Pazartesi, 02 Nisan 2018 16:38

Küçük-Yıldız Erkekler Futbol 2.Lig Güncel Sonuçlar (2017-2018)

Yazan 

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Küçük - Yıldız Erkek Futbol Gebze İlçe Ligi (2.Lig) Güncel Sonuçlar...

    

 KÜÇÜK ERKEKLER FUTBOL GEBZE İLÇE LİGİ (2.LİG)

 

2017-2018 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ULUS OO

GEBZE

2

OSMANGAZİ OO

GEBZE

3

KOCATEPE OO

GEBZE

4

KİRAZPINAR OO

GEBZE

5

KOÇ OO

GEBZE

6

MESUDE İŞMAN OO

GEBZE

7

DİLER DEMİR OO

GEBZE

8

MİMAR SİNAN OO

GEBZE

9

MUZAFFER ALTINTAŞ İH OO

GEBZE

10

FATİH İH OO

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- FATİH İH OO

1- DİLER DEMİR OO

2- ULUS OO

2- KİRAZPINAR OO

3- MUZAFFER ALTINTAŞ İH OO

3- KOÇ OO

 

C GRUBU

1- MESUDE İŞMAN OO

2- MİMAR SİNAN OO

3- KOCATEPE OO

4- OSMANGAZİ OO

NOT: A VE B gruplarından 2, C Grubundan 3 takım ÇEYREK finale yükselir.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

2 NİSAN 2018    PAZARTESİ

12.00

MİMAR SİNAN OO – KOCATEPE OO

4-0

12.00

MESUDE İŞMAN OO –  OSMANGAZİ OO

4-0

13.00

DİLER DEMİR OO – KOÇ OO

0-3

13.00

FATİH İH OO – MUZAFFER ALTINTAŞ İH OO

3-2

 

 

 

5 NİSAN 2018 PERŞEMBE

12.00

OSMANGAZİ OO - MİMAR SİNAN OO

0-5

12.00

KOCATEPE OO -  MESUDE İŞMAN OO

0-4

13.00

KİRAZPINAR OO – KOÇ OO

0-3

13.00

ULUS OO – MUZAFFER ALTINTAŞ İH OO

0-5

 

 

 

10 NİSAN 2018     SALI

12.00

FATİH İH OO – ULUS OO

0-0*

12.00

MESUDE İŞMAN OO – MİMAR SİNAN OO

1-3

13.00

DİLER DEMİR OO – KİRAZPINAR OO

1-0

13.00

KOCATEPE OO – OSMANGAZİ OO

2-3

 

 

 

12 NİSAN 2018 PERŞEMBE

 

C 1 (BAY) 

GEBZE SS

12.00

Diler Demir B 2 – A 1 Fatih (1.MAÇ)

0-2

12.00

Mesude İşman C 2 – A 2 M.Altıntaş (2.MAÇ)

0-5

13.00

Koç B 1 – C 3 Osman Gazi (3.MAÇ)

4-0

 

 

 

17 NİSAN 2018    SALI

11.00

Mimar Sinan  –  Fatih

4-1

11.00

M.Altıntaş – Koç

*1-1

 

 

 

19 NİSAN 2018 PERŞEMBE

11.00

Üçüncülük : Koç - Fatih

1-0

11.00

Final : Mimar Sinan - Muzaffer Altıntaş

1-3

 

 

 

 

YILDIZ ERKEKLER FUTBOL GEBZE İLÇE LİGİ (2.LİG)

 

2017-2018 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

FUTBOL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ULUS OO

GEBZE

2

ADEM YAVUZ OO

GEBZE

3

BEYLİKBAĞI OO

GEBZE

4

PELİTLİ HALİL ÇELİK OO

GEBZE

5

KOCATEPE İH OO

GEBZE

6

KOÇ OO

GEBZE

7

MESUDE İŞMAN OO

GEBZE

8

DİLER DEMİR OO

GEBZE

9

MİMAR SİNAN OO

GEBZE

10

MUZAFFER ALTINTAŞ İH OO

GEBZE

11

İL GENEL MECLİSİ OO

GEBZE

12

MUSTAFAPAŞA OO

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- ULUS OO

1- MESUDE İŞMAN OO

2- DİLER DEMİR OO

2- MUZAFFER ALTINTAŞ İH OO

3- ADEM YAVUZ OO

3- BEYLİKBAĞI OO

 

C GRUBU

D GRUBU

1- MİMAR SİNAN OO

1- KOÇ OO

2- KOCATEPE İH OO

2- PELİTLİ HALİL ÇELİK OO

3- İL GENEL MECLİSİ OO

3- MUSTAFAPAŞA OO

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar ÇEYREK finale yükselir.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

2 NİSAN 2018    PAZARTESİ

10.00

ULUS OO – ADEM YAVUZ OO

0-7

10.00

MESUDE İŞMAN OO – BEYLİKBAĞI OO

*0-0

11.00

MİMAR SİNAN OO –  İL GENEL MECLİSİ OO

1-3

11.00

KOÇ OO – MUSTAFAPAŞA OO

1-0

 

 

 

5 NİSAN 2018 PERŞEMBE

10.00

PELİTLİ HALİL ÇELİK OO – MUSTAFAPAŞA OO

0-2

10.00

MUZAFFER ALTINTAŞ İH OO – BEYLİKBAĞI OO

1-0

11.00

KOCATEPE İH OO – İL GENEL MECLİSİ OO

0-4

11.00

DİLER DEMİR OO – ADEM YAVUZ OO

0-8

 

 

 

10 NİSAN 2018     SALI

10.00

ULUS OO – DİLER DEMİR OO

5-2

10.00

KOÇ OO – PELİTLİ HALİL ÇELİK OO

1-0

11.00

MESUDE İŞMAN OO – MUZAFFER ALTINTAŞ İH OO

1-1*

11.00

MİMAR SİNAN OO – KOCATEPE İH OO

4-1

 

 

 

12 NİSAN 2018 PERŞEMBE

10.00

Adem Yavuz A 1 – D 2 Mustafapaşa (1.MAÇ)

6-0

10.00

M.Altıntaş B 1 – C 2 Mimar Sinan (2.MAÇ)

0-1

11.00

İl Genel Meclisi C 1 – B 2 Mesude İşman (3.MAÇ)

1-0

11.00

Koç D 1 – A 2 Ulus (4.MAÇ)

M.S.2-2 (P 5-3)

 

 

 

17 NİSAN 2018    SALI

10.00

Adem Yavuz – Mimar Sinan

3-1

10.00

İl Genel Meclisi – Koç

1-0

 

 

 

19 NİSAN 2018 PERŞEMBE

10.00

Üçüncülük: Mimar Sinan - Koç

2-1

10.00

Final : Adem Yavuz - İl Genel 

4-1

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2017-2018

 

www.gebzeokulsporlari.com

 

Son Düzenlenme Perşembe, 19 Nisan 2018 14:07
Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95