Perşembe, 05 Nisan 2018 15:20

Küçük Erkekler Futsal 2.Lig Güncel Sonuçlar (2017-2018)

Yazan 

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Küçük Erkekler Futsal Gebze İlçe Ligi (2.Lig) Güncel Sonuçlar...

 

2017-2018 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ADEM YAVUZ ORTAOKULU

GEBZE

2

KOCATEPE İ-H ORTAOKULU

GEBZE

3

FARABİ ORTAOKULU

GEBZE

4

DUMLUPINAR İ-H ORTAOKULU

GEBZE

5

DİLER DEMİR ORTAOKULU

GEBZE

6

AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU

GEBZE

7

OSMANGAZİ ORTAOKULU

GEBZE

8

EMLAK KONUTLARI ORTAOKULU

GEBZE

9

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ORTAOKULU

GEBZE

10

YAVUZ SELİM ORTAOKULU

GEBZE

11

NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU

GEBZE

12

50. YIL CRHSLER ORTAOKULU

GEBZE

13

SULTAN ORHAN ORTAOKULU

GEBZE

14

MUSTAFAPAŞA ORTAOKULU

GEBZE

15

YUNUS EMRE ORTAOKULU

GEBZE

16

GEBZE İMAM HATİP ORTAOKULU

GEBZE

17

İL GENEL MECLİSİ ORTAOKULU

GEBZE

18

İNÖNÜ ORTAOKULU

GEBZE

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- OSMANGAZİ OO

1- DUMLUPINAR İ-H OO

2- SULTAN ORHAN OO

2- ADEM YAVUZ OO

3- DİLER DEMİR OO

3- AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO

 

C GRUBU

D GRUBU

1- GEBZE İMAM HATİP OO

1- MUSTAFAPAŞA OO

2- FARABİ OO

2- EMLAK KONUTLARI OO

3- NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

3- İL GENEL MECLİSİ OO

 

E GRUBU

F GRUBU

1- KOCATEPE İ-H OO

1- YUNUS EMRE OO

2- MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

2- YAVUZ SELİM OO

3- 50. YIL CRHSLER OO

3- İNÖNÜ OO 


NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar ÜST TURA yükselir.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

4 NİSAN 2018 ÇARŞAMBA

10.00

OSMANGAZİ OO – DİLER DEMİR OO

4-4*

10.45

DUMLUPINAR İ-H OO – AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO

4-0

11.30

GEBZE İMAM HATİP OO – NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

4-7

12.15

MUSTAFAPAŞA OO – İL GENEL MECLİSİ OO

6-3

13.00

KOCATEPE İ-H OO – 50. YIL CRHSLER OO

0-4

13.45

YUNUS EMRE OO – İNÖNÜ OO

5-3

 

 

 

6 NİSAN 2018   CUMA

10.00

YAVUZ SELİM OO – İNÖNÜ OO

2-2*

10.45

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO – 50. YIL CRHSLER OO

3-1

11.30

EMLAK KONUTLARI OO – İL GENEL MECLİSİ OO

10-1

12.15

FARABİ OO – NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

0-7

13.00

ADEM YAVUZ OO – AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO

3-3*

13.45

SULTAN ORHAN OO – DİLER DEMİR OO

2-4

 

 

 

10 NİSAN 2018    SALI

10.00

YUNUS EMRE OO – YAVUZ SELİM OO

2-3

10.45

GEBZE İMAM HATİP OO – FARABİ OO

5-2

11.30

DUMLUPINAR İ-H OO – ADEM YAVUZ OO

10-2

12.15

OSMANGAZİ OO – SULTAN ORHAN OO

3-1

13.00

KOCATEPE İ-H OO – MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

1-6

13.45

 MUSTAFAPAŞA OO – EMLAK KONUTLARI OO

3-2

 

 

 

12 NİSAN 2018 PERŞEMBE

 

A 1 (BAY) - F 2 (BAY)

GESSSSBZE SS

10.00

(Dumlupınar) B 1 – C 2 (İmam Hatip) (1.MAÇ)

7-1

10.45

(Mustafapaşa) D 1 – E 2 (50.Yıl Crhs) (2.MAÇ)

2-1

11.30

(Mustafa Üstündağ) E 1 – D 2 (Emlak Konutları) (3.MAÇ)

3-2

12.15

(Necip Fazıl ) C 1 – B 2 (Ahmet Zeki ) (4.MAÇ)

8-0

 

A 2 (BAY) – F 1 (BAY)

.

 

 

 

16 NİSAN 2018    PAZARTESİ

13.00

Diler Demir  – Yunus Emre (5.MAÇ)

3-6

13:30

Dumlupınar – Mustafapaşa  (6.MAÇ)

3-1

14:00

Mustafa Üstündağ – Necip Fazıl (7.MAÇ)

2-2*

14:30

Osman Gazi – Yavuz Selim (8. MAÇ)

1-5

 

 

 

18 NİSAN 2018 ÇARŞAMBA

12.30

Yunus Emre – Dumlupınar

1-8

13.00

Necip Fazıl  - Yavuz Selim

*4-4

 

 

 

20 NİSAN 2018 CUMA

13.00

Üçüncülük : Yavuz Selim - Yunus Emre

GEBZE SS

13.45

Final : Dumlupınar - Necip Fazıl

GEBZE SS

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2017-2018

www.gebzeokulsporlari.com

Son Düzenlenme Çarşamba, 18 Nisan 2018 15:21
Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95