Cuma, 16 Mart 2018 09:39

Yıldız Erkekler Futsal 2.Lig Güncel Sonuçlar (2017-2018)

Yazan 

2017-2018 Kocaeli Okul Sporları Yıldız Erkekler Futsal Gebze İlçe Ligi grup müsabakaları başladı...

    

2017-2018 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

FUTSAL YILDIZ ERKEK FİKSTÜRÜ

1

ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU

GEBZE

2

İNÖNÜ ORTAOKULU

GEBZE

3

ÖZEL 10 ADIM KOLEJİ

GEBZE

4

NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU

GEBZE

5

50. YIL CRHSLER ORTAOKULU

GEBZE

6

KOCATEPE ORTAOKULU

GEBZE

7

KİRAZPINAR ORTAOKULU

GEBZE

8

FARABİ ORTAOKULU

GEBZE

9

EMLAK KONUTLARI ORTAOKULU

GEBZE

10

DUMLUPINAR ORTAOKULU

GEBZE

11

DİLER DEMİR ORTAOKULU

GEBZE

12

YUNUS EMRE ORTAOKULU

GEBZE

13

YAVUZ SELİM ORTAOKULU

GEBZE

14

MUZAFFER ALTINTAŞ İ-H ORTAOKULU

GEBZE

15

İL GENEL MECLİSİ ORTAOKULU

GEBZE

16

GEBZE İMAM HATİP ORTAOKULU

GEBZE

17

SULTAN ORHAN ORTAOKULU

GEBZE

18

ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ

GEBZE

19

İLYASBEY ORTAOKULU

GEBZE

20

ÖZEL ÇİZGİ ÖTESİ KOLEJİ

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- 50. YIL CRHSLER OO

1- DİLER DEMİR OO

2- FARABİ OO

2- DUMLUPINAR OO

3- MUZAFFER ALTINTAŞ İ-H OO

3- ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ

4- İNÖNÜ ORTAOKULU

4- YUNUS EMRE OO

5- ÖZEL ÇİZGİ ÖTESİ KOLEJİ

5- SULTAN ORHAN OO

 

C GRUBU

D GRUBU

1- İL GENEL MECLİSİ OO

1- GEBZE İMAM HATİP OO

2- EMLAK KONUTLARI OO

2- İLYASBEY OO

3- NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

3- ARİF NİHAT ASYA OO

4- KOCATEPE OO

4- KİRAZPINAR OO

5- ÖZEL 10 ADIM KOLEJİ

5- YAVUZ SELİM OO 

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar çeyrek finale yükselir.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

15 MART 2018   PERŞEMBE

10.00

50. YIL CRHSLER OO – İNÖNÜ ORTAOKULU

8-0

10.45

FARABİ OO – MUZAFFER ALTINTAŞ İ-H OO

2-8

11.30

DİLER DEMİR OO – YUNUS EMRE OO

2-7

12.15

DUMLUPINAR OO – ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ

9-0

 

 

 

19 MART 2018  PAZARTESİ

10.00

İL GENEL MECLİSİ OO – KOCATEPE OO

3-4

10.45

EMLAK KONUTLARI OO – NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

5-1

11.30

GEBZE İMAM HATİP OO – KİRAZPINAR OO

7-1

12.15

İLYASBEY OO – ARİF NİHAT ASYA OO

3-2

 

 

 

21 MART 2018    ÇARŞAMBA  

10.00

ÖZEL ÇİZGİ ÖTESİ KOLEJİ – 50. YIL CRHSLER OO

1-7

10.45

İNÖNÜ ORTAOKULU – FARABİ OO

5-0

11.30

SULTAN ORHAN OO – DİLER DEMİR OO

3-1

12.15

YUNUS EMRE OO – DUMLUPINAR OO

0-3

 

 

 

5 NİSAN 2018 PERŞEMBE

10.00

ÖZEL 10 ADIM KOLEJİ – İL GENEL MECLİSİ OO

2-2*

10.45

KOCATEPE OO – EMLAK KONUTLARI OO

3-5

11.30

 FARABİ OO – 50. YIL CRHSLER OO

0-5

12.15

KİRAZPINAR OO – İLYASBEY OO

2-6

 

 

 

9 NİSAN 2018 PAZARTESİ 

10.00

YAVUZ SELİM OO – GEBZE İMAM HATİP OO

1-3

10.45

ÖZEL ÇİZGİ ÖTESİ KOLEJİ – MUZAFFER ALTINTAŞ İ-H OO

4-10

11.30

SULTAN ORHAN OO - ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ 

10-0

12.15

DUMLUPINAR OO – DİLER DEMİR OO

5-0

 

 

 

16 NİSAN 2018 PAZARTESİ

11.00

EMLAK KONUTLARI OO – İL GENEL MECLİSİ OO

8-2

11.30

ÖZEL 10 ADIM KOLEJİ – NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

0-5

12.00

İLYASBEY OO – GEBZE İMAM HATİP OO

1-3

12.30

YAVUZ SELİM OO – ARİF NİHAT ASYA OO

5-3

 

 

 

18 NİSAN 2018 ÇARŞAMBA

10.00

DUMLUPINAR OO – SULTAN ORHAN OO

10-2

10.45

ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ – YUNUS EMRE OO

0-5

11.30

MUZAFFER ALTINTAŞ İ-H OO – İNÖNÜ ORTAOKULU

8-1

12.15

 FARABİ OO – ÖZEL ÇİZGİ ÖTESİ KOLEJİ

0-5

 

 

 

20 NİSAN 2018    CUMA

10.00

İLYASBEY OO – YAVUZ SELİM OO

GEBZE S.S.

10.45

ARİF NİHAT ASYA OO – KİRAZPINAR OO

GEBZE S.S.

11.30

EMLAK KONUTLARI OO – ÖZEL 10 ADIM KOLEJİ

GEBZE S.S.

12.15

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – KOCATEPE OO

GEBZE S.S.

 

 

 

30 NİSAN 2018    PAZARTESİ

10.00

 İNÖNÜ ORTAOKULU – ÖZEL ÇİZGİ ÖTESİ KOLEJİ

GEBZE S.S.

10.45

YUNUS EMRE OO – SULTAN ORHAN OO

GEBZE S.S.

11.30

MUZAFFER ALTINTAŞ İ-H OO – 50. YIL CRHSLER OO

GEBZE S.S.

12.15

ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ – DİLER DEMİR OO

5-0

 

 

 

2 MAYIS 2018 ÇARŞAMBA

10.00

ARİF NİHAT ASYA OO – GEBZE İMAM HATİP OO

GEBZE S.S.

10.45

KİRAZPINAR OO – YAVUZ SELİM OO

GEBZE S.S.

11.30

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – İL GENEL MECLİSİ OO

GEBZE S.S.

12.15

KOCATEPE OO – ÖZEL 10 ADIM KOLEJİ

GEBZE S.S.

 

 

 

4 MAYIS 2018 CUMA

10.00

A 1 – D 2 (1.MAÇ)

GEBZE S.S.

10.45

C 1 – B 2 (2.MAÇ)

GEBZE S.S.

11.30

B 1 – C 2 (3.MAÇ)

GEBZE S.S.

12.15

D 1 – A 2 (4.MAÇ)

GEBZE S.S.

 

 

 

8 MAYIS 2018 SALI

10.00

1. MAÇIN GALİBİ – 2. MAÇIN GALİBİ

GEBZE S.S.

10.45

3.MAÇIN GALİBİ  - 4.MAÇIN GALİBİ

GEBZE S.S.

 

 

 

14 MAYIS 2018  PAZARTESİ

10.00

MAĞLUPLAR

GEBZE SS

10.45

GALİPLER

GEBZE SS

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2017-2018

www.gebzeokulsporlari.com

Son Düzenlenme Çarşamba, 18 Nisan 2018 15:22
Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95