZEL DEVA MTAL – KİRAZPINAR MTAL

3-0

 

 

 

11 MAYIS 2018 CUMA

10.00

(ÖZEL KALE) A 1 – B 2 (HATİCE BYR)

4-3

11.30

(DEVA) B 1 – A 2 (FATİH)

1-0

 

 

 

15 MAYIS 2018 SALI

10.00

ÜÇÜNCÜLÜK: FATİH - HATİCE BYR

M.O.S

11.30

FİNAL: ÖZEL KALE - ÖZEL DEVA

M.O.S

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2017-2018

www.gebzeokulsporlari.com

Gebze Kaymakamlığı, Gebze Teknik Üniversitesi, Gebze Belediyesi, Gebze İlçe Spor Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince Gençlik Haftası kapsamında düzenlenecek olan 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Okullararası Spor Şenlikleri aşağıda yer almaktadır.

YAŞ VE KATEGORİ : Okul Sporları Gençler Kategorisi (1999-2000-2001-2002-2003 doğumlular)

 FİKSTÜRLER

PLAJ FUTBOLU GENÇ KIZLAR

PLAJ FUTBOLU GENÇ ERKEKLER

AYAK TENİSİ GENÇ ERKEKLER -

AYAK TENİSİ GENÇ KIZLAR (KATILIM 3 TAKIM LİG USULÜ YARIŞMA SİSTEMİ) 14 Mayıs 2018 GTÜ Saat 10:00

3X3 BASKETBOL GENÇ ERKEKLER

3X3 BASKETBOL GENÇ KIZLAR (KATILIM 3 TAKIM LİG USULÜ YARIŞMA SİSTEMİ) 14 Mayıs 2018 GTÜ Saat 10:00

 PLAJ VOLEYBOLU GENÇ ERKEKLER

PLAJ VOLEYBOLU GENÇ KIZLAR

 

1- GENÇ KIZ+ERKEK PLAJ FUTBOLU TURNUVASI

Tarih : 14-18 Mayıs 2018

Yer :  Gebze Teknik Üniversitesi

  • Takım kadroları en fazla 6 En az 5 Sporcudan oluşacaktır.
  • Müsabaka da 3 oyuncu +1 kaleci toplam 4 sporcu müsabaka yapacaktır.
  • 10*2 = 20 dk 
  • Saha Ölçüsü (40 mt)
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 takım ödüllendirilecektir.

 

2- GENÇ KIZ - ERKEK PLAJ VOLEYBOLU 

Tarih : 14-18 Mayıs 2018 

Yer : Gebze Teknik Üniversitesi ( STFA MTAL girişi karşısı)

  • Takımlar en az 3 en fazla 5 sporcudan oluşacaktır
  • File yüksekliği 2.24
  • 1 Set kazanılmış 15 Sayı üzerinden değerlendirilecektir.
  • Toplamda 2 set kazanan takım müsabakayı kazanır. Netice seti uygulaması yapılmayacaktır.
  • 2-1 lik skorda kazanan 2 kaybeden 1 Puan. 2-0 lık skorda kazanan 3 puan alacaktır. 
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 takım ödüllendirilecektir.

 

3- GENÇ ERKEKLER AYAK TENİSİ

Tarih : 14-18 Mayıs 2018 

Yer : Gebze Teknik Üniversitesi ( STFA MTAL girişi karşısı)

  • Takımlar en az 3 en fazla 5 sporcudan oluşacaktır
  • File yüksekliği standart tenis kortu yüksekliğidir.
  • 1 Set kazanılmış 11 Sayı üzerinden değerlendirilecektir.
  • Toplamda 2 set kazanan takım müsabakayı kazanır. Netice seti uygulaması yapılmayacaktır.
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 takım ödüllendirilecektir.

 

4- GENÇ KIZ -ERKEK 3x3 SOKAK BASKETBOLU

Tarih : 14-18 Mayıs 2018 

Yer : Gebze Teknik Üniversitesi ( STFA MTAL girişi karşısı)

  • Takımlar en az 3 en fazla 4 sporcudan oluşacaktır.
  • Müsabaka 10 dk üzerinden oynatılacaktır.
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 takım ödüllendirilecektir.

 

5- GENÇLER KIZ -ERKEK FERDİ YÜZME YARIŞMALARI

Tarih : 15 Mayıs 2018 Salı Saat 12:30

Yer : Gebze Olimpik Yüzme Havuzu

  • 50 Metre Serbest Stil 
  • 1 Okuldan En Fazla 4 Kız+4 Erkek Sporcu katılabilir.
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 sporcu ödüllendirilecektir.

 

6- GENÇLER KIZ -ERKEK FERDİ KROS YARIŞMALARI (GENÇLİK KOŞUSU)

Tarih : 15 Mayıs 2018 Salı Saat 11:30

Yer : Gebze Teknik Üniversitesi

  • Genç Kızlar 1500 Metre, Genç Erkekler 2000 Metre
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 sporcu ödüllendirilecektir.

 

7- GENÇLER KIZ -ERKEK FERDİ MASA TENİSİ TURNUVASI

Tarih : 18 Mayıs 2018 Cuma Saat 09:30

Yer : Gebze Spor Salonu

  • Kazanılmış 2 set üzerinden tek devreli eleme usulü yarışma sistemine göre oynatılacaktır.
  • 1 Okuldan En Fazla 4 Kız+4 Erkek Sporcu katılabilir.
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 sporcu ödüllendirilecektir.

 

LİSANS VE KATILIM EVRAK İŞLERİ : Turnuvalara katılan tüm sporcuların okul sporları lisansı olması gerekmektedir. Okul sporları lisansı olmayan sporcular yarışmalara kesinlikle alınmayacaktır. Ayrıca yüzme yarışmalarına katılacak olan sporcu öğrencilerden ise idrar tahlili alınacaktır. 

Tüm Okullarımıza önemle duyurulur.

2017-2018 Genç Kızlar ve Erkekler Voleybol Gebze İlçe Ligi (2.Lig) Güncel Sonuçları

2017-2018 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

VOLEYBOL GENÇ KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

GEBZE

2

YÜCEL BORU FL

GEBZE

3

ÖZEL GEBZE KOLEJİ

GEBZE

4

GEBZE ANADOLU L

GEBZE

5

STFA MTAL

GEBZE

6

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

7

KİRAZPINAR MTAL

GEBZE

8

ÖZEL DEVA SMTAL

GEBZE

9

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

10

FATİH MTAL

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

1- YÜCEL BORU FL

2- ÖZEL GEBZE KOLEJİ

2- İBNİ SİNA MTAL

3- ÖZEL DEVA SMTAL

3- KİRAZPINAR MTAL

 

C GRUBU

1- GEBZE ANADOLU L

2- ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

3- STFA MTAL

4- FATİH MTAL

NOT: A VE B gruplarından ilk 2, C Grubundan ilk 3 takım ÇEYREK finale yükselir.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

3 MAYIS 2018 PERŞEMBE

10.00

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L – ÖZEL DEVA SMTAL

2-0

11.15

YÜCEL BORU FL – KİRAZPINAR MTAL

2-0

12.30

GEBZE ANADOLU L –  FATİH MTAL

2-1

13.45

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL – STFA MTAL

2-1

 

 

 

7 MAYIS 2018 PAZARTESİ

10.00

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – ÖZEL DEVA SMTAL

0-2

11.15

STFA MTAL -  GEBZE ANADOLU L

0-2

12.30

İBNİ SİNA MTAL – KİRAZPINAR MTAL

2-0

13.45

FATİH MTAL - ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

2-1

 

 

 

9 MAYIS 2018 ÇARŞAMBA

10.00

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L – ÖZEL GEBZE KOLEJİ

2-0

11.15

STFA MTAL – FATİH - MTAL

0-2

12.30

YÜCEL BORU FL – İBNİ SİNA MTAL

2-0

13.45

GEBZE ANADOLU L – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

2-0

 

 

 

11 MAYIS 2018   CUMA

 

A 1 (Kanuni) (BAY)

GEBZE SS

10.00

 (Fatih) C 2 – A 2 (Deva) (2.MAÇ)

2-0

11.15

(İbni Sİna) B 2 – C 1 (Anadolu)  (1.MAÇ)

0-2

12.30

(Yücel Boru) B 1 – C 3 (Ali Nuri Çolakoğlu) (3.MAÇ)

2-0

 

 

 

14 MAYIS 2018    PAZARTESİ

11.30

(Kanuni) A 1 –  1. MAÇIN GALİBİ (Anadolu)

GEBZE SS

12.30

(Fatih) 2. MAÇIN GALİBİ – 3. MAÇIN GALİBİ (Yücel Boru)

GEBZE SS

 

 

 

17 MAYIS 2018 PERŞEMBE

10.00

MAĞLUPLAR

GEBZE SS

11.15

GALİPLER

GEBZE SS

 

 

 

 

GENÇ ERKEKLER     

 

2017-2018 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

GEBZE

2

SARKUYSAN AL

GEBZE

3

YÜCEL BORU FL

GEBZE

4

GEBZE ANADOLU L

GEBZE

5

ÖZEL DEVA SMTAL

GEBZE

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- ÖZEL DEVA SMTAL

1- GEBZE ANADOLU L

2- YÜCEL BORU FL

2- KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

 

3- SARKUYSAN AL

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar yarı final de çapraz eşleşirler.

 

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

4 MAYIS 2018   CUMA

13:30

ÖZEL DEVA SMTAL – YÜCEL BORU FL

GEBZE SS

14:15

GEBZE ANADOLU L – SARKUYSAN AL

GEBZE SS

 

 

 

7 MAYIS 2018 PAZARTESİ

15.00

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L – SARKUYSAN AL

 

 

 

 

11 MAYIS 2018 CUMA

13.45

GEBZE ANADOLU L – KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

 

 

 

 

14 MAYIS 2018    PAZARTESİ

13.30

(ÖZEL DEVA) A 1 – B 2 (KANUNİ)

GEBZE SS

14.30

(ANADOLU) B 1 – A 2 (YÜCEL BORU)

GEBZE SS

 

 

 

17 MAYIS 2018 PERŞEMBE

12.30

MAĞLUPLAR

GEBZE SS

13.45

GALİPLER

GEBZE SS

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2017-2018

 

www.gebzeokulsporlari.com

 

 

Gebze Kaymakamlığı, Gebze Belediyesi, Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gebze İlçe Spor Müdürlüğümüzce 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen Küçükler-Yıldızlar Ulusal Egemenlik Koşusu ve Masa Tenisi Turnuvası tamamlandı.

Küçükler ve Yıldızlar kategorilerinde düzenlenen yarışmalarda dereceye giren sporcu öğrencilere İlçe Spor Müdürlüğümüzce sağlanan madalyaları ve Gebze Belediyemizce sağlanan özel ödülleri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programında takdim edileceği duyuruldu.

ÖNEMLİ DUYURU: Aşağıda yer alan öğrencilerimizin 23 Nisan 2018 Pazartesi günü Saat 10:00 da İlçe Spor Koordinatörü Selçuk Şahin'in odasında (İlçe Spor Müdürlüğü) hazır bulunmaları gerekmektedir. Önemle duyurulur.

İletişim : Selçuk ŞAHİN 0 507 285 89 67 

ULUSAL EGEMENLİK KOŞUSU SONUÇLARI

 

KÜÇÜK KIZLAR 800 METRE

1- ZEHRA ENDER - KOÇ ORTAOKULU

2- KARDELEN ÖZTÜRK - FARABİ ORTAOKULU

3- GAMZE ALTUN - KOÇ ORTAOKULU

 

KÜÇÜK ERKEKLER 800 METRE

1- MERTCAN KARAKUŞ - KOÇ ORTAOKULU

2- FURKAN SUSAN - KOÇ ORTAOKULU

3- YUSUM SELİM ÜNLÜ - GEBZE İMAMA HATİP ORTAOKULU

 

YILDIZ KIZLAR 1000 METRE

1- EFRANUR ÖZTÜRK - KOÇ ORTAOKULU

2- SİMAY YILMAZ - KOÇ ORTAOKULU

3- AYŞEGÜL DİREK - FARABİ ORTAOKULU

 

YILDIZ ERKEKLER 1000 METRE

1- MEHMET CUMHURCAN ÖZTÜRK - GEBZE İMAM HATİP ORTAOKULU

2- ÖMER CAN ALMA - ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU

3- YUNUS EFE - KOÇ ORTAOKULU

 

MASA TENİSİ TURNUVASI SONUÇLARI

KÜÇÜK KIZLAR (Masa Tenisi)

1- AHSEN KIZILIRMAK - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU

2- NİSANUR ÜSTÜNDAĞ - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU

3- SEHERNUR TÜRKKORKMAZ - TAVŞANLI ORTAOKULU

 

KÜÇÜK ERKEKLER (Masa Tenisi)

1- ONUR ÖZPINARLI - ÖZEL HİSAR KOLEJİ

2- YUSUF KEREM DERMAN - ÖZEL HİSAR KOLEJİ

3-  ALİ BERTUĞ KORKMAZ - ÖZEL HİSAR KOLEJİ

 

YILDIZ KIZLAR (Masa Tenisi)

1- ASYA ŞEVVAL APAYDIN - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU

2- TUĞBA SAMAT - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU

3- KARDELEN CAN - TAVŞANLI ORTAOKULU

 

YILDIZ ERKEKLER (Masa Tenisi)

1- EFE ÖNDER BİLGİN - İNÖNÜ ORTAOKULU

2- MERT ÇETİNKAYA - ÖZEL HİSAR KOLEJİ

3- EMİRHAN MALKOÇ - ÖZEL HİSAR KOLEJİ 

 

2017-2018 Kocaeli Okul Sporları Küçük Kızlar Voleybol Gebze İlçe Ligi müsabakaları Gebze Gençlik Merkezi Spor Salonunda başladı...

2017-2018 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

NECİP FAZIL KK İ-H ORTAOKULU

GEBZE

2

ÖZEL 10 ADIM KOLEJİ

GEBZE

3

NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU

GEBZE

4

50. YIL CRHSLER ORTAOKULU

GEBZE

5

ZÜBEYDE HANIM ORTAOKULU

GEBZE

6

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ORTAOKULU

GEBZE

7

YUNUS EMRE ORTAOKULU

GEBZE

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

1- YUNUS EMRE OO

2- NECİP FAZIL KK İ-H OO

2- 50. YIL CRHSLER OO

3- MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

3- ÖZEL 10 ADIM KOLEJİ

4- ZÜBEYDE HANIM OO

 

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar yarı finale yükselir.

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

Skor

17 NİSAN 2018   SALI

10.00

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – ZÜBEYDE HANIM OO

2-0

11.15

YUNUS EMRE OO – ÖZEL 10 ADIM KOLEJİ

2-0

12.30

NECİP FAZIL KK İ-H OO – MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

0-2

 

 

 

19 NİSAN 2018 PERŞEMBE

10.00

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

2-0

11.15

50. YIL CRHSLER OO – ÖZEL 10 ADIM KOLEJİ

2-0

12.30

ZÜBEYDE HANIM OO – NECİP FAZIL KK İ-H OO

2-0

 

 

 

26 NİSAN 2018 PERŞEMBE

10.00

YUNUS EMRE OO – 50. YIL CRHSLER OO

2-1

11.15

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO – ZÜBEYDE HANIM OO

2-0

12.30

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – NECİP FAZIL KK İ-H OO

2-0

 

 

 

2 MAYIS 2018 ÇARŞAMBA

12.30

 (Yunus Emre)    B 1 – A 2 (Mustafa Üstündağ)

0-2

13.45

(Necip Fazıl) A 1 – B 2 (50. Yıl Crhsler)

2-0

 

 

 

4 MAYIS 2018 CUMA

12.30

Üçüncülük : Yunus Emre - 50.Yıl Crhsler

GMSS

13.45

Final : Mustafa Üstündağ - Necip Fazıl

GMSS

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2017-2018

www.gebzeokulsporlari.com

2017-2018 Kocaeli Okul Sporları Yıldız Kızlar Voleybol Gebze İlçe Ligi müsabakaları Gebze Gençlik Merkezi Spor Salonunda başladı...

    

 

2017-2018 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU

GEBZE

2

ÖZEL GEBZE KOLEJİ

GEBZE

3

50. YIL CRHSLER ORTAOKULU

GEBZE

4

KOÇ ORTAOKULU

GEBZE

5

EMLAK KONUTLARI ORTAOKULU

GEBZE

6

MESUDE İŞMAN ORTAOKULU

GEBZE

7

ZÜBEYDE HANIM ORTAOKULU

GEBZE

8

YUNUS EMRE ORTAOKULU

GEBZE

9

YAVUZ SELİM ORTAOKULU

GEBZE

10

FATİH İMAM HATİP ORTAOKULU

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- YUNUS EMRE OO

1- ZÜBEYDE HANIM OO

2- YAVUZ SELİM OO

2- EMLAK KONUTLARI OO

3- KOÇ OO

3- 50. YIL CRHSLER OO

4- NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

4- MESUDE İŞMAN OO

5- FATİH İMAM HATİP OO

5- ÖZEL GEBZE KOLEJİ

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar yarı finale yükselir.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

16 NİSAN 2018 PAZARTESİ

10.00

YUNUS EMRE OO – NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

2-1

11.15

YAVUZ SELİM OO – KOÇ OO

0-2

12.30

ZÜBEYDE HANIM OO – MESUDE İŞMAN OO

2-0

13.45

EMLAK KONUTLARI OO – 50. YIL CRHSLER OO

2-0

 

 

 

18 NİSAN 2018 ÇARŞAMBA

10.00

FATİH İMAM HATİP OO – YUNUS EMRE OO

0-2

11.15

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – YAVUZ SELİM OO

2-0

12.30

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – ZÜBEYDE HANIM OO

0-2

13.45

MESUDE İŞMAN OO – EMLAK KONUTLARI OO

1-2

 

 

 

20 NİSAN 2018 CUMA

10.00

YAVUZ SELİM OO – YUNUS EMRE OO

2-1

11.15

FATİH İMAM HATİP OO – KOÇ OO

0-2

12.30

EMLAK KONUTLARI OO – ZÜBEYDE HANIM OO

0-2

13.45

ÖZEL GEBZE KOLEJİ - 50. YIL CRHSLER OO

2-0

 

 

 

25 NİSAN 2018 ÇARŞAMBA

10.00

EMLAK KONUTLARI OO – ÖZEL GEBZE KOLEJİ

2-0

11.15

50. YIL CRHSLER OO – MESUDE İŞMAN OO

0-2

12.30

YAVUZ SELİM OO – FATİH İMAM HATİP OO

2-0

13.45

KOÇ OO – NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

2-0

 

 

 

27 NİSAN 2018 CUMA

10.00

50. YIL CRHSLER OO – ZÜBEYDE HANIM OO

0-2

11.15

MESUDE İŞMAN OO – ÖZEL GEBZE KOLEJİ

0-2

12.30

KOÇ OO – YUNUS EMRE OO

2-0

13.45

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – FATİH İMAM HATİP OO

2-0

 

 

 

2 MAYIS 2018 ÇARŞAMBA

10.00

(KOÇ) A 1 – B 2 (EMLAK KONUTLARI)

G.M. S.S

11.15

(ZÜBEYDE HANIM) B 1 – A 2 (NECİP FAZIL)

G.M. S.S

 

 

 

4 MAYIS 2018 CUMA

10.00

MAĞLUPLAR

G.M. S.S

11.15

GALİPLER

G.M. S.S

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2017-2018

 

www.gebzeokulsporlari.com

 

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları Kapsamında Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gebze Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğünce okullararası Küçükler ve Yıldızlar Masa Tenisi - Kros yarışmaları düzenlenmektedir. 

 

KROS (Ulusal Egemenlik Koşusu) 

  • 18 Nisan 2018 Çarşamba Saat 11:00 Gebze Alaettin Kurt Stadı

MASA TENİSİ TURNUVASI

  • Küçükler Masa Tenisi 17 Nisan 2018 Salı Saat 10:00 Gebze Spor Salonu Masa Tenisi Odası
  • Yıldızlar  Masa Tenisi 19 Nisan 2018 Perşembe Saat 10:00 Gebze Spor Salonu Masa Tenisi Odası 

Küçükler : 2006-2007

Yıldızlar : (01.09.2003-2004-2005)

Son Başvuru Tarihi : 13 Nisan 2018 Cuma Saat 17:30

ÖNEMLİ DUYURU: 

Katılım sağlayan okullarımızın aşağıda yer alan Başvuru Formunu 13 Nisan 2018 Cuma günü mesai bitimine kadar (17:30) Gebze İlçe Spor Müdürlüğü Okul Sporları birimine elden teslim etmeleri gerekmektedir. 

Önemle Duyurulur…

BAŞVURU FORMU İNDİR 

 

BRANŞ VE BAŞVURU AÇIKLAMALARI

1- Masa Tenisi branşında her kategori için bir Okulu en fazla 3 öğrenci temsil eder. 

Örnek  A Okulu : 3 Küçük Kız + 3 Küçük Erkek + 3 Yıldız Kız + 3 Yıldız Erkek olmak üzere maksimum 12 sporcu minimum ise 1 öğrenci ile katılım sağlayabilirsiniz.

Küçükler Masa Tenisi 17 Nisan 2018 Salı Saat 10:00 Gebze Spor Salonu Masa Tenisi Odası 

Yıldızlar  Masa Tenisi 19 Nisan 2018 Perşembe Saat 10:00 Gebze Spor Salonu Masa Tenisi Odası 

 

2- Ulusal Egemenlik Koşusu (Kros) branşında her kategori için bir Okulu en fazla 4 öğrenci temsil eder. 

Örnek  A Okulu : 4 Küçük Kız + 4 Küçük Erkek + 4 Yıldız Kız + 4 Yıldız Erkek olmak üzere maksimum 16 sporcu minimum ise 1 öğrenci ile katılım sağlayabilirsiniz.

18 Nisan 2018 Çarşamba Saat 11:00 Gebze Alaettin Kurt Stadı

 

3- Yarışmalara Okul Sporları Lisansı olmayan sporcu öğrenciler dahil edilmeyecektir. 

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Küçük Erkekler Futsal Gebze İlçe Ligi (2.Lig) Güncel Sonuçlar...

 

2017-2018 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ADEM YAVUZ ORTAOKULU

GEBZE

2

KOCATEPE İ-H ORTAOKULU

GEBZE

3

FARABİ ORTAOKULU

GEBZE

4

DUMLUPINAR İ-H ORTAOKULU

GEBZE

5

DİLER DEMİR ORTAOKULU

GEBZE

6

AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU

GEBZE

7

OSMANGAZİ ORTAOKULU

GEBZE

8

EMLAK KONUTLARI ORTAOKULU

GEBZE

9

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ORTAOKULU

GEBZE

10

YAVUZ SELİM ORTAOKULU

GEBZE

11

NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU

GEBZE

12

50. YIL CRHSLER ORTAOKULU

GEBZE

13

SULTAN ORHAN ORTAOKULU

GEBZE

14

MUSTAFAPAŞA ORTAOKULU

GEBZE

15

YUNUS EMRE ORTAOKULU

GEBZE

16

GEBZE İMAM HATİP ORTAOKULU

GEBZE

17

İL GENEL MECLİSİ ORTAOKULU

GEBZE

18

İNÖNÜ ORTAOKULU

GEBZE

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- OSMANGAZİ OO

1- DUMLUPINAR İ-H OO

2- SULTAN ORHAN OO

2- ADEM YAVUZ OO

3- DİLER DEMİR OO

3- AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO

 

C GRUBU

D GRUBU

1- GEBZE İMAM HATİP OO

1- MUSTAFAPAŞA OO

2- FARABİ OO

2- EMLAK KONUTLARI OO

3- NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

3- İL GENEL MECLİSİ OO

 

E GRUBU

F GRUBU

1- KOCATEPE İ-H OO

1- YUNUS EMRE OO

2- MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

2- YAVUZ SELİM OO

3- 50. YIL CRHSLER OO

3- İNÖNÜ OO 


NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar ÜST TURA yükselir.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

4 NİSAN 2018 ÇARŞAMBA

10.00

OSMANGAZİ OO – DİLER DEMİR OO

4-4*

10.45

DUMLUPINAR İ-H OO – AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO

4-0

11.30

GEBZE İMAM HATİP OO – NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

4-7

12.15

MUSTAFAPAŞA OO – İL GENEL MECLİSİ OO

6-3

13.00

KOCATEPE İ-H OO – 50. YIL CRHSLER OO

0-4

13.45

YUNUS EMRE OO – İNÖNÜ OO

5-3

 

 

 

6 NİSAN 2018   CUMA

10.00

YAVUZ SELİM OO – İNÖNÜ OO

2-2*

10.45

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO – 50. YIL CRHSLER OO

3-1

11.30

EMLAK KONUTLARI OO – İL GENEL MECLİSİ OO

10-1

12.15

FARABİ OO – NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

0-7

13.00

ADEM YAVUZ OO – AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO

3-3*

13.45

SULTAN ORHAN OO – DİLER DEMİR OO

2-4

 

 

 

10 NİSAN 2018    SALI

10.00

YUNUS EMRE OO – YAVUZ SELİM OO

2-3

10.45

GEBZE İMAM HATİP OO – FARABİ OO

5-2

11.30

DUMLUPINAR İ-H OO – ADEM YAVUZ OO

10-2

12.15

OSMANGAZİ OO – SULTAN ORHAN OO

3-1

13.00

KOCATEPE İ-H OO – MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

1-6

13.45

 MUSTAFAPAŞA OO – EMLAK KONUTLARI OO

3-2

 

 

 

12 NİSAN 2018 PERŞEMBE

 

A 1 (BAY) - F 2 (BAY)

GESSSSBZE SS

10.00

(Dumlupınar) B 1 – C 2 (İmam Hatip) (1.MAÇ)

7-1

10.45

(Mustafapaşa) D 1 – E 2 (50.Yıl Crhs) (2.MAÇ)

2-1

11.30

(Mustafa Üstündağ) E 1 – D 2 (Emlak Konutları) (3.MAÇ)

3-2

12.15

(Necip Fazıl ) C 1 – B 2 (Ahmet Zeki ) (4.MAÇ)

8-0

 

A 2 (BAY) – F 1 (BAY)

.

 

 

 

16 NİSAN 2018    PAZARTESİ

13.00

Diler Demir  – Yunus Emre (5.MAÇ)

3-6

13:30

Dumlupınar – Mustafapaşa  (6.MAÇ)

3-1

14:00

Mustafa Üstündağ – Necip Fazıl (7.MAÇ)

2-2*

14:30

Osman Gazi – Yavuz Selim (8. MAÇ)

1-5

 

 

 

18 NİSAN 2018 ÇARŞAMBA

12.30

Yunus Emre – Dumlupınar

1-8

13.00

Necip Fazıl  - Yavuz Selim

*4-4

 

 

 

20 NİSAN 2018 CUMA

13.00

Üçüncülük : Yavuz Selim - Yunus Emre

2-1

13.45

Final : Dumlupınar - Necip Fazıl

6-0

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2017-2018

www.gebzeokulsporlari.com

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Küçük - Yıldız Erkek Futbol Gebze İlçe Ligi (2.Lig) Güncel Sonuçlar...

    

 KÜÇÜK ERKEKLER FUTBOL GEBZE İLÇE LİGİ (2.LİG)

 

2017-2018 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ULUS OO

GEBZE

2

OSMANGAZİ OO

GEBZE

3

KOCATEPE OO

GEBZE

4

KİRAZPINAR OO

GEBZE

5

KOÇ OO

GEBZE

6

MESUDE İŞMAN OO

GEBZE

7

DİLER DEMİR OO

GEBZE

8

MİMAR SİNAN OO

GEBZE

9

MUZAFFER ALTINTAŞ İH OO

GEBZE

10

FATİH İH OO

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- FATİH İH OO

1- DİLER DEMİR OO

2- ULUS OO

2- KİRAZPINAR OO

3- MUZAFFER ALTINTAŞ İH OO

3- KOÇ OO

 

C GRUBU

1- MESUDE İŞMAN OO

2- MİMAR SİNAN OO

3- KOCATEPE OO

4- OSMANGAZİ OO

NOT: A VE B gruplarından 2, C Grubundan 3 takım ÇEYREK finale yükselir.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

2 NİSAN 2018    PAZARTESİ

12.00

MİMAR SİNAN OO – KOCATEPE OO

4-0

12.00

MESUDE İŞMAN OO –  OSMANGAZİ OO

4-0

13.00

DİLER DEMİR OO – KOÇ OO

0-3

13.00

FATİH İH OO – MUZAFFER ALTINTAŞ İH OO

3-2

 

 

 

5 NİSAN 2018 PERŞEMBE

12.00

OSMANGAZİ OO - MİMAR SİNAN OO

0-5

12.00

KOCATEPE OO -  MESUDE İŞMAN OO

0-4

13.00

KİRAZPINAR OO – KOÇ OO

0-3

13.00

ULUS OO – MUZAFFER ALTINTAŞ İH OO

0-5

 

 

 

10 NİSAN 2018     SALI

12.00

FATİH İH OO – ULUS OO

0-0*

12.00

MESUDE İŞMAN OO – MİMAR SİNAN OO

1-3

13.00

DİLER DEMİR OO – KİRAZPINAR OO

1-0

13.00

KOCATEPE OO – OSMANGAZİ OO

2-3

 

 

 

12 NİSAN 2018 PERŞEMBE

 

C 1 (BAY) 

GEBZE SS

12.00

Diler Demir B 2 – A 1 Fatih (1.MAÇ)

0-2

12.00

Mesude İşman C 2 – A 2 M.Altıntaş (2.MAÇ)

0-5

13.00

Koç B 1 – C 3 Osman Gazi (3.MAÇ)

4-0

 

 

 

17 NİSAN 2018    SALI

11.00

Mimar Sinan  –  Fatih

4-1

11.00

M.Altıntaş – Koç

*1-1

 

 

 

19 NİSAN 2018 PERŞEMBE

11.00

Üçüncülük : Koç - Fatih

1-0

11.00

Final : Mimar Sinan - Muzaffer Altıntaş

1-3

 

 

 

 

YILDIZ ERKEKLER FUTBOL GEBZE İLÇE LİGİ (2.LİG)

 

2017-2018 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

FUTBOL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ULUS OO

GEBZE

2

ADEM YAVUZ OO

GEBZE

3

BEYLİKBAĞI OO

GEBZE

4

PELİTLİ HALİL ÇELİK OO

GEBZE

5

KOCATEPE İH OO

GEBZE

6

KOÇ OO

GEBZE

7

MESUDE İŞMAN OO

GEBZE

8

DİLER DEMİR OO

GEBZE

9

MİMAR SİNAN OO

GEBZE

10

MUZAFFER ALTINTAŞ İH OO

GEBZE

11

İL GENEL MECLİSİ OO

GEBZE

12

MUSTAFAPAŞA OO

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- ULUS OO

1- MESUDE İŞMAN OO

2- DİLER DEMİR OO

2- MUZAFFER ALTINTAŞ İH OO

3- ADEM YAVUZ OO

3- BEYLİKBAĞI OO

 

C GRUBU

D GRUBU

1- MİMAR SİNAN OO

1- KOÇ OO

2- KOCATEPE İH OO

2- PELİTLİ HALİL ÇELİK OO

3- İL GENEL MECLİSİ OO

3- MUSTAFAPAŞA OO

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar ÇEYREK finale yükselir.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

2 NİSAN 2018    PAZARTESİ

10.00

ULUS OO – ADEM YAVUZ OO

0-7

10.00

MESUDE İŞMAN OO – BEYLİKBAĞI OO

*0-0

11.00

MİMAR SİNAN OO –  İL GENEL MECLİSİ OO

1-3

11.00

KOÇ OO – MUSTAFAPAŞA OO

1-0

 

 

 

5 NİSAN 2018 PERŞEMBE

10.00

PELİTLİ HALİL ÇELİK OO – MUSTAFAPAŞA OO

0-2

10.00

MUZAFFER ALTINTAŞ İH OO – BEYLİKBAĞI OO

1-0

11.00

KOCATEPE İH OO – İL GENEL MECLİSİ OO

0-4

11.00

DİLER DEMİR OO – ADEM YAVUZ OO

0-8

 

 

 

10 NİSAN 2018     SALI

10.00

ULUS OO – DİLER DEMİR OO

5-2

10.00

KOÇ OO – PELİTLİ HALİL ÇELİK OO

1-0

11.00

MESUDE İŞMAN OO – MUZAFFER ALTINTAŞ İH OO

1-1*

11.00

MİMAR SİNAN OO – KOCATEPE İH OO

4-1

 

 

 

12 NİSAN 2018 PERŞEMBE

10.00

Adem Yavuz A 1 – D 2 Mustafapaşa (1.MAÇ)

6-0

10.00

M.Altıntaş B 1 – C 2 Mimar Sinan (2.MAÇ)

0-1

11.00

İl Genel Meclisi C 1 – B 2 Mesude İşman (3.MAÇ)

1-0

11.00

Koç D 1 – A 2 Ulus (4.MAÇ)

M.S.2-2 (P 5-3)

 

 

 

17 NİSAN 2018    SALI

10.00

Adem Yavuz – Mimar Sinan

3-1

10.00

İl Genel Meclisi – Koç

1-0

 

 

 

19 NİSAN 2018 PERŞEMBE

10.00

Üçüncülük: Mimar Sinan - Koç

2-1

10.00

Final : Adem Yavuz - İl Genel 

4-1

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2017-2018

 

www.gebzeokulsporlari.com

 

Sayfa 1 / 31