Salı, 05 Nisan 2016 14:25

Yıldız Kız-Erkek Futsal Gebze 2.Lig Güncel Sonuçlar

Yazan 

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Kocaeli Okul Sporları 2.Lig Faaliyetleri Kapsamında Gebze İlçesinde düzenlenen Yıldız Kız- Erkek Futsal Gebze Şampiyonası Müsabakaları Gebze Arena Spor Salonunda Başladı.

2015-2016 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

FUTSAL YILDIZ KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

ULUS ORTAOKULU

GEBZE

2

DİLER DEMİR ORTAOKULU

GEBZE

3

ARİF NİHAT ORTAOKULU

GEBZE

4

KOÇ ORTAOKULU

GEBZE

5

MİMAR SİNAN ORTAOKULU

GEBZE

6

DENİZLİ KÖYÜ ORTAOKULU

GEBZE

 

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- DİLER DEMİR ORTAOKULU

1- MİMAR SİNAN ORTAOKULU

2- DENİZLİ KÖYÜ ORTAOKULU

2- ARİF NİHAT ORTAOKULU

3- ULUS ORTAOKULU

3- KOÇ ORTAOKULU

 

NOT: GRUPLARINI İLK 2 SIRADA TAMAMLAYAN OKULLAR YARI FİNALE YÜKSELECEK VE MAÇLARINI (A  1 – B  2 / B  1 – A  2 )ŞEKLİNDE OYNAYACAKLARDIR.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

4 NİSAN 2016 PAZARTESİ

12.00

DİLER DEMİR ORTAOKULU – ULUS ORTAOKULU

0-4

12:30

MİMAR SİNAN ORTAOKULU – KOÇ ORTAOKULU

1-3

 

 

 

8 NİSAN 2016 CUMA

11.30

ARİF NİHAT ORTAOKULU – MİMAR SİNAN ORTAOKULU

*3-3

12.00

DENİZLİ KÖYÜ ORTAOKULU – DİLER DEMİR ORTAOKULU

0-3

 

 

 

13 NİSAN 2016 ÇARŞAMBA

12.00

KOÇ ORTAOKULU – ARİF NİHAT ORTAOKULU

1-3

12.30

ULUS ORTAOKULU – DENİZLİKÖYÜ ORTAOKULU

3-0

 

 

 

15 NİSAN 2016 CUMA

11.30

ULUS O.O. –  KOÇ O.O.

2-0

12.00

ARİF NİHAT ASYA O.O. – DİLER DEMİR O.O.

5-0

 

 

 

19 NİSAN 2016  SALI

12.00

MAĞLUPLAR (KOÇ-DİLER DEMİR)

0-1

12.30

GALİPLER (ULUS - ARİF NİHAT) 

2-3

YILDIZ ERKEKLER FUTSAL 2.LiG

2015-2016 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

FUTSAL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

DİLER DEMİR OO

GEBZE

2

ARİF NİHAT ASYA OO

GEBZE

3

EMLAK KONUTLARI OO

GEBZE

4

İNÖNÜ OO

GEBZE

5

MİMAR SİNAN OO

GEBZE

6

MUZAFFER ALTINTAŞ İH OO

GEBZE

7

İL GENEL MECLİSİ OO

GEBZE

8

DENİZLİ KÖYÜ OO

GEBZE

9

İLYASBEY OO

GEBZE

10

YAVUZ SELİM OO

GEBZE

 

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- MUZAFFER ALTINTAŞ İH OO

1- ARİF NİHAT ASYA OO

2- DENİZLİ KÖYÜ OO

2- İL GENEL MECLİSİ OO

3- İNÖNÜ OO

3- MİMAR SİNAN OO

4- DİLER DEMİR OO

4- EMLAK KONUTLARI OO

5- İLYASBEY OO

5- YAVUZ SELİM OO

NOT: GRUPLARINI İLK 3 SIRADA TAMAMLAYAN OKULLAR ÇEYREK FİNALE YÜKSELECEKTiR.

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

4 NİSAN 2016 PAZARTESİ

10.00

MUZAFFER ALTINTAŞ İH OO – İLYASBEY OO

1-3

10:30

DENİZLİ KÖYÜ OO – DİLER DEMİR OO

0-3 H

11.00

ARİF NİHAT ASYA OO – YAVUZ SELİM OO

3-6

11.30

İL GENEL MECLİSİ OO – EMLAK KONUTLARI OO

3-4

8 NİSAN 2016 CUMA

10.00

İNÖNÜ OO – MUZAFFER ALTINTAŞ İH OO

2-1

10:30

DİLER DEMİR OO – İLYASBEY OO

3-3*

11.00

MİMAR SİNAN OO – ARİF NİHAT ASYA OO

1-4

11.30

EMLAK KONUTLARI OO – YAVUZ SELİM OO

4-6

13 NİSAN 2016 ÇARŞAMBA

10.00

İNÖNÜ OO- DENİZLİ KÖYÜ OO

3-0 H

10:30

DİLER DEMİR OO – MUZAFFER ALTINTAŞ İH OO

5-3

11.00

MİMAR SİNAN OO – İL GENEL MECLİSİ OO

0-10

11.30

EMLAK KONUTLARI OO – ARİF NİHAT ASYA OO

2-2*

15 NİSAN 2016 CUMA

 

MUZAFFER ALTINTAŞ İH OO – DENİZLİ KÖYÜ OO

3-0 H

10:00

İNÖNÜ OO – İLYASBEY OO

4-6

10.30

ARİF NİHAT ASYA OO – İL GENEL MECLİSİ OO

3-1

11.00

MİMAR SİNAN OO – YAVUZ SELİM OO

1-9

19 NİSAN 2016   SALI

 

DENİZLİ KÖYÜ OO – İLYASBEY OO

0-3 H

10:00

İNÖNÜ OO – DİLER DEMİR OO

0-3 

10.30

İL GENEL MECLİSİ OO – YAVUZ SELİM OO

6-3

11.00

MİMAR SİNAN OO – EMLAK KONUTLARI OO

1-5

 

 

 

21 NİSAN 2016 PERŞEMBE

 

A 1 İlyasbey (BAY) 1. MAÇ 

 

10.00

B 2 Arif nihat– A 3 İnönü 2.MAÇ

0-1

10:30

B 3 Emlak Konutları – A 2 Diler Demir 3. MAÇ

2-5

 

B 1 (BAY) 4. MAÇ

 

 

 

 

25 NİSAN 2016 PAZARTESİ

10.00

İlyasbey  - İnönü

1-1*

10:30

Yavuz selim – Diler Demir

6-2

 

 

 

29 NİSAN 2016 CUMA

12.00

ÜÇÜNCÜLÜK : İLYASBEY - DİLER DEMİR

3-1

12:30

FİNAL : YAVUZ SELİM - İNÖNÜ

3-0

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

 

 

www.gebzeokulsporlari.com

FOTOĞRAF ALBÜMÜ İÇİN TIKLAYIN

Son Düzenlenme Cuma, 29 Nisan 2016 18:54
Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95