Çarşamba, 15 Mart 2017 14:09

Gebze 2.Lig Yıldız Erkekler Futsal Güncel Sonuçlar

Yazan 

2016-2017 Kocaeli Okul Sporları Gebze İlçe Ligi (2.Lig) Yıldız Erkekler Futsal İlçe Şampiyonası Başladı...

    

2016-2017 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

FUTSAL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

YAVUZ SELİM OO

GEBZE

2

İNÖNÜ OO

GEBZE

3

50. YIL CRHSHLER OO

GEBZE

4

NECİP FAZIL OO

GEBZE

5

KİRAZPINAR OO

GEBZE

6

FARABİ OO

GEBZE

7

EMLAK KONUT OO

GEBZE

8

DUMLUPINAR İHO

GEBZE

9

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

GEBZE

10

YUNUS EMRE OO

GEBZE

11

AHMET ZEKİ OO

GEBZE

12

MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

GEBZE

13

KOCATEPE OO

GEBZE

14

SULTAN ORHAN OO

GEBZE

15

DİLER DEMİR OO

GEBZE

16

MUSTAFAPAŞA OO

GEBZE

 

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

1- İNÖNÜ OO

2- DİLER DEMİR OO

2- YAVUZ SELİM OO

3- DUMLUPINAR İHO

3- KİRAZPINAR OO

4- SULTAN ORHAN OO

4- AHMET ZEKİ OO

 

C GRUBU

D GRUBU

1- FARABİ OO

1- YUNUS EMRE OO

2- NECİP FAZIL OO

2- EMLAK KONUT OO

3- MUSTAFAPAŞA OO

3- 50. YIL CRHSHLER OO

4- MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

4- KOCATEPE OO


NOT: GRUPLARINI
İLK 2 SIRADA TAMAMLAYAN OKULLAR ÇEYREK FİNALE YÜKSELECEKTiR. 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

15 MART 2017 ÇARŞAMBA

11.30

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO – SULTAN ORHAN OO

6-4

12.00

DİLER DEMİR OO – DUMLUPINAR İHO

*3-3

12.30

İNÖNÜ OO – AHMET ZEKİ OO

0-5

13.15

YAVUZ SELİM OO – KİRAZPINAR OO

6-0

 

 

 

17 MART 2017 CUMA

11.30

FARABİ OO – MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

1-4

12.00

NECİP FAZIL OO – MUSTAFAPAŞA OO

5-4

12.30

YUNUS EMRE OO – KOCATEPE OO

0-1

13.15

EMLAK KONUT OO – 50. YIL CRHSHLER OO

4-7

 

Gebze Spor Salonunda Güreş Türkiye Şampiyonası Olduğu İçin > Çayırova SS

.

 

 

 

 

20 MART 2017 PAZARTESİ

10.00

İNÖNÜ OO – KİRAZPINAR OO

0-5

10.45

AHMET ZEKİ OO – YAVUZ SELİM OO

4-1

11.30

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO – DUMLUPINAR İHO

2*-2

12.15

SULTAN ORHAN OO – DİLER DEMİR OO

4-0

 

 

 

 

23 MART 2017 PERŞEMBE

11.30

FARABİ OO – MUSTAFAPAŞA OO

0-5

12.00

MUZAFFER ALTINTAŞ İHO – NECİP FAZIL OO

2-7

12.30

YUNUS EMRE OO – 50. YIL CRHSHLER OO

0-3

13.15

KOCATEPE OO – EMLAK KONUT OO

1-9

 

 

.

 

 

 

 

27 MART 2017 PAZARTESİ

10.00

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO – DİLER DEMİR OO

0-1

10.45

DUMLUPINAR İHO – SULTAN ORHAN OO

1-3

 

İNÖNÜ OO – YAVUZ SELİM OO

0-5

11.30

KİRAZPINAR OO – AHMET ZEKİ OO

0-1

 

 

 

 

 

 

 

30 MART 2017 PERŞEMBE

10.00

FARABİ OO – NECİP FAZIL OO

0-5

10.45

MUSTAFAPAŞA OO – MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

2-9

11.30

YUNUS EMRE OO – EMLAK KONUT OO

1-4

12.15

50. YIL CRHSHLER OO – KOCATEPE OO

9-2

 

 

.

 

 

 

3 NİSAN 2017 PAZARTESİ

10.00

(Sultan Orhan)A 1 – B 2(Yavuz Selim) (1.MAÇ)

7-1

10.45

(Necip Fazıl) C 1 – D 2 (Emlak Konut) (2. MAÇ)

8-0

11.30

(50.Yıl Crhs.) D 1 – C 2 (M. Altıntaş) (3.MAÇ)

4-1

12.15

(Ahmet Zeki)B 1 – A 2(Diler Demir) (4. MAÇ) 

8-1

 

 

 

11 NİSAN 2017    SALI

10.00

Sultan Orhan -  Necip Fazıl

3-1

10.45

50.Yıl Cryhsler -  Ahmet Zeki

1-1*

 

 

 

13 NİSAN 2017 PERŞEMBE

10.00

(üçüncülük) 50.Yıl Cryhsler - Necip Fazıl

GEBZE ARENA

10.45

(Final) Sultan Orhan - Ahmet Zeki

GEBZE ARENA

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

© 2017 ©

 

www.gebzeokulsporlari.com

Son Düzenlenme Çarşamba, 12 Nisan 2017 14:43
Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95