Pazartesi, 07 May 2018 11:10

Genç Kızlar-Erkekler Voleybol 2.Lig Güncel Sonuçlar (2017-2018)

Yazan 

2017-2018 Genç Kızlar ve Erkekler Voleybol Gebze İlçe Ligi (2.Lig) Güncel Sonuçları

2017-2018 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

VOLEYBOL GENÇ KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

GEBZE

2

YÜCEL BORU FL

GEBZE

3

ÖZEL GEBZE KOLEJİ

GEBZE

4

GEBZE ANADOLU L

GEBZE

5

STFA MTAL

GEBZE

6

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

7

KİRAZPINAR MTAL

GEBZE

8

ÖZEL DEVA SMTAL

GEBZE

9

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

10

FATİH MTAL

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

1- YÜCEL BORU FL

2- ÖZEL GEBZE KOLEJİ

2- İBNİ SİNA MTAL

3- ÖZEL DEVA SMTAL

3- KİRAZPINAR MTAL

 

C GRUBU

1- GEBZE ANADOLU L

2- ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

3- STFA MTAL

4- FATİH MTAL

NOT: A VE B gruplarından ilk 2, C Grubundan ilk 3 takım ÇEYREK finale yükselir.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

3 MAYIS 2018 PERŞEMBE

10.00

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L – ÖZEL DEVA SMTAL

2-0

11.15

YÜCEL BORU FL – KİRAZPINAR MTAL

2-0

12.30

GEBZE ANADOLU L –  FATİH MTAL

2-1

13.45

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL – STFA MTAL

2-1

 

 

 

7 MAYIS 2018 PAZARTESİ

10.00

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – ÖZEL DEVA SMTAL

0-2

11.15

STFA MTAL -  GEBZE ANADOLU L

0-2

12.30

İBNİ SİNA MTAL – KİRAZPINAR MTAL

2-0

13.45

FATİH MTAL - ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

2-1

 

 

 

9 MAYIS 2018 ÇARŞAMBA

10.00

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L – ÖZEL GEBZE KOLEJİ

2-0

11.15

STFA MTAL – FATİH - MTAL

0-2

12.30

YÜCEL BORU FL – İBNİ SİNA MTAL

2-0

13.45

GEBZE ANADOLU L – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

2-0

 

 

 

11 MAYIS 2018   CUMA

 

A 1 (Kanuni) (BAY)

GEBZE SS

10.00

 (Fatih) C 2 – A 2 (Deva) (2.MAÇ)

2-0

11.15

(İbni Sİna) B 2 – C 1 (Anadolu)  (1.MAÇ)

0-2

12.30

(Yücel Boru) B 1 – C 3 (Ali Nuri Çolakoğlu) (3.MAÇ)

2-0

 

 

 

14 MAYIS 2018    PAZARTESİ

11.30

(Kanuni) A 1 –  1. MAÇIN GALİBİ (Anadolu)

GEBZE SS

12.30

(Fatih) 2. MAÇIN GALİBİ – 3. MAÇIN GALİBİ (Yücel Boru)

GEBZE SS

 

 

 

17 MAYIS 2018 PERŞEMBE

10.00

MAĞLUPLAR

GEBZE SS

11.15

GALİPLER

GEBZE SS

 

 

 

 

GENÇ ERKEKLER     

 

2017-2018 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

GEBZE

2

SARKUYSAN AL

GEBZE

3

YÜCEL BORU FL

GEBZE

4

GEBZE ANADOLU L

GEBZE

5

ÖZEL DEVA SMTAL

GEBZE

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- ÖZEL DEVA SMTAL

1- GEBZE ANADOLU L

2- YÜCEL BORU FL

2- KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

 

3- SARKUYSAN AL

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar yarı final de çapraz eşleşirler.

 

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

4 MAYIS 2018   CUMA

13:30

ÖZEL DEVA SMTAL – YÜCEL BORU FL

GEBZE SS

14:15

GEBZE ANADOLU L – SARKUYSAN AL

GEBZE SS

 

 

 

7 MAYIS 2018 PAZARTESİ

15.00

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L – SARKUYSAN AL

 

 

 

 

11 MAYIS 2018 CUMA

13.45

GEBZE ANADOLU L – KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

 

 

 

 

14 MAYIS 2018    PAZARTESİ

13.30

(ÖZEL DEVA) A 1 – B 2 (KANUNİ)

GEBZE SS

14.30

(ANADOLU) B 1 – A 2 (YÜCEL BORU)

GEBZE SS

 

 

 

17 MAYIS 2018 PERŞEMBE

12.30

MAĞLUPLAR

GEBZE SS

13.45

GALİPLER

GEBZE SS

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2017-2018

 

www.gebzeokulsporlari.com

 

 

Son Düzenlenme Pazar, 13 May 2018 00:14
Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95