Perşembe, 07 Nisan 2016 15:20

Gençler Kız-Erkek Futsal Gebze 2.Lig Güncel Sonuçlar

Yazan 

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Kocaeli Okul Sporları 2.Lig Faaliyetleri Kapsamında Gebze İlçesinde düzenlenen Genç Erkekler Futsal Gebze Şampiyonası Müsabakaları Gebze Arena Spor Salonunda Başladı.

2015-2016 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

FUTSAL GENÇ KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

TİCARET ODASI VAKFI MTAL

GEBZE

2

ÖZEL DEVA SAĞLIK MTAL

GEBZE

3

FATİH SULTAN MEHMET AL

GEBZE

4

CUMHURİYET AL

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

1- CUMHURİYET AL katılmıyor

2- TİCARET ODASI VAKFI MTAL

3- FATİH SULTAN MEHMET AL

4- ÖZEL DEVA SAĞLIK MTAL

 

NOT: GRUP 1.VE 2. FiNAL , 3.CÜ VE 4.SÜ  ÜÇÜNCÜLÜK KARŞILAŞMASI YAPAR.

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

11 NİSAN 2016 PAZARTESİ

12.00

CUMHURİYET AL – ÖZEL DEVA SAĞLIK MTAL

0-3 h

12:30

TİCARET ODASI VAKFI MTAL – FATİH SULTAN MEHMET AL

3-2

 

 

 

20 NİSAN 2016 ÇARŞAMBA

 

TİCARET ODASI VAKFI MTAL – CUMHURİYET AL

3-0 h

11:00

ÖZEL DEVA SAĞLIK MTAL - FATİH SULTAN MEHMET AL

1-3

 

 

 

22 NİSAN 2016 CUMA

 

FATİH SULTAN MEHMET AL – CUMHURİYET AL

3-0 h

11.00

ÖZEL DEVA SAĞLIK MTAL – TİCARET ODASI VAKFI MTAL

1-3

 

 

 

29 NİSAN 2016 CUMA

 

3. CÜ ÖZEL DEVA SAĞLIK MTAL

 

11.00

FİNAL  TİCARET ODASI VAKFI – FATİH SULTAN M.

1-1 (2-4 P)

 

 

 

 

 

2015-2016 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

FUTSAL GENÇ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

GEBZE MTAL

GEBZE

2

YÜCEL BORU FEN LİSESİ

GEBZE

3

TİCARET ODASI MTAL

GEBZE

4

ANİBAL AL

GEBZE

5

ANADOLU İMAM HATİP

GEBZE

6

ÖZEL DEVA AL

GEBZE

7

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

8

CUMHURİYET AL

GEBZE

9

STFA MTAL

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- STFA MTAL

1- İBNİ SİNA MTAL

2- ÖZEL DEVA AL

2- GEBZE MTAL

3- ANADOLU İMAM HATİP

3- ANİBAL AL

 

C GRUBU

1- YÜCEL BORU FEN LİSESİ

2- TİCARET ODASI MTAL

3- CUMHURİYET AL

NOT: GRUPLARINI İLK 2 SIRADA TAMAMLAYAN OKULLAR ÇEYREK FİNALE YÜKSELECEKTiR

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

7 NİSAN 2016    PERŞEMBE

10.00

STFA MTAL – ANADOLU İMAM HATİP

5-6

10:30

İBNİ SİNA MTAL – ANİBAL AL

*4-4

11:00

YÜCEL BORU FEN LİSESİ – CUMHURİYET AL

*5-5

 

 

 

11 NİSAN 2016 PAZARTESİ

10.00

ANADOLU İMAM HATİP – ÖZEL DEVA AL

8-3

10:30

CUMHURİYET AL – TİCARET ODASI MTAL

0-7

11:00

ANİBAL AL – GEBZE MTAL

2-5

 

 

 

14 NİSAN 2016 PERŞEMBE

10.00

TİCARET ODASI MTAL – YÜCEL BORU FEN LİSESİ

3-0

10:30

GEBZE MTAL – İBNİ SİNA MTAL

5-2

11:00

ÖZEL DEVA AL – STFA MTAL

2-0

 

 

 

20 NİSAN 2016 ÇARŞAMBA

 

A 1 (BAY) ANADOLU İM-HATİP 1.MAÇ  

 

10:00

B 2 İBNİ SİNA – C 2 YÜCEL BORU 2.MAÇ

1-3

10:30

B 1 GATEM – A 2 DEVA 3.MAÇ

3-0

 

C 1 (BAY) TİCARET ODASI 4. MAÇ

 

 

 

 

22 NİSAN 2016 CUMA

10.00

ANADOLU İM-HATİP – YÜCEL BORU

2-3

10.30

GATEM  – TİCARET ODASI 

2-4

 

 

 

29 NİSAN 2016 CUMA

10.00

GATEM - ANADOLU İMAM HATİP

5-1

10.30

YÜCEL BORU - TİCARET ODASI VAKFI

2-6

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

© 2016 ©

www.gebzeokulsporlari.com

 

FOTO ALBÜM İÇİN TIKLAYIN

Son Düzenlenme Cuma, 29 Nisan 2016 18:51
Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95